Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA ARENY 3 VS 3 Dlaczego nie ma wyniku walki (raportu) ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ARENY 3 VS 3 Dlaczego nie ma wyniku walki (raportu) ?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

ARENY 3 VS 3 Dlaczego nie ma wyniku walki (raportu) ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam nie dostałęm raportu z Areny 3 vs 3 ? w rankingu patrze że niby mam przegrane ale z kąd mam wiedzieć dlaczego i czy przegrałem i z kim jak nie mam raportu może jakis admin się wypowiedziec co i jak ? i czy dostane ten raport ? i jeśli nie to czy moge odzyskać 0/0/0 walk bo skoro nie wiem co i jak to jak moge być przegranym ? po wypodziedziach można zamknąc temat Smile

pozdrawiam
18-04-2014 12:08 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
H4iL
Member


Data rejestracji: 05-12-2013
Postów: 34
Klan: Lithium
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brak Linka Z Areny 3 Vs 3

też nie dostałem, ale chyba już nic nie da się z tym zrobić Wink w końcu to poprawią.
18-04-2014 12:11 H4iL jest offline Szukaj postów użytkownika: H4iL Dodaj H4iL do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA ARENY 3 VS 3 Dlaczego nie ma wyniku walki (raportu) ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH