Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Poszukiwane areny: r7: Darkshu Ayah SzalonyS songoslu Arshem Ojboli » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Poszukiwane areny: r7: Darkshu Ayah SzalonyS songoslu Arshem Ojboli 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Poszukiwane areny: r7: Darkshu Ayah SzalonyS songoslu Arshem Ojboli Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to arena ktrórą ja otrzymałem

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=42777e6d96

serwer : nicki osób biorących udział

link


poszukuje takich gdzie ja brałem udział r2:r3:r6

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
18-04-2014 05:24 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
RaZor86
Triple Ace


Data rejestracji: 16-02-2010
Postów: 214
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zrób z tego temat dla wszystkich bo zaraz powstanie tysiac osobnych tematow

ja szukam swojej areny

zakladajacy atz + RaZor86 + malylobuz
r13
ma ktoś taki link ?

__________________

18-04-2014 08:14 RaZor86 jest offline Szukaj postów użytkownika: RaZor86 Dodaj RaZor86 do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poszukuję Areny:

DiAM - Resu - DEL WELEK
R10

jak ktoś walczył z nami i ma raport, to proszę o link

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


18-04-2014 09:13 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
gdrzewo
Forum Ace


Data rejestracji: 24-09-2007
Postów: 96
Klan: Sunset Nr 666-2
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też poszukuję areny:

ListeK - nekroskop - allexims
R2

Prosiłbym o walczących z nami o link.

__________________
nick: ListeK
ID: 41639
18-04-2014 09:21 gdrzewo jest offline Szukaj postów użytkownika: gdrzewo Dodaj gdrzewo do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RaZor86 napisał(a)
zrób z tego temat dla wszystkich bo zaraz powstanie tysiac osobnych tematow

ja szukam swojej areny

zakladajacy atz + RaZor86 + malylobuz
r13
ma ktoś taki link ?





Nikt nie ma bo pewnie trafiliscie tak jak ja na r15 co bez linkow sa...

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

18-04-2014 11:27 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
noobysxt
Junior Member


Data rejestracji: 27-09-2012
Postów: 17
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Zamość

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie to samo brak linku :/
18-04-2014 16:58 noobysxt jest offline Strona domowa noobysxt Szukaj postów użytkownika: noobysxt Dodaj noobysxt do Listy kontaktów AIM Screen Name of noobysxt: aDS YIM Account Name of noobysxt: asas Zobacz profil MSN noobysxt
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Poszukiwane areny: r7: Darkshu Ayah SzalonyS songoslu Arshem Ojboli

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH