Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przedmioty EPICKIE » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przedmioty EPICKIE 254 Ankieta - średnia ocena: 8,43254 Ankieta - średnia ocena: 8,43254 Ankieta - średnia ocena: 8,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli mnie pamięć nie myli, to ogłoszenie o Królu Wzgórza też było pierwszego kwietnia i większość myślała, że to dowcip.

Poprawiłem tytuł tematu, bo SM zjadł literkę Smile

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

01-04-2014 17:32 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Jeśli mnie pamięć nie myli, to ogłoszenie o Królu Wzgórza też było pierwszego kwietnia i większość myślała, że to dowcip.

Poprawiłem tytuł tematu, bo SM zjadł literkę Smile


To był dowcip - ale i też badanie opinii klienta
skoro był przyjęty tak dobrze Sushi postanowił dopracować i wprowadzić

nie mówie nie pomysłowi - tylko nie w tej wersji - były przedmioty legendarne - równie dobrze mogą być epickie - tylko wersja z brakiem możliwości handlu mi się nie podoba

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
01-04-2014 17:39 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Zytus Firrod
Full Member


images/avatars/avatar-25381.png

Data rejestracji: 24-12-2012
Postów: 59
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kpina, eventy psują i suchary strzelają jak u Strassburgera.

__________________

01-04-2014 17:46 Zytus Firrod jest offline Szukaj postów użytkownika: Zytus Firrod Dodaj Zytus Firrod do Listy kontaktów
zmierzch
Lord


images/avatars/avatar-25120.gif

Data rejestracji: 23-10-2009
Postów: 359
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Naprwdę zabawne od 2010 czekam na runy, których nie będzie, to poczekamy do 2020 na przedmioty epickie , zeby sie dowiedziec, ze ich nie będzie, hahhaa , nawet jak na żart prima aprilisowy to zbyt wiele, sushi mógłbyś dać skana kartki z rozrysowanym planem;p

__________________
r10, r17 Zmierzch
01-04-2014 17:48 zmierzch jest offline Szukaj postów użytkownika: zmierzch Dodaj zmierzch do Listy kontaktów
MówMiMistrzu
Triple Ace


Data rejestracji: 19-06-2012
Postów: 219
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

7. Łatwość.
Przedmioty epickie PRAWDOPODOBNIE nie będą miały na Necro wymagań do założenia.

dobry dowcip ;D shusi Big Grin ty teraz walnełeś to przeczy sie z twoim myśleniem dobry zart Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MówMiMistrzu: 01-04-2014 17:56.

01-04-2014 17:56 MówMiMistrzu jest offline Szukaj postów użytkownika: MówMiMistrzu Dodaj MówMiMistrzu do Listy kontaktów
Tonik
Full Member


images/avatars/avatar-4841.jpg

Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 56
Klan: KoD
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: WWA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie to samo chciałem napisać jeśli chodzi o badanie opinii, niby żarcik ale jednak...

__________________
R3 -Necropolia II // Nick: Tonik (ID: 11854)

01-04-2014 18:07 Tonik jest offline Strona domowa Tonik Szukaj postów użytkownika: Tonik Dodaj Tonik do Listy kontaktów
Analfabeta
Lord


images/avatars/avatar-19557.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 389
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do handlu nimi - zawsze można wprowadzić coś takiego, że przedmiot może być tylko raz sprzedany (jak się trafi coś nam zbędnego).

Byłoby miło, gdyby to nie był żart, a jeśli to jednak wkret - no trudno. ;-)

__________________
r3/r4 TRaiNe
01-04-2014 18:17 Analfabeta jest offline Szukaj postów użytkownika: Analfabeta Dodaj Analfabeta do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ściema czy nie, bardzo mi się podobaSmile
Najlepsze jest to że nie będzie można tym handlować i pożyczać.

__________________
R14 : Brzydall
01-04-2014 18:17 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Denuncjator
Member


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 28
Klan: Kulmin
Skąd: Kulmin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli takie itemki nie będą miały prawdopodobnie wymagań do założenia to 50lvl który wydropi, załóżmy Epicką Demoniczną Halabarde Zemsty bedzie ją mógł założyć tak?
Fajnie

__________________
"Wybudowałem pomnik trwalszy niż ze spiżu, sięgający nad ogrom królewskich piramid..."
I dostałem bana.
01-04-2014 18:19 Denuncjator jest offline Szukaj postów użytkownika: Denuncjator Dodaj Denuncjator do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NICE TRY Smile

Ogólnie pomysł nie głupi, kiedyś nawet myślałem nad tym co zrobicie aby wzmocnić przedmioty. Może jakiś nowy prefiks w stylu ZAJEBIASZCZE albo WUK... STE Tongue

Ale tak seryjnie, pojęcie dropa w grach raczej sugeruje możliwość handlu. Tutaj chcecie niby zabrać tą możliwość z uwagi na jakość przedmiotu. To więc nie pasuje.
A po drugie po jaką motykę mam znajdować Epicke Mo5k albo Epickie AK-47 bez możliwości handlu skoro jestem białasem czy dystansem Smile Poczucie dropa traciłoby sens jeszcze bardziej.
A dobrze wiemy jak to jest z dropami, przecież nie dropimy zawsze tego co potrzebujemy Smile

Więc uważam że to ściema, ładnie napisane ale ma niezgodności ;P

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
01-04-2014 18:21 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
DuszyCIen
Ex-OP FR


Data rejestracji: 31-12-2007
Postów: 223
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawet jak to dowcip daje łapkę, a co Smile

Choć temat w kilku punktach wymaga doprecyzowania.
01-04-2014 18:38 DuszyCIen jest offline Szukaj postów użytkownika: DuszyCIen Dodaj DuszyCIen do Listy kontaktów
Gangnam.muzg
Lord


Data rejestracji: 16-08-2012
Postów: 455
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry zart 2/10
01-04-2014 18:44 Gangnam.muzg jest offline Szukaj postów użytkownika: Gangnam.muzg Dodaj Gangnam.muzg do Listy kontaktów
MeDyC
Triple Ace


images/avatars/avatar-5312.gif

Data rejestracji: 27-07-2007
Postów: 159
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: UnderWorld

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał

__________________
R3 MeDyC





W moich wszystkich aukcjach KONIEC=CM+xh - działa zasada 5min


01-04-2014 19:24 MeDyC jest offline Szukaj postów użytkownika: MeDyC Dodaj MeDyC do Listy kontaktów
Shinoda
Junior Member


Data rejestracji: 30-10-2013
Postów: 21
Klan: P_C
Skąd: Lubin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda, że to żart z powodu "Pierwszego Kwietnia".

Bo pomysł mi akurat się bardzo podoba. Może spersonalizować postać i "zirytowac" droperów. Ot "pechowiec" z epickim rogatym preko :p

__________________
R14 Shinoda
01-04-2014 19:55 Shinoda jest offline Szukaj postów użytkownika: Shinoda Dodaj Shinoda do Listy kontaktów
Regio90
Lord


Data rejestracji: 19-02-2011
Postów: 325

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysl bardzo fajny wzbudzil u mnie wiele pozytywnych emocji gdyby byl on przedstawiony w inny dzien bylo by tylko lepiej a tak to troche takie pol na pol fajne bo nie lubie takich zartow...

__________________
r3 mrrr
r12 fififa
01-04-2014 19:58 Regio90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Regio90 Dodaj Regio90 do Listy kontaktów
Kaiten
Lord


images/avatars/avatar-3533.jpg

Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 264
Klan: Fajny
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Polska...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak

przykro mi, odpasasz z programu Tongue

szkoda ze wszyscy wiemy jaki dzis dzien ^^

__________________
cytat:
C47 napisał(a)nikt nie pisał, że 'frajer' czy 'leszcz' nie są słowami obraźliwymi

01-04-2014 20:05 Kaiten jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaiten Dodaj Kaiten do Listy kontaktów
7xZbanowany
Lord


Data rejestracji: 13-01-2011
Postów: 260
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za, w końcu bedzie można wydropić jakieś fajne afixy, nie bedąc w top13

__________________

01-04-2014 20:38 7xZbanowany jest offline Szukaj postów użytkownika: 7xZbanowany Dodaj 7xZbanowany do Listy kontaktów
Szauma
Double Ace


Data rejestracji: 30-06-2012
Postów: 104
Klan: -ES-
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a o Morii to już nie łaska myśleć? Moria została zlana ostatnio, morię zlewamy dalej.
Co moment powstają nowe serwy i co to daje? Migrację starych graczy na nowe serwy , którzy często przy 40-80lvl kończą grę. Może zamiast tego by zrobić coś , aby graczy zaciekawić innymi "starszymi" serwami?

Moje zdanie jest takie.
1. Wziąć się za pracę nad morią , tak jak za necro. Wiadomo , przy necro jest łatwiej, ale mówimy już o kolejnym projekcie w którym moria nie ma "chwilowo" przyszłości.
2. Polecałbym też sprawić mały cud dla graczy którzy decydują się do gry na starszych serwach. Dla przykładu , aby teraz rozpocząć grę na serwarach od R1 do R16 i znaczyć coś to jest już prawie nie realne. Podobnie wygląda na R17, więc może by coś z tym zrobić? Mam jedną luźną koncepcję na to.
Chodzi w niej o zwiększenie % expa do jakiegoś tam lvl-a . Co nam to daje? Możliwość szybszego wkroczenia do intensywnej gry. Grając na necro czy na morii nie jest fajnie zaczynać od zera. Ile jest postów na forum osób które chcą przejąć konto? Zwiększając exp, ściągając niektóre blokady tacy gracze mogliby chcieć wyprowadzić własne postacie. Osobiście sam zacząłem grać w zeszłym roku w maju na r13 ze względu na stare znajomości. Teraz mam 63lvl , bo nie miałem chęci do gry na lvlu 20-30, 40-50, gdy nie miałem prawdę mówiąc z kim grać.
Ten problem mogłaby zniwelować łatwość która by była na postaci do np lvl-a 65, kiedy to już zaczynamy A3 i gra nabiera sens.
01-04-2014 21:37 Szauma jest offline Szukaj postów użytkownika: Szauma Dodaj Szauma do Listy kontaktów
nóóp
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i bardzo dobrze ze nei ma koncepcji na morie nie dawajcie znowu czegos co zalezy od losowania na morie juz mamy umagi ktore sa totalnie z dupy
01-04-2014 21:44 nóóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóóp Dodaj nóóp do Listy kontaktów
Makalele
Lord


Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 367
Klan: Khan
Kraina: Moria II
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może ktoś by się nabrał, ale bieżący rok automatycznie mówi, że to żart Tongue

P.S. Widzę sporą inspirację Diablo 3 (acc-bound, specjalne affixy).

__________________
Wszystko o akcie 3!
01-04-2014 22:38 Makalele jest offline Szukaj postów użytkownika: Makalele Dodaj Makalele do Listy kontaktów
feniks1995
Member


Data rejestracji: 16-06-2009
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co jeśli gram babką a wydropie np
leg dsk diamentowy sygnet szczescia? to wtedy drop raz na rok i jeszcze nie dla mnie i nie będe mógł go sprzedac;/

__________________
r16=feniks

jeżeli cos kupiłem bądź sprzedałem to wyslij ofke
01-04-2014 23:02 feniks1995 jest offline Szukaj postów użytkownika: feniks1995 Dodaj feniks1995 do Listy kontaktów
Viceroy_02
Double Ace


images/avatars/avatar-22764.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 143
Klan: CD
Kraina: Necropolia
Skąd: Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To już lepsza koncepcja wyglądałaby tak, żeby była analogią do legend. Wszystkie aspekty identyczne (handel, droprate, łatwość etc.) prócz parametru - zamiast 35% stawiałbym na 65%-75% podwyższenia statystyk Wink


Dam przykład:




Doskonały Spaczony Amulet Szczęścia

Typ: Amulet
Cechy: WYGLĄD +8, WPŁYWY +6, CHARYZMA +8, SZCZĘŚCIE +20
Wymagania: POZIOM: 46, WYGLĄD: 2
Cena: 66 000 PLN ; Cena sprzedaży: 33 000 PLN


Legendarny Doskonały Spaczony Amulet Szczęścia

Typ: Amulet
Cechy: WYGLĄD +11, WPŁYWY +9, CHARYZMA +11, SZCZĘŚCIE +27
Wymagania: POZIOM: 56, WYGLĄD: 3, Postać musi być w akcie: 2
Cena: 198 000 PLN ; Cena sprzedaży: 99 000 PLN


Epicki Doskonały Spaczony Amulet Szczęścia

Typ: Amulet
Cechy: WYGLĄD +14, WPŁYWY +11, CHARYZMA +14, SZCZĘŚCIE +34
Wymagania: POZIOM: 66, WYGLĄD: 3, Postać musi być w akcie: 3
Cena: 396 000 PLN ; Cena sprzedaży: 188 000 PLN

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Viceroy_02: 01-04-2014 23:50.

01-04-2014 23:42 Viceroy_02 jest offline Szukaj postów użytkownika: Viceroy_02 Dodaj Viceroy_02 do Listy kontaktów
korake
Member


Data rejestracji: 05-07-2010
Postów: 46
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem tych "Epickich" itemek Smile
02-04-2014 07:08 korake jest offline Szukaj postów użytkownika: korake Dodaj korake do Listy kontaktów
nóóp
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ludzie sa glodni nowosci a wy jajca sobie robicie

to o ile sie przesunely areny runy nowa mapa expedycyjna i inne takie tam no bo zmarnowaliscie czas na tego posta?
02-04-2014 08:04 nóóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóóp Dodaj nóóp do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żart niestety kiepski i nie na miejscu, przy całej postawie administracji i tłumaczeniu, że szybciej się nie da robienie z ludzi wała jest niestety nie na miejscu.

__________________
R7 - Desmodontidae
02-04-2014 09:01 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sciema czy nie sciema nie wiem, ale wprowadzenie dodatkowego przedmiotu przypisanego do konta to uwazam przyszlosciowo strzal w 10 !!!

W diablo III po ostatnich aktualizacjach tez cos takiego wprowadzono i na poczatku wszyscy marudzili, a pozniej sie okazalo ze ludzie co nie grali pol roku wrocili do gry bo w koncu fajnie zaczelo sie grac.

Pewnie niestety to zart ale fakt ze mozna by bylo kiedys nad czyms takim pomyslec, ale nazwa epicki troche smieszna jak dla mnie :p

__________________

02-04-2014 09:48 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
To już lepsza koncepcja wyglądałaby tak, żeby była analogią do legend. Wszystkie aspekty identyczne (handel, droprate, łatwość etc.) prócz parametru - zamiast 35% stawiałbym na 65%-75% podwyższenia statystyk

Zauważ, że to niczego nie zmienia w kwestii dostępności lepszych przedmiotów ani w kwestii braku szczęścia w dropie. Powiedziałbym nawet, że pogłębia aktualną przepaść między tymi co mają farta, a tymi, którzy nie mają.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




02-04-2014 09:52 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
d3sidor
Double Ace


Data rejestracji: 13-04-2009
Postów: 129
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: masz zioło?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a da któryś admin info czy to co jest w tym temacie jest na poważnie czy to tylko żart prima aprimisowy????

__________________
Skąpy Nick
02-04-2014 10:17 d3sidor jest offline Szukaj postów użytkownika: d3sidor Dodaj d3sidor do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie sądzę by to był dowcip, skoro Konrad się włączył do dyskusji. Konrad nie żartuje Tongue

A i nie sądzę by SM chciało się wdawać w dyskusję z Wami zaraz po napisaniu postu

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

02-04-2014 10:59 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
pepski
Triple Ace


images/avatars/avatar-25462.gif

Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 177
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź-moje miasto...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc, w prima aprilis wszystko jest możliwe Smile

EDIT:

i jeszcze:" Tak, tak, oczywiście, oddzwonimy do Pana w późniejszym terminie"

__________________
aktywnie gram tylko na R1 - pepski
Trade moderator działów:
Sprzedam R10
Zgłoszenia R14

Regulamin Handlu
Regulamin zgłoszeń sprzedaży
Masz pytania? Nie krępuj się.

cytat:
C47 napisał(a)
xxx postać xxx
3 dni za 'włamanie' między dwa pośladki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pepski: 02-04-2014 11:07.

02-04-2014 11:05 pepski jest offline Szukaj postów użytkownika: pepski Dodaj pepski do Listy kontaktów
Strony (5): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przedmioty EPICKIE

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH