Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Zniesiesienie limitu S3 na klan. TYLKO R8 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zniesiesienie limitu S3 na klan. TYLKO R8 12 Ankieta - średnia ocena: 4,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
TyfuS_R8
Lord


images/avatars/avatar-21532.jpg

Data rejestracji: 25-02-2011
Postów: 379
Klan: Gods.Of.War
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Poznań City

Zniesiesienie limitu S3 na klan. TYLKO R8 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam prosimy bardzo administracje po raz setny by znieśli limit s3 na klan na r8 gdyż nie mamy jak odpalać aren klanvsklan, mamy multki na s3 i nikt nie chce zrezygnować z s3 bo wiadomo drop, sam mam 4 konta na s3 w klanie reszta to lider i co dalej mamy w 7 osób rozwalić 30 osobowy klan z r10 np. Czekam na zdanie graczy r8, Pozdrawiam

Link do przykładowej arenki w klanie Top 2:
http://r8.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5bd74bd8d5

Prosze o wypowiadanie się tylko graczy z R8 z innych serwerów nagradzać warnem.

Wklejajcie linki z aren na r8.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TyfuS_R8: 11-05-2014 16:53.

11-05-2014 16:49 TyfuS_R8 jest offline Strona domowa TyfuS_R8 Szukaj postów użytkownika: TyfuS_R8 Dodaj TyfuS_R8 do Listy kontaktów AIM Screen Name of TyfuS_R8: Brak YIM Account Name of TyfuS_R8: Brak Zobacz profil MSN TyfuS_R8
Lutek1302
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2011
Postów: 87
Kraina: Necropolia IX

Jak najbardziej jestem za Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem za

__________________




11-05-2014 16:52 Lutek1302 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lutek1302 Dodaj Lutek1302 do Listy kontaktów
Vanka
Newbie


images/avatars/avatar-25651.jpg

Data rejestracji: 04-09-2013
Postów: 9
Kraina: Necro Hardcore

Popieram zdanie Tyfusa..... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

....i dołączam się do prośby Smile

__________________
To czy człowiek jest inteligentny
poznaje się po jego odpowiedziach.
To czy jest mądry, po pytaniach.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vanka: 11-05-2014 16:56.

11-05-2014 16:56 Vanka jest offline Szukaj postów użytkownika: Vanka Dodaj Vanka do Listy kontaktów
Turbo Bot
Junior Member


Data rejestracji: 01-04-2014
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i ja również za..
11-05-2014 16:56 Turbo Bot jest offline Szukaj postów użytkownika: Turbo Bot Dodaj Turbo Bot do Listy kontaktów
wlatca_kurnika
Triple Ace


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 241
Kraina: Necropolia V; Necro Hardcore

RE: Zniesiesienie limitu S3 na klan. TYLKO R8 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakby to nie byl jakis diabelnie trudny kawalek kodu do obejscia to tez bym prosil (ja i 4 multi Smile , mozna by powalczyc o dobre 3s - np. z Tyfem :p - i cos by sie dzialo...
Tylko na serwie zostalyby pewnie ze 2,3 klany, co zreszta na dobre by i wyszlo.
11-05-2014 17:34 wlatca_kurnika jest offline Szukaj postów użytkownika: wlatca_kurnika Dodaj wlatca_kurnika do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiście za, nie ma sensu by na tym serwerze były takie ograniczenia.
11-05-2014 17:35
DragonNS
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja jestem też na tak ale pod warunkiem wyłączenia R8 z aren 3v3 i aren klanowych

Do tej pory nie mogę pojąć co robi r8 na arenach ogólnych ,przecież jest to nieuczciwe w stosunku do graczy z innych serwerów gdzie nie ma możliwości mieć kilku kont a co za tym idzie są mniejsze szanse na wypasiony eq

zniesienie limitu s3 na klan spowoduje że r8 będzie miało kolejną przewage w stosunku do innych R
11-05-2014 21:50
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DragonNS napisał(a)
ja jestem też na tak ale pod warunkiem wyłączenia R8 z aren 3v3 i aren klanowych

Do tej pory nie mogę pojąć co robi r8 na arenach ogólnych ,przecież jest to nieuczciwe w stosunku do graczy z innych serwerów gdzie nie ma możliwości mieć kilku kont a co za tym idzie są mniejsze szanse na wypasiony eq

zniesienie limitu s3 na klan spowoduje że r8 będzie miało kolejną przewage w stosunku do innych R


Ta patologia ciągnie się od samego początku - jak normalne serwery mają walczyc z postaciami opartymi na kilku kontach?

R8 niech sobie robi co chce ale we własnym sosie, jak dla mnie mozna zniesc limit s3, s2 i czegokolwiek jeszcze Smile

Na innych serwach też by się to przydało

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

11-05-2014 22:02 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DragonNS napisał(a)
ja jestem też na tak ale pod warunkiem wyłączenia R8 z aren 3v3 i aren klanowych

Do tej pory nie mogę pojąć co robi r8 na arenach ogólnych ,przecież jest to nieuczciwe w stosunku do graczy z innych serwerów gdzie nie ma możliwości mieć kilku kont a co za tym idzie są mniejsze szanse na wypasiony eq

zniesienie limitu s3 na klan spowoduje że r8 będzie miało kolejną przewage w stosunku do innych R


Tak jak R1 i serwery obcojęzyczne

Tak i R8 może rozgrywać areny lokalnie, zróbcie osobny, przedstawcie za i przeciw i może administracja się zgodzi ;d

A co do samego tematu, to zwiększanie limitu s3 na klan nie jest dobrym pomysłem ;x

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
11-05-2014 22:10 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
TyfuS_R8
Lord


images/avatars/avatar-21532.jpg

Data rejestracji: 25-02-2011
Postów: 379
Klan: Gods.Of.War
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Poznań City

Autor tematu Temat rozpoczęty przez TyfuS_R8
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie znacie gry na r8 a wypowiadacie sie ze zniesienie limitu na klan to zly pomysl( po warnie dla nich) co nie zmienia faktu ze nie jest to zly pomysl by arenki byly lokalne

__________________

11-05-2014 22:37 TyfuS_R8 jest offline Strona domowa TyfuS_R8 Szukaj postów użytkownika: TyfuS_R8 Dodaj TyfuS_R8 do Listy kontaktów AIM Screen Name of TyfuS_R8: Brak YIM Account Name of TyfuS_R8: Brak Zobacz profil MSN TyfuS_R8
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest to bodajże 5 albo i 6 temat na temat ilości S3 na R8 - za każdym razem administracja mówiła "nie". Warn toby się należał autorowi tematu za permanentny spam w systemie oraz brak zrozumienia znaczenia słowa "nie".

Fakt, że serwer na którym nie obowiązuje regulamin gry może normalnie brać udział w arenach z uczciwymi graczami pominę milczeniem.
12-05-2014 01:03
TyfuS_R8
Lord


images/avatars/avatar-21532.jpg

Data rejestracji: 25-02-2011
Postów: 379
Klan: Gods.Of.War
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Poznań City

Autor tematu Temat rozpoczęty przez TyfuS_R8
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MOzna sie spodziewac jakiejsc odpowiedzi od administracji?

__________________

21-05-2014 17:28 TyfuS_R8 jest offline Strona domowa TyfuS_R8 Szukaj postów użytkownika: TyfuS_R8 Dodaj TyfuS_R8 do Listy kontaktów AIM Screen Name of TyfuS_R8: Brak YIM Account Name of TyfuS_R8: Brak Zobacz profil MSN TyfuS_R8
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Zniesiesienie limitu S3 na klan. TYLKO R8

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH