Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Nowa opcja - Przygotuj się » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowa opcja - Przygotuj się 3 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Selig
Junior Member


Data rejestracji: 10-11-2007
Postów: 23
Kraina: Necropolia
Skąd: Żywiec

Nowa opcja - Przygotuj się Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Chce przedstawić prostą propozycję która mogłaby przydać się podczas oblężeń. Chodzi mi jedynie o dodanie nowej opcji dla osoby obleganej, aby ta mogła użyć pełnych arkan podczas walki.

W oknie oblężeń, pojawić miałby się przycisk "PRZYGOTUJ SIĘ", byłby on widoczny tylko dla osoby na którą założone zostało oblężenie. Pozwalałby on na jednorazowe ustawienie arkan do walki, umożliwiając użycie zestawu szamanów dla obrońcy.

Zachęcam do komentowania i dyskusji, czy chcielibyście zobaczyć tą opcje w grze Smile

Pozdrawiam

__________________
R14 - Selig
25-03-2014 10:14 Selig jest offline Szukaj postów użytkownika: Selig Dodaj Selig do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co pamiętam (bo na r6 dawno wojny nie było Big Grin ) to wystarczy założyć "szamana" ustawić arkana w obronie i będą one działać na oblężeniu gdy ktoś Cię zaatakuje.

Jeżeli się mylę niech ktoś mnie poprawi, ale tak mi coś się przypomina Big Grin .

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

25-03-2014 10:19 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może lepiej opisać w tutorialu - bo w chwili obecnej jest to jak najbardziej możliwe
ubierasz szamana i w AI w ustawieniach w obronie wybierasz tak jak masz być na oblegu
i tak na oblegu będziesz
minusem jest że do czasu oblegu - po ustawieniu niespecjalnie masz dobrze arkana pod pvp w obronie - ale to małe piwo

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
25-03-2014 10:23 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
toldo
Lord


images/avatars/avatar-20869.gif

Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 300
Klan: NBH
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można to zrobić pod koniec 1f, problem znika.
25-03-2014 10:29 toldo jest offline Szukaj postów użytkownika: toldo Dodaj toldo do Listy kontaktów
Selig
Junior Member


Data rejestracji: 10-11-2007
Postów: 23
Kraina: Necropolia
Skąd: Żywiec

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Selig
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
może lepiej opisać w tutorialu - bo w chwili obecnej jest to jak najbardziej możliwe
ubierasz szamana i w AI w ustawieniach w obronie wybierasz tak jak masz być na oblegu
i tak na oblegu będziesz
minusem jest że do czasu oblegu - po ustawieniu niespecjalnie masz dobrze arkana pod pvp w obronie - ale to małe piwo


Tak tylko wiesz że atakujący nie zawsze mówią czy cie zaatakują Smile

EDIT - a ok rozumiem Smile

__________________
R14 - Selig

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Selig: 25-03-2014 10:32.

25-03-2014 10:30 Selig jest offline Szukaj postów użytkownika: Selig Dodaj Selig do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Nowa opcja - Przygotuj się

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH