Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R3 Dlaczego arena 1vs1 dziala kiedy mam urlop? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dlaczego arena 1vs1 dziala kiedy mam urlop? 6 Ankieta - średnia ocena: 2,506 Ankieta - średnia ocena: 2,506 Ankieta - średnia ocena: 2,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pUch4cz
Double Ace


images/avatars/avatar-24281.jpg

Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 116
Klan: Saints
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

Dlaczego arena 1vs1 dziala kiedy mam urlop? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: pUch4cy


Opis problemu:

Rozumiem, ze arena 3v3 oraz Klan vs Klan dziala kiedy ide na urlop - wkoncu dolaczylem do niej. Ale jaki sens ma kiedy na urlopie mam walczyc 1vs1? Ide na urlop na 3 tygodnie - eq pozyczylem i w tym momencie mam dostawac baty i spadac w rankingu? bezsens.

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f1aa9f2a25

takiego nupa to bym rozwalil gdybym mial eq w zbrojowni, ale nie mam bo poszedlem na urlop -.-

FAIL.

__________________
R3: pUch4cz

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pUch4cz: 14-05-2014 00:19.

14-05-2014 00:18 pUch4cz jest offline Szukaj postów użytkownika: pUch4cz Dodaj pUch4cz do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gracze na urlopie i banie biorą udział w arenie, z racji iż nie tracisz surki itd. jak w przypadku normalnych ataków, to nie widać żadnych przeciwwskazań do tego, żeby brać udział na urlopie/banie ;p

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
14-05-2014 00:23 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
pUch4cz
Double Ace


images/avatars/avatar-24281.jpg

Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 116
Klan: Saints
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pUch4cz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widac takie przeciwskazanie iz po to wlaczam urlop bo nie moge grac a po to moge pozyzcac eq zeby to robic. Chyba ze bw team chce aby szerzylo sie frajerstwo i mamy w klanach nie pozyczac eq...

__________________
R3: pUch4cz
14-05-2014 00:34 pUch4cz jest offline Szukaj postów użytkownika: pUch4cz Dodaj pUch4cz do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pUch4cz napisał(a)
widac takie przeciwskazanie iz po to wlaczam urlop bo nie moge grac a po to moge pozyzcac eq zeby to robic. Chyba ze bw team chce aby szerzylo sie frajerstwo i mamy w klanach nie pozyczac eq...


Kto Ci broni pożyczać EQ?

Frajerstwo to właśnie pożyczanie EQ bojowego, bo lamusy nie potrafiące nic zdziałać, proszą mocniejszych kolegów o EQ, żeby zabłysnąć

Twój problem, że oddajesz EQ innym, osłabiając siebie

Na Necro bez Handlu nie płaczą, na morii też . . .

Po za tym taki zamysł areny, każdy walczy, czy chce czy nie

A dlaczego? Bo nic nie tracisz, oprócz 4 pkt rankingu w przypadku przegranej

No bo co innego tracisz jak przegrasz na arenie? Wrócisz z urlopu, to przynajmniej słabszych będziesz bił, szybko wzrośniesz i jeszcze darmowe monety wpadną

jeszcze źle?
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trova: 14-05-2014 00:41.

14-05-2014 00:41 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
pUch4cz
Double Ace


images/avatars/avatar-24281.jpg

Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 116
Klan: Saints
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pUch4cz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

frajerstwo to pozyczanie eq? nie wiem jak u ciebie na serverze ale kup na r3 leg d szybkosc to bedziesz dobry..

moj problem, ze oslabiam siebie? to po co jest funkcja urlopu - urlop = NIE GRAM, wiec dlaczego mam spadac w rankingu przez to?

nie wiem jak na mori itp ale wydaje mi sie, ze chyba macie cos takiego jak zbrojownia klanowa?

kto powiedzial, ze chce bic slabszych wracajac z urlopu? przez to, ze bylem na ulropie mam teraz bic jakis nupczakow i zabijac ich w 1 rundzie tylko dlatego ze bylem na urlopie? w tym przypadku im psuje gre gdyz oni nie beda mogli sie wspinac.

walczyc czy tego chce czy nie owszem. ale nie w przypadku urlopu, sam sens wlaczania urlopu sie mija z celem.

__________________
R3: pUch4cz
14-05-2014 01:17 pUch4cz jest offline Szukaj postów użytkownika: pUch4cz Dodaj pUch4cz do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprzęt z zk nie działa w arenach. A na Moriach sprzęt z zk w zasadzie nie działa nigdzie poza budową i wyprawami.
14-05-2014 06:09
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
profes79 napisał(a)
Sprzęt z zk nie działa w arenach. A na Moriach sprzęt z zk w zasadzie nie działa nigdzie poza budową i wyprawami.


Dokładnie


Po za tym do Ciebie dalej nie dociera, nic nie tracisz poprzez przegrane na arenie, wiec jesteś uwzględniany

Podczas normalnej gry, tracisz krew itd. można by cię wykrwawić, spustkować itd.
Dlatego urlop na to nie pozwala, ale że arena nic Ci nie odbiera, to i mogą Cię bić

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
14-05-2014 11:11 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
pUch4cz
Double Ace


images/avatars/avatar-24281.jpg

Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 116
Klan: Saints
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pUch4cz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trace ranking. gdzie w normalnym eq wygralbym juz 2 obrone.

__________________
R3: pUch4cz
14-05-2014 11:47 pUch4cz jest offline Szukaj postów użytkownika: pUch4cz Dodaj pUch4cz do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy utrata rankingu na coś wpływa poza twoim dobrym samopoczuciem?

Ewentualnie nie pożyczaj eq tylko sobie zostaw i się broń.
14-05-2014 12:01
pUch4cz
Double Ace


images/avatars/avatar-24281.jpg

Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 116
Klan: Saints
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pUch4cz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak wplywa na moje [CIACH] samopoczucie, nie po to CIACH w ta gre 7 lat aby byc CIACH jak ty.

pozdrawiam CIACH


+1 offence wulgaryzmy
RAY


__________________
R3: pUch4cz

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 15-05-2014 07:20.

15-05-2014 02:01 pUch4cz jest offline Szukaj postów użytkownika: pUch4cz Dodaj pUch4cz do Listy kontaktów
Archon
Triple Ace


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 153
Klan: ex Troll
Kraina: Moria V
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo niektórzy nie rozumieją co to jest słowo Arena ... i jakiś człowiek nazwał to jak nazwal . W każdej szanujacej się grze na arenę wchodzi żeby się bic z WLASNEJ woli nie systemowej tylko nie w BW tu są inne standardy. Co jakiś czas jest tzw. BALANS czytaj na mori zmien tatka (uzyj premki) zastanowić się nad resetem bo majem juz będzie be itp.
Nie masz szans nie brać udziału w Arenie będąc na urlopie, koniec i kropka bo i tak oprócz własnego ego nic nie tracisz. Dla mnie to bzdura ale dla 90% tzw. wyjadaczy jest git mogą lac większych, nie grających i urlopowanych.
15-05-2014 02:44 Archon jest offline Szukaj postów użytkownika: Archon Dodaj Archon do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archon napisał(a)
Bo niektórzy nie rozumieją co to jest słowo Arena ... i jakiś człowiek nazwał to jak nazwal . W każdej szanujacej się grze na arenę wchodzi żeby się bic z WLASNEJ woli nie systemowej tylko nie w BW tu są inne standardy. Co jakiś czas jest tzw. BALANS czytaj na mori zmien tatka (uzyj premki) zastanowić się nad resetem bo majem juz będzie be itp.
Nie masz szans nie brać udziału w Arenie będąc na urlopie, koniec i kropka bo i tak oprócz własnego ego nic nie tracisz. Dla mnie to bzdura ale dla 90% tzw. wyjadaczy jest git mogą lac większych, nie grających i urlopowanych.


Masz problemy? Skasuj się i nie pisz głupot na forum, bo jak się czyta takich ludzi jak ty, to się haftać chce . . . .


Temat został wyjaśniony, każdy bierze udział, czy chce czy nie, czy ma urlop czy ma bana

Temat do zamknięcia, propozycje zmiany z powodu niezadowolenia składać w systemie gry, nie w bugach

Ew pozostaje :
[Nekro] Ściana płaczu
[Moria] Ściana płaczu

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
15-05-2014 12:25 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Archon
Triple Ace


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 153
Klan: ex Troll
Kraina: Moria V
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trova kim Ty jesteś żeby decydować czy temat na być zamknięty czy nie? Właśnie przez takich jak Ty administracja ma nas wszystkich na d... Z pozdrowieniami albo i nie.
15-05-2014 12:56 Archon jest offline Szukaj postów użytkownika: Archon Dodaj Archon do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie są zasady areny 1v1 i w chwili obecnej nie planujemy ich zmieniać.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




15-05-2014 12:57 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R3 Dlaczego arena 1vs1 dziala kiedy mam urlop?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH