Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Areny, Klany, SPONTAN » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Areny, Klany, SPONTAN 10 Ankieta - średnia ocena: 6,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Areny, Klany, SPONTAN Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem wam, że jak ostatnio się przyglądam nowościom serwowanym przez administrację to widzę, że każdy z nas jest coraz bardziej wciskany w klan w którym siedzi.

Bądźmy szczerzy - siedzę w Date ( klan top1 ). Nie ma na nas bata. A teraz mała analiza aren.

1 vs 1 :
Po jakimś czasie będzie to prawdopodobnie kopia zwykłego ranku. Kwestia tych monet. Każdy chce je mieć więc będzie tak kombinował, że je będzie miał. To ściągnie sobie sprzęt żeby spaść specjalnie w ranku żeby bić słabszych. Lekka nuda.

3 vs 3 :
Powtórka aren 1 vs 1 - z tym, że jak każdy już widzi ( przynajmniej na R1 ) tworzą się już paczki. Wynik z góry można przewidzieć chociaż jak to bywa są wyjątki. Zawsze można trafić na kogoś silniejszego albo zapomnieć się ubrać ( bywa ).

Klan vs Klan :
To już według mnie całkowita klapa. Tylko monety zbierać.

_______________________________________________________


A teraz pomyślcie nad takim rozwiązaniem :
10 vs 10
Dobijasz i system losuje ci paczkę z tych którzy dołączają. Możesz trafić, że będziesz miał 300 punktowych partnerów a możesz jako słabeusz trafić do paczki z koksami. Do samego końca nie wiesz z kim i przeciw komu będziesz wałczył/a.

Mało tego - dzięki takiemu systemowi przynależność do klanu nie ma znaczenia. Co tym samym zmniejsza do niego przywiązanie.

Bo na dzień dzisiejszy sami pomyślcie : budynki klanowe ( lipa bo siedzisz 30 dni ). Areny. No przecież nie wyjdziesz z klanu jak co drugi dzień masz arene a monety piechotą nie chodzą.

________________________________________________________

Takie moja małe rozmyślania na ten temat. Ale jeszcze na dokładkę powiem tylko tyle :

R1 Populacja: 17995
Faktycznie aktywnie osób - max 800. NIE WIĘCEJ !!!

Albo trzeba coś zrobić i to poważnie - ŚWIADOMIE - i tu mówię o całej społeczności graczy albo popadniemy całkiem niedługo w otchłań klanowych zależności. A klanów coraz mniej.

_________________________________________________________

Pomysłów było nie mało ale wielu zachowywało się jak nasza polska opozycja. Nie ważne co ludzie mówią ja zawsze będę przeciw. Żałosne. Nie bądźmy tacy.

__________________

22-04-2014 19:20 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
marizek
Lord


images/avatars/avatar-24728.jpg

Data rejestracji: 14-09-2011
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym poprawił losowanie drużyn 3vs3 między serwerami. Przykład z ostatniej areny drużynowej R3 vs R14, gdzie z R3 wylosowało ludzi z lvl 100,102,106 a na R14 93,95,96, niby ilość pkt rankingowych ta sama ale różnica lvl i te kilka lat różnicy między serwerami tutaj mają dość spore znaczenie (ceny itemów i ilość unikatów)

__________________
r14, r18 - marizek



Pomóż, bądź filantropem
23-04-2014 01:02 marizek jest offline Szukaj postów użytkownika: marizek Dodaj marizek do Listy kontaktów
Questil
Double Ace


Data rejestracji: 21-12-2013
Postów: 143
Klan: Potępieńcy [P_P]
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja sie nad tym przywiązaniem do klanu w inny sposób zastanawiałem, czy nie jest to czasem proba zmniejszenia ilości rolek bądź wywarcia na nich presji ?? Jak by nie patrzec tylko w arenach 1v1 możesz obejść się bez klanu, a na rokach siedzi czasami i 4-5 osób. Takie cos mi sie urodziło, jasne ze Date to tam się wybroni ale miedzy mniejszymi klanami maga zacząć się polowania na np. S3 Tongue bo np. Klanowicz wbije do arenki zamiast iść na rolke Big Grin

__________________
Mój nick na R1 : Questil

cytat:
MówMiMistrzu napisał(a)
zajebiste 5 wyglądu no [CIACH]dość przystojny jestem na [CIACH]mi ten wygląd ;D

23-04-2014 11:09 Questil jest offline Szukaj postów użytkownika: Questil Dodaj Questil do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Areny, Klany, SPONTAN

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH