Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Dodał bym kilka opcji w Widok miasta » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dodał bym kilka opcji w Widok miasta 7 Ankieta - średnia ocena: 3,577 Ankieta - średnia ocena: 3,57
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kartofle525
Member


images/avatars/avatar-25069.gif

Data rejestracji: 16-11-2013
Postów: 25
Klan: tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI
Skąd: Pochodze z nocy.

Dodał bym kilka opcji w Widok miasta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodał bym opcje:

wyszukaj--->aktywnych w ciągu ostatnich 30 dni
wyszukaj--->tych których mogę atakować w tej chwili (z zieloną strzałką)
wyszukaj--->równych/silniejszych/słabszych


Co wy na to? Mi to przyspieszy gre Smile

edit
Chodzi mi o dodanie opcji ww nie muszą być w Widok miasta.


zamknąć temat

__________________
Błogosławmy lili
I CZYTAJMY ZE ZROZUMIENIEM

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez kartofle525: 08-04-2014 17:29.

08-04-2014 16:58 kartofle525 jest offline Szukaj postów użytkownika: kartofle525 Dodaj kartofle525 do Listy kontaktów
adek007
Double Ace


images/avatars/avatar-25366.jpg

Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 139
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kieleckie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaproponuj to do unmoda, może autorowi będzie się chciało i zrobi.

__________________

08-04-2014 17:05 adek007 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek007 Dodaj adek007 do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale bicie przez widok miasta to do ktorego lvl-a jest? 40?
Potem tyllo przez ranking bo i taxi na maxa jest wiec cas ataku praktycznie ten sam...
Dla mnie niepotrzebne
1/10

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

08-04-2014 17:21 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
aklats
Lord


images/avatars/avatar-25044.jpg

Data rejestracji: 24-04-2013
Postów: 253

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
Ale bicie przez widok miasta to do ktorego lvl-a jest? 40?
Potem tyllo przez ranking


Wcześniej też jest niepotrzebne.
W rankingu masz przecież adresy wyświetlone, tak trudno rozróżnić bliskie numerki od dalekich? Wink

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

08-04-2014 17:28 aklats jest offline Szukaj postów użytkownika: aklats Dodaj aklats do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
aklats napisał(a)
cytat:
Sabio napisał(a)
Ale bicie przez widok miasta to do ktorego lvl-a jest? 40?
Potem tyllo przez ranking


Wcześniej też jest niepotrzebne.
W rankingu masz przecież adresy wyświetlone, tak trudno rozróżnić bliskie numerki od dalekich? Wink


Ja tam do tej pory i w sumie całe 5 lat atakuje przez widok miasta ;] nigdy nie zaatakowałem przez ranking ;p

a co do pomysłów autora, to nie potrzebne sa te funkcje ;p jest dobrze jak jest

ew można sobie przez ranking atakować

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
08-04-2014 18:05 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wyszukaj--->tych których mogę atakować w tej chwili (z zieloną strzałką)
To już jest w Unmodzie.

wyszukaj--->aktywnych w ciągu ostatnich 30 dni - Po co?

Nie potrzebne, i tak później lejesz przez ranking +/- 100 osób w rankingu - po evo.

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

08-04-2014 18:56 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
namina (r4) napisał(a)


wyszukaj--->aktywnych w ciągu ostatnich 30 dni - Po co?

.


Coś takiego jest ( a przynajmniej było) w innej grze - na początku pomagało to w szybkim zdobywaniu surowców; potem się z tego przestawało korzystać.
08-04-2014 19:57
aklats
Lord


images/avatars/avatar-25044.jpg

Data rejestracji: 24-04-2013
Postów: 253

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Ja tam do tej pory i w sumie całe 5 lat atakuje przez widok miasta ;] nigdy nie zaatakowałem przez ranking ;p


Więc od 5 lat nie grałeś maluchem w 5s na starym serwerze.

Na 20 lev w 5s w najbliższych 100 sektorach, 1200 domków... jest może 15 osób "równych" do atakowania.
Przeklikiwanie się przez widok miasta to marnowanie czasu dla malucha,
jedyna sensowna opcja to atak przez ranking. Smile

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

09-04-2014 14:23 aklats jest offline Szukaj postów użytkownika: aklats Dodaj aklats do Listy kontaktów
trusekpl
Lord


Data rejestracji: 30-12-2009
Postów: 346
Klan: Public Enemies
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
aklats napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
Ja tam do tej pory i w sumie całe 5 lat atakuje przez widok miasta ;] nigdy nie zaatakowałem przez ranking ;p


Więc od 5 lat nie grałeś maluchem w 5s na starym serwerze.

Na 20 lev w 5s w najbliższych 100 sektorach, 1200 domków... jest może 15 osób "równych" do atakowania.
Przeklikiwanie się przez widok miasta to marnowanie czasu dla malucha,
jedyna sensowna opcja to atak przez ranking. Smile


Zawsze można zapisać miejsce do ataku na kartce papieru (np. 5/141/2) i powiesić ją na ścianie i mieć "pod ręką" miejsce farmy.

__________________
Trusekpl

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Kastracje ma przeprowadzić wprawny weterynarz czy wolisz opłacić szpital?

09-04-2014 14:31 trusekpl jest offline Szukaj postów użytkownika: trusekpl Dodaj trusekpl do Listy kontaktów
aklats
Lord


images/avatars/avatar-25044.jpg

Data rejestracji: 24-04-2013
Postów: 253

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
trusekpl napisał(a)
Zawsze można zapisać miejsce do ataku na kartce papieru (np. 5/141/2) i powiesić ją na ścianie i mieć "pod ręką" miejsce farmy.


I następnego dnia będzie nieaktualna?
Bardzo śmieszne... Wink
Wiesz jak szybko nabija się lev na low?
Też nie grałeś maluchem od lat.

Ale to już tradycja na tym forum że najwięcej na temat gry maluchem mają do powiedzenia osoby które ostatni raz maluchem grały wiele lat temu. Wink Smile

...
...
...

Do Autora:

Istnieje coś takiego jak atak przez ranking więc temat można zamknąć. Smile

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

09-04-2014 14:43 aklats jest offline Szukaj postów użytkownika: aklats Dodaj aklats do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
aklats napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
Ja tam do tej pory i w sumie całe 5 lat atakuje przez widok miasta ;] nigdy nie zaatakowałem przez ranking ;p


Więc od 5 lat nie grałeś maluchem w 5s na starym serwerze.

Na 20 lev w 5s w najbliższych 100 sektorach, 1200 domków... jest może 15 osób "równych" do atakowania.
Przeklikiwanie się przez widok miasta to marnowanie czasu dla malucha,
jedyna sensowna opcja to atak przez ranking. Smile


Ty chyba nie wiesz co mówisz, w maju 2013 roku skasowałem starą postać i zacząłem od nowa na R6, które ma już 6 lat ;p

I szpiegowałem i atakowałem po złom do 35 lvl tylko i wyłącznie przez widok miasta, tak mi było łatwiej i uwinąłem się baaaardzo szybko na premce i skróceniu z ataki poprzez widok miasta, bo ataki szły mi po 2-3 minuty a nie po 20 . . .

Do tego choćby teraz gram na R7 i na angielskim Necro i atakuje ludzi przez widok miasta i zbieram złom ;p przed 15 lvl mam już ponad 1600 złomu i nie tracę czasu na ranking i 20 minutowe ataki . . .

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
09-04-2014 15:08 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
aklats
Lord


images/avatars/avatar-25044.jpg

Data rejestracji: 24-04-2013
Postów: 253

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
aklats napisał(a)
Na 20 lev w 5s w najbliższych 100 sektorach, 1200 domków... jest może 15 osób "równych" do atakowania.


i zacząłem od nowa na R6, które ma już 6 lat ;p

i nie tracę czasu na ranking i 20 minutowe ataki . . .


Może na starym necro na 20 lev masz "równych" w każdym bliskim sektorze ale na r2 jest ich kilkunastu w 100 najbliższych sektorach.

cytat:
Trova napisał(a)
i nie tracę czasu na ranking i 20 minutowe ataki . . .


To atak przez ranking trwa obowiązkowo 20 minut?. Wink
Chyba tylko jak się jest ślepym i adresów domków nie widzi. Wink


...

edycja: poprawka.

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez aklats: 09-04-2014 15:24.

09-04-2014 15:22 aklats jest offline Szukaj postów użytkownika: aklats Dodaj aklats do Listy kontaktów
Questil
Double Ace


Data rejestracji: 21-12-2013
Postów: 143
Klan: Potępieńcy [P_P]
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Doświadczony maluch wam mówi: atakuje tylko przez widok miasta Big Grin najpierw szpieg całego sektora czytanie raportów i atak, i tak caly czas skok lvl-owy i znowu jadę od sektora swojego po wszystkich +/- 50 kratek. Ale jakoś nie widzę potrzeby takich opcji Tongue nie masz czasu szukać to nie atakujesz Big Grin Tongue a poza tym jak juz ktoś wyżej pisał na większym lvlu to juz tylko z rankingu ataki Tongue bo to naprawdę najlepsza metoda Wink

__________________
Mój nick na R1 : Questil

cytat:
MówMiMistrzu napisał(a)
zajebiste 5 wyglądu no [CIACH]dość przystojny jestem na [CIACH]mi ten wygląd ;D

09-04-2014 18:21 Questil jest offline Szukaj postów użytkownika: Questil Dodaj Questil do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Questil napisał(a)
Doświadczony maluch wam mówi: atakuje tylko przez widok miasta Big Grin najpierw szpieg całego sektora czytanie raportów i atak, i tak caly czas skok lvl-owy i znowu jadę od sektora swojego po wszystkich +/- 50 kratek.


gram od Data dołączenia 2014-03-31 22:12:49, zrobiłam 85 ataków, mam 2950 sztuk złomu, mam 12 poziom.
szpieguję przez ranking najniższe poziomy jakie mogę dosięgnąć
wszystko zgodnie z Jak zacząć grę na starszych Nekropoliach.
najpierw skany wszystkich których się sięga, dopiero potem zabawa w atak po złom

komu by się chciało przeklikiwać widok miasta w poszukiwaniu celu? taka metoda byłaby raczej nieefektywna


osobiście, zamiast grzebać w widoku miasta dodałabym opcję w rankingu wyszukiwania po poziomie - lekko by to ułatwiło namierzanie celów :p

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez groszekZpuszki: 09-04-2014 18:38.

09-04-2014 18:29
Questil
Double Ace


Data rejestracji: 21-12-2013
Postów: 143
Klan: Potępieńcy [P_P]
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
groszekZpuszki napisał(a)
cytat:
Questil napisał(a)
Doświadczony maluch wam mówi: atakuje tylko przez widok miasta Big Grin najpierw szpieg całego sektora czytanie raportów i atak, i tak caly czas skok lvl-owy i znowu jadę od sektora swojego po wszystkich +/- 50 kratek.


gram od Data dołączenia 2014-03-31 22:12:49, zrobiłam 85 ataków, mam 2950 sztuk złomu, mam 12 poziom.
szpieguję przez ranking najniższe poziomy jakie mogę dosięgnąć
wszystko zgodnie z Jak zacząć grę na starszych Nekropoliach.
najpierw skany wszystkich których się sięga, dopiero potem zabawa w atak po złom

komu by się chciało przeklikiwać widok miasta w poszukiwaniu celu? taka metoda byłaby raczej nieefektywna


osobiście, zamiast grzebać w widoku miasta dodałabym opcję w rankingu wyszukiwania po poziomie - lekko by to ułatwiło namierzanie celów :p



Ciekawe ile Ci to czasu zajmuje ja na S5 bez taxy, i schronisko 3 poziom bo mowimy o 1 pkt.owcach Wink , chyba ze na dzien dobry na fajnym s5 siedzisz Wink

__________________
Mój nick na R1 : Questil

cytat:
MówMiMistrzu napisał(a)
zajebiste 5 wyglądu no [CIACH]dość przystojny jestem na [CIACH]mi ten wygląd ;D

14-04-2014 13:57 Questil jest offline Szukaj postów użytkownika: Questil Dodaj Questil do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trochę czasu je, no ale co innego w pracy robić? :p
14-04-2014 14:52
Questil
Double Ace


Data rejestracji: 21-12-2013
Postów: 143
Klan: Potępieńcy [P_P]
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlatego opcja moim zdaniem nie potrzebna Wink kto ma czas klika z ranka, kto nie ma klika sektorami komu się nie chce marudzi ze coś by się przydało Wink

__________________
Mój nick na R1 : Questil

cytat:
MówMiMistrzu napisał(a)
zajebiste 5 wyglądu no [CIACH]dość przystojny jestem na [CIACH]mi ten wygląd ;D

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Questil: 14-04-2014 16:20.

14-04-2014 16:19 Questil jest offline Szukaj postów użytkownika: Questil Dodaj Questil do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Dodał bym kilka opcji w Widok miasta

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH