Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Ustalenie limitu uczestników expedycji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ustalenie limitu uczestników expedycji 14 Ankieta - średnia ocena: 4,2914 Ankieta - średnia ocena: 4,29
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Ustalenie limitu uczestników expedycji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Choć sam nie chodzę na expy, jedynie wałęsam się tam po becie, to jednak z moich obserwacji wynika, że czasem istnieje problem nadgorliwców wskakujących na expy.
(dziś np. na robota na becie wskoczyło 11 osób ;D, sam wskoczyłem na 9 dla zabawy jak szaleć to szaleć Big Grin )

Mianowicie: np.
Zakładam Robota i ustalam limit osób na 5 lub 6, zapobiega to wbiciu dodatkowych, przeważnie niepotrzebnych osób do ekspy gdzie wbija czasem (choć bardzo rzadko) po 7 czy 8.

Dokładnie wiem, że to kwestia dogadania i rozdania zaproszeń wybranych osobom. Często jednak ma miejsce rozdanie zaproszeń dla kilkunastu osób, a rozdanie jedynie wybrańcom może okazać się bolesne w skutkach poprzez zawalenie przez kogoś dołączenia do ekspy.

Można również dodać ustalenie min. lvl do wbicia dla danej expy - choć to już kwestia dużo mnie ważna i wykluczają ją zaproszenia ale zapobiegnie niepotrzebnemu wbijaniu mniejszych na expy gdzie nic nie zdziałają oraz (lekkiego) uczucia frustracji gracza zakładającego expedycje gdzie musi odrzucić osobę mu niepotrzebną (która wbija bez samara)

Widoczny max limit uczestników mógłby być pokazywany w wybranym przez adminów miejscu, a także być przetestowany na obecnej becie (choć nie uważam, że to jest coś co wymaga testowania).

Jeżeli już temat był/jest niepotrzebny to proszę zamknąć Smile

p.s. Jak wspomniałem nie jest to dla mnie potrzebne, ale niepotrzebne mi jest czytanie czatu klanowego i marudzenia w stylu: po co siódma czy ósma osoba na robota Wink

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

08-03-2014 22:33 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jak umówisz się z kimś, że wbije do Ciebie na expe, po 5 minutach okaże się, że limit dołączenia jest zapełniony- będziesz musiał usuwać ludzi na bieżąco. Nie podoba sie wysoka liczba zgłoszeń, to odrzucaj co 5 minut.

Nie będzie. Zamykam

__________________
Coś, kiedyś
08-03-2014 22:55 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Vexix-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

naucz się czytać ze zrozumieniem

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

08-03-2014 23:16 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysl ulepszajacy expy, tylko teraz pytanie czy chcemy aby system wszystko za nas robil? Troche mala frajda z gry bedzie, jak sie nie bedzie juz nic pilnowac, tylko klepnie sie expe, zaprosi caly klan i jeszcze ustali limit.

__________________

08-03-2014 23:18 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No czytałem. Jakieś tam limity zapobiegające wpadaniu kolejnych ludzi i tak dalej i tak dalej no i nie widzę sensu. W czym to przeszkadza, w czym to pomoże, czy nie zrobiono przypadkiem opcji "zamknij" przy przyjmowaniu na ekspedycję, zrobiono zaproszenia. Nigdy nie wywoływało u mnie uczucia frustracji odrzucanie zaproszeń. Ewentualnie uśmiech na twarzy pt "Gdzie sie pchasz pajacu". Chcesz ludzi, to ich zapraszasz, nie chcesz to albo odrzucasz albo ignorujesz albo przestajesz zakładać ekspedycje- po co masz się stresować, że znowu chce do expy dołączyć 8 osób, a Ty masz miejsce dla max 4

__________________
Coś, kiedyś
08-03-2014 23:22 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Vexix-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak tam wolicie Smile
dla mnie obojętne, pomysł nie jest ukierunkowany w stosunku do mojej osoby Big Grin

zaciekawiła mnie opinia graczy na taki o to temat Wink

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

09-03-2014 02:52 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
Kermit~
Forum Ace


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 96
Kraina: Necropolia
Skąd: Grajewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz teraz masz mozliwosc WYBORU osob na ekspedycji wiec co chcesz zmieniac?

__________________
R7 - Hermot
R10 - Glory
R14 - Kermot

09-03-2014 10:00 Kermit~ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kermit~ Dodaj Kermit~ do Listy kontaktów
Murfel
Full Member


images/avatars/avatar-8382.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 61
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podbijam temat i proszę o wprowadzenie
wejdą nowe areny a z nimi 'Wilcze stado'... na becie pierwsze wow i były roboty po 12 osób!

wielu graczy, dobrych, wieloletnich graczy, odpala expe rano i znika do pracy. wrzuca zaproszenia dla całego klanu i ludzie wbijają.
o ile problemu nie ma przy graczach zaznajomionych z grą i klanem o tyle dla 'nowicjuszy' jest już problem.

widziałbym to tak:
zakładający expe ma możliwość zaznaczenia opcji limitu osób, jeśli tego nie zrobi ma expe jak do tej pory. jeśli zaznaczy wybiera/wpisuje ile osób chce maksymalnie na expie. zapraszam 8 osób limit mam 5 i przyjmuje mi automat max 5 osób, zapraszam cały klan zabieram pierwsze 5 osób które wbiją.
opcja mogłaby być płatna dodatkową repe lub krew i dostępna tylko dla osób z premką - coś za coś.

dodatkowo proszę o dodanie guzika - zaproś wszystkich - też już było ale przy wilczym stadzie i wyprawie na kronosa się przyda!



dodam, że ułatwi to grę, a nikomu nie zaszkodzi
09-04-2014 13:57 Murfel jest offline Szukaj postów użytkownika: Murfel Dodaj Murfel do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Murfel napisał(a)
podbijam temat i proszę o wprowadzenie
wejdą nowe areny a z nimi 'Wilcze stado'... na becie pierwsze wow i były roboty po 12 osób!

wielu graczy, dobrych, wieloletnich graczy, odpala expe rano i znika do pracy. wrzuca zaproszenia dla całego klanu i ludzie wbijają.
o ile problemu nie ma przy graczach zaznajomionych z grą i klanem o tyle dla 'nowicjuszy' jest już problem.

widziałbym to tak:
zakładający expe ma możliwość zaznaczenia opcji limitu osób, jeśli tego nie zrobi ma expe jak do tej pory. jeśli zaznaczy wybiera/wpisuje ile osób chce maksymalnie na expie. zapraszam 8 osób limit mam 5 i przyjmuje mi automat max 5 osób, zapraszam cały klan zabieram pierwsze 5 osób które wbiją.
opcja mogłaby być płatna dodatkową repe lub krew i dostępna tylko dla osób z premką - coś za coś.

dodatkowo proszę o dodanie guzika - zaproś wszystkich - też już było ale przy wilczym stadzie i wyprawie na kronosa się przyda!



dodam, że ułatwi to grę, a nikomu nie zaszkodzi


U mnie w klanie jest tak, że jak kto zostawi zapy i nic nie powie, to na świnie w 10 lecą Big Grin

Ale jak ktoś powie, że max 8 osób na robota dajmy na to, to nigdy jeszcze nie weszło więcej . . . .

Ogólnie gracze, którzy wbiją A3 dla mnie nie są nowincjuszami, więc jak wbijają w 10 na świnie, to juz problem danego klanu, że nie potrafi ogarnąć ludzi . . . .


Taki limit jest bezużyteczny, bo wystarczy klanówką posłać odpowiednie info, oraz można poprosić zielonego, który powinien być aktywny cały czas (nawet przekazywany) żeby zmonitorował, kto wbił po limicie i nagrodził banem za ZK

Jak się potrafi ogarnąć klan, to nigdy nie ma problemów, ale jak się samemu olewa, to i zgranie słabe i takie tematy się na forum pojawiają, bo ktoś nie może sobie ekipy załatwić . . .

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
09-04-2014 15:05 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Murfel
Full Member


images/avatars/avatar-8382.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 61
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up
a czy zaszkodziłaby Ci taka opcja? nie, a wydaje mi się że kilka osób by na tym po prostu skorzystało.
gratuluje jeśli macie takiego zielonego co co 5 minut sprawdza kto wbił do expy... płacicie mu dniówkę?

a co do czytanie klanówek to w aktywnym klanie po całym dniu jest ich tyle, że się nie da przez spam przedrzeć. ktoś się loguje wieczorem ma zaproszenie i wbija. czytał czy nie czytał klanówek w ich masie informacje giną.

ban na zk? bzdura. odcina tylko możliwość pomocy samarytańskiej bo i jak wszyscy prawie maja własnego lucka (już nawet nie wspominam o lucka na serwerach handlowych)... ale to temat na zupełnie inną rozmowę
09-04-2014 17:13 Murfel jest offline Szukaj postów użytkownika: Murfel Dodaj Murfel do Listy kontaktów
Questil
Double Ace


Data rejestracji: 21-12-2013
Postów: 143
Klan: Potępieńcy [P_P]
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Up. To nie wiem jak wam tam klanowki tytułują ze nie widzisz które się do exp odnoszą Big Grin [romki][kw][spam] te oznaczenia zawsze działają Big Grin Tongue

Moim zdanie opcja dla leniwych Big Grin jeszcze niech liczy lvle co by na styk dodawało do expy Big Grin Big Grin stawiam expe to zapraszam i pilnuje Wink i stosowne info daje Wink

__________________
Mój nick na R1 : Questil

cytat:
MówMiMistrzu napisał(a)
zajebiste 5 wyglądu no [CIACH]dość przystojny jestem na [CIACH]mi ten wygląd ;D

09-04-2014 17:47 Questil jest offline Szukaj postów użytkownika: Questil Dodaj Questil do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Questil napisał(a)
Up. To nie wiem jak wam tam klanowki tytułują ze nie widzisz które się do exp odnoszą Big Grin [romki][kw][spam] te oznaczenia zawsze działają Big Grin Tongue

Moim zdanie opcja dla leniwych Big Grin jeszcze niech liczy lvle co by na styk dodawało do expy Big Grin Big Grin stawiam expe to zapraszam i pilnuje Wink i stosowne info daje Wink


Administracja promuje aktywną grę, a nie bandę leni ;p

I tak dobrze zrobili, że w ogóle dali zapy, to już był spory krok dla leniwców ;p żeby nie musieli włazić na BW zbyt często

a teraz jeszcze to? Zróbmy BW na jeden przycisk, wtedy będziesz mógł rano założyć wszystko + 24 wypki i 16 ataków i będziesz mógł spokojnie iśc do pracy . . .

Nie masz czasu, to nie graj i zajmij się życiem po za BW

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
09-04-2014 17:50 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
aklats
Lord


images/avatars/avatar-25044.jpg

Data rejestracji: 24-04-2013
Postów: 253

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Administracja promuje aktywną grę, a nie bandę leni ;p
...
Nie masz czasu, to nie graj i zajmij się życiem po za BW


Kojarzysz już Sushi czemu z 25000 userów zostało 5000? Wink
Tak się dzieje kiedy gdzieś przeginacie. Wink

A czas klienta trzeba szanować jak samego klienta. Smile

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

09-04-2014 18:03 aklats jest offline Szukaj postów użytkownika: aklats Dodaj aklats do Listy kontaktów
antyrama
Triple Ace


Data rejestracji: 21-04-2011
Postów: 180
Kraina: Moria IV
Skąd: ck

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

masz 3 opcje:

1) stawiasz ekspe i siedzisz i przyjmujesz sobie ludzi
2) stawiasz ekspe i swojej ekipie zostawiasz zapki, oni wbijają, jest ok
3) stawiasz ekspe, dajesz zapki wszystkim, piszesz coś w stylu "dałem zapki wszystkim, wbijać kto chce, idziemy max w 3/4/5/ileśtam osób.

ja korzystam z opcji 1 i 3 i nie narzekam. jeśli ci źle ekspy wychodzą, bo albo za mało albo za dużo ludzi wbija, kiedy używasz opcji 2 lub 3, to zmień klan, a nie graj z kimś kto ci psuje szyki wiecznie, proste.

proponowana tutaj opcja jest zupełnie niepotrzebna.

p.s zapraszając cały klan, możesz pominąć kilku oszołomów, którzy wbijają kiedy już i tak jest za dużo uczestników, i problem z głowy.

__________________

09-04-2014 18:10 antyrama jest offline Szukaj postów użytkownika: antyrama Dodaj antyrama do Listy kontaktów
Murfel
Full Member


images/avatars/avatar-8382.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 61
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko co piszecie jest wyidealizowane...
począwszy od zielonego który pilnuje skończywszy na klanówkach z tagami

podbiłem temat bo uważam ze to jest potrzebne. w moim klanie większość ludzi gra w BW od 5-7 lat i nikt z nas nie ma czasu na pilnowanie exp bo rano ją odpala i idzie do roboty. pojawia się wieczorem i dołącza do expy + wyklikuje wypki i ataki.
dla większości z nas byłoby to po prostu ułatwienie gry. tyle w temacie.
nowych graczy nie przybywa starzy odchodzą bo nie mają już czasu... coś trzeba dodawać?
09-04-2014 18:29 Murfel jest offline Szukaj postów użytkownika: Murfel Dodaj Murfel do Listy kontaktów
Questil
Double Ace


Data rejestracji: 21-12-2013
Postów: 143
Klan: Potępieńcy [P_P]
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jaaasne i to jest najistotniejsza zmiana którą trzeba wprowadzić Wink

__________________
Mój nick na R1 : Questil

cytat:
MówMiMistrzu napisał(a)
zajebiste 5 wyglądu no [CIACH]dość przystojny jestem na [CIACH]mi ten wygląd ;D

09-04-2014 18:39 Questil jest offline Szukaj postów użytkownika: Questil Dodaj Questil do Listy kontaktów
Kermit~
Forum Ace


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 96
Kraina: Necropolia
Skąd: Grajewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Murfel napisał(a)
podbiłem temat bo uważam ze to jest potrzebne. w moim klanie większość ludzi gra w BW od 5-7 lat i nikt z nas nie ma czasu na pilnowanie exp bo rano ją odpala i idzie do roboty.


jezeli gracie tyle lat to kazdy z Was wie jakie sprzet posiada, zna jego mozliwosci na ekpedycjach to chyba nie pojdziecie w 15 na robota?

ale i tak to jest zbedna rzecz

__________________
R7 - Hermot
R10 - Glory
R14 - Kermot

09-04-2014 18:53 Kermit~ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kermit~ Dodaj Kermit~ do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wszystko co piszecie jest wyidealizowane...
począwszy od zielonego który pilnuje skończywszy na klanówkach z tagami


What?
W każdym większym klanie, to praktycznie Standard , więc..

Opcja jest zbędna. Z opcji zaproszeń i tak zazwyczaj korzysta się, zapraszając stałe 3-5 osób na robota, ze swojej "ekipy".
Ta opcja nie była tworzona po to, by zapraszać cały klan..

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

09-04-2014 19:21 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja tam jestem ZA

mi by to ułatwiło życie bo :

pracuję jak wiele osób - zakładam expe i czasami nie mam czasu zaglądać przez 10h na BW

i irytujące jest pisanie - skład 7 osobowy za każdym razem i irytujące jest otwieranie linku ze świadomością że ktoś wbił jako ósmy

niby niepotrzebna rzecz - ale idąc waszym tokiem rozumowania to zaproszenia też nie są potrzebne skoro wychodzicie z założenia, że BW nie jest dla leniwych. to zaglądajcie sobie co pół godziny i przyjmujcie podania

zaproszenia to takie samo ułatwienie ( które każdemu pasuje ) jak wprowadzenie limitu osobowego

banda hipokrytów

__________________

09-04-2014 19:45 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
namina (r4) napisał(a)
cytat:
wszystko co piszecie jest wyidealizowane...
począwszy od zielonego który pilnuje skończywszy na klanówkach z tagami


What?
W każdym większym klanie, to praktycznie Standard , więc..

Opcja jest zbędna. Z opcji zaproszeń i tak zazwyczaj korzysta się, zapraszając stałe 3-5 osób na robota, ze swojej "ekipy".
Ta opcja nie była tworzona po to, by zapraszać cały klan..


Co ty, jak u niego w klanie tylko jeden ma zielonego i to pewnie ten, co rano zakłada robota i na cały dzien wychodzi to co się dziwisz . . . .

Wiecie, że zielonego można przekazywać? Niektórzy tutaj chyba o tym nie wiedzą

Obowiązkiem zielonego jest pilnowanie klanu i przekazuje się go tym, którzy są online, kiedy się wychodzi, takie to trudne?

Tagi, najwazniejsza rzecz

[ekspa/kw] [obleg] [ważne] [spam] to sa rzeczy, które pomagają i to bardzo, ale jak się jest zbyt leniwym, żeby je wpisać to potem problem, bo się nie chce czytać wszystkiego, nie potrafi się odróżnić ważnych rzeczy od spamu i potem płacz na forum . . . .

Ktoś podał 3 możliwości i to bardzo sensowne propozycje (gracz antyrama) skoro inni sa w stanie takie rzeczy robić to i wy , a nie olewanie wszystkiego i tylko płacz na forum . . . .

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
09-04-2014 20:03 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Murfel
Full Member


images/avatars/avatar-8382.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 61
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja nie płaczę tylko cierpliwie tłumacze zalety tej opcji dzieciaczki. to Wy tu skuczycie jakie to jest bezsensu.
po prostu uważam, że ta opcja powinna być naturalnym następstwom zaproszeń i samarytan.

więcej nic nie pisze bo nie będę obrażał innych jak niektórzy... ech...
09-04-2014 20:45 Murfel jest offline Szukaj postów użytkownika: Murfel Dodaj Murfel do Listy kontaktów
aklats
Lord


images/avatars/avatar-25044.jpg

Data rejestracji: 24-04-2013
Postów: 253

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Wiecie, że zielonego można przekazywać? Niektórzy tutaj chyba o tym nie wiedzą
...
Obowiązkiem zielonego jest pilnowanie klanu i przekazuje się go tym, którzy są online, kiedy się wychodzi, takie to trudne?


co Ty powiesz... Smile
Tematy z Radą Klanu uwalone... Smile
Przekazanie zielonego to nie taka prosta i szybka rzecz jeśli Klan to ludzie którzy mają jeszcze swoje zajęcia w realu. Smile
Najczęściej zielonego ma jeden nolif, a jak nie to po prośbie czeka się godzinami zanim ktoś odpisze że "chwilę" potrzyma.

Właśnie Sushi, Rada Klanu... tak tylko przypominam bo i tak i tak ta gra umiera i raczej nic już jej nie pomoże. Smile

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

09-04-2014 21:25 aklats jest offline Szukaj postów użytkownika: aklats Dodaj aklats do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Ustalenie limitu uczestników expedycji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH