Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Kontakt ze sprzedawcą » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kontakt ze sprzedawcą 11 Ankieta - średnia ocena: 8,2711 Ankieta - średnia ocena: 8,2711 Ankieta - średnia ocena: 8,27
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Kontakt ze sprzedawcą Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co jakiś czas (i teraz własnie) mam taki problem, że chce coś kupić ale nie mogę. Na aukcji akurat nie ma, a na sb czy forum bywa mało ludzi i nie zawsze wtedy kiedy ja jestem.
Czy nie dałoby się zrobić takiej opcji, żeby był anonimowy kontakt ze sprzedawcą z "zakończonych" niesprzedanych? Wysyłałoby się jakąś informację o chęci zakupu i sprzedający by decydował czy chce się ujawnić czy nie. Często mam tak, że widzę potrzebne mi itemki, które nie poszły na aukcji i co? Nic, szukaj wiatru w polu albo czekaj na ponowne wystawienie na aukcji. Ani sprzedawca nie sprzedał, ani kupujący nie może kupić...

Na niehandlowych też nie byłoby to złe. Po prostu sprzedawca by ponownie wystawił na aukcje jakby widział, że ktoś się zainteresował.
14-04-2014 11:42 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taką pośrednią opcją jest dział kupię
Wiesz jaki konkretny item Ci potrzebny, to zakładasz o tym temat
Ja zanim wystawie jakieś graty zazwyczaj przeglądam Kupię

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
14-04-2014 13:40 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ty tak, większość ludzi raczej nie :p
Z tego co słyszę wielu graczy pomstuje na to że forum już nie służy do handlu.
A pomysł autora jest fajny Smile Znacznie by mi pomógł, bo zaczęłam grać na r3 a tam nie jest łatwo o przedmioty dla malucha xD
14-04-2014 16:41
Questil
Double Ace


Data rejestracji: 21-12-2013
Postów: 143
Klan: Potępieńcy [P_P]
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Up, niby tak ale też kilka razy miałem ochotę kupić jakiś konkretny przedmiot, aukcja się kończy (bo za drogo) a przedmiot znika na kilka dni. A jak by był kontakt to by człowiek skrobnal do delikwenta z oferta i może kupił z biegu Wink a i nie rzadko widuje się pytania na SB o to kto wystawił przedmiot X na aukcji Wink


Edit. Upik to do moda był Tongue groszek mi się wbil w wypowiedz Tongue

__________________
Mój nick na R1 : Questil

cytat:
MówMiMistrzu napisał(a)
zajebiste 5 wyglądu no [CIACH]dość przystojny jestem na [CIACH]mi ten wygląd ;D

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Questil: 14-04-2014 16:44.

14-04-2014 16:42 Questil jest offline Szukaj postów użytkownika: Questil Dodaj Questil do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nikt nie musiałby się ujawniać. klikasz w zakończonych ikonę o roboczej nazwie "kupię ten item w tej cenie", a właściciel dostaje info, że ktoś(bez informacji o tym kto) jest zainteresowany kupnem i może wystawić ponownie, jeśli nadal chce. imo dobry pomysł.
14-04-2014 16:57
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak już to lepszą opcją jest anonimowa wiadomość
ale już bez wiadomości zwrotnej

zasada działania jak przy zwykłej wiadomości, ale nie wyświetlało by się od kogo ona jest
dodatkowo była by informacja o tym o jaką aukcję chodzi

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-04-2014 18:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
adek007
Double Ace


images/avatars/avatar-25366.jpg

Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 139
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kieleckie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no taki komunikacik typu

"ktoś jest zainteresowany kupnem przedmiotu xx" a do tego byłby przycisk obok zgłoszenia aukcji.

__________________

14-04-2014 18:47 adek007 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek007 Dodaj adek007 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Kontakt ze sprzedawcą

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH