Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R17 obrażenia krytyczne w cięzkim dystansie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony obrażenia krytyczne w cięzkim dystansie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
a.krellu
Newbie


Data rejestracji: 06-09-2013
Postów: 4
Klan: Shen an Calhar [LCR]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

obrażenia krytyczne w cięzkim dystansie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć,

mam takie pytanie a mianowicie gram jako Łowca, Ssak, tatki mam wbite na maxa. Z tego co wyczytalem w tutorialu to na morii jeżeli chodzi o obrażenia krytyczne broni dystansowej wynoszą odpowiednio lekka *1,7, natomiast ciężka *2,5 raza obrażenia broni Interesuje mnie teraz dopiska przy tatuażu "deszcz strzał " modyfikator obrażeń krytycznych broni dystansowej +100%, i teraz rodzi się pytanie co to oznacza ?. Czyli że latając z cięzką kuszą obrażenia w sali tronowej 100-150, atakując przeciwnika który załóżmy ma 0 obrony, albo kusza ignoruje 100% obrony to krytkiki będę zadawał nie po *2,5 a będę je zadawał jako *5 ?? czyli krytyki wychodziły by w tedy od 500-750 za jeden cios? Bo z tego co zauważyłem to tak nie jest i teraz pytanie co oznacza ten modygfikator +100%, i w jaki sposób faktycznie obliczyć mojego krytyka przy takich obrażeniach broni. Proszę o porady bo naprawdę mocno nurtuje mnie to pytanie Smile
14-04-2014 07:12 a.krellu jest offline Szukaj postów użytkownika: a.krellu Dodaj a.krellu do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tym +100% masz odpowiednio dla lekkiej *2,7 i dla ciężkiej *3,5
14-04-2014 09:10
a.krellu
Newbie


Data rejestracji: 06-09-2013
Postów: 4
Klan: Shen an Calhar [LCR]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez a.krellu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aha czyli to w ten sposob wyglada ;/, myslalem ze to jest bonus 100% wiecej obrazeń, a tutaj poprostu jak by dodatkowo wychodzi dodatkowy atak w krytyku, no to juz teraz wszystko rozumiem Smile dzięki wielkie za zrozumienie tego pojecia
14-04-2014 13:36 a.krellu jest offline Szukaj postów użytkownika: a.krellu Dodaj a.krellu do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R17 obrażenia krytyczne w cięzkim dystansie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH