Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Ułatwienia w grze » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ułatwienia w grze 11 Ankieta - średnia ocena: 5,91
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Feria
Junior Member


Data rejestracji: 05-04-2013
Postów: 10
Kraina: Moria V

Ułatwienia w grze Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zasadniczo 2 propozycje które wydaje mi się mogły by troszke ułatwić życie graczom-zwłaszcza składającym itemy.
1. Opcja- pokaż moje aukcje- z rozbiciem na: wszystko co ja kupiłam/em, wszystko co sprzedałem.
Myśłe że ułatwiłoby to zwłaszcza wyliczanie kosztów składania itemów.
2. Pewnie było- ale- jw. jeżeli coś ktoś składa to ma czesto kilkanaście lub kilkadziesiąt przedmiotów danego typu np. na jednej półce gdyby przedmioty na półce układały sie alfabetycznie lub zgodnie z mocą prefixu bardzo by to przyspieszyło poszukiwania przedmiotu oraz ułatwiło składanie.
Prosze o dyskusję.
22-03-2014 19:45 Feria jest offline Szukaj postów użytkownika: Feria Dodaj Feria do Listy kontaktów
lordanonimus
Full Member


Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 57
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł ciekawy i wart rozpatrzenia, jakby administracji sie chciało wprowadzać udogodnienia dla graczy a nie dla "imagu"

__________________
Głupota nie boli, a debilizm da rade wyleczyć...
22-03-2014 20:13 lordanonimus jest offline Szukaj postów użytkownika: lordanonimus Dodaj lordanonimus do Listy kontaktów
aklats
Lord


images/avatars/avatar-25044.jpg

Data rejestracji: 24-04-2013
Postów: 253

RE: Ułatwienia w grze Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Feria napisał(a)
lub zgodnie z mocą prefixu bardzo by to przyspieszyło poszukiwania przedmiotu oraz ułatwiło składanie.


W samej SD byłoby to fajne, tzn w tym okienku połącz i ulepsz widok według siły prefiksów lub siły podstawy lub siły sufiksów z opcją przełączania między tymi trzema widokami. Smile
W samej zbrojowni mi to obojętne. Smile

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

22-03-2014 20:14 aklats jest offline Szukaj postów użytkownika: aklats Dodaj aklats do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
1. Opcja- pokaż moje aukcje- z rozbiciem na: wszystko co ja kupiłam/em, wszystko co sprzedałem.Myśłe że ułatwiłoby to zwłaszcza wyliczanie kosztów składania itemów.


Baza danych by padła po jednym dniu takiego eksperymentu. Przecież już obecnie żeby ją odciązyć, w zbrojowni nie pokazuje liczby aktualnie posiadanych itemków.
22-03-2014 22:42
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie będzie.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


25-03-2014 16:13 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Ułatwienia w grze

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH