Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO PRAWDZIWA RÓŻNICA SPRZĘTOWA a majestat » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony PRAWDZIWA RÓŻNICA SPRZĘTOWA a majestat 21 Ankieta - średnia ocena: 4,86
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

PRAWDZIWA RÓŻNICA SPRZĘTOWA a majestat Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obrona : ( oczywiście bez szans przeciw majkowi )
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8210518b44

Atak : ( bez wyssania sposta i hp )
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d6815a1f64

Taki jest własnie MAJESTAT

wystarczy byc lapaczem
średnie eq i jedziesz innych tak jak chcesz ;]


Zachęcam do wpisywania się w temat i pokazywanie linków z tej KPINY.

MAJESTAT STAŁ SIĘ PRZEGIĘTYM ARKANEM W DNIU WPROWADZENIA EWOLUCJI, A ADMINISTRACJA DALEJ ŻYJE W PRZEKONANIU, ŻE WSZYSTKO JEST OK.

Presja łapaczy jest tak wielka aby majestat pozostał w niezmienionej formie. Nic dziwnego.

JA TEŻ BRONIŁBYM TAK ZWANEGO "GOD MODE"

Najlepsze przykłady :
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...key=57aac4488a
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=64990d86e7

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bethrezenn.: 18-04-2014 21:08.

17-04-2014 08:56 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
RimmoN
Double Ace


Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 103

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ty na poważnie pokazujesz takie dwa linki?

jeszcze z łapaczem, który daje kaligule w obronie...

__________________
ex Tmod
17-04-2014 09:00 RimmoN jest offline Szukaj postów użytkownika: RimmoN Dodaj RimmoN do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problem jest od dawna lecz Administracja albo go nie widzi albo udaje ze go nie widzi . Dziwne jest to bo problem z zarem krwi zostal naprawiony tam tez arkano dawalo przewage samo z siebie bez szczegolnej przewagi sprzetowej . Arkano jest albo za tanie , albo niech zabiera hp i niech ich nie dodaje do atakujacego albo w ogole trzeba zmienic jej dzialanie na inne . Niestety lobby lapaczy jest zbyt duze i zaraz nas tutaj zakrzyczą ze to ich jedyne uzyteczne arkano choc charka i wplywy na wyprawki sa jak zloto i na dodatek tanie .

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
17-04-2014 09:05 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
nóóp
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pokazcie mi gre w ktorej sa rowne buildy zawsze jest jakies silniejsze kombo
17-04-2014 09:15 nóóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóóp Dodaj nóóp do Listy kontaktów
milo
Zbanowany

Data rejestracji: 01-01-2011
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Parodia bo chlopca zbili 2 razy.
Poweidz mi jak ja ŁM mam sie bronić przed Tobą , majac najlepszy sprzet jaki mozna miec jesli chodzi o palna?
Nie no obowiazkowo Ty musisz wygrac a łapacz przegrać bo jedyna słuszna bron to biała.

Ale jak na oblach ,expach,Kw białasy królują bijac palniakow o głowę to już księciowi nie przeszkadza?

Do tego nie rozumiem pretensji członka klanu top 1 ,który siedzi na klocku z 18 lvl budynkami,co szkoda wydać troche złomu ? Nie lepiej postekać aby ludziom ,którzy budowali postaci przez 7 lat odebrać to co ich.

To może potepionemu zabrać groze:
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=cd8ed0278c

Ssakowi wyssanie:
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6fc86945f7

Władcy dziki szał :
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=40a4d4daa4

Niestety kultka nie mam bo kasuje i nie jęczę ,że mnie ktoś bije bo ja bije innych tak samo.

Takich tematów bylo juz milion ale cóż jak zwykle maruda jakaś sie znajdzie....
Cały czas jest walka o wyrównanie dystansu dmg palnej do białej a Ty sie obudziłeś w ten piękny słoneczny dzień lewą nogą...........
NA TYM POLEGA TA GRA.
Jak nie umiesz grać to nie graj i nie uprzykrzaj życia innym
17-04-2014 09:19 milo jest offline Szukaj postów użytkownika: milo Dodaj milo do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nóóp napisał(a)
pokazcie mi gre w ktorej sa rowne buildy zawsze jest jakies silniejsze kombo


Nie chodzi o pokazywanie gry ale o to ze w pvp majek jest przegięty co sam przyznales . Skoro administtracja pracuje nad równaniem ras pokazujemy argumenty ze tutaj ma to miejsce .

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
17-04-2014 09:21 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chcesz zmienić arkano na podstawie jednej walki? To taka zmiana balansu gry pod TOPkę ma się rozumieć? Żeby już każdy palnik - których w top 50 jest bagatela 5-6ciu z czego 3 to ŁM, a to wszystko tylko dlatego, że od niego dostajesz? I kto Cię jeszcze jedzie, Boryss i Egzo. WoW zmieńmy arkana bo mnie jadą Smile

Wy jesteście naprawdę ślepi, nie widzicie, że wystarczy założyć leg ds preko z zk i każdy palnik się kładzie przeciwko białej? I uwaga tutaj, jest ich około 5ciu w top 50!

Po 3cie, i co taki ŁM ma dawać na expe i kw? charyzme?

Ciekaw jestem co to będzie jak co drugi białas w topce będzie miał umaga 6/4 defa w leg ds krwi na głowę Wink alleluja

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

17-04-2014 09:22 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shockth napisał(a)
Chcesz zmienić arkano na podstawie jednej walki? To taka zmiana balansu gry pod TOPkę ma się rozumieć? Żeby już każdy palnik - których w top 50 jest bagatela 5-6ciu z czego 3 to ŁM, a to wszystko tylko dlatego, że od niego dostajesz? I kto Cię jeszcze jedzie, Boryss i Egzo. WoW zmieńmy arkana bo mnie jadą Smile

Wy jesteście naprawdę ślepi, nie widzicie, że wystarczy założyć leg ds preko z zk i każdy palnik się kładzie przeciwko białej? I uwaga tutaj, jest ich około 5ciu w top 50!

Po 3cie, i co taki ŁM ma dawać na expe i kw? charyzme?

Ciekaw jestem co to będzie jak co drugi białas w topce będzie miał umaga 6/4 defa w leg ds krwi na głowę Wink alleluja


Nie przeinaczaj faktow - nie piszemy o kw i expach tylko o pvp i nowej arenie gdzie szczegolnie to widac . Co do Twojej sugesti o preko - uwazasz ze leg.ds.preko nadrobi ~20 sposta roznicy ktora powstaje w skutek dzialania majestatu ? Jakim cudem ? Do tego doloz kradziez 2/3 hp i zysk agresora zycia w ataku . Rozumiem ze ciagle okej .

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
17-04-2014 09:31 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lopezzo napisał(a) charka i wplywy na wyprawki sa jak zloto i na dodatek tanie .

Chcesz się zamienić? Bo ja chętnie.

W ogole co to za teksty. Może łm zaczna spamować tematami, że nocny za mocny i się przebić nie można z dopiskiem "wystarczy włączyć arkana!"? A potem, że potępowe lobby jest za silne? A chyba by było bo potępów jest tak 2, 3 razy więcej jak popatrzeć po ranku.
17-04-2014 09:32 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lopek, chłopie złoty, jesteś top one i jeszcze ty płaczesz że cie jadą?

policzmy na palcach, kto was może zaatakować tym okrutnym ŁM i majestatem:

top 5. Egzotick
top 15. Boryss
top 46. PsYcHoL-MaNiAk

i to naprawdę jest powód, żeby ucinać majestat? Tylko dlatego że ma możliwość zjechania Was tych 3ch graczy? To jakiś absurd

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

17-04-2014 09:38 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Hexev
Member


Data rejestracji: 06-12-2009
Postów: 42
Klan: DA.TE
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomyślcie trochę o tych co grają bronią białą będąc ŁM. Smile

Idąc Waszym tokiem myślenia.

Utnijcie kultyście kocie, bądź dajcie większy koszt. Co to za arkan, żeby na początek dawał graczowi +20 zwinki? Big Grin
No bez jaaaj, 20 zwinki na r1 to kolosalna różnica Big Grin


Utnijcie WZ'towi dziki, bądź dajcie większy koszt. Co to za arkan, żeby na początek dawał +40 siły? To jest 40 dmg'a ! Big Grin
Do tego ma dodatkowy atak bronią (w zależności co włączy).

Czyli jedynymi normalnymi rasami zostaję potęp i ssak. Chociaż nie, bo jeden ma grozę, a drugi wyssanie Big Grin

Mam jeden z najlepszych zestawów demonów na r1 Smile
I muszę omijać kultystów przeważnie, tylko dlatego, że dostają zwinki z arkan. Big Grin

Wybacz Beth, ale jak dla mnie to jest po prostu kolejny płacz temat i to tylko dlatego "bo mnie biją". Smile

__________________
R1 - Hunter1972

17-04-2014 10:02 Hexev jest offline Szukaj postów użytkownika: Hexev Dodaj Hexev do Listy kontaktów
Argrim
Lord


images/avatars/avatar-10827.jpg

Data rejestracji: 14-10-2006
Postów: 413
Kraina: Necropolia V
Skąd: Przemyśl / Rzeszów

RE: PRAWDZIWA RÓŻNICA SPRZĘTOWA a majestat Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
Obrona : ( oczywiście bez szans przeciw majkowi )
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8210518b44

Atak : ( bez wyssania sposta i hp )
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d6815a1f64
"


W pierwszym linku "zapomniało" Ci się włączyć arkana, no i nie zapomnijmy te Twoje "oszałamiające" 49 charyzmy Tongue Pierwszą walkę byś przegrał nawet gdyby majestatu nie było. Czyli żaden to link popierający siłę majestatu, co najwyżej pokazujący całkowity brak Twojej umiejętności do ustawienia się w obronie Tongue

No tak drugi link, gdzie majestatu nie ma... Ale moment... wygrałeś tą walkę chyba raczej przez przespostowanie swojego przeciwnika a nie fakt, że nie użył majestatu Tongue Walkę wygrałbyś nawet gdyby Psycho miał ustawiony Majestat w obronie Tongue

Linki które podałeś potwierdzają tylko, że majestat nie miałby żadnego wpływu na ich przebieg... chwila... to chyba oznacza, że podane przez Ciebie linki całkowicie zaprzeczają temu co implikujesz Tongue

__________________
Nick R7: Nova

17-04-2014 10:05 Argrim jest offline Szukaj postów użytkownika: Argrim Dodaj Argrim do Listy kontaktów
Durex_Play
Triple Ace


images/avatars/avatar-24316.jpg

Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 167
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: LBK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lopezzo napisał(a)
cytat:
nóóp napisał(a)
pokazcie mi gre w ktorej sa rowne buildy zawsze jest jakies silniejsze kombo


Nie chodzi o pokazywanie gry ale o to ze w pvp majek jest przegięty co sam przyznales . Skoro administtracja pracuje nad równaniem ras pokazujemy argumenty ze tutaj ma to miejsce .



Płacz stan emocjonalny, będący reakcją na strach, ból, smutek, żal ?

ssak mi ukradnie Majka bądz kultek da kocie Frown Cio trzeba się popłakać bo mają takową arkanę Big Grin ?


Hunter pięknie wam to opisał -.- do kosza temat :*

__________________
r1 Rafalo
Aukcja trwa 24 h od Cm Smile

17-04-2014 10:11 Durex_Play jest offline Szukaj postów użytkownika: Durex_Play Dodaj Durex_Play do Listy kontaktów
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PsYcHoL-MaNiAk
Trafione: 6 / 78 (7.69%)

Wystarczy, ze preko ubrałeś i wgl cie nie trafiał, fakt nie było majka bo gdyby znowu dał 10 to miałby 118 sposta, a ty 124 no ale popatrz dalej:

PsYcHoL-MaNiAk atakuje bronią Legendarny Doskonały Skorpion, Bethrezenn zostaje zraniony za 60 PKT ŻYCIA.

Bethrezenn atakuje bronią Legendarna Doskonała Antyczna Pięść Niebios Zwinności, PsYcHoL-MaNiAk zostaje zraniony za 128 PKT ŻYCIA.


Może ma te 8 ataków więcej ale twoje dmg jest 2x takie jak jego!!!!! Jak miałby szanse gdyby obcieli ten majestat?

Płacz temat bo leje cie kilku palniaków i tyle.
17-04-2014 10:13 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bethrezenn.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Te linki to tylko przykład panowie i panie łapacze. Wiem, że siedziałem w lewitce. Nie o to w tym chodzi.


Chciałbym abyście się wypowiedzieli do linków innych ludzi którzy pokazywali ( np. Grax ) jak to z porządnego klocka i eqip zostaje mu raptem 800 hp w obronie.

Po co rozbudowywać klocek ? policję, garnizon i inne takie ?

Pozatym sory ale obydwie moje bronie kosztowały jakby nie patrzeć 8kk a wasze leg dsk AK-47 po ile chodzi ? 200k ! Więc argumenty że zadajecie takie a nie inne dmg możecie sobie w buty wsadzić.

Expy , KW - rozumiem, że nie wiecie co to jest niedźwiedzi set że wpływy używacie albo charyzmę ?

__________________

17-04-2014 10:24 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gram WZ, przyznam ŁM ma super arkane, ale po za tym nic nie mają .. . co leg dsk aka? hahah i nic lekko nerfić można i tyle, ale tylko lekko!
17-04-2014 10:26 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bethrezenn.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fakt jest takie, że MAJESTAT powinien być ZBALANSOWANY a palna powinna dostać alternatywę.

Modyfikator do dmg czy coś w tym rodzaju. Ale nie może być tak, jak jest.

__________________

17-04-2014 10:29 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Hexev
Member


Data rejestracji: 06-12-2009
Postów: 42
Klan: DA.TE
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
Fakt jest takie, że MAJESTAT powinien być ZBALANSOWANY a palna powinna dostać alternatywę.



a co w tedy z bronią białą na ŁM? Big Grin

__________________
R1 - Hunter1972

17-04-2014 10:38 Hexev jest offline Szukaj postów użytkownika: Hexev Dodaj Hexev do Listy kontaktów
Argrim
Lord


images/avatars/avatar-10827.jpg

Data rejestracji: 14-10-2006
Postów: 413
Kraina: Necropolia V
Skąd: Przemyśl / Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
Te linki to tylko przykład panowie i panie łapacze. Wiem, że siedziałem w lewitce. Nie o to w tym chodzi.


Przykłady które obalają to co piszesz... Skoro nie o to chodzi to o co? Podaj przykłady które mają sens, są rzeczowe i miarodajne, udowodni to czymś a nie tylko pustymi słowami i linkami które zaprzeczają temu co mówisz.

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
Chciałbym abyście się wypowiedzieli do linków innych ludzi którzy pokazywali ( np. Grax ) jak to z porządnego klocka i eqip zostaje mu raptem 800 hp w obronie.


Nie popadajmy w skrajności, bo z tego co piszesz wynika, że chciałbyś żeby majestat najlepiej w ogóle nic nie robił. Ma on wpływ na walkę ale tak samo jak każde inne arkano. Na tej samej zasadzie można podać multum "przykładów" gdzie walka zostaje wygrana przez potępionego dlatego, ze użył grozy. Albo kultka dlatego, że użył żaru. To jest arkano ono ma dawać przewagę.

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
Pozatym sory ale obydwie moje bronie kosztowały jakby nie patrzeć 8kk a wasze leg dsk AK-47 po ile chodzi ? 200k ! Więc argumenty że zadajecie takie a nie inne dmg możecie sobie w buty wsadzić.


Jeżeli już prowadzisz na jakiś temat dyskusję to trzymaj się jednego i miarodajnego porównywania. Piszesz o swoich wartych 8KK broniach to może porównałbyś je do Leg. Dsk. Skorpów których używa Psychol a nie do Akacza którego nigdzie tu nie widzę.

Ogółem cala "walka" o majestat jest dla mnie bezsensowna. Arkano jak każde inne, dale przewagę tak jak pozostałe. Wiadomo, że ma wpływ na niektóre walki i pozwala je wygrać tylko dlatego, że zostało użyte ale tak jak i wszystkie inne arkana. Nie jest to żadnego rodzaju "samo grajka".

__________________
Nick R7: Nova

17-04-2014 10:43 Argrim jest offline Szukaj postów użytkownika: Argrim Dodaj Argrim do Listy kontaktów
kici_kici
Lord


Data rejestracji: 23-04-2009
Postów: 257

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kuzwa zostawcie tego lapacza w spokoju bo na r17 gram lapaczem... A jak lapacz jest taki dobry to zmien rase..... A to nie majestat ja za silny tylko inne arkana za słabe Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kici_kici: 17-04-2014 10:45.

17-04-2014 10:44 kici_kici jest offline Szukaj postów użytkownika: kici_kici Dodaj kici_kici do Listy kontaktów
milo
Zbanowany

Data rejestracji: 01-01-2011
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ma być tak aby Bathrez nie przegrywał !!!!
Nawet jeśli za moje ak dałem banke dawno temu to i tak nic nie warte.
Najlepiej jak by palna skasowali i łapaczy Smile .
17-04-2014 10:46 milo jest offline Szukaj postów użytkownika: milo Dodaj milo do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bethrezenn.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Argrim napisał(a)
cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
Te linki to tylko przykład panowie i panie łapacze. Wiem, że siedziałem w lewitce. Nie o to w tym chodzi.


Przykłady które obalają to co piszesz... Skoro nie o to chodzi to o co? Podaj przykłady które mają sens, są rzeczowe i miarodajne, udowodni to czymś a nie tylko pustymi słowami i linkami które zaprzeczają temu co mówisz.

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
Chciałbym abyście się wypowiedzieli do linków innych ludzi którzy pokazywali ( np. Grax ) jak to z porządnego klocka i eqip zostaje mu raptem 800 hp w obronie.


Nie popadajmy w skrajności, bo z tego co piszesz wynika, że chciałbyś żeby majestat najlepiej w ogóle nic nie robił. Ma on wpływ na walkę ale tak samo jak każde inne arkano. Na tej samej zasadzie można podać multum "przykładów" gdzie walka zostaje wygrana przez potępionego dlatego, ze użył grozy. Albo kultka dlatego, że użył żaru. To jest arkano ono ma dawać przewagę.

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
Pozatym sory ale obydwie moje bronie kosztowały jakby nie patrzeć 8kk a wasze leg dsk AK-47 po ile chodzi ? 200k ! Więc argumenty że zadajecie takie a nie inne dmg możecie sobie w buty wsadzić.


Jeżeli już prowadzisz na jakiś temat dyskusję to trzymaj się jednego i miarodajnego porównywania. Piszesz o swoich wartych 8KK broniach to może porównałbyś je do Leg. Dsk. Skorpów których używa Psychol a nie do Akacza którego nigdzie tu nie widzę.

Ogółem cala "walka" o majestat jest dla mnie bezsensowna. Arkano jak każde inne, dale przewagę tak jak pozostałe. Wiadomo, że ma wpływ na niektóre walki i pozwala je wygrać tylko dlatego, że zostało użyte ale tak jak i wszystkie inne arkana. Nie jest to żadnego rodzaju "samo grajka".



KONKRETNE wyliczenia pokazywałem w tym temacie :
R1 - MAJESTAT - ktoś chyba nie myśli

Nie widzę potrzeby robienia tego ponownie gdyż od tamtego czasu nic nie uległo zmianie. Temat nowy ale stary zarazem. Może tym razem więcej ludzi przyzna, że majestat po wprowadzeniu ewolucji to przegięcie. Tyle odemnie - wypowiadał się już nie będę bo nie ma sensu.

Zastanówcie się tylko dlaczego na forum nie porusza się tematów innych ras. Ano dlatego, że są dopracowane albo nie uległy przegiętym mutacjom po ewolucjach. Temat Majestatu przewija się na okrągło. Efektów ZERO.

__________________

17-04-2014 10:51 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
nóóp
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moze przewija sie bo znowu placzki proboja wyplakac zmiane jak to mialo miejsce z erudyta
17-04-2014 10:52 nóóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóóp Dodaj nóóp do Listy kontaktów
Trunks
Triple Ace


images/avatars/avatar-19454.gif

Data rejestracji: 24-11-2006
Postów: 212
Klan: City of Phoenix :F
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Jelenia Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wystarczy zwrócić uwagę z kim LM radzi sobie najlepiej...
Walki LM vs Kultysta, WZ, Potępiony ---> walki bez dyskusji, włącza Majek i sprawa wyjaśniona (jesli chodzi o potępa): potęp wezmie wszystkie arkana na spostrz ale przez uzycie majka LM mozna powiedzieć że zredukuje różnice i zrobi przewagę kradną HP

Jedynie z kim LM nie ma praktycznie szans to z ssakiem z przyczyn oczywistych

I jeżeli ktoś rozumie słowa balans postaci to zrozumie że dana rasa powinna działać na takiej zasadzie ze na 5 ras (w tam nasza) powinny być 2 nad którymi mamy przewagę i 2 z którymi mamy trudności po zastosowaniu arkan.
W przypadlu LM ten balans jest zachwiany.

Przy okazji chciałbym wiedzieć, kiedy kultysta wkońcu dostanie 3 arkan (chodzi o r1)?
Krew Życia jest kompletnie bezużytecznym arkanem. ( przynajmniej za ta cene)
Dzięki ostatniej aktualizaji WZ jeszcze wiekszego kopa dostał do arkan.
Przy kultyście wystarczyło by zmniejszyć koszt tego arkanu, aby stał sie racjonalny do użytkowania, a w tym momencie (tzn od poczatku gry) jest on kompletnie bezużyteczy i dalej będzie)
Kultysta jest jedyna rasą, która używa JEDYNIE 2 arkan, ponieważ 3 do czego ma użyć?

__________________

r1:Trunks

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trunks: 17-04-2014 11:19.

17-04-2014 11:19 Trunks jest offline Szukaj postów użytkownika: Trunks Dodaj Trunks do Listy kontaktów
Argrim
Lord


images/avatars/avatar-10827.jpg

Data rejestracji: 14-10-2006
Postów: 413
Kraina: Necropolia V
Skąd: Przemyśl / Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
KONKRETNE wyliczenia pokazywałem w tym temacie :
R1 - MAJESTAT - ktoś chyba nie myśli

Nie widzę potrzeby robienia tego ponownie gdyż od tamtego czasu nic nie uległo zmianie. Temat nowy ale stary zarazem. Może tym razem więcej ludzi przyzna, że majestat po wprowadzeniu ewolucji to przegięcie. Tyle odemnie - wypowiadał się już nie będę bo nie ma sensu.


Konkretne wyliczenia na których niemiarodajność odpisał Ci w tamtym temacie Sushi. Ten sam problem jak i z przykładami w tym temacie.

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
Zastanówcie się tylko dlaczego na forum nie porusza się tematów innych ras. Ano dlatego, że są dopracowane albo nie uległy przegiętym mutacjom po ewolucjach. Temat Majestatu przewija się na okrągło. Efektów ZERO.


O majestacie i ŁM pisze się z tego samego powodu z jakiego pisze się o tym, że nie ma dropa, że konta jednych są podkręcone i lepiej dropią a innych nie czy tez o tym, że system losujący w BW źle liczy i jest niesprawiedliwy. Argumenty we wszystkich tych przypadkach są oparte dokładnie na tym samym.

EDIT

Literówki

__________________
Nick R7: Nova

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Argrim: 17-04-2014 12:38.

17-04-2014 11:41 Argrim jest offline Szukaj postów użytkownika: Argrim Dodaj Argrim do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trunks napisał(a)
I jeżeli ktoś rozumie słowa balans postaci to zrozumie że dana rasa powinna działać na takiej zasadzie ze na 5 ras (w tam nasza) powinny być 2 nad którymi mamy przewagę i 2 z którymi mamy trudności po zastosowaniu arkan.
W przypadlu LM ten balans jest zachwiany

Boże broń przed takimi specami od balansu. Zmiennych jest wiecej niż rasy i arkana. W praktyce jest ich tyle, że takie płacze są daremne...

ale zawsze warto spróbować, ciężko temu zaprzeczyć.

Jakby zmienili arkana łm to dopiero płacz by się zaczął Smile
17-04-2014 12:19 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie najbardziej rozbraja to, że chcesz uciąć majestat tylko dlatego, że przechodzi Cię trzech graczy których wymieniłem. Eq psychola to nie jest jakiś tam pic na wodę, leg dsk preko, leg ds orcha, leg dsk pancerne, leg ds skorupy i biżu wcale nie kosztuję jak sugerujesz 200k pr.

Chcesz obalić mechanikę gry poprzez walkę z trzema graczami którzy Cię sięgają, to jest niedorzeczność i kompletna bzdura.

Arkan jak każdy inny, popatrz z tej perspektywy na Kocie ścieżki przy kultyście. Dodają 30 zwinności, a jaki jest koszt podniesienia ewkipunku o 30 zwinki jeśli ktoś już ma przedmioty typu dsk nocki i leg dsk demony. za głupie 6 zwinki musi dopłacić około 5kk w demonie.

To samo z Ssakiem i arkanem do szczęścia. Ile byś musiał wybulić PR na runy i biżu, żeby zdobyć te 25 szczęścia więcej? kilkadziesiąt milionów.

Grax i Boryss to wyjątek, tak samo może powiedzieć każdy białas w topce odnośnie Graxa i jego obrony nie wiem ile dokładnie ale około 500. Można założyć temat że ma za duży def i jest nie do przejścia i żeby zmniejszyć umagicznienia z KW.

Dostałeś z patchem ignora do szybkich, wyciągacie z mrocznym topowe dmg na robocie i ciągle mało. Trzeba się kłócić o to, że Cię bije dwóch/trzech graczy - palnych, bo tylko tylu ich zostało w TOPce

Sprawa Cie irytuje, dropnąłeś ds elfie nocki czy coś tam, i białą Cię mało kto przechodzi, no a tu jeszcze trzeba zablokować tych trzech graczy, żebyś miał już św. spokój od ataków i mógł na luzie wpadać do mnie i tankować krew którą ci tych trzech graczy zabiera.

Narzekasz, że wydałeś grube mln na białą, to trzeba było walczyć o palną wtedy kiedy był na to czas, a teraz - dzięki ignorze defa, biała podniosła się 2x tyle na cenie, a palna spadła 3krotnie. To wszystko jest na własne życzenie. Na życzenie takie jak to w Twoim pierwszym poście. Dzięki któremu palna będzie o połowę tańsza, a biała znów podskoczy do góry.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez shockth: 17-04-2014 12:29.

17-04-2014 12:27 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bethrezenn.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=767380f399

nie no w załączonym obrazku wszystko jest w jak najlepszym porządku Smile

Windykator za 3 pałki wybudował sobie policję na 22 lev.
I oczywiście mając 133 charyzmy ma zaledwie 818 hp

__________________

17-04-2014 13:12 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i nadal sugerujesz zmiany mechaniki gry poprzez opieranie się na przykładach związanych z trzema graczami na serwerze, a w tym przypadku na jednym graczu, który znalazł sposób jak przejść bunkier.

A jak borysa atakuje windykator to jest wszystko w porządku? Jak zabiera z 2h na rundę po 4-5k hp? A On, top palnik robi 1k na rundę? To jest balans wg Ciebie. Podaj więcej linków, pomijając tych trzech topowych graczy na serwerze.

Ustawiasz mechanikę gry pod siebie, a potem narzekasz, że biała droga, bo to jedyna sensowna droga rozwoju postaci. To zdecyduj się, albo jedno, albo drugie.

Owszem, jestem za balansem GRY, ale w postaci zlikwidowania Ewolucji Dodatkowa komora. Myślę że to by załatwiło sprawę pod każdym względem i wyrównałoby szanse. Nikt nie czuł by się pokrzywdzony a i Majestat byłby słabszy, jak jest taki super mega duper.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez shockth: 17-04-2014 13:24.

17-04-2014 13:19 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bethrezenn.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Egzo jako palniak spokojnie wyciąga tyle zwinki że z dwurakiem ciężko go trafić. Więc nie gadaj mi takich dziwnych rzeczy.


To nie jest tak że chcę uwalić kogoś. Ja naprawdę uważam, że palna powinna dostać jakiś modyfikator do DMG bo na dzień dzisiejszy ssie.

To według mnie są słuszne roszczenia. Ale nie udawajmy w przypadku majestatu , że jak ktoś na nas pluje to mówimy że deszcz pada.

Majestat jest przegięty. Na kilku serwerach problem rozwiązano a u nas jak zwykle nic się nie dzieje w temacie.

Czy tylko ja o tym mówię ? Nie. Masa osób i to nie tylko na R1 stwierdza, że to jest przegięcie. Może zamiast osobistych wycieczek skupmy się chociaż raz nad rozwiązaniem tego problemu aby mechanika gry była w porządku i aby zasady zdrowej gry zostały zachowane.

EDIT :
Luszyn super pomysł ja jestem ZA gdyż problemy z majkiem zaczęły się właśnie od tego !

"Owszem, jestem za balansem GRY, ale w postaci zlikwidowania Ewolucji Dodatkowa komora."

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bethrezenn.: 17-04-2014 13:29.

17-04-2014 13:27 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO PRAWDZIWA RÓŻNICA SPRZĘTOWA a majestat

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH