Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Klan-zalety i wady » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Klan-zalety i wady 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nagash69
Junior Member


images/avatars/avatar-4793.jpg

Data rejestracji: 19-05-2007
Postów: 14
Klan: Konglomerat Wschodni
Kraina: Necropolia

Klan-zalety i wady Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wlasnie chcialbym sie dowiedziec jakie sa najwazniejsze zalety bycia w klanie i przy okazji wady jezeli wogole wystepuja

__________________
jezeli wygralem licytacje skladajcie ofy w grze na nick NAGASH ;]
jestem najemnikiem -> http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=147380
28-05-2007 15:19 Nagash69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nagash69 Dodaj Nagash69 do Listy kontaktów
HADUS
Viking


images/avatars/avatar-25743.png

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 744
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zalety:
mozliwosc robienia espedycji
zbrojownia klanowa,
pomoc przy oblezeniach,
okolna wzajemna pomoc,

wady:
od kiedy mamy pkt reputacji doslownie polowa klanow olewa oblegi :/

__________________
Każdy człowiek żyje, wierząc w to, co wie, oraz w to, czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata.
28-05-2007 15:21 HADUS jest offline Strona domowa HADUS Szukaj postów użytkownika: HADUS Dodaj HADUS do Listy kontaktów
Nagash69
Junior Member


images/avatars/avatar-4793.jpg

Data rejestracji: 19-05-2007
Postów: 14
Klan: Konglomerat Wschodni
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nagash69
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
PulpetMaster napisał(a)
zalety:
mozliwosc robienia espedycji
zbrojownia klanowa,
pomoc przy oblezeniach,
okolna wzajemna pomoc,
a czy kazdy klan posiada taka zbrojownie ? ogolnie to jak ktos chce sie wymienic bronia lub kupic to musi posiadac rynek i minimum 15 poziom a czy w klanie ta zasada tez obowiazuje ? Smile
cytat:
PulpetMaster napisał(a)
wady:
od kiedy mamy pkt reputacji doslownie polowa klanow olewa oblegi :/
co oznaczaja te punkty reputacji ? od czego to zalezy ? Smile

__________________
jezeli wygralem licytacje skladajcie ofy w grze na nick NAGASH ;]
jestem najemnikiem -> http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=147380
28-05-2007 15:29 Nagash69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nagash69 Dodaj Nagash69 do Listy kontaktów
zakrzak
Member


Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 47
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zbrojownia klanowa jest dostępna jeśli większość członków ma 30 poziom. Jeśli chcesz korzystać ze zbrojowni klanowej, także musisz mieć 30poz.

Punkty reputacji to punkty, które zdobywasz w sprzyjających warunkach na oblężeniach (zadasz dużo obrażeń, a sam nie będziesz miał za wiele ran). Są one potrzebne, by wyruszyć na ekspedycję (ale to już jest od 40 poziomu).

__________________
R1: Morbiusz ID: 18598

R2: Oiteh
28-05-2007 15:58 zakrzak jest offline Szukaj postów użytkownika: zakrzak Dodaj zakrzak do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja powiem tak - w klanie oczywiscie jestes bezpieczniejszy - a dokladniej twoj kwadracik jest bezpieczniejszy + to co zostalo juz wymienione wyzej.

a przez te ekspedycje i punkty repa niestety rownowaga miedzy klanowa sie roz.... znaczy zepsula - obecnie klany sie ustawiaja na walki o repa !!! tego wczesniej nie bylo .

jednak jesli chcesz grac na powaznie i troche dluzej oraz utrzymac kwadrat ktory rozbudujesz - nie masz wyjscia - musisz dolaczyc do klanu Smile

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
28-05-2007 16:25 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No a do tego w klanie zawsze Ci ktoś pomoże postać rozwinąć, doradzi itp. etc.
Taniej przedmioty sprzeda ;]

__________________

Herms

28-05-2007 17:03 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
Nagash69
Junior Member


images/avatars/avatar-4793.jpg

Data rejestracji: 19-05-2007
Postów: 14
Klan: Konglomerat Wschodni
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nagash69
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w sumie to wpadlbym do jakiegos klanu zeby zobaczyc jak to wyglada w praktyce
tylko zauwazylem ze klany maja wysokie wymagania co do przyjmowania wampirow jeszcze jedna walka i dobije dopiero do 8 poziomu (czyli 1pkt jak narazie ) gram bez premium oczywiscie ale dzieki jakiemus juz tam doswiadczeniu w tym podobnych grach narazie idzie mi calkiem dobrze (28 wygranych walk bez porazki i procentowa skutecznosc wypraw tez na dobrym poziomie mimo ze gram rasa ''wladca zwierzat'' ) wiec nie oplaca mi sie chyba wstepowac do jakiegos slabego klanu ktory dostaje w d*** w wiekszosci lub w kazdym oblezeniu Wink

__________________
jezeli wygralem licytacje skladajcie ofy w grze na nick NAGASH ;]
jestem najemnikiem -> http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=147380
28-05-2007 17:54 Nagash69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nagash69 Dodaj Nagash69 do Listy kontaktów
Leviet
Lord


images/avatars/avatar-3742.jpg

Data rejestracji: 18-02-2007
Postów: 431
Kraina: Necropolia
Skąd: Z lodófki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zalety
-Jak chcesz coś kupić to klanowicze zazwyczaj w klanie sprzedają taniej
-Zbrojownia klanowa
-Twój kwadrat jest bezpieczniejszy

Wady
-WG mnie nie ma żadnych

Nagash - wg mnie BW różni się od innych gier Big Grin
Poszukaj jakiejś akademi mocnego klanu, to najszybsza droga do klanu top Wink

__________________
cytat:
XXX napisał(a)
spaczony set dalej tyle samo charyzmy co diamentowy set.


Brawa dla tego pana!
28-05-2007 18:01 Leviet jest offline Szukaj postów użytkownika: Leviet Dodaj Leviet do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nagash69 napisał(a)
w sumie to wpadlbym do jakiegos klanu zeby zobaczyc jak to wyglada w praktyce
tylko zauwazylem ze klany maja wysokie wymagania co do przyjmowania wampirow jeszcze jedna walka i dobije dopiero do 8 poziomu (czyli 1pkt jak narazie ) gram bez premium oczywiscie ale dzieki jakiemus juz tam doswiadczeniu w tym podobnych grach narazie idzie mi calkiem dobrze (28 wygranych walk bez porazki i procentowa skutecznosc wypraw tez na dobrym poziomie mimo ze gram rasa ''wladca zwierzat'' ) wiec nie oplaca mi sie chyba wstepowac do jakiegos slabego klanu ktory dostaje w d*** w wiekszosci lub w kazdym oblezeniu Wink



No wcale Ci sie nie dziwie ze masz taki bilans walk a to z racji tego ze na poziomie 1 pkt wiekszosc Twoich przeciwników nie rozłozyła nawet stat. Druga przyczyna tego jest Twoja rasa która pozwala na szybki start poniewaz poczatek to tylko i wyłacznie bron biała. Sprawa zaczyna sie komplikowac troche puzniej Wink
Jesli grasz bez premium to jeszcze długo nie wstapisz do dobrego klanu... Tutaj bez premium nie masz racji bytu Tongue Przynajmniej na poczatku. Jak juz złapiesz dobre itemy to i bez tego sobie bedziesz radził...

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
28-05-2007 18:03 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
Nagash69
Junior Member


images/avatars/avatar-4793.jpg

Data rejestracji: 19-05-2007
Postów: 14
Klan: Konglomerat Wschodni
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nagash69
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Leviet napisał(a)
Poszukaj jakiejś akademi mocnego klanu, to najszybsza droga do klanu top Wink
a gdzie sie szuka tych akademii ? Smile

cytat:
Borszczu napisał(a)
Druga przyczyna tego jest Twoja rasa która pozwala na szybki start poniewaz poczatek to tylko i wyłacznie bron biała. Sprawa zaczyna sie komplikowac troche puzniej Wink
sugerujesz ze na dalszych poziomach bron biala slabo sie sprawdza w praniu ? Smile
cytat:
Borszczu napisał(a)
Jesli grasz bez premium to jeszcze długo nie wstapisz do dobrego klanu... Tutaj bez premium nie masz racji bytu Tongue Przynajmniej na poczatku. Jak juz złapiesz dobre itemy to i bez tego sobie bedziesz radził...
no ja raczej nie planuje grac z premium nawet w przyszlosci a z itemami jest u mnie troche problem jak narazie bo widzialem juz lepsze u przeciwnikow a do tej pory wygrywalem w sumie dlatego ze wiedzialem jakie staty najefektywniej sprawdzaja sie w walce w moim przypadku Smile

__________________
jezeli wygralem licytacje skladajcie ofy w grze na nick NAGASH ;]
jestem najemnikiem -> http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=147380

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nagash69: 28-05-2007 18:13.

28-05-2007 18:04 Nagash69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nagash69 Dodaj Nagash69 do Listy kontaktów
Ouragan
King


images/avatars/avatar-296.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 759

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba oczysiste które klany są top. W ich opisie są często linki do własnych akademii i przedszkoli.

__________________
Moj Nick:

Pisk_boga

Czy droopienie doskonałych pałek uzależnia?

Tak, bardziej niż oczekiwanie na kolejna nieudana pielgrzymkę
28-05-2007 18:17 Ouragan jest offline Szukaj postów użytkownika: Ouragan Dodaj Ouragan do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wady
-WG mnie nie ma żadnych


jeszcze jak grałem to pod koniec przez chyba ok miesiąc nie byłem członkiem żadnego klanu (zostałem najemnikiem, chciaż wtedy byłem prawie codziennie w jakimś klanie), dzięki temu że nie byłem normalnie w klanie to dostawałem mniej wiadomości, nie płaciło się składek (Smile ), nie traciło się dla klanu czasu itp
wiec są czasem wady, zależy jak się na to spojrzy (od gry)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-05-2007 18:23 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Marcus
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 93

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na razie nie sądzę żeby klan był Ci potrzebny. Rozwijaj się, zdobądź kilka punktów, jak będziesz się przymierzał do 4 strefy wtedy przyda się klan. Ale jeśli będziesz dobry, to do tego czasu na pewno dostaniesz od klanów kilka propozycji przyłączenia się.

__________________
W razie wygrania mojej oferty - prosze o informacje na PW

TO NIE JEST MÓJ NICK W BW
28-05-2007 18:24 Marcus jest offline Szukaj postów użytkownika: Marcus Dodaj Marcus do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh... Nie twierdze ze jest lipna, uwazam ze pod władce tylko bron biała a z kazda inna to marnowanie własciwosci tej rasy... Tyle ze biała musi miec conajmniej 2 ataki Wink A do takich itemów trzeba pare lvli nabic Tongue

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
28-05-2007 18:24 Borszczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
Soshin
Triple Ace


images/avatars/avatar-2951.jpg

Data rejestracji: 14-04-2007
Postów: 211
Klan: Dracula
Kraina: Moria
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem dyskusja na ten temat jest zbędna, w tej grze nie ma innej możliwości jak gra w klanie. Po prostu, nikt nie da rady samemu wybudować przyzwoity kwadrat i go utrzymać Smile

__________________
R2 - Soshin

Nigdy nie zapominaj:
Chodzimy nad piekłem
Oglądając kwiaty


Haiku Mistrz Issa
28-05-2007 18:33 Soshin jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin Dodaj Soshin do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

soshin, miałem 'sojuszników' gdzie w przypadku oblężenia wystarczyło dojść do klanu
budowałem wszystko sam , więc chyba jednak jest możliwosć gry bez klanu (stałego, że tak powiem)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-05-2007 18:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Soshin
Triple Ace


images/avatars/avatar-2951.jpg

Data rejestracji: 14-04-2007
Postów: 211
Klan: Dracula
Kraina: Moria
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, ale pod warunkiem, że jest się doświadczonym graczem i siedzi się w tej grze na tyle długo, by mieć odpowiednie znajomości Smile

__________________
R2 - Soshin

Nigdy nie zapominaj:
Chodzimy nad piekłem
Oglądając kwiaty


Haiku Mistrz Issa
28-05-2007 18:53 Soshin jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin Dodaj Soshin do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Soshin napisał(a)
Moim zdaniem dyskusja na ten temat jest zbędna, w tej grze nie ma innej możliwości jak gra w klanie. Po prostu, nikt nie da rady samemu wybudować przyzwoity kwadrat i go utrzymać Smile


Nie bądź smieszny, część osób grających budowała swoje kwadraty od początku i wybudowała nierzadko fortece, i tych graczy nie jest 5, 10 czy 20 tylko o wiele wiecej. Bez klanu tez można długo przeżyć, wystarczy to robić z głową. Sam zbudowałem kwadrat od zera i do klanu wstąpiłem dopiero gdy miałem około 40 punktów.

Na dłuższą metę, bez klanu się nie rozwiniesz

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

28-05-2007 18:55 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
Soshin
Triple Ace


images/avatars/avatar-2951.jpg

Data rejestracji: 14-04-2007
Postów: 211
Klan: Dracula
Kraina: Moria
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A gdzie ja napisałem, że nie da rady wybudować samemu kwadratu? Napisałem wybudować i utrzymać, a to różnica.

__________________
R2 - Soshin

Nigdy nie zapominaj:
Chodzimy nad piekłem
Oglądając kwiaty


Haiku Mistrz Issa
28-05-2007 19:22 Soshin jest offline Szukaj postów użytkownika: Soshin Dodaj Soshin do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie czułem się bardzo dobrym graczem Wink
grałem też nie za długo, bo chyba tylko 3-4 miesiące Big Grin

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-05-2007 19:24 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
PANDEMONICUM
Double Ace


images/avatars/avatar-2668.jpg

Data rejestracji: 10-03-2007
Postów: 128
Klan: HTC
Kraina: Necropolia
Skąd: The Templars

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale od początku i to wystarczyło aby zdobyć sojusz z klanami z topki jak i również z zawodnikami z górki. dzisiaj zaczynając grę nie ma możliwości wyrobienia sobie takich układów. Chyba, że jesteś znajomym z realu jakiegoś szefa klanu top.

__________________
NIE CZYTAM PW

nick: PANDA
28-05-2007 19:53 PANDEMONICUM jest offline Szukaj postów użytkownika: PANDEMONICUM Dodaj PANDEMONICUM do Listy kontaktów
kielbik666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1138.gif

Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 236
Kraina: Moria II
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
Wady
-WG mnie nie ma żadnych


jeszcze jak grałem to pod koniec przez chyba ok miesiąc nie byłem członkiem żadnego klanu (zostałem najemnikiem, chciaż wtedy byłem prawie codziennie w jakimś klanie), dzięki temu że nie byłem normalnie w klanie to dostawałem mniej wiadomości, nie płaciło się składek (Smile ), nie traciło się dla klanu czasu itp
wiec są czasem wady, zależy jak się na to spojrzy (od gry)


zależy też w jakim się jest klanie Wink

byłem a DATE i nie płaciłem żadnych składek a korzyści były wielkie:
- pomoc pod względem pożyczenia prków
- j.w tyle że sprzęty pod każdym pozorem (wyprawy, pielgrzymki, co po nie którzy ataki czego sam nie uskuteczniałem )
- ekspedycje jak koledzy wyżej pisali

jednym słowem bez klanu jesteś nikim w tej grze - przykład - po wyżej 4 strefy bez klanu nie zajdziesz Wink

__________________
my name is Kiełbik --->Kiełbik 666 Tongue
28-05-2007 21:02 kielbik666 jest offline Szukaj postów użytkownika: kielbik666 Dodaj kielbik666 do Listy kontaktów
Tass[-Ti-]
Triple Ace


images/avatars/avatar-4551.jpg

Data rejestracji: 29-10-2006
Postów: 208
Klan: [-Ti-],[Z_D],Golasy
Kraina: Necropolia II
Skąd: wy macie dropa ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie najważniejszą zaletą Klanu jest to ,że w [-TI-] (mój Klan) są ludzie z którymi można normalnie pogadać na wiele różnych tematów , zawsze można liczyć na ich pomoc w grze , a i wiem ,że w realu również Big Grin

Jakby co to zagadaj [floyd113] - szef naszej akademi Smile


A Minusy to składki Tongue Ale na dłuższą mete są one niezbędne Smile


EDIT- literówki - ciemno już jest Tongue

__________________




TerraInc0gnita


r1 TassTi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tass[-Ti-]: 28-05-2007 23:44.

28-05-2007 23:43 Tass[-Ti-] jest offline Szukaj postów użytkownika: Tass[-Ti-] Dodaj Tass[-Ti-] do Listy kontaktów
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niechce mi sie tego czytac wsyztkiego ale powiem jedna moim zdaniem najwazniejsza zalete bycia w klanie Wink

sa to soby z którymi milo spedza sie czas grajac w bw Wink całodobowe rozmowy na ircu, wzajemna pomoc, gadanie o lewych sutach lordzia Tongue Tongue czego wiecej potrzeba idealnemu klanowi ? Wink

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

29-05-2007 00:46 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie wady i zalety klanu w dużym stopniu zależą od samego klanu (od ludzi w nim siedzących) i od własnej roli w klanie/osobowości Wink . Zalet trochę było, czas na wady Wink . Wad jest dużo chociaż są specyficzne i nie każdy skuma (czasem trzeba na niektóre kwestie spojrzeć samolubnie):
- musisz brać udział w oblegach twojego klanu, w zależności od klanu często wymagane jest przygotowanie - przez co spędzasz w grze sporo godzin, codziennie, w święta czy nie święta Wink
- dostajesz duużo wiadomości, które cię kompletnie nie interesują typu "hurra zabiłem szczura" i później "ja też" itp.
- musisz się dopchać do zbrojowni klanowej Wink (bynajmniej na r2, na r1 pozostaje zawsze podstawowe rozwiązanie)
- dołączając do klanu zyskujesz sprzymierzeńców ale i też wrogów, którzy mogą się zainteresować twoim kwadratem lub częstymi atakami - twój klan nie gwarantuje ci, że utrzymasz swój kwadrat.
- brać udział w życiu klanu (jak np. odwiedzać forum,czat itp.)
- składki klanowe
i wieele podobnych. W skrócie to zależy od gracza czy to są wady - jak dużo ma czasu na grę i jak bardzo chce brać udział w życiu klanu - czy może jest tylko dla ochronki i przedmiotów klanowych.
29-05-2007 02:06 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
Nagash69
Junior Member


images/avatars/avatar-4793.jpg

Data rejestracji: 19-05-2007
Postów: 14
Klan: Konglomerat Wschodni
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nagash69
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tass[-Ti-] napisał(a)
A Minusy to składki Tongue Ale na dłuższą mete są one niezbędne Smile
skladki tzn ze placi sie pieniadze za bycie w klanie ? a ile trzeba placic ? i od czego to jest uzaleznione ? Smile

cytat:
VeiN napisał(a)
- musisz brać udział w oblegach twojego klanu, w zależności od klanu często wymagane jest przygotowanie - przez co spędzasz w grze sporo godzin, codziennie, w święta czy nie święta Wink
no wlasnie jezeli chodzi o oblezenia w klanie to jezeli np: ja wypowiem jakiemus zawodnikowi na moim poziomie oblezenie to automatycznie wszyscy pozostali z klanu tez musza dolaczyc ? nawet jak to jest zupelnie niepotrzebne bo widac na ''papierze '' ze sam bym sobie z tym danym wampirem poradzil ? Smile
cytat:
VeiN napisał(a)

- musisz się dopchać do zbrojowni klanowej Wink (bynajmniej na r2, na r1 pozostaje zawsze podstawowe rozwiązanie)
co masz na mysli poprzez dopchanie sie ? Smile

__________________
jezeli wygralem licytacje skladajcie ofy w grze na nick NAGASH ;]
jestem najemnikiem -> http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=147380

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Nagash69: 29-05-2007 02:37.

29-05-2007 02:28 Nagash69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nagash69 Dodaj Nagash69 do Listy kontaktów
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nagash69 napisał(a)
cytat:
Tass[-Ti-] napisał(a)
A Minusy to składki Tongue Ale na dłuższą mete są one niezbędne Smile
skladki tzn ze placi sie pieniadze za bycie w klanie ? a ile trzeba placic ? i od czego to jest uzaleznione ? Smile

cytat:
VeiN napisał(a)
- musisz brać udział w oblegach twojego klanu, w zależności od klanu często wymagane jest przygotowanie - przez co spędzasz w grze sporo godzin, codziennie, w święta czy nie święta Wink
no wlasnie jezeli chodzi o oblezenia w klanie to jezeli np: ja wypowiem jakiemus zawodnikowi na moim poziomie oblezenie to automatycznie wszyscy pozostali z klanu tez musza dolaczyc ? nawet jak to jest zupelnie niepotrzebne bo widac na ''papierze '' ze sam bym sobie z tym danym wampirem poradzil ? Smile
cytat:
VeiN napisał(a)

- musisz się dopchać do zbrojowni klanowej Wink (bynajmniej na r2, na r1 pozostaje zawsze podstawowe rozwiązanie)
co masz na mysli poprzez dopchanie sie ? Smile



skladki zaleza od potzreb klanu... chcesz kupic jakies sety [elastyk,szaman,łatwosc/mis itp.] to zbieracie na to składke klanowa....



do oblegów niemusza dołaczyc wszyscy, najlepiej poprzedz ich dołaczenie klanówka czy maja dołaczac czy tez nie...


a co do klanowej to fak bardziej tak jest na r2 ze chcesz cos pozyczyc to cekasz 2 dni zanim sie zwoli w odpowiednim momecie xD

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

29-05-2007 09:30 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
Nagash69
Junior Member


images/avatars/avatar-4793.jpg

Data rejestracji: 19-05-2007
Postów: 14
Klan: Konglomerat Wschodni
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nagash69
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeszcze mam takie pytanie chce zrobic oblezenie na kogos kto posiada rynek i wygrywajac to oblezenie czy bede mogl juz kozystac z rynku ? czyli sprzedawac swoje zdobycze ? mimo ze mam dopiero poziom 8 ?

__________________
jezeli wygralem licytacje skladajcie ofy w grze na nick NAGASH ;]
jestem najemnikiem -> http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=147380
29-05-2007 11:00 Nagash69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nagash69 Dodaj Nagash69 do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli nie będziesz miał poziomu 15 to nawet jak bedziesz miałrynek to nie bedziesz mógł handlować [nie pamietam, ale chyba to poziom 15]

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

29-05-2007 11:03 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aha i jeszcze mała uwaga - w związku z tym, że w klanie może odbywać się jeden obleg na raz to są kolejki, więc będziesz musiał się w kolejce ustawić. Po za tym nie zawsze twój wybór kwadratu może się spodobać liderowi klanu Wink (w skrócie nie będziesz miał pozwolenia na zabranie jakiegokolwiek kwadratu Wink ).
29-05-2007 11:35 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Klan-zalety i wady

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH