Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO tyle testów a rany lipa uwazam sa za areny 3na3 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony tyle testów a rany lipa uwazam sa za areny 3na3 5 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,80
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ela
Triple Ace


Data rejestracji: 13-11-2009
Postów: 158
Kraina: Necropolia V

tyle testów a rany lipa uwazam sa za areny 3na3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powinni wszyscy dostać monety, raportow tez polowe nie było.
Areny mialy byc zapisane o 21 a zapisalo o 21.14 sooro osob wprowadzone w błąd poszlo w lucku lub z golymi łapkami.
18-04-2014 09:35 ela jest offline Szukaj postów użytkownika: ela Dodaj ela do Listy kontaktów
LOKY12
Double Ace


images/avatars/avatar-20998.jpg

Data rejestracji: 06-02-2009
Postów: 135
Klan: 3Misie Raven
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

daj im trochę czasuSmile
To jest rc więc trochę poprawek jeszcze będzie.
Pierwszy raz robili coś na skalę globalną

__________________
R4 LOKY
18-04-2014 09:47 LOKY12 jest offline Szukaj postów użytkownika: LOKY12 Dodaj LOKY12 do Listy kontaktów
masterofpapets
Lord


images/avatars/avatar-1499.jpg

Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 479
Klan: Night Lords
Kraina: Moria
Skąd: R1, R2

RE: tyle testów a rany lipa uwazam sa za areny 3na3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Dlaczego RC.
Umożliwienie rozgrywania aren między graczami z różnych serwerów było dla nas olbrzymim przedsięwzięciem programistycznym. Zdajemy sobie sprawę, że mogą wystąpić utrudnienia oraz mniejsze lub większe błędy, których nie mogliśmy wyeliminować w trakcie beta testów.


Jedna arena w tą czy w tamtą. Przecież to tylko gra, po co te napinki. Ja też nie dostałem i jakoś przeżyje.

Druga sprawa, że już tematów o tym jest pełno, po co tworzyć nowy.

__________________
R2 Nemesis83

R12 Nemesis83




18-04-2014 09:47 masterofpapets jest offline Szukaj postów użytkownika: masterofpapets Dodaj masterofpapets do Listy kontaktów
nóóp
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

placzow nigdy za wiele

nie popelnia bledow tylko ten kto nic nie robi
18-04-2014 10:18 nóóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóóp Dodaj nóóp do Listy kontaktów
Questil
Double Ace


Data rejestracji: 21-12-2013
Postów: 143
Klan: Potępieńcy [P_P]
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cala trojka panów up. Doskonale dokonała podsumowania tematu Big Grin zgadzam sie w pełni ze to kolejny płacz Wink A i co to kurde za temat ?? Kalambury jakieś czy popraw na poprawna konstrukcje zdania ??

__________________
Mój nick na R1 : Questil

cytat:
MówMiMistrzu napisał(a)
zajebiste 5 wyglądu no [CIACH]dość przystojny jestem na [CIACH]mi ten wygląd ;D

18-04-2014 14:13 Questil jest offline Szukaj postów użytkownika: Questil Dodaj Questil do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO tyle testów a rany lipa uwazam sa za areny 3na3

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH