Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » EKSPEDYCJA Moje Boje czyli takie tam dywagacje na temat Gangstera » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Moje Boje czyli takie tam dywagacje na temat Gangstera 24 Ankieta - średnia ocena: 7,7124 Ankieta - średnia ocena: 7,7124 Ankieta - średnia ocena: 7,71
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Globtroter
Forum Ace


images/avatars/avatar-24641.jpg

Data rejestracji: 25-07-2012
Postów: 80
Klan: ABSURD
Kraina: Moria IV
Skąd: Poznań

Moje Boje czyli takie tam dywagacje na temat Gangstera Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siema wszystkim,

piszę o gangu, już parę tematów było o tym tatku ale chyba nie na R13 Smile

mój build chyba nie różni się od większości gangsterów - starałem się ogarnąć jak najlepszą inicjatywę + max dmg.

sprzęt expowy:

Doskonała Śmiercionośna Opaska Prekognicji (+5)
Doskonała Śmiercionośna Peleryna Siewcy Śmierci* (+5)
Doskonała Słoneczna Apaszka Pielgrzyma* (+5)
Doskonały Słoneczny Pierścień Mądrości (+5)
Doskonała Słoneczna Bransoleta Mądrości* (+5)
Doskonała Śmiercionośna Spódnica Inków (+5)
Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)
Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)


raport szpiegowski

co do exp na dzień dzisiejszy biję w okolicy 19-21k na rundę. i to chyba jest max przy tym sprzęcie i tych umagach, owszem kosmetycznie można by polepszyć sufy w biżu no i umagi ale puki co mi się nie chce Smile

parę linków z exp poniżej:
potęga 3 gangsterów

2 gangów i cr

21k na rundę

na kw ten sam zestaw - wolę kosztem odrobiny gorszej inicjatywy niż np na śmierć kiecce pastucha bić trochę mocniej
skład paliwa lvl 1 - samotnie na placu boju

targowisko vo.3 jak dla mnie najgorsza lokacja

targowisko vol1.

historyczne targowisko, link poniżej, kolega DawidWisła już niestety nie gra z nami, słonka miałem nie wbite - zaledwie na dsk+1 i ledwo co przerobiłem się z rewo na ganga, nadmienię że biegałem wtedy jeszcze z śmierć pastuchem i śmierć pelką zabójcy ale efekty już były:

5 rund do wygranej

no i arenki, parę linków w zasadzie 2 dam, takie perełeczki Smile

3 gangów vs mUzg

wisienka na torcie Smile

powyższy link to tak dla wyjaśnienia: dawid_pogoń1988 - znany wcześniej pod nickiem Che_Deva <-- jak o sobie pisał "Możliwe, że najlepszy berek na MoriachWink " Sandro - jeden z najlepszych berków , Joseki - kiedyś najlepszy snajper na moriach ( posiadacz takich cudeniek jak słonka koncentracji) teraz gangster. no i dwa dodatki Smile a padli przy trzech gangsterach Smile

miałem jeszcze walkę na arenie w tym składzie vs smerf ale przypadkiem skasowałem, dodam tylko, że smerf był w okolicy 350 sposta i padł szczegółów ilości pr i dmg nie pamiętam.

aha na areny chodzę w dsk+4 śmierć kiecce pastucha (wiadomo maxuję sposta pod smerfa)

sprzęt pvp:

Doskonała Śmiercionośna Maska Prekognicji (+4)
Doskonała Śmiercionośna Peleryna Siewcy Śmierci* (+5)
Doskonały Mściwy Łańcuch Pielgrzyma (+1)
Doskonały Mściwy Pierścień Lisa (+1)
Doskonały Mściwy Pierścień Lisa (+5)
Doskonała Śmiercionośna Spódnica Inków (+5)
Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)
Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)


raport szpiegowski

jak widać potencjał jeszcze jest - maska do wbicia/sklejenia i msciwusy do wbicia ( puki co bawię się wbijaniem mściwych ale coś kiepsko to idzie)

powyższy sprzęcik mam na białasów i to w zasadzie wystarcza - rzadko atakuję dystanse i palnych bo białych mam w bród Big Grin owszem jak wszyscy zajęci to zmieniam kieckę na pastucha w evo daję max skrzydła i do 300+ zasięg jest tak, że i palnych mogę zlać...

poniżej 2 przykładowe linki, ja vs najlepszy na servie berek w zasadzie jest on dla mnie wyznacznikiem bo wydaje mi się, że bardzo mało ludzi daje mu radę w pvp:

walka nr1

walka nr2

jak uniki nie wchodzą to mam klepę Smile zdarzało się że zostawało mi znacznie mniej hp.

no i to by było na tyle - miłej lektury

Pozdrawiam,
Wronek

__________________
W grze r13 - Wrona
26-03-2014 15:31 Globtroter jest offline Szukaj postów użytkownika: Globtroter Dodaj Globtroter do Listy kontaktów
przechinek
Full Member


Data rejestracji: 20-04-2009
Postów: 73
Kraina: Necropolia III; Moria II; Moria III; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

umagi do dmg lub do wiedzy i ciezko bedzie przebic dmg. szczegolnie przy 100% ignora na expieSmile
10/10
07-04-2014 22:18 przechinek jest offline Szukaj postów użytkownika: przechinek Dodaj przechinek do Listy kontaktów
VIOLATOR.
Double Ace


images/avatars/avatar-21844.jpg

Data rejestracji: 30-07-2011
Postów: 118
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobrze Ci idzie Wrona,masz u mnie po starej znajomosci 10/10 Big Grin

__________________
DEPECHE MODE - LIVE IN BERLIN

Kontakt@ Minikomp
09-04-2014 19:22 VIOLATOR. jest offline Szukaj postów użytkownika: VIOLATOR. Dodaj VIOLATOR. do Listy kontaktów
midnajt
Full Member


Data rejestracji: 27-08-2013
Postów: 64
Kraina: Moria; Moria II; Moria IV; Moria V
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wronek bardzo ladnie zwlaszcza jak ubiles mi nieplanowanego anuba :3 ile to bylo 80% dmg Twoje :> ?

nie pamietam ile dalem ale chyba 10/10 ;p

__________________
Ot midnajt pro nup BW ;d
20-04-2014 18:15 midnajt jest offline Szukaj postów użytkownika: midnajt Dodaj midnajt do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za eq expowe 7/10
Bo stendard na top gangach bo juz na speedach i orchach lataja

Bonusik za fajne msciwe ale o tym juz tez na sb pisalismy kiedys :-)

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

20-04-2014 18:47 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
Za eq expowe 7/10
Bo stendard na top gangach bo juz na speedach i orchach lataja

Bonusik za fajne msciwe ale o tym juz tez na sb pisalismy kiedys :-)

standard na top gangach? a jacyż to top gangi? top gang to taki, który ma mądrość w suffie na szyi, który mściwce ma żałośnie suffowane w porównaniu z tymi, które tutaj są zaprezentowane? a może top gang, bo umagi lepsze niż eq od dawien dawna, a eq nup z czasem poprawi? idiotyzmem jest cenić kogoś za to, że przyfarcił z umagiem, a kogoś kto ma postać zrobioną tylko własną pracą już nie Roll Eyes

tu widzimy zadbanie o postać większe niż u tych top gangów. ocena niższa niż 8 imo nie ma prawa bytu. wrona ładnie się prowadzisz, powodzenia.

poza tym gang jest tylko jeden: http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=42863 i gdyby nie on, to dziś nie byliby tak liczni. reszta to tylko jacyś naśladowcy lub frajerzy, którzy nie walczyli o swoje, tylko tej osobie zawdzięcza się potęgę gangsterów.

p.s. gangi na speedach? link or it didin't happen

@down:
cytat:
adek444 napisał(a)
Ssak gang na speedzie jak najbardziej się sprawdzaSmile

nikt nie stwierdził inaczej, tylko chciałem takiego zobaczyć.

@edek: dzięki

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez specjalista: 22-04-2014 19:35.

20-04-2014 23:19
adek444
Lord


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 431

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ssak gang na speedzie jak najbardziej się sprawdzaSmile

__________________
R2 adek444
20-04-2014 23:33 adek444 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek444 Dodaj adek444 do Listy kontaktów
Globtroter
Forum Ace


images/avatars/avatar-24641.jpg

Data rejestracji: 25-07-2012
Postów: 80
Klan: ABSURD
Kraina: Moria IV
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Globtroter
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cześć

małe sprostowanie - z BW styczność mam od r13 i gram tylko na r13 ( nie licząc drobnego epizodu na r2 trwającego raptem z 2 miesiące i to długo po tym jak zacząłem grać na r13)

od początku gry czyli jakoś już z 3 lata z okładem buduję postać palniaka 1h nie powiem najpierw jako rewo w wielkich bólach a z czasem jako gang. nie znam nikogo z r9 oprócz tematu ganga trupismród, bynajmniej na nikim się nie wzorowałem..

pomysł msciwych lisa wyszedł po głębokich przemyśleniach ( jako że gram babeczką z czegoś trzeba było wpływy dotrzaskać - w porównaniu z facetem i jego sygnetami babka wychodzi słabo) lis dawał ładny dopał wpływów i wiedzy.

reszta equ owszem jest dość ograna - doradzają mi inny suf na peli ale wolę atakować z lepszą inicjatywą bo dmg mam już itak niezły - chyba już lepiej atakować ciut słabiej ale szybciej niż nie dożyć własnych ataków.

nowe linki:
targowisko - czemu samek powie ktoś?

obrona na nowej arenie 1v1

obronka 45k vs 6,5k hp

co do exp jest delikatny progres bo umag +20 wiedzy doszedł ale to kosmetyka więc nie wklejam.

__________________
W grze r13 - Wrona
22-04-2014 14:21 Globtroter jest offline Szukaj postów użytkownika: Globtroter Dodaj Globtroter do Listy kontaktów
Edward Acki
Emperor


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 1.082
Klan: Dark Side
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pierwszy lepszy gangster ode mnie z klanu, co prawda nie ten server, ale jednak Smile
http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=4fd9d3d110

a co do tematu, bardzo dobrze, solidnie zrobiony gangster, pomysł z siewcą nie jest wcale taki zły, tak jak sam wspominasz- podbija sume i o to chodzi, a dmg też całkiem przyjemne. Większość gangsterów, tych przeciętnie-mocnych, chodzi w zabójcy, oni będą mieli większy problem z przeklejeniem tego na orche/szybkość Smile

za postać 9/10 (-1 za niewbity mściwy secik Big Grin )
22-04-2014 15:54 Edward Acki jest offline Szukaj postów użytkownika: Edward Acki Dodaj Edward Acki do Listy kontaktów
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No Wrona, ładnego masz tego gangstera.
Chyba najlepszy na r13.

Super eq do ataków, widać chęci do gry.
Co do peleryny to obecnie najlepszym rozwiązaniem jest siewca.
Mógłbyś robić dodatkowo orchę dla podbicia dmg na ekspach ale z takimi umagami? Nie ma sensu.

Jak idą ci obrony przeciw białym 2h ŁM chytry ?
Planujesz robić coś w kierunku eq obronnego?

Póki co daję 9/10
22-04-2014 20:10 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_KING_ napisał(a)
Chyba najlepszy na r13.


nie zgadzam się.. nie chyba, a na pewno.. eq expowe jest ok, niedługo będzie standardem dla top gangsterów

co przykuło moją uwagę?? mściwe ringi lisa.. piękne są..

złap umaga do HP i się potęp.. wyciągniesz z gangstera dużo wiecej, a dzieki temu, że masz bardzo dobre eq do pvp będziesz istniał na tym polu dzięki swojej pracy a nie tylko dzieki rasie, jak np inni gangsterzy ŁM Tongue
22-04-2014 20:56
Globtroter
Forum Ace


images/avatars/avatar-24641.jpg

Data rejestracji: 25-07-2012
Postów: 80
Klan: ABSURD
Kraina: Moria IV
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Globtroter
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

siemka

nie umiem cytować więc odpiszę po kolei:
Edward Acki - mściwe ( work in progres) w pierścień na dsk+1 władowałem już ponad 1,5k kz a itak twardo siedzi na dsk+1 i wyżej mu się nie chce. mściwy kajdan pielgrzyma dobija już do 700kz i podobnie. ale nie mam co robić nowego, equ mam praktycznie gotowe więc prędzej czy później i te msciwe wejdą ( ponieważ w pvp sobie nieźle radzę to dsk+5 to tylko kosmetyka)

King - obrona u mnie leży i kwiczy głównie z powodu, że jako top dmg expowy mam tyle zaproszeń, że nie mam czasu się przebierać i pilnować ... z drugiej strony nie mam tez problemów w pvp z żadnym top białasem więc krwi mam tyle, że mi się przelewa i nie narzekam na wykrwawianie i mi to wisi.
equ obrone jest - w planie zmienię słonko mądrości/pielgrzyma na lisa/pielgrzyma ale to daleka przyszłość i sam nie wiem czy jeszcze mi się chce. od nowa wbijać na dsk+5 frustracja by mnie zabiła.
orchy nie chcę - drastycznie spada inicjatywa a z moimi umagami itak mam top dmg.

milan109 - masz rację słonka mądrości/pielgrzyma czy śmierć set inki/preko to już standard jeśli chcesz się w miarę liczyć to takie equ to podstawa, wyścig w osiąganiu dmga teraz jest na poziomie: kto ma lepszego umaga ten rządzi...
potęp w planach ale tylko jeśli trafię sensowny umag HP inaczej przeżywalność mimo grozy do piachu.

__________________
W grze r13 - Wrona
24-04-2014 14:30 Globtroter jest offline Szukaj postów użytkownika: Globtroter Dodaj Globtroter do Listy kontaktów
Globtroter
Forum Ace


images/avatars/avatar-24641.jpg

Data rejestracji: 25-07-2012
Postów: 80
Klan: ABSURD
Kraina: Moria IV
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Globtroter
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hejka

mały progres w sprzęcie PVP na wszelkiej maści białasów:

Doskonała Śmiercionośna Maska Prekognicji (+5) <-- doszło +1
Doskonała Śmiercionośna Peleryna Siewcy Śmierci* (+5)
Doskonały Mściwy Łańcuch Pielgrzyma* (+5) <-- doszło +4
Doskonały Mściwy Pierścień Lisa (+1)
Doskonały Mściwy Pierścień Lisa (+5)
Doskonała Śmiercionośna Spódnica Inków* (+5)
Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)
Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)


pod białasków

nie mam się czym pochwalić zbytnio jeśli chodzi o linki - może tym ze ugruntowałem dmg na weniu i już prawie 100% exp mam 21-22k na rundę.

areny znowu się zmieniły tak ze poniższe linki 3v3 trochę starawe będą ale co tam:

3 gangów vs berek dystans i gang

obrona przed: cr + dystans + nieubrany vs 3gangi

świeże pvp vs gangster

i sprzęcik na palniaków:

Doskonała Śmiercionośna Maska Prekognicji (+5)
Doskonała Śmiercionośna Peleryna Siewcy Śmierci* (+5)
Doskonały Mściwy Łańcuch Pielgrzyma* (+5)
Doskonały Mściwy Pierścień Lisa (+1)
Doskonały Mściwy Pierścień Lisa (+5)
Doskonała Śmiercionośna Spódnica Pasterza (+4)
Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)
Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)


na palnych

została kiecka do wbicia co da jeszcze +5 sposta i tak samo jak przy equ na białasów mściwy pierścień w oczy kole... ale kiedyś wejdzie nie poddaję się Smile

I tyle jak coś ciekawszego z linków wleci to jeszcze wrzucę.

poniższy wpis po edycji wcześniejszego:

nowy link z pvp vs biała
gang vs top berek

link z ostatniej chwili Smile i tak jak Che pisał w temacie nowych aren 3v3 - on nie ma szans w obronie przed moim atakiem no i ja nie mam szans w obronie przed jego więc jest 1 do 1 (wyjątek jak komuś z nas na 90% nie wejdzie ale to wiadomo)

areny 3v3 atak:
jeszcze się wypowiem co do samych aren 3v3 propozycja Che czyli mściwe lisy dla palnej 1h + pastuchy, opaski i de + 1x serce i klocek oraz evo daje całkiem niezłą ilość sposta ja w tronie mam 174 sposta doliczając powyższe wychodzę na 232 sposta oraz +20 trafienie z kłów lvl 4 całość daje mi zasięgu:
50% -> 316 | 75% -> 308 | 90% -> 303 | 100% -> 299

owszem przed wymaksowanym dystansem może być problem ale krytyk zawsze trafia a mam full. do tego wpływów mam tyle że hp jest już mega konkretne i można pare tur powalczyć.

i jeszcze nasuwa mi się jedna myśl - to jest 3v3 nie walczę z przeciwnikiem tylko ja ale też i moi koledzy - można się tak dobrać żeby mieć alternatywę bo jeśli ja nie trafię koxa dystansa to kolega top cr już tak itp itd.

areny 3v3 obrona:
tu zastanawiałem się nad złotym środkiem ale pewnie takiego nie ma puki co sprawdza się set słonek /mądrość pielgrzym i imba gangsterski unik. przyszłościowo jeśli mi mocy i chęci starczy, a frustracja mnie nie zabije to zamienię sufa mądrości na liska co poprawi hp
z racji faktu że mam ŁM a wbijamy do tego jak do obli sporo lepiej jest przy maxowaniu arkana Maski Adonisa. jeszcze też nowego raportu z nowych aren nie mam więc nie wiem jak to wyjdzie w "praniu" tak że są to spekulacje i dywagacje, czas pokaże czy warto było płakać o sety czy nie.

jedyne co bym chciał żeby administracja dodała to żeby gdzieś podawało czasy rozliczenia zakończenia poszczególnych aren bo skleroza dopada i 1/3 aren w naszym teamie była śmieszna z racji nieprzebrania się ostatnio pobiegłem w szamanie a wcześniej kolega w sprzęcie na ataki pvp i to tak słabo wyszło ...

Pozdro

życzę miłej lekturki i nie hejtujcie za bardzo bo nie jestem alfą i omegą i mogę się mylić Smile

Wrona.

i nowa edycja po pierwszej zmodyfikowanej arenie 3v3

nowa ... nOOwaa 3v3

jakaś konkluzja?

__________________
W grze r13 - Wrona

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Globtroter: 08-05-2014 22:46.

07-05-2014 10:08 Globtroter jest offline Szukaj postów użytkownika: Globtroter Dodaj Globtroter do Listy kontaktów
Gierek
Viking


Data rejestracji: 05-09-2008
Postów: 543
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie do top gangow - jsk widac po raportach sila z treningu to za malo.
Czy nie lepszym rozwiazaniem jest slonko sily i umag do dmg/ignora/kryta/hp/atak

Sila dsk5 daje 20pktow - to spoko starczy.
Madrosc daje 25wiedzy czyli jakies 16-17dmg.
Wydaje sie ze umag do dmg latwiej wyrwac bo jest w czym wybierać. Do umaga z siła na poziomie 20 trzeba sporo szczescia.
Sile tez latwiej zlozyc.

Na snajperze madrosc daje wiecej dmg ale na palnej 1h???

Do tego nie trzymanas zaden item wprzebieraniu siens pvp i areny.

Prosze o rade bardziej doswiadczonych w temacie.
18-05-2014 10:03 Gierek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gierek Dodaj Gierek do Listy kontaktów
Krysti@no
Viking


Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 598
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r13.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=112082948&key=92e0ecaba1

oj tam od razu sporo szczesciaSmile ale to jest takie gdybanie o niczym bo umagi to losowosc. Dajmy na to ktos ma sile i ja skasuje to przez rok nie trafi umaga do dmg

__________________
obecnie r13 - Zshifuarimota
kiedyś adamuss

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Krysti@no: 18-05-2014 15:11.

18-05-2014 15:09 Krysti@no jest offline Szukaj postów użytkownika: Krysti@no Dodaj Krysti@no do Listy kontaktów
Globtroter
Forum Ace


images/avatars/avatar-24641.jpg

Data rejestracji: 25-07-2012
Postów: 80
Klan: ABSURD
Kraina: Moria IV
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Globtroter
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajny umag Krysti@no gratki.

Gierek ja dwa razy trafiłem na umaga siły pierwszy był gołą siłą +20 kolejny to ten co mam na sprzęcie - gdzieś tam wyżej jest skan co za tym idzie sprawa biżu z sufem siły poszła że tak powiem w niepamięć. nie ukrywam że na początku mojej drogi palniaka 1h miałem (jako rewolwerowiec) najpierw słonko apaszkę siły a pod pvp spaczony kajdan siły ale po trafieniu ( dość szybko) umagów z siłą zmieniłem biżu na suf pielgrzyma.

co do postaci - mały progres Smile mściwy set skończony:

gotowy na pvp biała

trafił się nam również mutant smerf - może nie największy ale sporawy Smile

smerf spaślak

fajne targowisko - fajne zasoby Smile

i tyle z progresu - później wrzucę jeszcze raport z ataku w nowym gotowym mściwym... jak znajdę czas i chęci Big Grin bo puki co mam lenia.

Pozdro

__________________
W grze r13 - Wrona
19-05-2014 23:07 Globtroter jest offline Szukaj postów użytkownika: Globtroter Dodaj Globtroter do Listy kontaktów
Globtroter
Forum Ace


images/avatars/avatar-24641.jpg

Data rejestracji: 25-07-2012
Postów: 80
Klan: ABSURD
Kraina: Moria IV
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Globtroter
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dawno mnie nie było Smile wakacje itp i jakoś zeszło.

z nowości wreszcie blacha za Kronosa

Kroniu

i jakieś linki z aren:

3v3

kolejne 3v3

i parę innych:

prawie solo wenio

zasoby ciekawe Smile

w realizacji zmiana biżu ale to ciii wyjaśni się jak zrealizuję Smile

Pozdro

__________________
W grze r13 - Wrona
21-07-2014 09:40 Globtroter jest offline Szukaj postów użytkownika: Globtroter Dodaj Globtroter do Listy kontaktów
Morgotheron
Triple Ace


images/avatars/avatar-25170.jpg

Data rejestracji: 06-01-2011
Postów: 191
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładna arena klanowa. Ładnie rozjechaliście topkę r9, mimo tego, że było 2 mnichów z unikami na palną.

__________________
Moria r9

21-07-2014 15:03 Morgotheron jest offline Szukaj postów użytkownika: Morgotheron Dodaj Morgotheron do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Morgotheron napisał(a)
Ładna arena klanowa. Ładnie rozjechaliście topkę r9, mimo tego, że było 2 mnichów z unikami na palną.



dla mnie to ta arena to 0/10
arius chyba na pustaku co wypaczylo wynik areny ewidentnie wiec tu nie ma sie czym chwalic

kronos fajny na evencie ladnie sie go w 3 bije
gratki blaszki


smerf duo... na anubie czyli slabszy fajna tylko ilosc dmg ale tu pomogl kompan xd


zasoby z kw standard u topki :-)

masz jakies linki z aren 1vs1?

postac fajna ale wybor linkow...

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

21-07-2014 15:17 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Morgotheron napisał(a)
Ładna arena klanowa. Ładnie rozjechaliście topkę r9, mimo tego, że było 2 mnichów z unikami na palną.


Z tym rozjechaniem to bym nie przesadzal.
Jak spotkalismy kolegow gdy nie bylem na pustaku wynik byl zgoła odmienny.

Ale generalnie całkiem ładne linki i walki.
Widać, palna 1h ma ladny potencjal.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arius: 21-07-2014 15:44.

21-07-2014 15:44 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Globtroter
Forum Ace


images/avatars/avatar-24641.jpg

Data rejestracji: 25-07-2012
Postów: 80
Klan: ABSURD
Kraina: Moria IV
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Globtroter
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dawno mnie nie było...

wrzucam 1 link z takich ciekawszych rotfl jak coś znowu ciekawego wleci to znowu się pojawię Smile

last man stending

mały edit

nowy link arenki 3v3
arenka

i progres w sprzęcie, dziś sklejone i wbite więc jeszcze nie wiem jak się spisuje Smile

Połączono przedmioty: Mściwy Sygnet Twardej Skóry (+4) i Pajęczy Pierścień Krwi (+5).
W wyniku otrzymano: Słoneczna Bransoleta Lisa (+4).

wbijanko

mały edit nr2:

nowy link duet na weniu - bez eventu - tak jakoś wyszło że wyszło Smile bez grozy wenio nie szalał i ataki jakoś się tak pozytywnie w nas ułożyły że daliśmy radę bo ten 3ci co miał wbić zaspał...

2vs1 wenio

__________________
W grze r13 - Wrona

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Globtroter: 08-10-2014 21:22.

04-09-2014 11:28 Globtroter jest offline Szukaj postów użytkownika: Globtroter Dodaj Globtroter do Listy kontaktów
Globtroter
Forum Ace


images/avatars/avatar-24641.jpg

Data rejestracji: 25-07-2012
Postów: 80
Klan: ABSURD
Kraina: Moria IV
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Globtroter
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wieki nie zaglądałem... parę linków nowych Smile

duet na farcie

pomoc w blachowaniu Kronia

taki link to pewnie na evencie już nie szaleństwo ale co tam dodam Smile ten poniżej oczywiście:

solo wen

i tyle

co do equ kończę właśnie drugiego słonecznego lisa na palec i to będzie chyba już koniec equ...

może w przyszłości na areny słonka nietoperza... zobaczymy.

pozdro

__________________
W grze r13 - Wrona
19-03-2015 19:37 Globtroter jest offline Szukaj postów użytkownika: Globtroter Dodaj Globtroter do Listy kontaktów
SirDrakkainen
Newbie


Data rejestracji: 07-04-2015
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

daję 10/10
b.ładnie prowadzona postać, sporo pracy włożone i są efekty
07-04-2015 15:53 SirDrakkainen jest offline Szukaj postów użytkownika: SirDrakkainen Dodaj SirDrakkainen do Listy kontaktów
Globtroter
Forum Ace


images/avatars/avatar-24641.jpg

Data rejestracji: 25-07-2012
Postów: 80
Klan: ABSURD
Kraina: Moria IV
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Globtroter
mały updejt Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hejka,

jakiś czas temu zmontowałem drugie słonko lisa i już postać gotowa - przynajmniej na expy Smile

aktualny skan postaci

jakoś tak nie chciało mi się skana wcześniej robić Smile

aktualnie praca nad lepszymi umagami (część jest słaba na aktualne czasy)

w planie dorobienie słonek nietoperza (choć jednego) pod areny, szczególnie te klan vs klan bo trafiamy na takich przeciwników że miazga straszna z uwagi na niską inicjatywę.

wrzucam również nowy link:

2vs smerf

jak znowu jaki progres będzie to się pojawię.

pozdro

__________________
W grze r13 - Wrona
09-04-2015 21:52 Globtroter jest offline Szukaj postów użytkownika: Globtroter Dodaj Globtroter do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » EKSPEDYCJA Moje Boje czyli takie tam dywagacje na temat Gangstera

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH