Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 6465, 4669 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 6465, 4669 6 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,006 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

6465, 4669 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 6465
Postać Rybaa

ID 4669
Postać Dumdum

Identyczna sytuacja jak Maryś i Coco. Dumdum kupuje od (wtedy) Mirage po zawyżonej cenie przedmioty i sprzedaje je później w licytacji, pompując kamienie do Mirage. W związku z banem za wulgaryzmy Ryby, dla spełnienia obowiązku wymienię tylko aukcje, jakie uznałem za ustawione:

Legendarny Toporek do rzucania Wilka (+5) 1 0 / 0 / 0 / 47 / 26 2013-04-27
23:10:06
Słoneczny Łańcuch (+5) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 26 2013-04-27
21:03:23
Mściwy Sygnet (+5) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 29 2013-03-16
23:10:26
Dobry Spaczony Krawat (+5) 1 0 / 0 / 0 / 1 / 14 2013-02-07
23:35:44
Dobra Tygrysia Bandana Adrenaliny (+1) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 40 2013-02-04
21:05:25
Tygrysi Kilt Uników (+3) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 23 2012-10-24
00:28:00
Dobry Tytanowy Łańcuch Celności (+5) 1 0 / 0 / 1 / 1 / 20 2012-09-06
20:14:06
Legendarna Dobra Tygrysia Obręcz Podróżnika (+3) 5 25 / 0 / 0 / 0 / 1 2012-03-31
21:45:14


Oba konta już wcześniej dostały ban stały i ta akcja umacnia mnie w przekonaniu, że dobrze iż zostali wyeliminowani z gry

Postanowienia porządkowe:
1. Zakazuje się wypowiadania osób postronnych w tym temacie
2. Osoby postronne proszone są o wypowiadanie się tutaj: Dyskusje na temat Pręgierza R13
3. Wypowiedzi osób postronnych będą karane podwójnym ostrzeżeniem za jeden post.
4. Uprasza się, by osoby obwinione wypowiadały się w temacie, a nie w prywatnych środkach komunikacji, tj. GG, PW na forum lub e-mail. Ma to na celu ułatwienie kontroli ze strony Super Operatora i Administracji Gry
5. Uprasza się, żeby osoby obwinione podpisywały swoje posty, tak by Operator wiedział kto się wypowiada
6. Po złożeniu wyjaśnień możliwe jest odblokowanie kont
7. Odwołanie się od blokady w pierwszej kolejności składa się do mnie w formie postu w tym temacie.
8. Możliwość odwołania się przysługuje po 30 dniach w przypadku otrzymania bana stałego lub po odbyciu 1/2 czasu kary przy banach czasowych
9. Od mojej decyzji przysługuje odwołanie do Super Operatora Gry
10. Od decyzji Super Operatora Gry przysługuje odwołanie do Administracji Gry

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-03-2014 00:38 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Rybsoniera
Junior Member


Data rejestracji: 03-03-2014
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mysle ze mozemy pogadac na ten temat bo ja nie dzielilem tego konta z tamta osobą okey fajnie ze sprawdziles ale jednak chyba za pozno

po 2 tak klnełem troche pojechalem po bandzie daj mi bana na 40 dni niech to sie rozejdzie po kosciach

zrobiles co zrobiles ale to niemoja wina była tak samo jak i twoja i nawet nie wypomne ci jak mi na libacji zablokowałes konto na cały dzien gdzie nie miales podctaw i sie pomyliles dziekuje i mysle ze wyjdzie wszystko bez nie nawieści
04-03-2014 15:02 Rybsoniera jest offline Szukaj postów użytkownika: Rybsoniera Dodaj Rybsoniera do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pushing na koncie - ban stały
wulgaryzmy, chamstwo na SB, PW (także do opa), klanówkach i innych formach komunikacji - ban stały

To nie mój problem, że nie potrafisz się zachować, BW to nie wyścig na ilość wulgaryzmów wypowiedzianą w jednym zdaniu.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-03-2014 15:11 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
holly666
Full Member


Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 56

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rybaa interia nie odbiera telefonu? XD

Poprosze te +1 z jakąś dedykacją Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez holly666: 04-03-2014 15:19.

04-03-2014 15:18 holly666 jest offline Szukaj postów użytkownika: holly666 Dodaj holly666 do Listy kontaktów
Rybsoniera
Junior Member


Data rejestracji: 03-03-2014
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale jakom dedykacje ? człowieku sprawdzałes muzgi tyle razy i daj mi bana za prawidłowa aukcje wszystko jest w cenach jakie są masz 99 kd by cos zabrać smiało zapraszam do tematu marys no i ponawiam decyzje bysle mi konto zbanowali na 40 dni i nie ruszam bana tego co na libacji dostałem dziekuje i do zobaczenia no i zapraszam do dania posta holly666 za pisanie i zasmiecanie nie w swoim poscie dziekuje
04-03-2014 16:24 Rybsoniera jest offline Szukaj postów użytkownika: Rybsoniera Dodaj Rybsoniera do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak pisałem - 41 dni było za wulgaryzmy. Po czym puściłeś taką wiązankę, że ręce mi opadły. Operator analizuje zachowanie gracza po nadaniu blokady, a Twoje zachowanie zostało potraktowane jako okoliczność zaostrzająca wymiar bana, stąd decyzja o banie stałym. Do tego doszedł pushing na koncie, które w mojej ocenie dyskwalifikuje to konto w dalszej grze.

A te wulgaryzmy w Twoim profilu i sygnaturze same się wzięły?

Takim graczom serdecznie dziękujemy

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-03-2014 17:15 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 6465, 4669

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH