Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Propozycja zmiany Myśliwego » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Propozycja zmiany Myśliwego 6 Ankieta - średnia ocena: 4,006 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
lega
Double Ace


images/avatars/avatar-19164.jpg

Data rejestracji: 01-02-2010
Postów: 102
Klan: PRX
Kraina: Moria
Skąd: (L)

Propozycja zmiany Myśliwego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zwiększa podstawowe parametry postaci na ekspedycjach, troche to niesprawiedliwe bo dzięki sile biała staje się uprzywilejowaną bronią a chyba nie o to chodziło (sam gram białą)

proponuje żeby dać coś w stylu

zwiększa zwinność i spostrzegawczość postaci na ekspedycjach odpowiednio 14/16/18/20/22 była by to wtedy nagroda dla osób które mają kłopot z zasięgiem na jakiegoś moba i dzięki niej mogły by się "ratować" a nie dopakowywać jeszcze dmg który i tak na mori jest niczego sobieBig Grin

dystansi i tak mają największy kłopot z zasięgiem na początku a potem z dmg więc oni mieli by większe pole manewruBig Grin

__________________
r9 lega

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lega: 16-04-2014 20:42.

16-04-2014 20:37 lega jest offline Szukaj postów użytkownika: lega Dodaj lega do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I dystans dostałby podwójny bonus?Tongue Jeśli juz to albo albo

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
16-04-2014 20:39 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
EST
Forum Ace


Data rejestracji: 05-10-2011
Postów: 83
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ray,dystans ssie . Biała juz dość mocno dostała kopa.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez EST: 16-04-2014 20:58.

16-04-2014 20:43 EST jest offline Szukaj postów użytkownika: EST Dodaj EST do Listy kontaktów
Adana
Lord


images/avatars/avatar-5714.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 255
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a zdajesz sobie sprawe, ze palny dostanie kopa do obrazen z wiedzy?

I to dwa razy, bo ktory palniak nie ma oswieconego 4?

temat do kosza...


EDIT2: racja, to moria - dystans faktycznie nie daje rady Smile a jak hootka we mnie wjezdza swoja kusza, to zadaje 24k w runde, a ja 1k ... no ale coz, w koncu mam tylko mnicha z 6 itemkami na dsk+5, w tym dwa razy leg dsk demon pn samobojcy dsk5... sam sobie jestem winien Smile

__________________
r4, r9: Adana

KUPIĘ r4:
Leg dsk msciwy pierscień szczęścia/szaleńca
leg dsk tytanowy pierscien/amulet lewitacji
dsk czarny lancuch lewitacji

KUPIĘ r9:
nic, biedny jestem

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Adana: 16-04-2014 21:39.

16-04-2014 21:20 Adana jest offline Szukaj postów użytkownika: Adana Dodaj Adana do Listy kontaktów
ismahel
Emperor


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 1.090

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tym wiekszym paradoksem jest to że najsłabsza broń , dydtans, nie dostaje nic .
16-04-2014 21:23 ismahel jest offline Szukaj postów użytkownika: ismahel Dodaj ismahel do Listy kontaktów
JezusZbawia
Newbie


Data rejestracji: 13-01-2013
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Adana napisał(a)
EDIT ponizej: dystans? najslabsza bron? na necro... lol, zapraszam do skanow lysego24, xca, czy kogokolwiek z leg dsk kusza wilka/reakcji i leg dsk spidem.

wymiataja wszedzie - top dmg anub, top dmg wendigo, top dmg arena, top dmg oblegi...
na endgejmowym sprzecie dystans NICZEGO juz nie potrzebuje.

Temat jest o Morii więc z czym do ludzi?

Ogółem pomysł popieram, tylko dystans dostał by trochę za dużo sumy, zwłaszcza za cenę jaka musi zapłacić żeby to otrzymać(mowie o niskich lvlach)
16-04-2014 21:30 JezusZbawia jest offline Szukaj postów użytkownika: JezusZbawia Dodaj JezusZbawia do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ismahel napisał(a)
Tym wiekszym paradoksem jest to że najsłabsza broń , dydtans, nie dostaje nic .


tak, najsłabszy? buahaha.... zawsze mnie to bawi jak to słyszę. Swoją drogą Adana ma rację, palna też dostaje bonus z wiedzy. a Dystans dostaje do sumy i zwinke i sposta i jeszcze z intela dmgWink

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
16-04-2014 21:32 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
ismahel napisał(a)
Tym wiekszym paradoksem jest to że najsłabsza broń , dydtans, nie dostaje nic .


tak, najsłabszy? buahaha.... zawsze mnie to bawi jak to słyszę. Swoją drogą Adana ma rację, palna też dostaje bonus z wiedzy. a Dystans dostaje do sumy i zwinke i sposta i jeszcze z intela dmgWink


to pokaż proszę jak grasz dystansem geniuszu bo z tego co widziałem umiesz tylko po innych build'y kopiować i krytykować wszędzie naokoło szanowny Pępku Wszechświata. Nie wiem kto Cie na Mod'a wybrał, ale dawno po Twojej postawie i zachowaniu na forum powinni Cie z niego zdjąć. Żal nie Moderator.

Tak, wyobraź sobie, że DYSTANS JEST NAJSŁABSZĄ BRONIĄ SPOŚRÓD WSZYSTKICH ICH RODZAJÓW.

DYSTANS JEST NAJSŁABSZĄ BRONIĄ SPOŚRÓD WSZYSTKICH ICH RODZAJÓW.

i jeszcze raz kolorkiem:

DYSTANS JEST NAJSŁABSZĄ BRONIĄ SPOŚRÓD WSZYSTKICH ICH RODZAJÓW.
16-04-2014 21:56 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
ismahel
Emperor


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 1.090

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
ismahel napisał(a)
Tym wiekszym paradoksem jest to że najsłabsza broń , dydtans, nie dostaje nic .


tak, najsłabszy? buahaha.... zawsze mnie to bawi jak to słyszę. Swoją drogą Adana ma rację, palna też dostaje bonus z wiedzy. a Dystans dostaje do sumy i zwinke i sposta i jeszcze z intela dmgWink


nie dystans , tylko toporek i nóż . 1/3 inta i 1/4 inta odpowiednio . Ciężki dystans dostaje nic .

dla porównania :

biała - 1/1 siły
palna 1h - 2/3 wiedzy
palna 2h - 1/1 wiedzy

widzisz różnicę ?


dodaje do sumy ? A powiedz mi komu brakuje sumy na dystansie na high lev ?
16-04-2014 22:13 ismahel jest offline Szukaj postów użytkownika: ismahel Dodaj ismahel do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ismahel napisał(a)
cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
ismahel napisał(a)
Tym wiekszym paradoksem jest to że najsłabsza broń , dydtans, nie dostaje nic .


tak, najsłabszy? buahaha.... zawsze mnie to bawi jak to słyszę. Swoją drogą Adana ma rację, palna też dostaje bonus z wiedzy. a Dystans dostaje do sumy i zwinke i sposta i jeszcze z intela dmgWink


nie dystans , tylko toporek i nóż . 1/3 inta i 1/4 inta odpowiednio . Ciężki dystans dostaje nic .

dla porównania :

biała - 1/1 siły
palna 1h - 2/3 wiedzy
palna 2h - 1/1 wiedzy

widzisz różnicę ?


dodaje do sumy ? A powiedz mi komu brakuje sumy na dystansie na high lev ?


Dystans to samograj. Naprawdę tego nie widzisz?Smile Grałem dystansem przez długi czas i latwość pod kazdym względem mimo gorszego dmg na ekspie naprawdę nie była problemem.

cytat:
Magico napisał(a)

to pokaż proszę jak grasz dystansem geniuszu bo z tego co widziałem umiesz tylko po innych build'y kopiować


Zapraszam na wizytę kontrolną do okulisty w takim razie, bo jeśli takie rzeczy widziałeś to zapewne niedowidzisz.

@down
Odbiegać zaczynamy od tematu. Dystans ma najsłabszy dystans na ekspach i to jest fakt, o którym pisałem wielokrotnie na forum. Natomiast w zakresie kw, zasadzek i oblegów ma swoje przewagi nad innymi tatuażami, a o tym wszyscy narzekajacy na dystans zapominają.

p.s. a najsłabszy generalnie jest snajperTongue Tatuaż w zaniku.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 16-04-2014 22:40.

16-04-2014 22:24 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja nie widzę słabszego od dystansa, tylko tym nie grałem na bw, bo imo ssie, więc oświeć mnie, tych wyżej i wszystkich żyjących w niewiedzy kto jest słabszy od dystansa?
16-04-2014 22:28
gb95
Viking


Data rejestracji: 12-07-2010
Postów: 504
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

snajper najslabszy? od kiedy? chyba od 90 lvla xD

fakt jest taki, ze dystans, a juz ciezki w szczegolnosci, dostaje najmniej w porownianiu do innych typow broni.

biala ma 14 dmg, 28 inicjatywy i 14 zasiegu
palna ma 10(14) dmg, jw, jw
dystans ma 5(0) dmg, jw, 28 zasiegu.

pod moja postac akurat pasuje, ale obiektywnie bonus jest najslabszy

__________________
Kiedyś r15 pilniczekowr
Teraz r5 pilniczekowr

cytat:
General napisał(a)

CR'a do TOP może wprowadzić na typowym sprzęcie nawet regularnie podlewana paprotka.

16-04-2014 22:58 gb95 jest offline Szukaj postów użytkownika: gb95 Dodaj gb95 do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
ismahel napisał(a)
cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
ismahel napisał(a)
Tym wiekszym paradoksem jest to że najsłabsza broń , dydtans, nie dostaje nic .


tak, najsłabszy? buahaha.... zawsze mnie to bawi jak to słyszę. Swoją drogą Adana ma rację, palna też dostaje bonus z wiedzy. a Dystans dostaje do sumy i zwinke i sposta i jeszcze z intela dmgWink


nie dystans , tylko toporek i nóż . 1/3 inta i 1/4 inta odpowiednio . Ciężki dystans dostaje nic .

dla porównania :

biała - 1/1 siły
palna 1h - 2/3 wiedzy
palna 2h - 1/1 wiedzy

widzisz różnicę ?


dodaje do sumy ? A powiedz mi komu brakuje sumy na dystansie na high lev ?


Dystans to samograj. Naprawdę tego nie widzisz?Smile Grałem dystansem przez długi czas i latwość pod kazdym względem mimo gorszego dmg na ekspie naprawdę nie była problemem.

cytat:
Magico napisał(a)

to pokaż proszę jak grasz dystansem geniuszu bo z tego co widziałem umiesz tylko po innych build'y kopiować


Zapraszam na wizytę kontrolną do okulisty w takim razie, bo jeśli takie rzeczy widziałeś to zapewne niedowidzisz.

@down
Odbiegać zaczynamy od tematu. Dystans ma najsłabszy dystans na ekspach i to jest fakt, o którym pisałem wielokrotnie na forum. Natomiast w zakresie kw, zasadzek i oblegów ma swoje przewagi nad innymi tatuażami, a o tym wszyscy narzekajacy na dystans zapominają.

p.s. a najsłabszy generalnie jest snajperTongue Tatuaż w zaniku.


Faktycznie samograj, W pvp, Dystansa pojedzie wiekszość crów, i z dystansem wiekszość crów wygra w defie,

Na expie dostaje po 6-10k dmg za innymi tatkami. Faktycznie jest cud miod i malina

Faktycznie samograj skoro koszt zrobienia Bizu do ataku i obrony jest Kosmiczny w porównaniu z Bizu bialej 1 i 2h.( za 1 ring dystansa da sie cały set obronny Cra/berka/mnicha)


ps. mam dsk+5 eq na dystansie( suf jastrzebie)+ 80 sposta z umagów i nadal nie mam zasiegu na Kronosa. Przypadek? nie sądze.

Ba mam nawet niecale 65% na kryta . Przypadek? niee Dystans nadal jest za mocny

Ray skończ swoją hipokryzje na temat przekokszenia dystansu lepiej i zajmij sie swoim crem

Ps. Zgodze sie w 1, Najslabszym tatkiem jest Snajper. A zaraz po nim dystans

ps.2 Ray to dlatego że dystans jest Samograj na UK przerobiłes sie z Dystansa na Gangstera?


Wracajac do tematu. Myśliwy działajacy na expach i KW moim zdaniem jest jak najbardziej trafną opcja, Tylko ze znowu dystans dostaje tylko + 4 dmg w porównaniu do bialej czy palnej jest to śmieszna wartość

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Madmen: 17-04-2014 00:09.

16-04-2014 23:46 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Propozycja zmiany Myśliwego

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH