Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Szpital balans » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Szpital balans 5 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,80
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Szpital balans Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cos chyba balans do szpitala by sie przydal, bo ponoc juz byl ale z tego jakos to nie wyglada

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e0fa52964f

__________________

05-04-2014 16:11 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeden link? I co? To ja wrzuce slumsy nieudane i też mam napisać, żeby zbalansowali?

Po pierwsze miej dowody . . . jeden link to żaden dowód na to, że lokacja nie do przejścia . . .

Jakbyś ich wrzucił więcej to rozumiem.

Według mnie lokacji nie trzeba na razie balansować. Kuźnie i targowisko na becie zbalansowane i trza czekać na wprowadzenie, szpital właśnie był tą lokacją, którą wszyscy robili zamiast kuźni czy targowiska.

Więc jestem na Nie ;p nie mam koksów w klanie, a daliśmy rade na szpitalu ;]

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
05-04-2014 17:20 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

same palniaki? źle dobraliście skład i co od razu źle ?
szpital taki jak ten musi iść skład białasów a palniak - to założyciel ew. drugi ale to musi być mega koks

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
05-04-2014 17:49 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Toaletor
Lord


images/avatars/avatar-18560.jpg

Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 325
Klan: BLUE DRAGON
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Gliwice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szpital nie jest łatwy ale też nie jest jakiś super trudny dobierz lepszy skład albo poczekajcie aż będziecie dość silni by go przejść
05-04-2014 20:08 Toaletor jest offline Szukaj postów użytkownika: Toaletor Dodaj Toaletor do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Szpital balans

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH