Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2 czy broń działa na oblegach?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony czy broń działa na oblegach??
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
maniekzzaplota
Double Ace


Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 106

czy broń działa na oblegach?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

j/w

__________________
r1-Cmielik(tutaj walcze Big Grin )
r2-matolek(tylko zabawa)

28-05-2007 17:27 maniekzzaplota jest offline Szukaj postów użytkownika: maniekzzaplota Dodaj maniekzzaplota do Listy kontaktów
wandalz
Lord


images/avatars/avatar-4656.jpg

Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 451
Klan: -LeT-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

maniekzzaplota już mnie twój spam denerwuje i podejrzewam, że wkrótce twoje konto zostanie zbanowane, ale wracając do twojego pytania to broń działa na oblężeniach;] przecież na gołe pięści sie nie napażają;]

__________________


cytat:
Kruczy napisał:
"Ale Vandalz ma najepszy awatar na forum"


r3- wandalka
28-05-2007 17:57 wandalz jest offline Szukaj postów użytkownika: wandalz Dodaj wandalz do Listy kontaktów
filthy
Triple Ace


images/avatars/avatar-24038.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 164
Kraina: Necropolia IX
Skąd: z tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jezeli chodzilo ci o bron z klanówki to tak, działa

__________________
Obecnie coś tam na R20
29-05-2007 09:44 filthy jest offline Szukaj postów użytkownika: filthy Dodaj filthy do Listy kontaktów
maniekzzaplota
Double Ace


Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 106

Autor tematu Temat rozpoczęty przez maniekzzaplota
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wandalz napisał(a)
maniekzzaplota już mnie twój spam denerwuje i podejrzewam, że wkrótce twoje konto zostanie zbanowane, ale wracając do twojego pytania to broń działa na oblężeniach;] przecież na gołe pięści sie nie napażają;]


a ty mnie denerwujesz

poprostu nie wiedziałem więc sie pytam no nie??

__________________
r1-Cmielik(tutaj walcze Big Grin )
r2-matolek(tylko zabawa)

29-05-2007 21:36 maniekzzaplota jest offline Szukaj postów użytkownika: maniekzzaplota Dodaj maniekzzaplota do Listy kontaktów
Killl
Lord


images/avatars/avatar-3635.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 287
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
maniekzzaplota napisał(a)
cytat:
wandalz napisał(a)
maniekzzaplota już mnie twój spam denerwuje i podejrzewam, że wkrótce twoje konto zostanie zbanowane, ale wracając do twojego pytania to broń działa na oblężeniach;] przecież na gołe pięści sie nie napażają;]


a ty mnie denerwujesz

poprostu nie wiedziałem więc sie pytam no nie??



tutorial czytaj Smile

tak dziala
29-05-2007 21:39 Killl jest offline Szukaj postów użytkownika: Killl Dodaj Killl do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Warn za zadawanie pytań z tutorialu.
ZAMYKAM.

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

30-05-2007 09:17 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2 czy broń działa na oblegach??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH