Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY wynikow aren nie bedzie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony wynikow aren nie bedzie 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pieczka xD
Lord


Data rejestracji: 04-09-2009
Postów: 487

wynikow aren nie bedzie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i wiecej nie spamowac , bo juz xxx tematow powstalo , a jeszcze wiecej powstanie

dlaczego nie bedzie linkow? bo nie

placzki - Wasza kolej żądać rekompensaty!
btw ja tez czekalem pare dni na cos co zniknelo nie wiadomo gdzie ;DD

ale czego sie spodziewac po czyms co sie robi przez xxx czasu ;P to wyglada jakby team to pare dni na kolanie robil ;D
17-04-2014 23:26 Pieczka xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Pieczka xD Dodaj Pieczka xD do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie, Team to zrobił względnie dobrze (poza niektórymi bonusami w pierwotnej wersji dla Morii). To, że raporty nie doszły jest wyraźnie wytłumaczone przez Konrada. Nie wiem jakim skończonym durniem i imbecylem trzeba być, żeby nie zrozumieć tej wypowiedzi.

:
Brak Linka Z Areny 3 Vs 3

4 post od końca.
17-04-2014 23:29 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Pieczka xD
Lord


Data rejestracji: 04-09-2009
Postów: 487

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pieczka xD
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5 budka z kiebabem po lewej
17-04-2014 23:32 Pieczka xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Pieczka xD Dodaj Pieczka xD do Listy kontaktów
Gierek
Viking


Data rejestracji: 05-09-2008
Postów: 543
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dajcie spokoj... To nie jest prosty task polaczyc serwy. Goscie sie staraja ale nie zawsze wszystko wychodzi - a wam zawsze wszystko wychodzi? Ja dzis deski zle przyciolem mierzone 15 razy i trudno - na 2 raz zrobie inaczej i bedzie dobrze. Dajcie juz na luz.
17-04-2014 23:33 Gierek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gierek Dodaj Gierek do Listy kontaktów
Pieczka xD
Lord


Data rejestracji: 04-09-2009
Postów: 487

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pieczka xD
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem spokojny , ale chyba kolega wyzej zastal w domu nieogolonego bobra , bo jakos jadem pluje ;D
17-04-2014 23:36 Pieczka xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Pieczka xD Dodaj Pieczka xD do Listy kontaktów
Kisieki
Junior Member


Data rejestracji: 11-11-2013
Postów: 22
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X; Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

beta działała kilka miesięcy, to gdzie były testy? funkcjonalność miała zapisywać eq z 21.00, zapisało się coś z 21.14 (miss me). nie ma linków od 2.38h, ale nic się nie stałooooooo....


Jak bym wypuścił u siebie w firmie wypuścił coś takiego, to by mnie powieźli. Tyle.

__________________
R18 - Kisquezollo
(dawniej) R10 - Kisquez
17-04-2014 23:39 Kisieki jest offline Szukaj postów użytkownika: Kisieki Dodaj Kisieki do Listy kontaktów
Pieczka xD
Lord


Data rejestracji: 04-09-2009
Postów: 487

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pieczka xD
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

e tam ciiii , bo magic uwaza , ze wszystko zrobili wzglednie dobrze ;P
magic zaloz firme i wykonuj swoje uslugi na rynku wzglednie dobrze , a zobaczymy jak dlugo utrzymasz sie na powierzchni
17-04-2014 23:41 Pieczka xD jest offline Szukaj postów użytkownika: Pieczka xD Dodaj Pieczka xD do Listy kontaktów
Kisieki
Junior Member


Data rejestracji: 11-11-2013
Postów: 22
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X; Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

względnie dobrze można zrobić kupę (za przeproszeniem), nie do końca wyjdzie ale jest względnie lepiej. kodować można albo zgodnie z projektem albo pod siebie, niestety przeważa opinia, że programista wie lepiej niż osoba specyfikująca.

Dlatego każdy system na rynku jest przepełniony głupotą.

__________________
R18 - Kisquezollo
(dawniej) R10 - Kisquez
17-04-2014 23:47 Kisieki jest offline Szukaj postów użytkownika: Kisieki Dodaj Kisieki do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pieczka xD , +1 za spam

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



18-04-2014 01:10 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY wynikow aren nie bedzie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH