Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Nie życzę sobie REKLAM » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nie życzę sobie REKLAM 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
WERBUSS
Triple Ace


Data rejestracji: 29-09-2010
Postów: 158
Klan: ____ScreaM____
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: macie takie dropy??

Nie życzę sobie REKLAM Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam od rana przy otwieraniu nowych okien przechodzeniu między stronami a robie to szybko po 5 latach właczaja mi sie jakies reklamy gier bądz inny syf


Płacę premkę i nie życze sobie takiego czegoś
Proszę administracje o wyłączenie mi tego
Mało ludzi płaci to trzeba wrzucać reklamy czy o co chodzi???

__________________
R6 WERBUS
15-03-2014 10:06 WERBUSS jest offline Szukaj postów użytkownika: WERBUSS Dodaj WERBUSS do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to wina przegladarki a nie gry
tez to mialem
polecam sciagnac adblocka

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

15-03-2014 10:10 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
WERBUSS
Triple Ace


Data rejestracji: 29-09-2010
Postów: 158
Klan: ____ScreaM____
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: macie takie dropy??

Autor tematu Temat rozpoczęty przez WERBUSS
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieje sie to od dziś rana mam wyłaczone wszystkie wtyczki związane z takim syfem na innych stronach nic nie wyskakuje tylko na BW musze co chwile nowe karty zamykać :/

__________________
R6 WERBUS
15-03-2014 10:12 WERBUSS jest offline Szukaj postów użytkownika: WERBUSS Dodaj WERBUSS do Listy kontaktów
-JASIU-
Lord


images/avatars/avatar-19533.jpg

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 459
Klan: SKRIM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: jestes?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zainstaluj bw od nowa rotfl

__________________
r6 zadym ID 1474,

r18 last infantry




U mnie tylko ceny KT chyba ze napisze inaczej!



cytat:
C47 napisał(a)
konto odblokowane


niemożliwe staje się możliwe

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -JASIU-: 15-03-2014 10:14.

15-03-2014 10:14 -JASIU- jest offline Szukaj postów użytkownika: -JASIU- Dodaj -JASIU- do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja za to od tygodnia mam ankiety, juz mnie szlag trafia co chwile tylko ankiety i ankiety.... przynajmiej 10 razy dziennie mnie mecza. Oczywiscie mam premke

__________________

15-03-2014 10:16 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
tygrysek 13
Triple Ace


Data rejestracji: 10-01-2011
Postów: 187
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja również mam co jakiś czas problem z ankietami. Mimo, że premka jest aktywna.

__________________
Nick w grze: Tygrysek13

Na wszystkich serwerach gdzie tylko gram

Kupujesz coś ode mnie daj ofkę

15-03-2014 10:50 tygrysek 13 jest offline Szukaj postów użytkownika: tygrysek 13 Dodaj tygrysek 13 do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kupuj premke nie będzie reklamSmile
15-03-2014 11:15 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Endrju723 napisał(a)
Kupuj premke nie będzie reklamSmile


Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Autor tematu MA PREMIUM, mimo tego widzi reklamy. Raczej jest to wina przeglądarki, proponuję ją zmienić.

EDYTA: Problem wyskakujacych reklam....
Spróbuj postąpić tak, jak w tym temacie. Moja propozycja jest taka, żebyś włączał i wyłączał wtyczki po kolei, dzięki temu powinieneś zlokalizować toksyczny dodatek, który powoduje ten błąd.

__________________
R14 - Sonny Psycho

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sonny Psycho: 15-03-2014 11:48.

15-03-2014 11:43 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli masz wykupione premium to nie ma możliwości aby pojawiały Ci się reklamy... Wina leży po stronie przeglądarki/Twojego sprzętu, a nie gry.

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

15-03-2014 12:23 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Adwcleaner sobie ściągnijcie i włączcie skan. Nastepnie usuńcie skbie ten syf.

Z reszczta każdy temat zakładacie w systemie gry a co to ma z tmnim wspólnego? Tylko ten dział znacie?

__________________

r3 barthi
15-03-2014 12:36 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Flacha
Lord


Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 472
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ewentualnie ściagnij "malwarebytes anti-malware". Pewnie łazisz po dużej liczbie gierek internetowych a wiele z nich instaluje różne reklamowe syfy. Okienka wyskakuja podczas pracy komputera, nawet jezeli nie masz wlaczonej przegladarki. A to, ze akurat masz wlaczone bw nie ma nic do rzeczy.
15-03-2014 13:54 Flacha jest offline Szukaj postów użytkownika: Flacha Dodaj Flacha do Listy kontaktów
Kilimangaro
Lord


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 389

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli zostalo Ci mniej niz 30 dni premium to moze sie pokazywac, to takie przypomnienie zebys wiedzial ze sie konczy.

__________________
cytat:
The Juggernaut napisał(a)
Kilimangaro to nadworny znawca i niemalze rzecznik BW teamu, dziwne az sie jeszcze nie jest smodem czy cos w t-shircie 'kocham bw i wiem wszystko'

15-03-2014 14:43 Kilimangaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Kilimangaro Dodaj Kilimangaro do Listy kontaktów
malef
Triple Ace


images/avatars/avatar-22351.jpg

Data rejestracji: 08-05-2010
Postów: 206
Klan: Loża Szyderców
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: /dev/null

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

olej premkę, zainstaluj addblocka

__________________
Spiel mit mir: Kult CCG, WFB, WFRP, Diablo II BN und mehr...
http://zk.nakoz.org/45768r9.png
15-03-2014 17:13 malef jest offline Szukaj postów użytkownika: malef Dodaj malef do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe, ciekawe... mi nigdy nic nie wyskakuje, a dodam ze nie mam żadnych programików blokujących które wymieniają przedmówcy.

Samemu można to zrobić w -opcjach internetowych-

Panel sterowania-opcje internetowe-prywatność-blokowanie wyskakujących okienek

Odznaczasz tam opcję blokowania oraz poziom... a w ustawieniach możesz określić też czego ma nie blokować.

Mam to ustawione od X czasu i żadna reklama mi nie wyskoczyła... no chyba ze się prem skończy Big Grin

Pozdrawiam
16-03-2014 07:23
mikun
Triple Ace


images/avatars/avatar-23569.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 174
Kraina: Moria
Skąd: z nad morza

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wyskakujące reklamy


i jeszcze coś z fejsa :-)

Opis problemu: od wczoraj mam problem na niektórych portalach z reklamami od razu zaznacze że nie instalowaałem żadnych programów ich nie powinno być, zainstalowałem Adblock Plus to reklamy zniknęły ale napisy które były pod nimi tj " Ads not by this site"były dalej, oprócz tego problemu pojawił się drugi w niektórych słowach w wiadomościach pojawiły się odnośniki url do dziwnych stron, programów itp. jesli macie to samo to od razu podaje przepis jak to usunąć gdyz jest to po prostu robak (wirus).

wchodzicie na tą stronę i dalej wg instrukcji która jest dośc przejrzysta

http://malwaretips.com/blogs/remove-ads-not-by-this-site/

powodzenia

u mnie nie ma już problemu

__________________
w ogrodzie pełnym głupców błazen to król
R1 - Mikunek
R2 - Mikun

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mikun: 16-03-2014 11:22.

16-03-2014 11:19 mikun jest offline Szukaj postów użytkownika: mikun Dodaj mikun do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-JASIU-, +1 za spam

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



16-03-2014 14:09 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
WERBUSS
Triple Ace


Data rejestracji: 29-09-2010
Postów: 158
Klan: ____ScreaM____
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: macie takie dropy??

Autor tematu Temat rozpoczęty przez WERBUSS
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra ogarniete do zakiecia

__________________
R6 WERBUS
18-03-2014 19:06 WERBUSS jest offline Szukaj postów użytkownika: WERBUSS Dodaj WERBUSS do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Nie życzę sobie REKLAM

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH