Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IV [R6+R10] » Legendarny Doskonały Tytanowy Krawat Lewitacji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarny Doskonały Tytanowy Krawat Lewitacji
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
KALAM 11
Full Member


images/avatars/avatar-17766.jpg

Data rejestracji: 15-01-2009
Postów: 68
Klan: 69
Kraina: Necropolia IV

Legendarny Doskonały Tytanowy Krawat Lewitacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarny Doskonały Tytanowy Krawat Lewitacji

Amulet (Tylko dla mężczyzn)
Cechy: CHARYZMA +14, WPŁYWY +3, WYGLĄD +6, SIŁA +19, ZWINNOŚĆ +11
Wymagania: POZIOM: 70 (101), WYGLĄD: 23 (33), INTELIGENCJA: 18 (26), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 46 500 PLN

ile warty?

__________________
r10- saperr
17-05-2014 17:14 KALAM 11 jest offline Szukaj postów użytkownika: KALAM 11 Dodaj KALAM 11 do Listy kontaktów
benek98
Viking


Data rejestracji: 30-01-2009
Postów: 690
Kraina: Necropolia VI; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

siła +19....
zwinność +11...
bonus setowy...
krawat...
po prostu same plusyWink zdecydowanei najlepsze co może być dla białasa i uważam że 10kk pęknie patrząc na to jak łatwo teraz prki zebraćWink

__________________
Nick w grze
Burning Avenger
17-05-2014 17:22 benek98 jest offline Szukaj postów użytkownika: benek98 Dodaj benek98 do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

8kk+++

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


17-05-2014 17:32 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10kk na cm

mam apaszke wiec wiem co to cacko robi
17-05-2014 17:34 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
Mordeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-5004.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 636
Klan: POSSESSED / PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dark Angels napisał(a)
10kk na cm

mam apaszke wiec wiem co to cacko robi


a za apaszkę dałeś 1/2 tego co wyceniasz .
Legendarna Doskonała Tytanowa Apaszka Lewitacji - 5kk pr


warte 5-7kk w tym przedziale Wink

__________________
R10 MysterTornister
R14 Mordeth
Ex Moderator



17-05-2014 18:50 Mordeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordeth Dodaj Mordeth do Listy kontaktów
Yodi
Full Member


Data rejestracji: 07-04-2014
Postów: 69
Klan: AA
Kraina: Necropolia VI
Skąd: sc

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cm 10kk

__________________

17-05-2014 19:09 Yodi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yodi Dodaj Yodi do Listy kontaktów
benek98
Viking


Data rejestracji: 30-01-2009
Postów: 690
Kraina: Necropolia VI; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mordeth napisał(a)
cytat:
Dark Angels napisał(a)
10kk na cm

mam apaszke wiec wiem co to cacko robi


a za apaszkę dałeś 1/2 tego co wyceniasz .
Legendarna Doskonała Tytanowa Apaszka Lewitacji - 5kk pr


warte 5-7kk w tym przedziale Wink


gratuluje,właśnie trafiłeś w sedno i widzę że skoro ewenement kupił za 5kk apaszke to to jest jawny push i ban się należy bo dlaczego niby ten sam przedmiot (czytaj pref i suf) ma być 2 razy droższy? są postacie kobiecie i postacie męskie grające białą bronią. apaszka 5kk krawat 10kk? widzę tu niezbieżność lub przyznanie się do czegośWink
według mnie apaszka i krawat są warte około 10kk prWink
realnie 8kk cm może dojść do 10kkWink

__________________
Nick w grze
Burning Avenger
17-05-2014 21:05 benek98 jest offline Szukaj postów użytkownika: benek98 Dodaj benek98 do Listy kontaktów
zmierzch
Lord


images/avatars/avatar-25120.gif

Data rejestracji: 23-10-2009
Postów: 359
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niższe CM!!! Legendarna Doskonała Tytanowa Apaszka Lewitacji



Ba prosze Cię, pohamuj sie czasem


krawat 6kk

__________________
r10, r17 Zmierzch
17-05-2014 21:10 zmierzch jest offline Szukaj postów użytkownika: zmierzch Dodaj zmierzch do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
benek98 napisał(a)
cytat:
Mordeth napisał(a)
cytat:
Dark Angels napisał(a)
10kk na cm

mam apaszke wiec wiem co to cacko robi


a za apaszkę dałeś 1/2 tego co wyceniasz .
Legendarna Doskonała Tytanowa Apaszka Lewitacji - 5kk pr


warte 5-7kk w tym przedziale Wink


gratuluje,właśnie trafiłeś w sedno i widzę że skoro ewenement kupił za 5kk apaszke to to jest jawny push i ban się należy bo dlaczego niby ten sam przedmiot (czytaj pref i suf) ma być 2 razy droższy? są postacie kobiecie i postacie męskie grające białą bronią. apaszka 5kk krawat 10kk? widzę tu niezbieżność lub przyznanie się do czegośWink
według mnie apaszka i krawat są warte około 10kk prWink
realnie 8kk cm może dojść do 10kkWink


to wytlumacz mi fakt jakim jest cena lege dos jastrzebia amu 1kk a lege dos jastrzebia apaszki ktora za 300k nie schodzi?

wasz poziom pozerstwa osiaga maximum chcecie endgame za grosze, moja apaszka byla na forum trzeba bylo brac x)

a zaniżają ci co chca kupić, ewidentnieSmile
po co mial bym zawyżyć skoro mam lepsze x)?

10kk na CM item ewidentnie ENDGAME a zainteresowanie samo widac po jekach rozpaczy graczy którzy chcieli by ale ich niestac lub szkoda im pr bo moze "coś innego za jakiś czas sie trafi"

jak kto woliSmile
17-05-2014 22:35 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
MiM
Triple Ace


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

endgame to 1 sprawa, popyta druga....
dla mnie ok 7kk krawacik, mało kto ma chęć płacić za item takie kwoty jak 10kk zwiększająć zasięg/zwinkę raptem o kilka punktów

taka kwota typu 10kk+ zarezerwowana jest głównie na broń, zmieniająca w buildzie na prawdę sporo

__________________
R10: mimus93
18-05-2014 02:16 MiM jest offline Szukaj postów użytkownika: MiM Dodaj MiM do Listy kontaktów
trusekpl
Lord


Data rejestracji: 30-12-2009
Postów: 346
Klan: Public Enemies
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok 8-9kk na cm wart.

Raptem kilka punktów zwinki?
w porównaniu z sufixem siły posiada 11 zwinki a przy trenie powyzej 60 pkt zwinności to jest koszt kosmicznyWink
Obenie każdy punkt zwinności na pvp czy zwłaszcza na arenach (1vs1 3vs3 i trochę mniej klan vs klan) jest na wagę złota

__________________
Trusekpl

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Kastracje ma przeprowadzić wprawny weterynarz czy wolisz opłacić szpital?

18-05-2014 12:06 trusekpl jest offline Szukaj postów użytkownika: trusekpl Dodaj trusekpl do Listy kontaktów
ipod89
Double Ace


images/avatars/avatar-23955.jpeg

Data rejestracji: 04-01-2012
Postów: 118

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

8kk absolutne minimum ale pewnie i 10kk pęknie

__________________

18-05-2014 12:32 ipod89 jest offline Szukaj postów użytkownika: ipod89 Dodaj ipod89 do Listy kontaktów
Six-Star
Double Ace


images/avatars/avatar-22719.jpeg

Data rejestracji: 06-08-2011
Postów: 107
Klan: LoS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

6kk
18-05-2014 18:54 Six-Star jest offline Szukaj postów użytkownika: Six-Star Dodaj Six-Star do Listy kontaktów
Mordeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-5004.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 636
Klan: POSSESSED / PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ewenement

Słonka bym nie podważył przy takiej różnicy Wink

ale tytan ? na pewno nie ma co negować uni / nie uni Wink bo cena nie będzie dwukrotnie większa .


podtrzymuję wycenę 6-7kk i nie jestem zainteresowany kupnem co powyżej napisałeś , więc wycena jest obiektywna Wink . Co najwyżej , Ty mając już ów item i kupując go taniej niż jest wart możesz zawyżać cenę żeby inni nie mieli tak łatwo Happy

__________________
R10 MysterTornister
R14 Mordeth
Ex Moderator



19-05-2014 02:17 Mordeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordeth Dodaj Mordeth do Listy kontaktów
KALAM 11
Full Member


images/avatars/avatar-17766.jpg

Data rejestracji: 15-01-2009
Postów: 68
Klan: 69
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez KALAM 11
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziękuję za wycenySmile
temat do zamknięcia

__________________
r10- saperr
19-05-2014 18:23 KALAM 11 jest offline Szukaj postów użytkownika: KALAM 11 Dodaj KALAM 11 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IV [R6+R10] » Legendarny Doskonały Tytanowy Krawat Lewitacji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH