Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY ZAPISYWANIE jednorazu przy stawianiu/wbijaniu do EXPY/KW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ZAPISYWANIE jednorazu przy stawianiu/wbijaniu do EXPY/KW 35 Ankieta - średnia ocena: 5,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

ZAPISYWANIE jednorazu przy stawianiu/wbijaniu do EXPY/KW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kod ku temu już jest bo zapisuje fiolkę przy arenach.
Idźmy krok dalej i dajmy żyć dłużej i szczęśliwiej.

POMYSŁ:
Przy zakładaniu bądź wbijaniu do expy lub KW równocześnie z arkanami ustawiamy fiolkę, jaką będziemy mieć na tejże expie/kw.

Ułatwi to życie, odciąży trochę ludzi, sprawi, że gra będzie przyjemniejsza.

Dziękuję, można hejtować.

(nie proponuję analogicznego dla oblegów bo one jako impreza znacząca dla życia klanu faktycznie wydaje się wymagać mobilizacji i obecności graczy w ostatnich chwilach. ale jeśli ktoś zaproponuje nie strzelę hejtem)

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

08-05-2014 21:53 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Dyzma2222
Triple Ace


Data rejestracji: 28-03-2013
Postów: 230
Klan: RaVeN2
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bodajże był taki temat i chyba nie przeszedł.
Ale jestem zdecydowanie za
08-05-2014 21:55 Dyzma2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dyzma2222 Dodaj Dyzma2222 do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JEDNORAZY + STRÓJ na ARENACH a taka sama opcja w innych aspektach gry
08-05-2014 22:01
MówMiMistrzu
Triple Ace


Data rejestracji: 19-06-2012
Postów: 219
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na nie... wszystko zautomatyzować

pilnujesz jednoraz, prosisz o atak

albo nie używasz wcale prosta sprawa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MówMiMistrzu: 08-05-2014 22:02.

08-05-2014 22:02 MówMiMistrzu jest offline Szukaj postów użytkownika: MówMiMistrzu Dodaj MówMiMistrzu do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi się wypowiedział w tamtym temacie, więc raczej nie wejdzie ;d

Po za tym o to w tej grze chodzi, żeby pilnować jednorazów, bo one mogą byc użyte wszędzie . . .

Sam siedzę i pilnuje jak mi potrzeba na ekspy/kw/atak to i inni muszą pilnować, jak nie to będą latać bez ;d

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
08-05-2014 22:03 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
kici_kici
Lord


Data rejestracji: 23-04-2009
Postów: 257

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest dobry pomysł. Nie wszyscy są studentami kierunków humanistycznych i maja czas siedzieć non stop... jak założę ekspe ludzie wbija mam krew i koniec po co siedzieć równie dobrze mogę sobie raport wieczorem zobaczyć
08-05-2014 22:16 kici_kici jest offline Szukaj postów użytkownika: kici_kici Dodaj kici_kici do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kici_kici napisał(a)
To jest dobry pomysł. Nie wszyscy są studentami kierunków humanistycznych i maja czas siedzieć non stop... jak założę ekspe ludzie wbija mam krew i koniec po co siedzieć równie dobrze mogę sobie raport wieczorem zobaczyć


Ale to jest gra, gdzie się promuje aktywność, a nie automatyzację . . . .
jak masz tak mało czasu, to nie graj, poświęć ten czas w pełni realnemu życiu ;d

Ja wiele razy byłem w sytuacji, gdzie musiałem gdzieś iść albo coś, wtedy próbowałem załatwić ochronkę i jednoraz

jak nie, kupowałem i liczyłem, ze się uda ;d

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
08-05-2014 22:29 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
kici_kici napisał(a)
To jest dobry pomysł. Nie wszyscy są studentami kierunków humanistycznych i maja czas siedzieć non stop... jak założę ekspe ludzie wbija mam krew i koniec po co siedzieć równie dobrze mogę sobie raport wieczorem zobaczyć


Ale to jest gra, gdzie się promuje aktywność, a nie automatyzację . . . .
jak masz tak mało czasu, to nie graj, poświęć ten czas w pełni realnemu życiu ;d

Ja wiele razy byłem w sytuacji, gdzie musiałem gdzieś iść albo coś, wtedy próbowałem załatwić ochronkę i jednoraz

jak nie, kupowałem i liczyłem, ze się uda ;d


A ty czas to w pełni tej grze oddajesz,bo jesteś na forum 24/7 i każdy temat twoimi durnymi postami zaśmiecany.

Gra stanie się samograjem, an ie o to w tym chodzi, więc pomysł do bani. Powinni w tych arenach też to zlikwidować i zostawić przy 1vs1.

@down

większość postów jest durnych, nie napisałem, że akurat tu, spamujesz w każdym temacie, po co? Zycia nie masz czy jak? o 4 rano post, o 12 w poludnie post, o 20 post, o 22 post, o 21 post, o 7 rano poast, fucking logic.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 08-05-2014 22:52.

08-05-2014 22:31 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)
cytat:
Trova napisał(a)
cytat:
kici_kici napisał(a)
To jest dobry pomysł. Nie wszyscy są studentami kierunków humanistycznych i maja czas siedzieć non stop... jak założę ekspe ludzie wbija mam krew i koniec po co siedzieć równie dobrze mogę sobie raport wieczorem zobaczyć


Ale to jest gra, gdzie się promuje aktywność, a nie automatyzację . . . .
jak masz tak mało czasu, to nie graj, poświęć ten czas w pełni realnemu życiu ;d

Ja wiele razy byłem w sytuacji, gdzie musiałem gdzieś iść albo coś, wtedy próbowałem załatwić ochronkę i jednoraz

jak nie, kupowałem i liczyłem, ze się uda ;d


A ty czas to w pełni tej grze oddajesz,bo jesteś na forum 24/7 i każdy temat twoimi durnymi postami zaśmiecany.

Gra stanie się samograjem, an ie o to w tym chodzi, więc pomysł do bani. Powinni w tych arenach też to zlikwidować i zostawić przy 1vs1.


Posty to durne ty wstawiasz, chociażby z tym szamanem, tak ciężko było w systemie poszukać? był na tej samej stronie co temat w którym pisałeś


Po za tym co tu głupiego napisałem? sama prawda, jestem przeciwny automatyzacji BW tak jak wielu innych użytkowników ;d

Nawet SM się nie zgodził, to o co ci teraz niby chodzi? jak masz jakieś problemy ze sobą to idź do lekarza . . .

I to ty ciągle na mnie najeżdżasz . . .

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
08-05-2014 22:39 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Cerbin
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak rozumiem hejterzy są wyznawcami zasady - im ciężej, tym lepiej. Rozumiem, jest to pewien sposób na życie, na nie-życie również.

Proponuję jednak mały eksperyment myślowy - opowiedzcie znajomemu, prawdziwemu lub wyimaginowanemu, o Blood Wars. Opowiedzcie o ekspedycjach. Wielkich lub mniejszych wyprawach śmiałków mających ubić monstra wszelakie.
Mężni wojownicy płci obojga zbrojni w katany, pistolety i miotacze ognia udają się do leża bestyji.
By wygrać muszą być odpowiednio ubrani, nierzadko wyprawa zależy od magicznych mikstur, które muszą mieć ze sobą.

Jeśli znajomy, prawdziwy lub wyimaginowany, jest bystry to zapyta:
- E, a co jak taka wyprawa kończy się gdy jestem w pracy?
- No, musisz wyjść na siku i z koma kupić potion.
- Da radę, każdy sika, szef też, spoko. A jak jest piąteczek i coś bucham albo wódeczkę drinkam?
- Nie pij. Picie szkodzi. Nie przypalaj. Nie szkodzi, ale jest nieopodatkowane więc złe.
- LOL. W sumie i tam myślałem nad konwersją na buddyzm. A jak śpię?
- No to wstań. Normalnemu człowiekowi wystarczy 5 godzin snu. Jeszcze jakieś 200 lat temu po paru godzinach budzono się i w nocy czytano, zajmowano się pracami domowymi, seksem, po czym po paru godzinach znowu kładli się spać do świtu.
- O widzisz, nie wiedziałem... Ale i tak - rily stary, mam wstawać w nocy kupować fiolkę?
- Pewnie. O to chodzi w tej grze. By być zawsze czujnym.
- A jak coś sobie ciupciam?
- Ty? Jak masz zaciupciać, gdy ciągle siedzisz na Blood Wars?
- Right man. To ten, może sobie daruję...

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

09-05-2014 08:49 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
masterofpapets
Lord


images/avatars/avatar-1499.jpg

Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 479
Klan: Night Lords
Kraina: Moria
Skąd: R1, R2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz każdy telefon ma dostęp do neta, więc co za problem się zalogować z fona, ubrać zestaw i kupić jednoraz.

__________________
R2 Nemesis83

R12 Nemesis83




09-05-2014 09:13 masterofpapets jest offline Szukaj postów użytkownika: masterofpapets Dodaj masterofpapets do Listy kontaktów
cius
Double Ace


Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 113
Klan: DimmuBorgir
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

brawo cerbin za analizę hejterków , a swoją drogą nie odnosisz wrażenia że oni zamieszczają te posty celowo - może to rodzaj ironii jest której nie rozumiesz>?


taki wyższy poziom ironii ... rotfl

__________________

09-05-2014 10:12 cius jest offline Szukaj postów użytkownika: cius Dodaj cius do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyższy poziom to osiąga ale BW automatyzmu.

- zapisywane zestawy (Necro - na Morii przydatne)
- wyprawy i karawany deluxe (jeden klik i z głowy)
- łowy (po co szukac moba - mob sam cie znajdzie)
- przyjmowanie do eksp (zaproszenia)

Teraz kolejne postulaty:
- żeby nie trzeba było jednorazów pilnować
- żeby ataków było o połowę mniej ale żeby dawały dwa razy więcej

Nie chcesz wstawać w nocy? To sobie tak ustaw ekspę, żeby się w nocy nie kończyła. Jak jeszcze Wojny Krwi były wojnami to czasami o trzeciej w nocy trzeba było sobie pobudkę zafundować żeby być gotowym na oblega - a na to o której założy go przeciwnik wpływu sie nie miało żadnego...
Idziesz na imprezę? To na @#$ ci myślenie o BW? Myśl o jakiejś fajnej lasce do poderwania (i ciupciania) a nie o wirtualnym nie-życiu. Na ekspę zdążysz jeszcze pójść w sobotę jak już wstaniesz i kaca przegonisz.

Potem jest zdziwienie, że ludzie nie dołączają do oblegów, KW czy ida nieubrani. No idą bo wchodzą na 15 minut odpalić expe i dać zaproszenia; przeprać się i puścic karawankę; potem przebrać sie w bojowy i zapytac klan, czemu jeszcze nie ma kompletu na ekspie - to skąd taki bidok ma zauważyć, że w klamnie toczy się nie-życie?
09-05-2014 12:55
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerbin napisał(a)
Jak rozumiem hejterzy są wyznawcami zasady - im ciężej, tym lepiej. Rozumiem, jest to pewien sposób na życie, na nie-życie również.

Proponuję jednak mały eksperyment myślowy - opowiedzcie znajomemu, prawdziwemu lub wyimaginowanemu, o Blood Wars. Opowiedzcie o ekspedycjach. Wielkich lub mniejszych wyprawach śmiałków mających ubić monstra wszelakie.
Mężni wojownicy płci obojga zbrojni w katany, pistolety i miotacze ognia udają się do leża bestyji.
By wygrać muszą być odpowiednio ubrani, nierzadko wyprawa zależy od magicznych mikstur, które muszą mieć ze sobą.

Jeśli znajomy, prawdziwy lub wyimaginowany, jest bystry to zapyta:
- E, a co jak taka wyprawa kończy się gdy jestem w pracy?
- No, musisz wyjść na siku i z koma kupić potion.
- Da radę, każdy sika, szef też, spoko. A jak jest piąteczek i coś bucham albo wódeczkę drinkam?
- Nie pij. Picie szkodzi. Nie przypalaj. Nie szkodzi, ale jest nieopodatkowane więc złe.
- LOL. W sumie i tam myślałem nad konwersją na buddyzm. A jak śpię?
- No to wstań. Normalnemu człowiekowi wystarczy 5 godzin snu. Jeszcze jakieś 200 lat temu po paru godzinach budzono się i w nocy czytano, zajmowano się pracami domowymi, seksem, po czym po paru godzinach znowu kładli się spać do świtu.
- O widzisz, nie wiedziałem... Ale i tak - rily stary, mam wstawać w nocy kupować fiolkę?
- Pewnie. O to chodzi w tej grze. By być zawsze czujnym.
- A jak coś sobie ciupciam?
- Ty? Jak masz zaciupciać, gdy ciągle siedzisz na Blood Wars?
- Right man. To ten, może sobie daruję...


Boże zabijasz człowieku xd

Szef mojego klanu z grilla w piątek, napier***** jak meserszmit ;d wszedł na BW, pochwalił się tym i kupił jednoraz na robota ;d

Ale jak się pije nie polecam wchodzić na BW, można się obudzić z innym nickiem Big Grin

A wracając,
gry zapyta, co jak wyprawa kończy się gdy jestem w pracy? Nic, wracasz do domku i odczytujesz raporcik

Znam ludzi, którzy po prostu robią sobie ochronke przed wyjściem z domu, kupują jednoraz i niech się dzieje wola boża, albo się uda albo nie

I to chodzi poniekąd w tej grze,

nie masz czasu dopilnować, to kupujesz i wychodzisz . . .

Zapytaj sam siebie, dlaczego w ataku masz ma 90% a nie 100% . . . .

Tak samo z jednorazem, bez ochronki masz 50% szans, że ktoś ci go zdejmie i 50% szansy, że nie, nie można mieć 100%, bo wtedy wszystko by wychodziło

Może dla ułatwienia, skasujmy w ekspach inne mobki ;d żeby był tylko ten z lokacji, wtedy każdy ubierze się pod niego i bez jednorazów dacie radę . . .


Po za tym dla przykładu wojny, dajmy na to przegrywamy oblegi, ale wygrywamy w 1/1 że tak powiem, to chcąc wam przeszkadzać ile możemy, atakujemy ściągając jednorazy i licząc, że nie wyjdzie wam ekspa albo KW

Bo o to chodzi w tej grze i dlatego jednorazy zostały stworzone takie jakie są, a nie każdy osobno przypisany i bez możliwości ściągnięcia . . .


Po za tym skoro administracja całkiem nie dawno się nie zgodziła, to myślisz, że w 2-3 tyg zmienili zdanie? które mają od początku istnienia jednorazów?

Ja dalej jestem na NIE ;x

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
09-05-2014 12:56 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
MUZGowiec
Junior Member


Data rejestracji: 07-05-2014
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo powinno być można kupić zapas jednorazów. bierzesz zgrzewke i idziesz sobie i wiesz że ci nie braknie.
09-05-2014 12:58 MUZGowiec jest offline Szukaj postów użytkownika: MUZGowiec Dodaj MUZGowiec do Listy kontaktów
barthos
Lord


images/avatars/avatar-6800.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 356
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przeciwnikom pomysłu Cerbina, tłumaczącym jak to można poustawiać ekspy lub wchodzić po pijaku i kupować jednorazy zdradzę Wielką Tajemnicę Życia:

Kiedyś się dorasta i kończy gimnazjum/studia.

__________________

09-05-2014 13:12 barthos jest offline Szukaj postów użytkownika: barthos Dodaj barthos do Listy kontaktów
kici_kici
Lord


Data rejestracji: 23-04-2009
Postów: 257

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie przez takie podejście blodwars ma mało ludzi bo mam znajomych którzy grali w BW ale mówią ze za dużo czasu zajmuje wiec zrezygnowali. Ludzie maja rodziny prace a całego dnia nie mogą poświecić na BW a w pracy to nie w każdej chwili do toalety można wyjść. I idź na imprezę ze znajomymi z Kobieta i siedź przed telefonem na pewno wszystkim się to spodoba.

Sam potrafię wyrzucić/wylaczyć czyjś telefon jak na imprezie kilka razy zwracam uwagę ze nie po to się spotkaliśmy żeby ktoś sobie na fejsie pisał.

Edit
"
Po za tym skoro administracja całkiem nie dawno się nie zgodziła, to myślisz, że w 2-3 tyg zmienili zdanie? które mają od początku istnienia jednorazów?

Ja dalej jestem na NIE ;x "

Nie wiem czy pamiętasz ale kiedyś wyprawy trwały 5 minut i nie było skrócenia i w końcu administracja zmieniła to przez namowę graczy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kici_kici: 09-05-2014 13:21.

09-05-2014 13:18 kici_kici jest offline Szukaj postów użytkownika: kici_kici Dodaj kici_kici do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kici_kici napisał(a)
Właśnie przez takie podejście blodwars ma mało ludzi bo mam znajomych którzy grali w BW ale mówią ze za dużo czasu zajmuje wiec zrezygnowali. Ludzie maja rodziny prace a całego dnia nie mogą poświecić na BW a w pracy to nie w każdej chwili do toalety można wyjść. I idź na imprezę ze znajomymi z Kobieta i siedź przed telefonem na pewno wszystkim się to spodoba.

Sam potrafię wyrzucić/wylaczyć czyjś telefon jak na imprezie kilka razy zwracam uwagę ze nie po to się spotkaliśmy żeby ktoś sobie na fejsie pisał.

Edit
"
Po za tym skoro administracja całkiem nie dawno się nie zgodziła, to myślisz, że w 2-3 tyg zmienili zdanie? które mają od początku istnienia jednorazów?

Ja dalej jestem na NIE ;x "

Nie wiem czy pamiętasz ale kiedyś wyprawy trwały 5 minut i nie było skrócenia i w końcu administracja zmieniła to przez namowę graczy


Hello, skrócenie to co innego . . . .

Skrócenie czasu jest dobre jako ustawienie premium, bo nie każdy musi je mieć

Ustawienie jednoraza = z tym, że każdy musiałby z tego korzystać inaczej zacząłby odstawać od innych coraz bardziej i bardziej

To tak jakby wprowadzić opcję zapłać i wygraj, nie widzę żadnej różnicy
bo kto nie zapłaci w takiej grze nic nie znaczy

tutaj tak samo, jak nie będziesz z tego korzystał, to nic nie znaczysz, ludzie przestana cie brac gdzie kolwiek bo bedzie mozliwosc, ze im zawalisz ekspe


A co do pana, który się wywyższa wiekowo

otóż gram z mnóstwem ludzi na wielu serwerach, którzy pracują

Uri z R6 leci na dwie zmiany ma bardzo mało czasu, bo ciągle pracuje
jednak on potrafi zrobić wszystko, dopilnować jednoraza, obskoczyc ekspy kw i do tego jeszcze wypki z atakami ;d

Wielu ludzi poznałem, którzy ciągle pracują i mają mało czasu

Dlaczego oni są w stanie obskoczyć wszystko, a ty nie? Może dlatego, że jesteś po prostu lewniwy i zamiast się postarać, chcesz mieć wszystko na tacy wyłożone

Tak się składa, że ja pracuje przy kompie, a nawet przy wielu i też jestem zajęty

ale gdy tylko mam wolną chwilę, zawsze wskoczę na bw, odświeżę, zobaczę czy nic nie ma i wychodzę robić dalej co robiłem ;x

p.S jak byłem na studiach to miałem mniej czasu na BW niż mam teraz . . . .

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
09-05-2014 13:29 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Cerbin
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no, szacun, stary szacun, znasz kola co ciągnie 2 etaty i gra! Znaczit' - da się! Znaczit' - trza się!

A teraz kolejna część eksperymentu mózgowego przeprowadzanego w gronie mniej lub bardziej realnych znajomych:
- Czy znasz kogoś kto zrezygnował z gry w BW? Kogo o powody owej rezygnacji spytałeś? Kto w odpowiedzi machnął ręką (lub emotikonem) mrucząc zrezygnowany "Nie no, stary, nie mam k*a czasu"?

Ja też pracuję przy kompie. Nie mam czasu na klejenie, handlowanie, wolne momenty gdy mogę przerzucić zakładkę na BW wolę spędzić na chacie niż na martwieniu się o pieprzoną fiolkę. Nie robię niemal ataków, nie buduję klocka, gdyby nie karawana deluxe to bym pewnie i wyprawki olał i całe BW razem z nimi.

Ile osób tak gra?
Ile osób nie mając czasu na PIERDOŁY już wcale nie gra?

Dużo?
Bo BW to trzon, którego nikt na zasadzie pay-to-win nie chce budować. Expy, KW, wyprawki, ulepszanie eq i itemów, gadanie z klanowiczami, aukcje, przeklinanie administracji. Spoko.
Ale BW to też przeszkadzajki, z których niektóre już znikły (pierwsze pielgi robiłem na r1 przez 30minut), a inne prędzej czy później znikną. Czemu? Bo BW konkuruje z innymi sposobami spędzania wolnego czasu, z całym światem.

Człowiek chętnie wybierze się na ekspedycję by zabić jakiegoś tam Anubisa. Ale jeśli jeszcze ten człowiek ma wychodząc na wódkę nastawiać przypominajkę, siedzieć nadprogramową godzinę czy pół czekając na możliwość kupienia fiolki, włączać kompa przed porannym siku bo zaraz koniec expy... Nie, normalnego, statystycznego człowieka nie zachęcisz takimi pierdołami do gry.

Uważasz się jak rozumiem za fajnego, zorganizowanego, mającego czas na wiele rzeczy człowieka. Nawet na kupno fiolki z koma zawsze i wszędzie. Brawko. Foczka.
Tylko jedna kwestia - czy BW ma być jedynie dla takich doskonałych bytów czy może raczej dla wszystkich chętnym, a im ich więcej tym lepiej?

Kolejna - ostatnia - zabawa w pytania do kolegi żyjącego w głębi Twej głowy.
Czy gdybyś miał możliwość kupienia fiolki w momencie zakładania ekspedycji czułbyś się raczej
A. Zadowolony
B. Okrutnie rozczarowany
?
Może Ty po prostu lubisz wejść na BW o różnych porach, bo w ten sposób wydaje Ci się, że masz bogate i pełne wrażeń życie?

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

09-05-2014 14:49 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jezu człowiek - nie chcesz czekać na kupno jednoraza - weź jedną osobę więcej na ekspe
żal ci doświadczenia - ryzykuj - byle jedno = nie jęcz odpowiedzialnością za twoje lenistwo vel ryzyko obarczając innych

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
09-05-2014 17:03 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnio nie wiele dobrych pomysłów widać na Forum ten jednak ma sens. Możliwość zakupienia jednoraza w momencie zakładania/wbijania do ekspedycji było by bardzo fajnym rozwiązaniem. Skoro można na Arenach go mieć, a nie trzeba czatować to nie widzę powodu by nie rozszerzyć tego na Ekspedycje.

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

09-05-2014 18:15 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie bo skonczya sie pytania o timery, robienie ochronek silniejszym itp.
Sushi i tak juz napisal ze tego nie bedzie wiec po co powielac ten temat? (tak stop automatyzacji w bw! xD)

az dziw ze jeszcze nie zamkniete po odpowiedzi administracji :-)

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

09-05-2014 18:28 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to całe rozbieranie się w celu bezpiecznego zakupu jednorazu jest wbrew regulaminowi, więc akurat ten argument przemawia za tym by wprowadzić ten pomysł rotfl

powiedzmy nie grze wbrew regulaminowi, wprowadźmy zapisywanie jednorazów _o/
09-05-2014 18:32
aklats
Lord


images/avatars/avatar-25044.jpg

Data rejestracji: 24-04-2013
Postów: 253

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerbin napisał(a)
Człowiek chętnie wybierze się na ekspedycję by zabić jakiegoś tam Anubisa. Ale jeśli jeszcze ten człowiek ma wychodząc na wódkę nastawiać przypominajkę, siedzieć nadprogramową godzinę czy pół czekając na możliwość kupienia fiolki, włączać kompa przed porannym siku bo zaraz koniec expy... Nie, normalnego, statystycznego człowieka nie zachęcisz takimi pierdołami do gry.


Na wódkę? U mnie BW przegrywa z czekoladą, przegrywa z solonymi orzeszkami, u mnie BW przegrywa, o zgrozo... nawet z chipsami... Wink Smile

Ehhh warna złapię i będzie ostatnia szansa... Smile
albo ban... Smile
ale popieram, tradycyjnie bo było wielokrotnie, tę zmianę. Smile
Na warna zasługują wszyscy co nazywają ją automatyzacją, a... dostanę go ja... Smile

Wink Smile

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

09-05-2014 19:52 aklats jest offline Szukaj postów użytkownika: aklats Dodaj aklats do Listy kontaktów
kici_kici
Lord


Data rejestracji: 23-04-2009
Postów: 257

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
nie bo skonczya sie pytania o timery, robienie ochronek silniejszym itp.
Sushi i tak juz napisal ze tego nie bedzie wiec po co powielac ten temat? (tak stop automatyzacji w bw! xD)

az dziw ze jeszcze nie zamkniete po odpowiedzi administracji :-)


Według mnie to robienie ochronek (czyli walisz kogos kto jest bez eq) to jest push nabjnie komus darmowych duzych punktow wiec taki jednoraz kupiony przy wbjaniu automatycznie by zmniejszyl ten proceder.
09-05-2014 21:43 kici_kici jest offline Szukaj postów użytkownika: kici_kici Dodaj kici_kici do Listy kontaktów
Toffi
Lord


images/avatars/avatar-21313.png

Data rejestracji: 27-04-2010
Postów: 391
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Cerbin:

zgadzam się w 100%. Gra rozrasta się coraz bardziej, zajmuje coraz więcej czasu.
I to nie w tych godzinach, w których ja akurat mam czas/chęci na rozrywkę, ale w tych, w których akurat się ekspa kończy.

Zwłaszcza, że gra się rozrasta. Trzeba pilnować coraz więcej elementów. Bez (s) nie byłoby możliwe efektywne robienie KW ani wyższych eksp. Dołączanie do kilku eksp/kw dziennie to norma. Na większość przydałaby się fiolka. Niewiele osób ma ten komfort, że w każdej chwili w ciągu dnia może się oderwać od pracy/innych zajęć, żeby kupić jednoraza.

To zniechęca.

Większość osób, które kończy grę za powód podaje właśnie to: brak czasu, rozumiany jako konieczność robienia czegoś o określonej godzinie czyli de facto dostosowania się do gry ponad granice rozsądku.

@Administracja:

Ja rozumiem, że gra jest dla Was pracą, która często nie kończy się po ośmiu godzinach.
Dla nas nie jest. Jest formą rozrywki. Na tyle fajną, że gramy od dawna Smile

Zapisanie jednoraza przy dołączaniu na ekspę to miły gest w stronę graczy Smile


@Trova

Niestety twoje wypowiedzi to spam, spam, spam, ciągle piszesz to samo, ciągle próbujesz wszystkim udowodnić na siłę, że Twój punkt widzenia jest jedyny, słuszny, wszyscy się mają słuchać, a jak ktoś się nie zgadza, to trzeba mu napisać jeszcze raz, jeszcze raz i jeszcze raz.

Co gorsza, treści i sensu w tym nie ma, merytorycznie przypomina mi to żale tych samych spamerów, którzy protestowali przeciwko zapisywaniu zestawów, bo przecież klikanie pojedynczo na każdy element ekwipunku jest wyrazem zaangażowania w grę i można to robić po wódeczce, w przerwie na kawę w pracy, a jak szef się patrzy na ręce akurat, to można przecież siedząc na kiblu robiąc kupę.

Ciekawe, jaki shitstorm by się zrobił na forum, gdyby teraz administracja postanowiła tę miłą funkcję wyłączyć Tongue

__________________
Na wampirzej emeryturze od 6 XII 2017 ;-)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Toffi: 11-05-2014 14:39.

11-05-2014 14:36 Toffi jest offline Szukaj postów użytkownika: Toffi Dodaj Toffi do Listy kontaktów
yankeesss
Junior Member


Data rejestracji: 08-07-2012
Postów: 15
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

stary temat ;p

__________________
Adagio napisał:
Możesz nie gadać, z kim tylko zapragniesz. Sam sobie ustalaj kryteria, z kim prowadzisz konwersacje a, z kim nie. W przypływie emocji możesz nawet nie rozmawiać samemu ze sobą.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez yankeesss: 08-06-2014 09:01.

08-06-2014 09:01 yankeesss jest offline Szukaj postów użytkownika: yankeesss Dodaj yankeesss do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Cerbin
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Biblia też jest stara a czytają ją codziennie miliony.

znowu idę na wódkę i znowu nie będę miał fiolki.
blokada tego pomysłu jest po prostu zbytnim zawłaszczaniem życia prywatnego i zmuszaniem do rezygnacji z alkoholu.
PROHIBICJA JUŻ BYŁA I SIĘ NIE SPRAWDZIŁA :p

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

08-06-2014 17:15 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
uszu
Full Member


Data rejestracji: 29-08-2010
Postów: 61
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawy pomysł i zgodze się z Cerbinem w całej rozciągłości.
Sporo ludzi to gracze w wieku lat 30 + , mający własne rodziny , dzieci i ich małe i duże problemy .
Do tego dochodzi praca i czasem praca po godzinach, bo żyjemy w ciężkich czasach i trzeba sobie dorabiać.
Niestety na to wszystko zaczyna brakować czasu , a co dopiero pilnowanie jakiejś butelczyny na bw . Obawiam sie że nie zrozumie tego ktoś, kto jeszcze wyciera " sztruksy " na kolanach w gimnazjum , i ktoś kto jeszcze studiuje i nie zdaje sobie sprawy ze życie w realu to baaaaaardzo długa expa i to jej powinno sie poswiecac najwiecej uwagi.
W kazdym razie ja jestem zdecydowanie za Smile
08-06-2014 19:11 uszu jest offline Szukaj postów użytkownika: uszu Dodaj uszu do Listy kontaktów
Morgotheron
Triple Ace


images/avatars/avatar-25170.jpg

Data rejestracji: 06-01-2011
Postów: 191
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam za kiepską komórkę i nie wiem czy mi bloodwars zadziała i w ogóle i jeszcze za Internet dużo płacę z komórki, ale widzę, że tutaj są same burżuje co Internet mają pół darmo w abonamencie, a nie tak jak ja biedny użytkownik na kartę. To ustawianie to bardzo rozsądny pomysł. Trzeba biednym graczom pomagać, bo tak naprawdę wcale nie mamy łatwo. Zewsząd ataki, tam ekspa tu KW i ta arena co ją trzeba zrobić no i dodatkowo klejenie i ciągły strach np. o to że się dostanie bana np. za push albo za niezgłoszenie czegoś tam i człowiek jest w ciągłym strachu. Ech zmieniły się czasy nie to co kiedyś. Zwłaszcza gdy się już trochę wyrosło, tyle spraw na głowie. No i dzieciństwo się już niestety skończyło, bo trochę już ta gra ma, a założyłem konto chyba w 2007 czy 2008.

__________________
Moria r9

17-07-2014 19:12 Morgotheron jest offline Szukaj postów użytkownika: Morgotheron Dodaj Morgotheron do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY ZAPISYWANIE jednorazu przy stawianiu/wbijaniu do EXPY/KW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH