Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Arena 3vs3, sposób naliczania punktów życia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Arena 3vs3, sposób naliczania punktów życia
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
tomisz
Member


Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 26
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Arena 3vs3, sposób naliczania punktów życia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Areny 3vs3 rozgrywane są z uwzględnieniem bonusów z budynków i jeśli czegoś nie przeoczyłem to jest jeden problem. Nigdy nie wiemy czy będziemy w drużynie atakującej czy broniącej, a co za tym idzie nie wiadomo czy się ubierać zwiększając wpływy czy charyzmę. Nie do końca podoba mi się taka loteria. Na R1 pewnie większość ubierze lewitację, żeby wyciągnąć zwinkę, ale jednak wydaje mi się istotnym wiedza, z których budynków będą naliczone bonusy. Chyba, że system naliczania wygląda inaczej niż przy zwykłych atakach. Prosiłbym o wyjaśnienie tego.

__________________
R1 - tomisz
28-04-2014 21:33 tomisz jest offline Szukaj postów użytkownika: tomisz Dodaj tomisz do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

właśnie chodzi o to by nie być pewnym wygranej, podobno.

co pokazuje nam opcja szukaj:
Areny wybor pozycji atak/obrona
Areny 3:3 i klanowe- bonus do życia
28-04-2014 21:40
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Arena 3vs3, sposób naliczania punktów życia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH