Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Przekazywanie Vicka a premium. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przekazywanie Vicka a premium. 11 Ankieta - średnia ocena: 7,5511 Ankieta - średnia ocena: 7,5511 Ankieta - średnia ocena: 7,55
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Przekazywanie Vicka a premium. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem że do przekazania Vice musi być premium... tylko dlaczego lider klanu też musi je mieć by go przekazać innej osobie?

Możliwość ustawienia zastępcy jest możliwa tylko dla kont premium.

Dla mnie jest to bez sensu i przydałoby się zmienić że lider bez premki może oddać zielonego komuś innemu a ktoś kto ma zielonego a nie ma premki już nie może.

__________________

r3 barthi
22-04-2014 00:53 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie jest to mało potrzebne, że musi mieć premium, ale tak jest i pewnie tego nie zmienią
22-04-2014 09:29 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
aklats
Lord


images/avatars/avatar-25044.jpg

Data rejestracji: 24-04-2013
Postów: 253

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo gra jawnie i przywozicie abonamentowa albo takie "kwiatki"... Wink Smile

cytat:
Endrju723 napisał(a)
W sumie jest to mało potrzebne, że musi mieć premium,


Na jakim Ty świecie żyjesz Endrju723?... Wink
Nie ma abonamentu, no to musi być ten przymus... Wink
To naprawdę nie przystoi wierzyć że gra utrzyma się całkiem za darmo. Wink

Ja tam nie tego się czepiam że vicka bez premium nie da się przekazać, ja się czepiam tego że Rady Klanu nie ma nawet za premium...
No ale to nie tylko mnie wygoniło z tej gry... Wink

Wink Smile


edycja: poprawka. Smile

edycja2:

Widzisz te łapki w górze tutaj Sushi? Konrad widzisz też? Wink
Gra ma być całkiem za darmo, tacy z Wami gracze pozostali... Wink
Jeszcze macie jakieś wątpliwości jakim kursem płyniecie?... Wink

Wink Smile

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez aklats: 22-04-2014 14:57.

22-04-2014 14:02 aklats jest offline Szukaj postów użytkownika: aklats Dodaj aklats do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej za taką inicjatywą jestem. Podstawowa sprawa dotycząca organizacji klanu (lub jej braku) nie powinna być ograniczania przez brak konta premium. Wiadomo że czerwony nie będzie 24h/7 online a i zielonego wypadałoby móc bez przeszkód przekazywać.

__________________

22-04-2014 15:37 KR33P jest online Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przecież klanu nie można załozyć bez premium - czego jeszcze oczekujecie ? gra za darmo udostępnia podstawowe opcje - i nie ogranicza specjalnie możliwosci - premium bez
zakładając klan lider musi mieć premium wiec macie możliwosć ustawić zastępce
jak mu się skończy - to wymiana zastępcy może być tylko pomiędzy graczami z opcją premium
a gdy i ci się skończą - to wciąż możecie grać i z liderem i z zastępcą ale bez możliwości ich aktywnej zmiany

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
22-04-2014 17:00 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
to wciąż możecie grać i z liderem i z zastępcą ale bez możliwości ich aktywnej zmiany


I to jest właśnie to ograniczenie o które się rozchodzi.

I żeby była później możliwość zmiany zastępcy to trzeba doładować premkę na conajmniej 21dni żeby w ogóle przerzucić komuś zielonego.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KR33P: 22-04-2014 17:10.

22-04-2014 17:10 KR33P jest online Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a no tak - chcesz mieć możliwość rotowania zastępcy - wykup premkę - albo trzymaj go na najaktywniejszym graczu - masz wybór płać albo płacz ( i bądź online ) za lenistwo trzeba bulić

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
22-04-2014 21:42 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez barti93
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chodzi o to, że skończyło mi się premium i na dniach doładuję, tylko, że przez takie coś nie mogłem dać osobie aktywnej zielonego jak odchodziłem od komputera, co jak dla mnie powinno być zmienione, brak premium nie powinien utrudniać liderowania.

__________________

r3 barthi
22-04-2014 22:47 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brak premium i tak utrudnia liderowanie. Nie widzisz m.in członków innego klanu. Stety lub niestety ale taka jest filozofia premium. Grać się normalnie bez niego da na podstawowym poziomie. Chcesz coś więcej? Płać.

Nie oceniam - pamiętam prehistorię swojej gry na R4 gdzie połowie klanowiczów w przypadku wojny - dla nowych wyjaśnienie - takiej sytuacji, gdzie przez kilka dni leciały oblegi między klanami; czasami kilkoma z każdej strony - trzeba było wklejać listę celów do wykrwawiania, bo osoby bez premium nie miały dostępnej listy klanowiczów wroga.
22-04-2014 23:18
gb95
Viking


Data rejestracji: 12-07-2010
Postów: 504
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to nie mogly sobie po rankingu popatrzec kto do klanu obleganego nalezy i tak wykrwawiac? 0.o

przejrzec kilka stron ranku patrzac po przynaleznosci do klanu nie powinno byc wielkim problemem.

a co do tematu, uwazam ze jak ktos chce liderowac to premke niestety musi miec, bo czy klanowke napisac jedna po drugiej, czy wlasnie zielonego przekazac trzeba czasem...

__________________
Kiedyś r15 pilniczekowr
Teraz r5 pilniczekowr

cytat:
General napisał(a)

CR'a do TOP może wprowadzić na typowym sprzęcie nawet regularnie podlewana paprotka.

22-04-2014 23:55 gb95 jest offline Szukaj postów użytkownika: gb95 Dodaj gb95 do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez barti93
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gb95 napisał(a)
to nie mogly sobie po rankingu popatrzec kto do klanu obleganego nalezy i tak wykrwawiac? 0.o

przejrzec kilka stron ranku patrzac po przynaleznosci do klanu nie powinno byc wielkim problemem.

a co do tematu, uwazam ze jak ktos chce liderowac to premke niestety musi miec, bo czy klanowke napisac jedna po drugiej, czy wlasnie zielonego przekazac trzeba czasem...


Nie rozumiesz mnie, na razie nie mam jak doładować ale na dniach to zrobię, tylko przez to blokuje mi możliwość przekazanie zielonego z osoby nieaktywnej, do aktywnej. Lider powinien mieć taką możliwość bez względu czy ma premium, czy nie, bo może mu się skończyć i zapomnieć o przedłużeniu/lub przez chwile brak funduszy.

__________________

r3 barthi
23-04-2014 16:46 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
aklats
Lord


images/avatars/avatar-25044.jpg

Data rejestracji: 24-04-2013
Postów: 253

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)
Lider powinien mieć taką możliwość bez względu czy ma premium, czy nie, bo może mu się skończyć i zapomnieć o przedłużeniu/lub przez chwile brak funduszy.


W grze z najuczciwszym systemem płatności, abonamentowym Wink Smile ,
nie grałbyś przez ten czas wcale... Wink Smile
I też byś płakał?... Wink Smile

Wink Smile

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

23-04-2014 17:26 aklats jest offline Szukaj postów użytkownika: aklats Dodaj aklats do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Przekazywanie Vicka a premium.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH