Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Zmiana w opasce defa na dsk+5 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zmiana w opasce defa na dsk+5 10 Ankieta - średnia ocena: 1,9010 Ankieta - średnia ocena: 1,9010 Ankieta - średnia ocena: 1,9010 Ankieta - średnia ocena: 1,90
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
MówMiMistrzu
Triple Ace


Data rejestracji: 19-06-2012
Postów: 219
Kraina: Moria II

Zmiana w opasce defa na dsk+5 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przedmiot: Doskonała Opaska (+5)

Typ: Hełm
Obrona: 28

Przedmiot: Doskonała Bandana (+5)

Typ: Hełm
Obrona: 37

Bandana daje 37 defa, opaska natomiast 28

wymagania tatuażu CR minimum obrony to 30. Badana spełnia, opaska nie.
Dlatego wnoszę o taką małą zmianę kosmetyczną, właściwie aby podnieść defa opasce do 30.

Myślę że dużo pracy z tym nie będzie Smile
01-04-2014 17:51 MówMiMistrzu jest offline Szukaj postów użytkownika: MówMiMistrzu Dodaj MówMiMistrzu do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sam myślałem by płakać nad tym... ale potem tak samo ktoś by płakał, że nie może CRem biegać z 5tym lvlu tatka w dsk+5 smierć pelce speeda...

rozwiązanie? wystarczy zbić tatka do 3lvlu;0


tak tak... sam gram CRemWink

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

01-04-2014 18:03 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja pierdzielę. jeden z dwóch najsilniejszych tatków na morii, wywalczone już ścięcie wymagań defa by chodzić w śmierć pelce speeda na 3 tatku a teraz jeszcze więcej chcesz?
chciej. ja chcę expa jak CR dla berka i snajpera, CRzy kazali mi się w dupę całować, bo niby berek mocniejszy.

jestem na nie, CR nie potrzebuje wzmocnienia.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

01-04-2014 18:20 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
DuszyCIen
Ex-OP FR


Data rejestracji: 31-12-2007
Postów: 223
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do wymogów tattoo czy też przedmiotów to w przypadku CR'a wystarczy item z odpowiednim prefem aby już zmniejszone wymagania spełnić.

"wzmocniony", "bojowy" rozwiązań jest kilta (grajac kobitką rzecz jasna, grając facetem nie ma tego problemu).
01-04-2014 18:44 DuszyCIen jest offline Szukaj postów użytkownika: DuszyCIen Dodaj DuszyCIen do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wystarczy, bo nie istnieje coś takiego jak wzmocniona śmiercionośna opaska adrenaliny. A to śmiercionośny set jest docelowy na highlevel dla każdego białasa.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

01-04-2014 20:07 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poprawcie mnie ale chyba korona jest dla wszystkich i nawet jesli babka straci to 1/4dmg to zyska def (wiem znaczy on niewiele w dzisiejszych czasach) ktory jest jakas alternatywa...
a cr to i tak mega silny tatek a patrzac np po pvp cr vs mnich jak niekiedy cr zrobi puszke i nawet imba mnich bije go krytem po 100 lub gdy cr (poswieca sie i spadaja na niego ataki) przyjmuje luzno 1 cios wiecej od smerfa a dmg i tak przyzwoity robi...

ten tatek chyba zmian nie wymaga (jak i opaska by zyskac 20% ignora od tak a to juz mega dopalka)

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

01-04-2014 20:16 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
MówMiMistrzu
Triple Ace


Data rejestracji: 19-06-2012
Postów: 219
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MówMiMistrzu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mówimy tutaj o 2 defa, dla alternatywa szturmowej opaski Wink nie mówię o 100 defa.

widzisz Cerbin widocznie dość już wypłakałeś pod siebie; )
Ja szukam alternatyw, nie chce powielać schematów. Widocznie tak ma wyglądać gra że każdy wygląda tak samo Wink
01-04-2014 21:14 MówMiMistrzu jest offline Szukaj postów użytkownika: MówMiMistrzu Dodaj MówMiMistrzu do Listy kontaktów
rikitiki
Lord


Data rejestracji: 17-09-2013
Postów: 278
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No niby taka mała różnica co ? to ja poproszę to dla zabójcy bo
Doskonały Tygrysi Kilt Uników (+1) bo nie spełnia tatka dla zabójcy ( nie będę pisał o elfim itp )


Jestem na NIE . Wymagania są zrobione tak ze musisz kombinować

__________________

01-04-2014 21:24 rikitiki jest offline Szukaj postów użytkownika: rikitiki Dodaj rikitiki do Listy kontaktów
Khallayne
Lord


Data rejestracji: 25-02-2009
Postów: 354
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: z lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rób korone i nie becz, 20% ignora stracisz ale zawsze mozesz obnizyc tatek.

Chciałeś różnorodności? To ją masz rotfl

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam propozycję, jak Wam tak bardzo wszystko nie pasuje to SKASUJCIE SIĘ albo zamilknijcie, bo czytać się tego nie chce!

1 przedmiot - 2000kz i nawet nie ds4? Zapomnijcie o premce, za bubel nie płace
02-04-2014 07:31 Khallayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Khallayne Dodaj Khallayne do Listy kontaktów
masterofpapets
Lord


images/avatars/avatar-1499.jpg

Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 479
Klan: Night Lords
Kraina: Moria
Skąd: R1, R2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
poprawcie mnie ale chyba korona jest dla wszystkich i nawet jesli babka straci to 1/4dmg to zyska def (wiem znaczy on niewiele w dzisiejszych czasach) ktory jest jakas alternatywa...
a cr to i tak mega silny tatek a patrzac np po pvp cr vs mnich jak niekiedy cr zrobi puszke i nawet imba mnich bije go krytem po 100 lub gdy cr (poswieca sie i spadaja na niego ataki) przyjmuje luzno 1 cios wiecej od smerfa a dmg i tak przyzwoity robi...

ten tatek chyba zmian nie wymaga (jak i opaska by zyskac 20% ignora od tak a to juz mega dopalka)


zdecyduj się, najpierw piszesz 1/4dmg a później 20% ignora.

A co do tematu to zawsze możesz zrezygnować z opaski, stracisz 20% ignora ale zyskasz trafienie i 5lvl tatka. Nie można mieć wszystkiego, zdecydowanie na nie.

Edyta: literówki

__________________
R2 Nemesis83

R12 Nemesis83




Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez masterofpapets: 02-04-2014 10:05.

02-04-2014 10:00 masterofpapets jest offline Szukaj postów użytkownika: masterofpapets Dodaj masterofpapets do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja napisalem to co chcialem...
traci dmg wzgedem bandany a zyskuje def...
gdyby mial ubierac opaske mogloby yo byc przez ignor przekokszone
czytaj ze zrozumieniem

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

02-04-2014 10:23 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MówMiMistrzu napisał(a)

widzisz Cerbin widocznie dość już wypłakałeś pod siebie; )
Ja szukam alternatyw, nie chce powielać schematów. Widocznie tak ma wyglądać gra że każdy wygląda tak samo Wink

Nic nie wypłakałem. Berserker jest nadal najsłabszym tatkiem do białej a kultysta najsłabszą rasą. Administracja ma to w dupie, bo im bardziej gra różnorodna, tym więcej trzeba balansować. A komu by się chciało.

Więc tak, zgadza się - każdy ma wyglądać tak samo. Gra w zamyśle SM ma opierać się na wysokim poziomie na dwóch buildach, gangstera i CRa, a zaczynanie gry innym tatkiem niż LM ewentualnie Ssak jest durnotą (no chyba, że od razu planujemy się potępiać na wyższych poziomach).

A ty nie szukasz alternatyw, alternatywą jest granie WD albo Snajperem. Ty szukasz sposobów na wzmocnienie CRa. Bez obaw - dostaniesz je na jesieni gdy wejdą bonusy płytówki i hełmu.

Wytrzymaj.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

02-04-2014 11:06 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Zmiana w opasce defa na dsk+5

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH