Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY za mało przeciwników na arenie 1 vs 1 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony za mało przeciwników na arenie 1 vs 1 12 Ankieta - średnia ocena: 7,7512 Ankieta - średnia ocena: 7,7512 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Martenes
Lord


Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 377
Klan: Troy, Black Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

za mało przeciwników na arenie 1 vs 1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powoli wychodzi, ze chyba jednak 5 przeciwników to zdecydowanie za mało. Ja musiałem dzisiaj walczyć jako samarytanin (118 level) a Gombek (117 level) nie miał okazji się bronić. To trochę kiszenie się we własnym sosie. Przewidywalne i nudne. A na dodatek chyba nieco dyskwalifikujące, tych którzy nie maja szans zdobyć srebrników w obronie. Proponuje zwiekszyć ilość dostępnych przeciwników żeby była w tym jakaś nutka niespodzianki a nie tłuczenie sie wciąż z tymi samymi osobami. To tez spowoduje zmniejszenie konieczności walk z samarytaninami.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Martenes: 16-04-2014 18:45.

16-04-2014 18:24 Martenes jest offline Szukaj postów użytkownika: Martenes Dodaj Martenes do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram w całej rozciągłości. Sam od wprowadzenia aren ledwie raz (1!) się broniłem, a to już 3 dzień kiedy można mnie atakować :p mało Smile
16-04-2014 18:31 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

również popieram.

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
16-04-2014 18:42 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r9 od kiedy dali patcha bronilem sie tylko raz

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
16-04-2014 18:44 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
pryrates
Double Ace


images/avatars/avatar-25393.jpeg

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 126
Klan: Przylądek TI
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

również popieram,

__________________
Pryrates r15

16-04-2014 18:45 pryrates jest offline Szukaj postów użytkownika: pryrates Dodaj pryrates do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za każdą wygraną walkę w ataku na arenach 1v1 zwiększa się liczba osób które następnym razem możecie zaatakować. Maksymalnie do 10 i resetuje się to przy porażce.

Jak was nie atakują to znaczy, że macie po prostu pecha.
16-04-2014 18:48 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taki ból ścisłej topki chcesz walczyć z innymi - podłuż się parę razy to zaznasz nowych wrażeń - niestety inni mają większy ból jak napotykają ścianę nie do przejścia

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
16-04-2014 19:06 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Martenes
Lord


Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 377
Klan: Troy, Black Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Martenes
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
taki ból ścisłej topki chcesz walczyć z innymi - podłuż się parę razy to zaznasz nowych wrażeń - niestety inni mają większy ból jak napotykają ścianę nie do przejścia


a o czym teraz mówisz? o tych ktorzy nie maja szans sie bronic i na tym tracą czy na o tych ktorzy muszą walczyc kilka razy? Ja nie bardzo ta wypowiedz rozumiem bo jest z czapy. Na pierwszych 20 miejscach albo wiecej w rankingu znajduja sie ludzie o zblizonych levelach, a oddaleni sa od siebie tylko ze względu na brak mozliwosci walki w obronie. To chyba jednak jest cos nie tak, nie sadzisz? mozliwosci bojowe cześci z tych osob nie ustepuja osobom zajmującym w rankingu pierwsze miejsca a to juz swiadczy o tym ze ilość osob jest zbyt mała i nie pozwala na obiektywną klasyfikacje
16-04-2014 19:12 Martenes jest offline Szukaj postów użytkownika: Martenes Dodaj Martenes do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
taki ból ścisłej topki chcesz walczyć z innymi - podłuż się parę razy to zaznasz nowych wrażeń - niestety inni mają większy ból jak napotykają ścianę nie do przejścia


O czym Ty w ogóle piszesz? Pomyśl zanim coś pacniesz na forum bo ostatnio tylko latasz i nabijasz posty wykazując się w dodatku zerowym myśleniem.

Nie jestem w ścisłej topce i dostałem do tej pory ledwie 1 atak na siebie - to jak to się ma do tego co napisałeś geniuszu? Big Grin
16-04-2014 19:26 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

możliwości walki w obronie są takie same - samrytanie są wybierani tylko wtedy jeśli na liście do ataku nie ma osób którzy nie odbyli jeszcze walki - osoby tuż niżej - no to może być wina tego że jak ktoś widzi ściane - to nie atakuje w ogóle - wtedy niektóre osoby mogą być pokrzywdzone - bo są za silne by ktoś próbował - a na to nic nie poradzisz - bo nie stworzysz ruchomych zasad żeby ktoś musiał atakować osoby dużo wyżej na liście ( dużo silniejsze ) niż wynika to z jego listy rankingowej

Magico: narzekaj na aktywność osób które są obok ciebie - ktoś musi atakować żeby wylosowało na ciebie - ja już dostałem dwa ataki - i żadnej walki samara nie toczyłem ( w obronie )

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Darkshu: 16-04-2014 19:30.

16-04-2014 19:28 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
lega
Double Ace


images/avatars/avatar-19164.jpg

Data rejestracji: 01-02-2010
Postów: 102
Klan: PRX
Kraina: Moria
Skąd: (L)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

według mnie dać na początek 8 osób i pozostawić 1 wgrana+1 możliwy przeciwnik i tak do max 13, wydaje mi się że to powinno być ok

__________________
r9 lega
16-04-2014 20:10 lega jest offline Szukaj postów użytkownika: lega Dodaj lega do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Martenes napisał to co dopiero zacząłem badać wśród znajomych, czyli ilu z nich miało okazje się bronić. Próbka jest dopiero 3 dniowa, ale już są osob które dostały po 2 ataki w jeden dzień a niektóre zero.

Myślę, że warto faktycznie przemyśleć rozszerzenie dostępnych osób, możliwych do wylosowania. CHyba, że nie do końca zrozumiały jest dla nas mechanizm walk.

Dla krytyków - fajnie by było po prostu uniknąć sytuacji, że ktoś ma codziennie szanse na 2 srebrniki w obronie a inni nie mają takiej opcji bo mają pecha. Już mam dość słuchania o tym, że ta gra opiera się na szczęściu i pechu tam gdzie wchodzą w grę mechanizmy na które ma wpływ adminsitracjaSmile

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
16-04-2014 20:20 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram!

A limitów na R1 w ogóle już nie rozumiem... Przecież na tym serwerze 90% graczy to resety. Team powinien wziąć to pod uwagę i wprowadzić łatkę na tym serwerze... W końcu głupotą jest niemożliwość ataku gracza z dłuższym np o 2 lata stażem gry tylko dlatego, że kilka razy się zresetował i jest mniejszy. Często ci mniejsi mają lepsze staty i sprzęt od nas... Po co więc miałoby się ich trzymać daleko od topki..? Teraz tną wszystkich dookoła i mają z tego niezłą polewkę... rotfl

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
16-04-2014 21:22 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mamy kolejny dzien arenek, a dzisiaj na r15 i r13 nie dostalem zadnych atakow. Niektorzy zebrali juz po ponad 40 srebrnikow i mieli po 6-7 obron, a U mnie na 2 serwery sa 4 obronki.

Troche chyba nie o to chodziło

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
17-04-2014 21:02 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madmen napisał(a)
Mamy kolejny dzien arenek, a dzisiaj na r15 i r13 nie dostalem zadnych atakow. Niektorzy zebrali juz po ponad 40 srebrnikow i mieli po 6-7 obron, a U mnie na 2 serwery sa 4 obronki.

Troche chyba nie o to chodziło


Ja w ogóle się jeszcze nie broniłem Big Grin a mam aktywne osoby dookoła siebie ;p tak licze na tę obronkę, a tutaj pustoo ;p

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
17-04-2014 21:08 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
Myślę, że warto faktycznie przemyśleć rozszerzenie dostępnych osób, możliwych do wylosowania. CHyba, że nie do końca zrozumiały jest dla nas mechanizm walk.


i tak i nie.. obecna forma pozwala chociaż w umiarkowanym stopniu przygotować się do walki... rozszerzenie liczby sugerowanych graczy do walki spowduje "bardziej losowy charakter walk"...

wg mnie lepszym rozwiązaniem byłoby
1. Zostawić sugerowaną liczbę graczy taka jaka jest
2. Algorytm sprawdza, czy wyzwany gracz już walczył dzisiaj
3. W przypadku gdy wyzwany gracz już walczył, występuje kolejnych X losowań, aby sprawdzić czy w danej grupie jest ktoś wolny
4. w przypadku, gdy z sugerowanych graczy wszyscy już uczesniczyli algorytm wyszukuje najbliższą wolną osobę (wg rankingu, licząc i w górę i w dół)
17-04-2014 21:20
pryrates
Double Ace


images/avatars/avatar-25393.jpeg

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 126
Klan: Przylądek TI
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trzeci dzień bez obrony, cos tu jest nie halo.

albo mechanizm jest skopany albo nie działa jak powinien.

__________________
Pryrates r15

17-04-2014 21:43 pryrates jest offline Szukaj postów użytkownika: pryrates Dodaj pryrates do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie fajnie by było, jakby nawet areny 1vs1 były międzyserwerowe, tylko jeżeli brać pod uwagę, że 3v3 to 2 rekordy w bazie danych(1 na drużynę), to w 1v1 byłoby tego 6 razy więcej(3 z każdej drużyny), co może zbyt mocno obciążać bazy. I wydaje mi się, że początkowo tak będzie na arenie, ale potem to się ustabilizuje jako tako, jak Ci nieaktywni polecą w rankingu, a aktywni pójdą w górę

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
17-04-2014 21:44 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walki na arenie 1vs1 powinny być rozgrywane automatycznie o określonej godzinie.
Bo część graczy nie atakuje ze względu na "grupę śmierci". Część też spada w ranku zanim wykona swoje ataki i nie ma kto zaatakować tych wyżej.

Dodatkowo moim zdaniem system ten również powinien być globalny.
Może w jakiś sposób podzielony na lvl?
Na r13 mając dość dobrze przygotowaną postać do pvp na 99lvl będę się musiał zaraz mierzyć z przeciwnikami będącymi na ~110. Dość nikłe szanse na zwycięstwo w walce z osobami posiadającymi większość przedmiotów na ds5.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _KING_: 17-04-2014 22:54.

17-04-2014 22:53 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jak dla mnie to nie powinno byc wiecej osob dostepnych, z jednego bardzo prostego powodu - jak jest teraz 5, to chociaz teoretycznie mozna przeanalizowac ich eq i starac sie pod nie ustawic przed atakiem.

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



18-04-2014 01:08 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
Questil
Double Ace


Data rejestracji: 21-12-2013
Postów: 143
Klan: Potępieńcy [P_P]
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem jak tam sa przydzielane osoby z ktorymi walczzymy (tylko aktywni czy wszyscy gracze na serwie) ale ja też się jeszcze nie broniłem Big Grin mimo wszystko wydaje mi się ze jak podskocze w rankingu to obronek będzie więcej Wink co do topki to moze faktycznie taki problem występować i przydało by się zwiększyć zakres Tongue ale dajmy sobie jeszcze tydzień co by na bank się przekonać jak to będzie z tymi obronkami Wink

__________________
Mój nick na R1 : Questil

cytat:
MówMiMistrzu napisał(a)
zajebiste 5 wyglądu no [CIACH]dość przystojny jestem na [CIACH]mi ten wygląd ;D

18-04-2014 14:32 Questil jest offline Szukaj postów użytkownika: Questil Dodaj Questil do Listy kontaktów
vito corleone
Lord


images/avatars/avatar-9364.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 448
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bez sensu jest ilość przeciwników.
Zwłaszcza na szczycie rankingu, wygrywam czy przegrywam i tak jestem mniej więcej w tym samym miejscu

__________________
37927
19-04-2014 00:15 vito corleone jest offline Szukaj postów użytkownika: vito corleone Dodaj vito corleone do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bez sensu to jest to:

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=415b6d9d3f

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6c71bb000a

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=2e0046f1b7

inne ciekawe z r1 nie moje ..

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3605518d7b

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=96e8a4a0f9

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TUROK: 19-04-2014 00:31.

19-04-2014 00:19 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TUROK napisał(a)
bez sensu to jest to:

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=415b6d9d3f

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6c71bb000a

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=2e0046f1b7

mi to wygląda na to, że r1 potrzeba patchy z morii(nie wiem jak to wygląda na n2 być może tak samo), czyli:
Cechy: PKT ŻYCIA (bazowe i z budynków) + x%
zamienić na:
Cechy: bazowe PKT ŻYCIA + x%

as simple as that
19-04-2014 00:35
Valentine666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1384.gif

Data rejestracji: 20-12-2006
Postów: 217
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Korpus_ekspedycyjny- pamięta ktoś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do kitu ta arena, 5 przeciwników z czego jeden na urlopie a dwóch poza zasięgiem w 5s. Z tej dwójki co mogę zaatakować mam zawsze "zostałeś zauważony" Frown

Weźcie mnie ktoś zaatakujcie na tej arenie to może się przesunę albo coś, bo jeszcze ani razu nie miałem okazji zobaczyć jak to działa gdy kogoś zaatakuję bo nie mogę tego zrobić.

__________________
R1: Nekromanta
21-04-2014 13:54 Valentine666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Valentine666 Dodaj Valentine666 do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Valentine666 napisał(a)
Do kitu ta arena, 5 przeciwników z czego jeden na urlopie a dwóch poza zasięgiem w 5s. Z tej dwójki co mogę zaatakować mam zawsze "zostałeś zauważony" Frown

Weźcie mnie ktoś zaatakujcie na tej arenie to może się przesunę albo coś, bo jeszcze ani razu nie miałem okazji zobaczyć jak to działa gdy kogoś zaatakuję bo nie mogę tego zrobić.


no to panie teraz pojechałeś po bandzie zdrowoSmile Smile Smile

edit down
brawo.. dobrze, że tylko tydzień Ci to zajęło rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez milan109: 21-04-2014 14:19.

21-04-2014 14:07
Valentine666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1384.gif

Data rejestracji: 20-12-2006
Postów: 217
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Korpus_ekspedycyjny- pamięta ktoś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fakt. Teraz to załapałem, trzeba dać arkana i się losuje przeciwnik a nie wybrać z listy i zaatakować.

__________________
R1: Nekromanta
21-04-2014 14:13 Valentine666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Valentine666 Dodaj Valentine666 do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hahahaha. Musiałem.

__________________

r3 barthi
21-04-2014 14:18 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY za mało przeciwników na arenie 1 vs 1

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH