Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Wprowadzenie płatnosci poprzez PaySafeCard » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wprowadzenie płatnosci poprzez PaySafeCard
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Asgan
Member


images/avatars/avatar-25087.jpg

Data rejestracji: 21-07-2010
Postów: 38
Klan: Legion Etrangere 2.0
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Wprowadzenie płatnosci poprzez PaySafeCard Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy administracja zastanawiała sie nad wprowadzeniem płatnosci przez ten system? Wiele gier przeglądarkowych posiada płatnosc poprzez własnie PaySafeCard i uważam że jest to najwygodniejszy, szybki i bardziej opłacalny niż sms sposób na płatność jeżeli ktoś nie może skorzystać z szybkiego przelewu. Ja oczywiscie chętnie będe korzystał z tego systemu ale ja to chyba za mało żeby ten pomysł wprowadzić w życie wiec co o tym myślicie?

__________________

R10 - BANDiT


rotfl

24-04-2014 14:13 Asgan jest offline Szukaj postów użytkownika: Asgan Dodaj Asgan do Listy kontaktów
Regit
Triple Ace


images/avatars/avatar-25618.jpg

Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 160
Klan: Independent
Kraina: Moria II
Skąd: Z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rzeczywiście jest to łatwa i przyjemna metoda płatności pre-paid. Niestety z dostępnością już nie jest tak kolorowo. Na stronie PSC sa podane punkty ale chyba ze 10 obszedłem w Poznaniu i nic Tongue W paru miastach obok mnie też.

Co drugi sprzedawca co sprzedaje pp do telefonów na prosbę o pay safe card robi yyyy.

Co do pomysłu nie wiem czy dobrze, źle kojarze ale taki pomysł padł bodajże w 2009 r i był odrzucony. Tylko nie pamiętam czy tutaj czy na IRCU.

Ja jestem na tak. Bo nie dość, że taniej to bezpiecznie oraz natychmiast.

__________________
ID R5:8246

24-04-2014 14:18 Regit jest offline Strona domowa Regit Szukaj postów użytkownika: Regit Dodaj Regit do Listy kontaktów AIM Screen Name of Regit: Ezehiel YIM Account Name of Regit: Hellgast Zobacz profil MSN Regit
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli komuś zależy na płatności kartą, to można połączyć konto PayPal z kartą płatniczą. Nie sądzę by Administracja chciała dołączać kolejny system płatności, który może wprowadzić zamieszanie i kolejne próby wymuszeń ze strony graczy.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

24-04-2014 14:24 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
nóóp
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w payu t ez mozna placic karta
24-04-2014 14:55 nóóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóóp Dodaj nóóp do Listy kontaktów
fine
Newbie


Data rejestracji: 26-04-2014
Postów: 1
Kraina: Moria

Wprowadzenie płatnosci poprzez PaySafeCard Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja także jestem za wprowadzeniem psc do systemu płatności. Paypal jest co prawda użyteczny, ale do tego potrzebna jest karta kredytowa. Taką nie każdy ma.
26-04-2014 12:28 fine jest offline Szukaj postów użytkownika: fine Dodaj fine do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Wprowadzenie płatnosci poprzez PaySafeCard

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH