Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Leg Dsk runiczne Spodnie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Leg Dsk runiczne Spodnie 16 Ankieta - średnia ocena: 7,1916 Ankieta - średnia ocena: 7,19
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.122
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Leg Dsk runiczne Spodnie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od startu serwera R1 takowe sie nigdy nie pojawiły, nie wiem czy i jak ich drop rate jest ustawione, ale chciałem zapytać administracje czy zdążę zobaczyć choć jedną pare zanim sie skasuje ???

pytam bardzo poważnie w sumie ze wszystkich przedmiotów sa legendy dsk , nigdy dotąd nie widziałem takich spodni a serwer ma juz ładnych pare lat...

pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz jeśli dział nie ten to proszę przenieść Wink

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez EgzoticK: 28-04-2014 10:10.

28-04-2014 09:45 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
kici_kici
Lord


Data rejestracji: 23-04-2009
Postów: 257

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

drop rate=0
28-04-2014 11:50 kici_kici jest offline Szukaj postów użytkownika: kici_kici Dodaj kici_kici do Listy kontaktów
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli byłby jakiś zwiększony drop rate to ja chciałbym te spodnie u siebie zobaczyć rotfl
28-04-2014 11:54 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

portków typu leg dsk spodnie nocy ostatnio pojawilo sie na pęczki, a co z runami?

leg db run - z dropa 0

z pamiątek czy skarbów o ile sie nie myle leg db 2 sztuki.

czyli wydropienie takich spodni jest niemożliwe

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

28-04-2014 11:59 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.122
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Autor tematu Temat rozpoczęty przez EgzoticK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No niestety nawet Legendarnych Dobrych na tą chwilę jest jedna sztuka u Gipsownika ;]
Chyba że jest coś świeżego albo coś o czym nie wiem xD

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez EgzoticK: 28-04-2014 12:08.

28-04-2014 12:07 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem, bo nie wiem kiedy się skasujesz ani kiedy takie wypadną.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


28-04-2014 13:59 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nie wiem, bo nie wiem kiedy się skasujesz ani kiedy takie wypadną.


mistrz ciętej riposty Smile

__________________

28-04-2014 14:11 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nie wiem, bo nie wiem kiedy się skasujesz ani kiedy takie wypadną.


mistrz ciętej riposty Smile


Ech, to wcale nie miało być cięte, po prostu szczere.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


28-04-2014 14:44 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
kici_kici
Lord


Data rejestracji: 23-04-2009
Postów: 257

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi stworzyliście grę i przez kilka lat grania ten przedmiot nie wypadł czy nie uważasz to trochę przegięcie ? Kiedy wypadnie coś takiego z sufem?

a w sumie lepiej zostawcie necro i na morie chodźcie chociaż tam można wszystko złożyć
28-04-2014 14:51 kici_kici jest offline Szukaj postów użytkownika: kici_kici Dodaj kici_kici do Listy kontaktów
Deliv
Double Ace


Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 134
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kici_kici napisał(a)

a w sumie lepiej zostawcie necro i na morie chodźcie chociaż tam można wszystko złożyć


Nie, bo necro to serwer izi Big Grin od lat smieszniejszego zartu nie slyszalem chytry Ale serio, na starszych serwerach gdzie malo ludzi gra drop jest raczej malo realny. Nie mówię już o samych leg dsk runach ale o innych rzeczach. Przedmioty o ktore gracze z topki by chcieli walczyc wypadaja niezwykle rzadko bo nie ma ich komu dropic Big Grin A co robi administracje? Nic.... wymysla konkurs aby to ludzie sami sciagali nowch graczy do gry Big Grin no spoko, zwalcie wszystko na graczy....... wszyscy sie cieszymy, ze administracja ma stare serwery gleboko tam gdzie slonce nie dociera Smile

__________________
r4-Ill
28-04-2014 21:13 Deliv jest offline Szukaj postów użytkownika: Deliv Dodaj Deliv do Listy kontaktów
kici_kici
Lord


Data rejestracji: 23-04-2009
Postów: 257

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na starszych serwerach drop powinien byc wyzszy albo uzalezniony od ilosci AKTYWNYCH graczy no bo jak na serwie gra 300 osob a na innym 2000 to jest kolosalna roznica
28-04-2014 21:28 kici_kici jest offline Szukaj postów użytkownika: kici_kici Dodaj kici_kici do Listy kontaktów
Deliv
Double Ace


Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 134
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kici_kici napisał(a)
Na starszych serwerach drop powinien byc wyzszy albo uzalezniony od ilosci AKTYWNYCH graczy no bo jak na serwie gra 300 osob a na innym 2000 to jest kolosalna roznica


Tylko wez to wytlumacz admina.... oni "wiedza" swoje i uwazaja, ze predzej czy pozniej jakis drop bedzie.... szkoda tylko ze to POZNIEJ moze trac 10 lat chytry
Przez takie podejscie zamiast zyskiwac graczy to ich traca

I prosze zeby nikt nie wyskakiwal ze z nowych aren mozna korzystac, zbierac srebrne monety i odpalic antykwariusza, bo to za malo Wink na starszych serwera potrzeba wiecej graczy i tyle

__________________
r4-Ill

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Deliv: 28-04-2014 21:42.

28-04-2014 21:40 Deliv jest offline Szukaj postów użytkownika: Deliv Dodaj Deliv do Listy kontaktów
Gibonek
Double Ace


Data rejestracji: 23-01-2009
Postów: 100
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5170d742b6

hehehehe wlasnie mi dzisiaj wypadly...
PS siedziałem na kibelku akurat, może wy tez tak zrobcie Big Grin

pozdro

__________________
Nick w grze R1 Gibi

W rozliczeniu przyjmuje zlom 1 paczka = 400 pr /// serwer R1
06-09-2014 22:25 Gibonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gibonek Dodaj Gibonek do Listy kontaktów
Leostas
Lord


Data rejestracji: 26-12-2010
Postów: 347
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hahahaha no i Gibonek okazał się prawdziwym mistrzem ciętej ripostySmile

Wydaje mi się, że temat należy zamknąć, gdyż Autor uzyskał właśnie odpowiedźSmile )))
06-09-2014 22:56 Leostas jest offline Szukaj postów użytkownika: Leostas Dodaj Leostas do Listy kontaktów
Nethar
Forum Ace


images/avatars/avatar-25171.jpg

Data rejestracji: 25-05-2010
Postów: 85
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Haha a za chwile się zacznie, że Sushi usłyszał modły Egzotick'a i zmodyfikował plik Gibi_drop.txt rotfl rotfl rotfl rotfl
06-09-2014 23:42 Nethar jest offline Szukaj postów użytkownika: Nethar Dodaj Nethar do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i tak oto mamy 4 pary leg ds run spodni w klanie top1

dziwnym trafem

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

07-09-2014 09:32 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Luszyn - przestań się marszczyć - ja też ich nie posiadam.

__________________

07-09-2014 09:48 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie to obojętne czy masz ty, czy ktoś inny,

ja w trenie takich spodni mam kilka par, mam max na pielgi to nic mi nie dadzą i są mi zbędne

ale pewnie inne klany też chciałyby mieć takie spodnie a nie tylko jeden

ale tak własnie jest faworyzowany jeden klan, ma byc top a reszta ma mieć ochłapy, dlatego jest jak widzimy.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

07-09-2014 09:53 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.122
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Autor tematu Temat rozpoczęty przez EgzoticK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

są i szóste Big Grin Śmiech na sali Big Grin

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



11-09-2014 22:32 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Gibonek
Double Ace


Data rejestracji: 23-01-2009
Postów: 100
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do Administracji:

po poscie Egza pojawily się raptem 6 par spodni i to chyba w jednym klanie.... czy nie uważacie ze cos nie wyszlo przy robotkach recznych??

bynajmniej mnie to dziwi maxymalnie...

chyba zaloze topic pt "od kiedy gram w ta gre nie było jeszcze leg dsk rogatej maski preko". Ciekawe czy się pojawi 6 sztuk w Duku?? Big Grin

__________________
Nick w grze R1 Gibi

W rozliczeniu przyjmuje zlom 1 paczka = 400 pr /// serwer R1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gibonek: 11-09-2014 22:35.

11-09-2014 22:35 Gibonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gibonek Dodaj Gibonek do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz to się czepiacie... Idźcie do Date to też dropniecie!Big Grin

Przecież wiadomo od dawien dawna, że drop jest tylko tam odblokowany..rotfl

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
11-09-2014 22:46 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
JimmyX
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2010
Postów: 54
Klan: SiH Duke
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak to w życiu, są równi i równiejsi, lepsi i lepszejsi, dropni i dopniejsi...
Reszta niech tylko pakuje w premke, skracanie, sruksy i deluxy.

__________________
R1 Jimbo
11-09-2014 22:52 JimmyX jest offline Szukaj postów użytkownika: JimmyX Dodaj JimmyX do Listy kontaktów
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko byłoby dobrze i ładnie gdyby Admini wrzucili kuleczki z gaciami do maszyny losującej dropa dla całego serwera, niestety pokpili sprawe (mam nadzieję że niespecjalnie) i kuleczki poleciały do maszyny losującej tylko dla klanu TOP 1 rotfl


Propozycja jest taka, pozabierać im te gacie i wrzucić jeszcze raz sprawiedliwie do własciwej maszyny losującej Big Grin

__________________
Druidek
12-09-2014 06:55 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh spam temat robicie.
Przecież wiadomo, ze skoro mają najlepsze graty do dropienia (jak chociażby te pierwsze leg ds runy) to mają najwiekszą szanse na dobre dropy.
Co za tym idzie leg ds runy czy nocki bedą sie u nich kumulować.

Zamykam tą odkrywkę archeologiczną

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
12-09-2014 14:14 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Leg Dsk runiczne Spodnie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH