Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO i kradież itemkow oraz punktów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony i kradież itemkow oraz punktów 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
rybka
Junior Member


images/avatars/avatar-16780.png

Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 21
Klan: Nemezis/Dynastia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Haslo zostalo podane przez osobe, ktora jest jednym z wlascicieli. Dlatego tak napisalem bo nie chce mowic ktora to osoba, a ona i tak sie nie przyzna. W zaden inny sposob nie mozna zdobyc hasla, wiec nie rozumiem powodu zablokowania mojej postaci.
Chodziło o to ze nie mam zamiaru sie klocic na forum o to ze jeden pisze ze nie podawał, drugi że znajomym. Hasła do kont uzyskałem prawną drogą która obowiązuje na r8. Nigdzie sie nie włamałem i nie widzę powodu by mnie teraz banować za to iż szanowny admin mozliwe wyszukiwał podtekstu w moim zdaniu. Powtórzę ostatni raz: hasla zostaly mi podane przez wlasciciela co oznacza ze wszystko postepowalo zgodnie z regulaminem więc administratora proszę o odblokowanie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rybka: 25-04-2014 00:03.

25-04-2014 00:02 rybka jest offline Szukaj postów użytkownika: rybka Dodaj rybka do Listy kontaktów
klakier19
Member


Data rejestracji: 28-07-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez klakier19
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hasło było podawane tylko ludziom z klanu i były to tylko osoby do których miałem zaufanie wiec musiałes sie zalogowac na kogos (czyli podszyć sie) i szperac w wiadomosciach albo notatkach czyli tak zachowuje sie kto złodziej szykuje sie do skoku .

Twiom zdanie jak to jest zgodne z regulaminem graj fair play i miej swoj honor i godność
po oodawaj wszystko

Te itemki co sobie przywłaszyłes są unikatowe i musiałem grac dług i poswiecic swoj czas zeby dojsc to tego co mam co dropnełem . natomiast ty w 15-20 minut wszytko zabrałes podstępem ,to powiedz po co ma grac dalej.
W dodatku kiedys gralismy razem w s8 i mogłes liczyc na moja pomoc plus pomoc kolegów z klanu GOW jak mielismy wojne a teraz tak sie rewanżujesz

powoli mi sie odechciewa grac przez takich ludzi jak ty to ma byc gra zespołowa , co za tym idzie zaufac ludzią z którymi sie gra nie ważne że to jest hardcore ale dzieki kolega z klanu zawdziecam duzo i zawsze mogłem na nich liczyc i polegac

moze i masz racje ze nie mozna tego nazwac włamanie lecz bym sie dobrze zastanowil czy tak nie jest hasła było zdobyte podstępem
25-04-2014 01:01 klakier19 jest offline Szukaj postów użytkownika: klakier19 Dodaj klakier19 do Listy kontaktów
wlatca_kurnika
Triple Ace


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 241
Kraina: Necropolia V; Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sam napisal na ogolnym ze je na jakims koncie znalazl w notatkach, potem u kolejnych graczy w wygrzebal juz te hasla, ktore oni mieli zapisane. Ciagle chyba mozna to na ogolnym przeczytac, chyba ze sie przewinelo
25-04-2014 07:28 wlatca_kurnika jest offline Szukaj postów użytkownika: wlatca_kurnika Dodaj wlatca_kurnika do Listy kontaktów
luisa
Junior Member


Data rejestracji: 29-05-2009
Postów: 20
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem od jakich wlascicieli dostales hasla,ale na pewno jako wlasciciel konta neolomza takowego Ci nie podawalam,wiec nie pisz bzdur,ze droga prawna dostales haslo do mojego konta.
25-04-2014 07:39 luisa jest offline Szukaj postów użytkownika: luisa Dodaj luisa do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wychodzi na to, że hasła były zapisane na yatimu
do którego hasło odzyskano przez e-mail

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
25-04-2014 07:41 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
rybka
Junior Member


images/avatars/avatar-16780.png

Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 21
Klan: Nemezis/Dynastia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak napisalem haslo dostalem od osoby ktora znala je, a na yatimu nie bylo odzyskiwane droga email i nie bylo tam zapisane do postaci neolomza i kruk. Zawsze mozecie sprawdzic czy haslo bylo odzyskiwane. Zawsze moge podac jakie bylo haslo do yatimu. Poza tym widocznie kruk nie wiedzial jak malo zaufanej osobie podawal te hasla, wiec ja tu nie widze wlamania i kradziez a normalne wejscie na konto uzywanie go i przeslanie itemow. Prosze administracje o przemyslenie nad odbanowaniem barx jak i saq misiaq. Moim zdaniem ta sprawa jest wyjasniona. Poraz ktorys pisze ze hasla zostaly podane przez jednego z wlascicieli, wiadomo ze nikt sie nie przyzna, bo chce zgonic wszystko na mnie zebym nie mial tych rzeczy.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rybka: 25-04-2014 09:11.

25-04-2014 08:34 rybka jest offline Szukaj postów użytkownika: rybka Dodaj rybka do Listy kontaktów
luisa
Junior Member


Data rejestracji: 29-05-2009
Postów: 20
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To zdecyduj sie od kogo te passy,bo troche sie juz gubisz.
25-04-2014 09:49 luisa jest offline Szukaj postów użytkownika: luisa Dodaj luisa do Listy kontaktów
rybka
Junior Member


images/avatars/avatar-16780.png

Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 21
Klan: Nemezis/Dynastia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
luisa napisał(a)
To zdecyduj sie od kogo te passy,bo troche sie juz gubisz.

Od poczatku pisze ze otrzymalem je od jednego z wlascicieli, a tekst z notatnikiem nawiazuje do tego ze mam hasla do innych kont lecz ich nie uzywam bo to by bylo lamanie regulaminu a nie chce tego zrobic.
25-04-2014 09:59 rybka jest offline Szukaj postów użytkownika: rybka Dodaj rybka do Listy kontaktów
klakier19
Member


Data rejestracji: 28-07-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez klakier19
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konto yatumi miałem od Ciebie to po co tam zagladałes sam napisałes ze dostałem je od Ciebie wiec miałes swiadomsc ze to jest moje z resztam nawet chyba pisało w opisie ze to jest knto kruka wiec po poprostu sie tam włamałes a hasło do mnie musiałes zdobyc podstepem czyli podszyłes sie za kogos u nas w klanie

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez klakier19: 25-04-2014 10:15.

25-04-2014 10:02 klakier19 jest offline Szukaj postów użytkownika: klakier19 Dodaj klakier19 do Listy kontaktów
rybka
Junior Member


images/avatars/avatar-16780.png

Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 21
Klan: Nemezis/Dynastia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klakier19 napisał(a)
konto yatumi miałem od Ciebie to po co tam zagladałes sam napisałes ze dostałem je od Ciebie wiec miałes swiadomsc ze to jest moje z resztam nawet chyba pisało w opisie ze to jest knto kruka wiec po poprostu sie tam włamałes a hasło do mnie musiałes zdobyc podstepem czyli podszyłes sie za kogos u nas w klanie

Poza tym nie bylo nic pisane na forum ze oddaje Ci postac yatimu wiec ta postac caly czas nalezala do mnie , nie bylo odzyskiwania hasla i mialem prawo zmienic je jezeli ona nalezy do mnie Wink
25-04-2014 11:09 rybka jest offline Szukaj postów użytkownika: rybka Dodaj rybka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Barx 2014-04-23 08:55:10 -> widzialem na forum skarge, byla zmiana/odzyskanie hasla czy jak?
Barx 2014-04-23 09:06:59 -> do lonta kruka -yatimu pol serva mialo haslo bo nie zmienil gdy dostal wiec to mogl byc kazdy..
Barx 2014-04-23 09:10:24 -> kruk8 w takim razie jak ktos sobie wszedl na konto?
Barx 2014-04-23 09:15:19 -> mnie sie pytasz? nie wiem komu dajesz hasla do konta..na kruk tez inny mail byl nie Twoj?

Barx 2014-04-24 14:33:33 -> Nie mam pojecia dlaczego mnie mariusz obwiniasz za to... skoro nie maczalem w tym palcow.
Barx 2014-04-24 14:37:22 -> Skoro od ilus lat mialem hasla do chyba z50 kont... Ale dlaczego mialbym to robic teraz?
Barx 2014-04-24 14:39:22 -> Moje ip? Niestety te ip z forum to nie moje. A do kruka i neo nigdy nie znalem
Barx 2014-04-24 14:45:51 -> Chyba kpisz. Nie znalem i nie mam tych itemow. Widocznie ktos specjalnie chce mnie wplatac.takjaksaq
Barx 2014-04-24 20:37:44 -> w zyciu zwrotu nie dostaniecie , podaliscie sami pasy wrecz zrobiliscie mi furtke do tego. na 5s tez

Barx 2014-04-24 22:28:13 -> panowie, spytajcie kruka co ma zapisane w notatkach a potem obwiniajcie bezpodstawnie swoich kolegów

Barx 2014-04-24 22:40:54 -> powodzenia ze znalezieniem osoby winnej. Z tego neta korzysta pare osób na osiedlu ale nie bronie Wink



piszesz, że nie miałeś haseł
później piszesz, że jednak miałeś

piszesz też, że nie miałeś z tym nic wspólnego, a sam wszedłeś na wszystkie konta i przesyłałeś najpierw sobie bezpośrednio, a później na swoje inne konto z pomocą pośrednika

jak przedstawisz dowód na to, że podali ci jednak hasła to wtedy pomyślimy o ewentualnym odblokowaniu

na razie nic nie wskazuje na to, że hasła zostały ci przekazane

edit:
post wyżej też to potwierdza

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
25-04-2014 11:15 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
klakier19
Member


Data rejestracji: 28-07-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez klakier19
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

takiego dowodu nie poda bo go nie ma ce powiedz mi co z tymi naszymi rzeczami
tu masz rozmowe mooja z nim na gg
saku-rybka

saku-rybka
Postac yatimu i gsella okradl koles ktory mi lapka naprawial byly tam zapisane hasla do tych postaci i innych

Bo mam hasla do wielu kont, ja gralem na r8 jak jeszcze cb nie bylo
23 kwi, 10:49
I ode mnie yatimu dostales

Moge Ci zrekompensowac yatimu bo to moja wina i dav Ci pare items

saku-rybka

Tylko ze mam all na saq misiaq a ma za to bana 23 kwi, 10:52
No kruka ci okradli to moge Cie wesprzec dsk speedem itp


Jezeli chcesz ta rekompensate za yatimu to musisz na forum napisac ze podawales mi haslo do yatimu. Bo inasczej nie odbanuje
23 kwi, 10:54
A tak to nie mam Cie jak wesprzec, niestety jakis cch... was [cenz.]...

ce chyba wystarczy juz dowodów wiec zwróc na nasze rzeczy i zamykamy temat
dzieki
25-04-2014 11:29 klakier19 jest offline Szukaj postów użytkownika: klakier19 Dodaj klakier19 do Listy kontaktów
rybka
Junior Member


images/avatars/avatar-16780.png

Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 21
Klan: Nemezis/Dynastia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaraz zaraz, pisanie na czacie ludziom czy mialem hasla czy nie to raczej nie powod do banowania bo na czacie moge napisac wszystko, nie mam obowiazku spowiadac sie tam ludziom. Czy dowod logowan na ich konta nie uswiadamia kazdego ze hasla zostaly mi podane? Skad indziej moglem je wziac jak nie dostac od wlasciciela? Prosze, badzmy osobami myslacymi.. hasla dostalem, czesto w tym miesiacu odwiedzalem te konta. Mozesz sprawdzic adminie po logowaniach i ip ze wchodzilem na te konta kilka dni przed nawet. Regulamin nie byl zlamany wiec zbanowanie barxa jest SPRZECZNE Z REGULAMINEM BW. Panie kruku nie wiem skad pochodza te wiadomosci ja nic takiego do Ciebie nie pisalem.
25-04-2014 12:55 rybka jest offline Szukaj postów użytkownika: rybka Dodaj rybka do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rybka napisał(a)
To ode mnie dostales ta postac, email nie zmieniales, a haslo znam bo mi podales a bylo to jakies 2 lata temu. Alr to nie ja Ci to zrobilem, tylko ktos wlamal mi sie na lapka, wiem kto , ale nie moge tego podac. I usunal postac z itemami chcialem je uratowac lecz bylo za pozno. Odezwij sie na gg 8303345, wyjasnie Ci sytuacje. Byly jakies tam handle wiec do poki jest ban nie mogr Ci oddac pare itemkow ktore zdarzylem zabrac przed delete.


rybka piszesz to
potem pojawia sie info z gg ze wlamal ci sie ktos kto ci lapka naprawial

a ty motasz sie w zeznaniach...
Zrobiles swinstwo i sie do tego przyznales
po tym wlasnie LOGI nie sa dowodem twojej niewinnosci



ce gratuluje takich graczy trzeba eliminowac i poprosze jakies ladne +1 :-)

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

25-04-2014 13:11 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
klakier19
Member


Data rejestracji: 28-07-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez klakier19
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ce wiec jak mozesz masz tu dowody jego winy i krecenia to była rozmowa na gg wiec bardzo prosze o zwrócenie moich rzeczy bo to była kradierz dziekuje za pomoc
a tu masy nastepnz dowod napisane pryed chwila na gg
saku-rybka:

Przyznaj sie ze dales mi hasla to odzyskasz eq 14:27
Bo jak juz masz taka skleroze i nie pamietasz tego 14:28
Ja:

q... jak mogłem Ci dac prze co przez gg
14:29
prosiłem Cie zebys oddał moje equ i neo po dobroci
a hasło nie mogłem Ci dac bo pamietam komu je podawałem wiec sorrki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez klakier19: 25-04-2014 14:33.

25-04-2014 14:25 klakier19 jest offline Szukaj postów użytkownika: klakier19 Dodaj klakier19 do Listy kontaktów
rybka
Junior Member


images/avatars/avatar-16780.png

Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 21
Klan: Nemezis/Dynastia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
cytat:
rybka napisał(a)
To ode mnie dostales ta postac, email nie zmieniales, a haslo znam bo mi podales a bylo to jakies 2 lata temu. Alr to nie ja Ci to zrobilem, tylko ktos wlamal mi sie na lapka, wiem kto , ale nie moge tego podac. I usunal postac z itemami chcialem je uratowac lecz bylo za pozno. Odezwij sie na gg 8303345, wyjasnie Ci sytuacje. Byly jakies tam handle wiec do poki jest ban nie mogr Ci oddac pare itemkow ktore zdarzylem zabrac przed delete.


rybka piszesz to
potem pojawia sie info z gg ze wlamal ci sie ktos kto ci lapka naprawial

a ty motasz sie w zeznaniach...
Zrobiles swinstwo i sie do tego przyznales
po tym wlasnie LOGI nie sa dowodem twojej niewinnosci



ce gratuluje takich graczy trzeba eliminowac i poprosze jakies ladne +1 :-)


Widocznie nie chcialem informowac kazdego o tym ze to ja wyslalem te itemy , ale skoro hasla otrzymalem to tak jakbym dostal na to pozwolenie, w inny sposob bym ich chyba nie zdobyl.
25-04-2014 14:57 rybka jest offline Szukaj postów użytkownika: rybka Dodaj rybka do Listy kontaktów
luisa
Junior Member


Data rejestracji: 29-05-2009
Postów: 20
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to w takim razie kto Ci podal hasla ? jako wlasciciel konta neolomza, wiem kto je mial. Ty nie dostales , kruk tez nie dostal ich ode mnie, wiec kto ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez luisa: 25-04-2014 15:30.

25-04-2014 15:29 luisa jest offline Szukaj postów użytkownika: luisa Dodaj luisa do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przedmioty nie będą przesłane przed dokładniejszym wyjaśnieniem sprawy


logowania na innych kontach były po 'włamaniu' na yatimu
łącząc to z wypowiedziami na SB wychodzi, że na tym koncie były zapisane hasła do innych kont


17842
Postać Bizonek

to kolejne konto, na które przesłałeś sobie część rzeczy po 'włamaniu'
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
25-04-2014 16:22 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Wohoru_/
Double Ace


images/avatars/avatar-16596.jpg

Data rejestracji: 24-12-2009
Postów: 115
Kraina: Necropolia II; Necro Hardcore; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na konto yatimu nie bylo wejscia poprzez odzyskanie hasla droga mailowa lecz osoba ktora weszla na te konto haslo i login znala. Czy naprawde c47 masz problem z tym by to sprawdzic i zauwazyc czy nie masz takich opcji? Haslo do kruka i yatimu byly rybce znane od lat. Do neolomzy dostal haslo od ktorejs z osob je posiadajace, zle osadziles sytuacje.

Poza tym po co kruk mialby zapisywac na multim haslo do glownego konta? Na logike..

__________________
r3 - Furia


9. Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT.



25-04-2014 16:53 Wohoru_/ jest offline Strona domowa Wohoru_/ Szukaj postów użytkownika: Wohoru_/ Dodaj Wohoru_/ do Listy kontaktów
nyguss-LS
Triple Ace


Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 209
Klan: LS
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 banuj po całości po wszystkich kontach -dzisiaj dokupił kolejne devi87 ( za zaj...pr )

robi z nas jeleni nie dostał od żadnej osoby pasów w legalny sposób ,a wszystkie zdobył włamując sie na konto lub inne konta o których jeszcze nie wiemy!!

KONIEC TEMATU Z MOJEJ STRONY

skoro własciciel konta pisze że nie dał to znaczy że nie dał

pilnuj złodzieja niech sobie mysli jakie to "mógł mieć" fajne itemy tyle że żeby takie miec trza pograć 5-6lat, a nie ukraść w jedną noc

szansa na ostatnie ostrzeżenie : Evil

__________________
zawsze wiarygodny

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez nyguss-LS: 25-04-2014 20:54.

25-04-2014 17:08 nyguss-LS jest offline Szukaj postów użytkownika: nyguss-LS Dodaj nyguss-LS do Listy kontaktów
Wohoru_/
Double Ace


images/avatars/avatar-16596.jpg

Data rejestracji: 24-12-2009
Postów: 115
Kraina: Necropolia II; Necro Hardcore; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 ja tylko prosze bys dojrzal uwaznie czy postac yatimu zostala'skradziona' droga mailowa. Ja wiem dobrze ze tak nie bylo i to potwierdzi niesluszne zbanowanie barxa. Niestety nie zapisywalem wiadomosci z haslami ktorre dostalem od kruka na bw a w notatkach na komputerze.

Jezeli przyjrzysz sie dokladniej to ujrzysz ze osoba wchodzaca na yatimu logowala sie normalnie bez zadnych pomocy maili, a znanie hasla jak sam pisales wyzej upowaznia osobe do robienia wielu rzeczy na koncie, widzac bany to troche odbiega od tego co piszesz.
Pozdrawiam.

Edit:

Moge takze potwierdzic moje poprzednie logowania na postaci: kruk, neolomza przed usunieciem yatimu.

Odbywaly sie one na moim modemie z aero2. W celach weryfikacji tego co pisze powyzej moge na bw z tamtego ip wyslac swoim multi jakis przedmiot lub po prostu sie zalogowac o ile to wystarczy bys potwierdzil po IP ze bylem na tamtych kontach zanim yatimu zostal usuniety. To jedyne pomysly jakie mam by udowodnic ze wszystko bylo zrovione bez zlamania regulaminu.

Sprawdzenie tego ip potwierdzi takze ze nie bylo tam logowania na yatimu tylko na neolomze i kruka co zaprzeczy temu iz hasla do tych kont moglbym miec z posyaci yatimu a tylkoudowodni ze hasla najzwyczajniej dostalem gdyz pierwsze zalogowanie rybki na yatimu bylo dopiero po moich wejsciach do kont ktorych hasla znam.

Ostatni edit:

Prosze nie.dawac mi na forum ostrzezen, staram sie wyjasnic sprawe do konca a nie zrobie tego gdy zablokujecie mi tu konto, ludzie..

Czekam na odpowiedz.

__________________
r3 - Furia


9. Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT.



Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Wohoru_/: 25-04-2014 18:23.

25-04-2014 17:19 Wohoru_/ jest offline Strona domowa Wohoru_/ Szukaj postów użytkownika: Wohoru_/ Dodaj Wohoru_/ do Listy kontaktów
nyguss-LS
Triple Ace


Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 209
Klan: LS
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba logiczne ze jak sie włamałeś na konto YATIMU i zaj... pasy do innych kont to poskakałeś gdzie sie dało obejrzeć co ukraśc, a potem żeby zatrzeć ślady skąd masz pasy skasowałes w/w konto

człowieczku na co ci te itemy jak ty tu nie pograsz ,a każdy klan który cie przyjmie wyląduje w całości na 5s ??

ogarnij sie troche to nie piaskownica przed blokiem gdzie kradnąc wiaderko można sie pobawić dopóki tatuś dupska nie przetrzepie

__________________
zawsze wiarygodny
25-04-2014 17:35 nyguss-LS jest offline Szukaj postów użytkownika: nyguss-LS Dodaj nyguss-LS do Listy kontaktów
klakier19
Member


Data rejestracji: 28-07-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez klakier19
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sam saku-rybka napisał mi na gg zebym sie przyznał ze to ja mu dałem hasło
napisze jeszcze raz nigdy nie dawałem hasła przez gg bo rzadko wchodze tam tylko dawałem trzem osob z klanu ty jest nyg rys i neo wiec nie sciemniaj mnie ze znałes hasło bo hasło miałem zmieniane kilka razy a logowałęm sie na yatimu okolo co 30 dni zeby miec premium wiec jak mogłes sie logowac jak bym nie dostał premium
ty tez sie zalogowales wtedy zeby moc grac na nim sam napisałes ze masz hasła do kilku kont zgdze sie z nygusem ja musiałem grac 5-6 lat do tych itemkow a ty poprostu je ukradłes w 10 minut a ja teraz musze sie prosic o equ na expy
25-04-2014 23:34 klakier19 jest offline Szukaj postów użytkownika: klakier19 Dodaj klakier19 do Listy kontaktów
Faust666
Forum Ace


Data rejestracji: 29-05-2011
Postów: 75
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czytając ten temat aż nie mogę się powstrzymać:

Pożyczki w Providencie też bierzecie?

A na serio co za dekiel daje swoje hasło do konta obcej osobie i myśli że ta tego nie wykorzysta? z którego drzewa się urwaliście? albo gdzie tacy jak wy rosną bo nic innego o was nie można powiedzieć... dalej dowód rozmowy z gg to nie dowód.
Aaaa i po tym jak daliście hasła jeszcze ściema że to włamanie po czym któryś się przyznaje jawnie do łamania regulaminu poprzez multi:


cytat z Wohoru_/:
cytat:
Moge takze potwierdzic moje poprzednie logowania na postaci: kruk, neolomza przed usunieciem yatimu.

Odbywaly sie one na moim modemie z aero2. W celach weryfikacji tego co pisze powyzej moge na bw z tamtego ip wyslac swoim multi jakis przedmiot lub po prostu sie zalogowac o ile to wystarczy bys potwierdzil po IP ze bylem na tamtych kontach zanim yatimu zostal usuniety. To jedyne pomysly jakie mam by udowodnic ze wszystko bylo zrovione bez zlamania regulaminu.


jak to nie jest złamanie regu poprzez multi to co nim jest? z księżyca wy się urwaliście? potem się nie dziwie że admin i mody są poirytowani i nie odpisują długo, osobiście musiałem wypić coś by się odezwać bo na trzeźwo to bym wsadził łapę w kabel i wam łby pourywał!

C47 wiem minimum +1 dostane ale weź daj bana całej ekipie jak leci i zamknij temat bo poprzez kolejne swoje posty oni coraz bardzie udowadniają że złamali regulamin, oddali passy do kont, pozwolili na przejęcie towaru osobie trzeciej i do tego ściemniają że to nie ich wina.

__________________
Faust R14

fauscik R12

Jak kupisz wystaw offke w grze ;]
Jak ja kupie sam przysle offke ;]

INEA - Telewizja, Internet, Dziadowstwo
26-04-2014 00:43 Faust666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Faust666 Dodaj Faust666 do Listy kontaktów
klakier19
Member


Data rejestracji: 28-07-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez klakier19
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wohoru_/ to sie w końcu zdecydujcie bo seq-rybka mowi ze dostał odemnie przez gg a ty twierdzisz ze podałem CI przez bw powiedz w takim razie na jaka postac Ci wysłalem pasyy ??

kłamiecie obydwoje zreszta wiedzieliscie ze yatimu jest moje wiec poprost włamaliscie sie na konto.w dodatku okradlisci mnie na kruku oraz koleżance na neo.

dzieciaki maja ubaw ze topke okradli a my sie wkurzamy chyba nie na tym tu gra polega sam widziałes moj spis i neo niektóre sa unikalne itemki wiec skonczmy ta dziecinade i zwróć nam to co nam ukradziono. po tym wszystkim .

Ce wyciagnij wnioski oraz przeanalizuj wszystko bo jak dlamnie wszystko jest jasne.
27-04-2014 02:23 klakier19 jest offline Szukaj postów użytkownika: klakier19 Dodaj klakier19 do Listy kontaktów
wlatca_kurnika
Triple Ace


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 241
Kraina: Necropolia V; Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kruku, cisze w eterze proponuje. Jasne to wszystko jest od dawna. Teraz czekamy po prostu na decyzje Ce czy i kiedy odda eq. Jest weekend, daj sie czlowiekowi piwa napic.

A ze zlodziejami tez proponuje nie dyskutowac. Zlota zasada nr 3 mowi zeby g... nie tykac.
27-04-2014 13:11 wlatca_kurnika jest offline Szukaj postów użytkownika: wlatca_kurnika Dodaj wlatca_kurnika do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO i kradież itemkow oraz punktów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH