Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2 nie da się grać » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony nie da się grać 9 Ankieta - średnia ocena: 8,009 Ankieta - średnia ocena: 8,009 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
achtung
Forum Ace


Data rejestracji: 12-04-2010
Postów: 78
Kraina: Moria II

nie da się grać Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 100922
Przeglądarka internetowa: chrome

Opis problemu:

od powrotu z pracy mam problem z grą, przy niemal każdej akcji w grze wyskakuje mi:
http://wrzucaj.net/images/2014/04/11/blad.png

jest to o tyle uciazliwe ze nie wiem czy wiadomosc do kogos poszla, 1 atak musze wysylac po kilka razy (ustawiac evo i arkana na nowo za kazdym razem), stronie niemilosierni dlugo sie wczytuje a i tak czesto po tym wyskakuje okienko zaprezentowane powyzej.
nie wiem czy to wina gry, przegladarki, dostawcy internetu, ale odechciewa sie grac...
11-04-2014 21:56 achtung jest offline Szukaj postów użytkownika: achtung Dodaj achtung do Listy kontaktów
Mesiach
Forum Ace


images/avatars/avatar-13207.jpg

Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 95
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: KrK

RE: nie da się grać Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam to samo. Nie jestem pewnien czy to tylko problem chroma czy coś popsuli. czekam na rozwiązanie Wink
11-04-2014 22:13 Mesiach jest offline Szukaj postów użytkownika: Mesiach Dodaj Mesiach do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja uzywam mozilli i mam to samo

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

11-04-2014 22:38 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
Melior
Full Member


images/avatars/avatar-19492.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 67
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja na r1 mam to samo. strasznie wszystko długo się ładuje jeżeli wgl się załaduje.
jednocześnie na r14 wszystko działa jak należy....

__________________
R20 Criti
11-04-2014 22:53 Melior jest offline Szukaj postów użytkownika: Melior Dodaj Melior do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zapomniałem dodać ze to R2 PL

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

11-04-2014 22:56 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
Szukam_dropa
Niezarejestrowany
RE: nie da się grać Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R1, przeglądarka Chrome, mam dokładnie to samo co kolega na zdjęciu z linku.
12-04-2014 00:56
Yhazid
Junior Member


images/avatars/avatar-4231.jpeg

Data rejestracji: 27-08-2006
Postów: 21
Klan: GangBang
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Piaseczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podpinam się do tego - R3 też chrome - wszystko długo się ładuje, czasami trzeba po dwa-trzy razy klikać

__________________
R3 -9083 Zakham
R4- 22947 Yhazid
12-04-2014 01:10 Yhazid jest offline Szukaj postów użytkownika: Yhazid Dodaj Yhazid do Listy kontaktów
SkipiEbr
Newbie


Data rejestracji: 12-12-2012
Postów: 7
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: zewsząd i znikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podpinam sie, zarowno r2 pl jak i forum strasznie muli, przed chwila dopiero za 5 razem udalo mi sie dobic do expy, o porzyczaniu eq z zk juz nie wspomne bo dobre 10 min sie meczylem. przegladarka chrome i problem jak u kolegi wyzej.

__________________
R2 B-Seeker R17 Dozorca
12-04-2014 01:55 SkipiEbr jest offline Szukaj postów użytkownika: SkipiEbr Dodaj SkipiEbr do Listy kontaktów
RimmoN
Double Ace


Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 103

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też się dołączam.

Mam to samo na r7 i r14.

Wszystko działa, aż nagle wyskakuje ten komunikat przy kliknięciu. Po chwili z powrotem zaczyna działać. I tak cały czas od wczoraj.

__________________
ex Tmod
12-04-2014 07:19 RimmoN jest offline Szukaj postów użytkownika: RimmoN Dodaj RimmoN do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yhazid napisał(a)
podpinam się do tego - R3 też chrome - wszystko długo się ładuje, czasami trzeba po dwa-trzy razy klikać


popieram mam to samo od wczoraj

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

12-04-2014 07:51 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
julka22
Member


images/avatars/avatar-18460.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2010
Postów: 28
Klan: [69]
Kraina: Necropolia IV
Skąd: [CREW],[THC],[KGB]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie... od wczoraj ani firefox ani chrome nie ładuje (a jeśli już to strasznie długo) jedynie ciągnie na operze

__________________
r6 - Lafayette
12-04-2014 09:11 julka22 jest offline Szukaj postów użytkownika: julka22 Dodaj julka22 do Listy kontaktów
Panicz Wojtek
Newbie


images/avatars/avatar-25070.jpg

Data rejestracji: 12-04-2014
Postów: 1
Klan: Demonium
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Tu i tam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobrze chłopaki mówicie . Trzeba coś z tym zrobić .

__________________
Szatański_Eter R14
12-04-2014 09:44 Panicz Wojtek jest offline Szukaj postów użytkownika: Panicz Wojtek Dodaj Panicz Wojtek do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi tez r3 muliło i długo ładowało strony (wczoraj i dziś).... internet: dostawca T-mobile bezprzewodowy-modem.... i całe szczęście ze mam modem bez sim-locka to wpiąłem Play i teraz śmiga ze aż miło Big Grin
12-04-2014 09:53
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i?

od wczoraj się nie polepszyło - oczekiwanie na zaladowanie strony po kilkanascie sekund, o ile się wogóle załaduje - sytuacja analogiczna na każdym serwerze, na ktorym gram - BW jest jedynym miejscem, gdzie mam problem z otworzeniem czegokolwiek, czy pisaniem nawet na forum...

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

12-04-2014 09:57 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
blooddead
Member


Data rejestracji: 15-01-2008
Postów: 28
Kraina: Necropolia VI
Skąd: znikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na R14 od wczoraj tak mi muli że nie idzie grać - kazda czynnosc trwa minutami , trzeba ponawiac makabra - jesli tego nie poprawią nie gram dalej

__________________
---------------------------------------------------------------------------
----------------
Jesli coś wygrałem - ofka na - blooddead
12-04-2014 10:01 blooddead jest offline Szukaj postów użytkownika: blooddead Dodaj blooddead do Listy kontaktów
jok27.
Junior Member


Data rejestracji: 01-04-2011
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jok27
mi śmiga normalnie
12-04-2014 10:05 jok27. jest offline Szukaj postów użytkownika: jok27. Dodaj jok27. do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie jest to samo.
Wygląda to w ten sposób, że jedna akcja działa normalnie, druga rozpoczyna odświeżanie strony i po 10-30 sekund (potrafi i dłużej) wyświetla się komunikat o błędzie połączenia. Zazwyczaj gdy próbuje zrobić atak/usunąć wiadomości/dołączyć do expy.
Przeglądarka Google Chrome (3 dni do tyłu zgubiła kilka obrazków, czyszczenie pamięci nie pomogło, dziś jest ok Smile , ale to mogło być związane z jej updatem), próbowałem na maxthonie, robi się to samo, sprawdzę jeszcze FF.
Inne strony typu FB, czy dobrepogramy, ładują się normalnie. Test szybkości łącza pokazuje normalną prędkość, antywir/firewall wyłączony. DNS ustawione na OpenDns, zmiana na google DNS nie pomaga Smile Polecenie ipconfig /flushdns też nie pomaga.
Mam 3 screeny z tracert'a dla domeny bloodwars i porownania dla google.com.
Pisząc to puściłem raz jeszcze tracerta i o dziwo udało mi się wyłapać to samo co wczoraj wieczorem, nagle trasa pakietu przechodzi prze jakieś berlińskie routery?!

@edit
Zapomniałem dodać to samo dzieje się dla forum, na telefonie z internetem Aero2 ten problem nie występuje.
@edit2
Ja gram tylko na r6 Big Grin
@edit3
Po kilku minutach gry z FF wygląda, że na tej przeglądarce działa normalnie.

Załączniki:
png Bez tytułu.png (52,21 KB, 929ściągnięć)
png Bez tytułu2.png (54 KB, 885ściągnięć)
png Bez tytułu3.png (40,22 KB, 879ściągnięć)


__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 12-04-2014 10:57.

12-04-2014 10:38 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
tunajerzy
Triple Ace


images/avatars/avatar-12994.gif

Data rejestracji: 23-06-2008
Postów: 157
Klan: B33RS33K3RS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R6, przeglądarka Maxthon, też co chwila wyskakuje błąd " net: error conection timed out.

__________________

Grafika wykonana przez D3vill

R6 Tuna
12-04-2014 12:20 tunajerzy jest offline Szukaj postów użytkownika: tunajerzy Dodaj tunajerzy do Listy kontaktów Zobacz profil MSN tunajerzy
Drex
Lord


Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 398
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jakiego macie operatora internetu?
12-04-2014 12:36 Drex jest offline Szukaj postów użytkownika: Drex Dodaj Drex do Listy kontaktów
Xclusiver
Viking


images/avatars/avatar-11492.gif

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 732
Klan: BLACK SPARTA
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nick: Xclusiv
Serwer: r2 Moria PL

Od bodajże 2 dni jest problem z serwerem r2pl.
Średnio co pół minuty następuje "zwis" serwera na jakieś 10-15 sekund po czym wszystko wraca do normy i tak na okrągło.

Musiałem wydłużyć timeout przeglądarki żeby uniknąć komunikatu o niedostępności strony.

Jest to naprawdę uciążliwe, szczególnie przy wykonywaniu ataków lub licytowaniu na aukcji.

__________________
Ile to może być warte?
Legendarna Opiekuńcza Kosa Zdrady
Link


12-04-2014 12:39 Xclusiver jest offline Strona domowa Xclusiver Szukaj postów użytkownika: Xclusiver Dodaj Xclusiver do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyznaję że korzystam z Opery i nie zauważyłam podobnych problemów u siebie. Ani na r2 pl ani na r1. Ani wczoraj ani dziś. Być może to kewstia dostawcy, ew czegoś w programach. Najprawdopodobniej dopiero w poniedziałek będzie Konrad by mógł rzucić troche światła na tą sytuację.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

12-04-2014 12:57 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
julka22
Member


images/avatars/avatar-18460.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2010
Postów: 28
Klan: [69]
Kraina: Necropolia IV
Skąd: [CREW],[THC],[KGB]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na operze jedzie , juz pisałam , problem jest na ff i chrome... Jeśli chodzi o operatora - netia , ale tylko są problemy na BW , inne strony wczytuje normalnie.
Czyli rozumiem że do poniedziałku jestem zmuszona korzystać z opery ? ;/

__________________
r6 - Lafayette
12-04-2014 13:03 julka22 jest offline Szukaj postów użytkownika: julka22 Dodaj julka22 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To w takim układzię wątpię by problem był z winy Bw.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

12-04-2014 13:11 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
To w takim układzię wątpię by problem był z winy Bw.

Napewno też nie jest to nasza wina, bo ja mam operatora petrotel, siedzę teraz na FF, sprawdziłem ustawienia routera (ba nawet ze złości zresetowałem je do ustawień fabrycznych, ustawiłem na nowo, wyczyściłem kompa, sprawdziłem rejestr i zdefragmentowałem go itp).
Spójrz na trasę pakietu do google.com a potem na trasę do bloodwars na jednym i drugim obrazku, trochę to dziwne że nagle leci dalej Big Grin
Nie może to też być wina typowo przeglądarek bo maxthon i chrome bazują na czymś innym, a ktoś wyżej napisał że na FF nie działa, a u mnie znowu na FF śmiga (choć tego nie wykluczam bo obie były nie dawno aktualizowane).
Gdyby to była jedna osoba to mogła by być wina pewnych ustawień, ale jest to kilka osób, w tym na r6 już 3-4 (Werbus wczoraj też miał takie problemy, przerzucił się na FF z tego co wiem i działa).
Z moim dostawcą też raczej problemu nie ma jak pisałem wyżej, wszystko inne ( a nawet przecież "cięższe") typu facebook działa dobrze Smile .

@edit
Mojemu operatorowi daleko do Netii Big Grin

@Sephi
Czy np te osoby z r2 nie mają jakiś dziwnych akcji na koncie typu kilkukrotne kliknięcie do wykonania danej akcji?

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 12-04-2014 13:30.

12-04-2014 13:24 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Szukam_dropa
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
julka22 napisał(a)
Jeśli chodzi o operatora - netia , ale tylko są problemy na BW



U mnie również Netia, również tylko BW
12-04-2014 13:27
Xclusiver
Viking


images/avatars/avatar-11492.gif

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 732
Klan: BLACK SPARTA
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko z BW jest problem.
Wszystkie strony działają normalnie.
Problem jest od 2 dni, wcześniej go nie było.

__________________
Ile to może być warte?
Legendarna Opiekuńcza Kosa Zdrady
Link


12-04-2014 13:28 Xclusiver jest offline Strona domowa Xclusiver Szukaj postów użytkownika: Xclusiver Dodaj Xclusiver do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xclusiver napisał(a)
Tylko z BW jest problem.
Wszystkie strony działają normalnie.
Problem jest od 2 dni, wcześniej go nie było.

Jeśli możesz i potrafisz spróbuj polecenia w wierszu poleceń (cmd) "tracert www.bloodwars.interia.pl" - bez "uszek".
(najlepiej w momencie gdy pojawiają się "zwiechy"). Zrób wykadrowanego print screena (nawet w paintcie Smile ) potem użyj polecenia ipconfig /flushdns, sprawdź czy pomogło i wklej screena Big Grin
Jak nie pomoże spróbuj zmienić przeglądarkę na Operę lub Firefox.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 12-04-2014 13:36.

12-04-2014 13:35 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam neo, i niezależnie od przeglądarki (Opera/FF) chodzi gładko - BW jak i inne strony.

Pozeracz nie mam możliwości tego sprawdzenia. Konrad ma.

Sprawdze jeszcze zaraz na laptopie.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

12-04-2014 13:37 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Ja mam neo, i niezależnie od przeglądarki (Opera/FF) chodzi gładko - BW jak i inne strony.

Pozeracz nie mam możliwości tego sprawdzenia. Konrad ma.

Sprawdze jeszcze zaraz na laptopie.

Szkoda Smile
Sprawdź na przeglądarkach chrome i maxthon jeżeli możesz. No nic jak na razie zmiana przeglądarki pomogła (czyszczenie nie pomogło -powtórzę ) poczekamy do poniedziałku Big Grin

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

12-04-2014 13:40 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

komórka - Plus, FF - działa bez zarzutów
tablet - Neostrada, Wi-fi, Chrome / IE - działa bez zarzutów
komp. stacjonarny - Neostrada, FF / Opera - działa bez zarzutów

:/

Zerkając na Shoutbox na r5 - na razie widziałam dwie osoby, które zamarudziły o mulenie Bw. Reszcie działa normalnie.

Dam znać wyżej, ale tak jak mówiłam, raczej wcześniej niż w poniedziałek, to na pomoc będzie ciężko liczyć. Ew można przebiedować do poniedziałku na innej przeglądarce.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

12-04-2014 13:50 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2 nie da się grać

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH