Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R17 jak to przebić? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony jak to przebić?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
zalewajka
Full Member


images/avatars/avatar-25118.jpg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 73

jak to przebić? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pytanie tyczące rankingu 1vs1 nowych aren.

Patch beta ARENY - opis

Opis wygląda niegroźnie i sugeruje że ranking jak ranking, nie różni się od rankingów w innych grach.
Atakujesz, wygrywasz to idziesz wyżej, przegrywasz to idziesz na dół.
Niby proste.

Ale spojrzenie na ten ranking w grze wprawia w zdumienie. Shocked

Przykładowo na r17:
gracz A, 11 lev, wynik aren 1vs1: 3 wygrane, 1 remis, 0 przegranych.
ok teraz
gracz B, 1 lev, wynik aren 0 wygranych, 0 remisów, 4 przegrane.

Który z nich jest wyżej w rankingu?
Pytanie okazuje się wcale nie retoryczne. Shocked

Okazuje się że gracz B, który nawet nie rozdał treningu, ma 0 wygranych zasadzek i 0 udanych wyprawek, nie tylko jest kilka tysięcy miejsc wyżej od gracza A, ale ma też w widoku rankingu kilkaset zdobytych punktów nowych aren.
Gracz A, po 3 zwycięstwach i 1 remisie, ma tych punktów zaledwie kilka.

Jak to przebić?
Tzn co zrobić by mieć tych punktów arenowych też kilkaset?
Tzn co należy zrobić, by tyle samo punktów nowych aren zdobyć co gracz który nic nie zrobił????

Nie wiem czy dobrze myślę, ale ten ranking nowych aren 1vs1 powinien kandydować do księgi rekordów Guinnessa.

__________________
Epickie przedmioty również na Morii

Złoty medal Twórców
17-05-2014 22:19 zalewajka jest offline Szukaj postów użytkownika: zalewajka Dodaj zalewajka do Listy kontaktów
Sorge
Triple Ace


Data rejestracji: 09-01-2011
Postów: 161
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: xxx

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm.. ja mam obecnie 27 walk stoczonych 27 wygranych

47 lvl, już prawie 48 i cały czas walczę z gołymi 1 lvlami Pleased w sumie nie narzekam bo łatwe monety, ale fakt... coś tu nie tak Roll Eyes
17-05-2014 22:24 Sorge jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorge Dodaj Sorge do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie to coś nie rozumiem autora . . . ;d

Ogólnie nie ma takiej opcji, żeby nieaktywny 1 lvl był wyżej jak 11 lvl

Ponieważ w momencie rozstawiania ranku, od samego dołu leciały kolejno lvl 1,2,3,4 itd.

Ja np. na R2 miałem 1 lvl i nabiło mi rank dla pierwszego lvl, czyli byłem na samym dnie, wzrost jest niski i bardzo dobrze, ponieważ gracze z wyższym lvl zbyt szybko wpadali by do topki i zbierali cięgi

Mam obecnie lvl 31 ale nadal na arenie walcze z 1 lvl, ponieważ zbyt szybko wbijam lvl, a zbyt wolno rośnie rank

ALE

Po 3 miesiącach jest koniec sezonu, następuje podsumowanie i reset rankingu
Ustala się nowy rank zależny od wygranych itd. i z tego co chyba gdzieś Konrad pisał, uwzględnia twój LVL, a dokładnie PKT doświadczenia

Więc jak masz 60 lvl, bo szybko wbiłeś i nadal bijesz 1 lvl, to po zakończeniu sezonu wrzuci cię w 60 lvl lub wyżej ;p i wtedy zacznie się zabawa ;p

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
18-05-2014 01:53 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
zalewajka
Full Member


images/avatars/avatar-25118.jpg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 73

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zalewajka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
Ogólnie nie ma takiej opcji, żeby nieaktywny 1 lvl był wyżej jak 11 lvl


Mówię jak jest w rankingu nowych aren na r17 w tej chwili.
Twierdzisz, że kłamię?

cytat:
Trova napisał(a)
Po 3 miesiącach jest koniec sezonu, następuje podsumowanie i reset rankingu
Ustala się nowy rank zależny od wygranych itd.


Nowe areny są od miesiąca i kilku dni.
Zgadza się?
Ile tych zakończeń rankingu już musiałoby być do tej pory?
Ile?,
by 1 lev bez rozdanego treningu i bez jakiejkolwiek aktywności był kilka tysięcy miejsc wyżej w rankingu od 11 lev i miał na koncie setki punktów areny?, podczas gdy aktywny 11 lev ma ich zalediwe kilka?


cytat:
Sorge napisał(a)
Hmmm.. ja mam obecnie 27 walk stoczonych 27 wygranych

47 lvl, już prawie 48 i cały czas walczę z gołymi 1 lvlami Pleased w sumie nie narzekam bo łatwe monety, ale fakt... coś tu nie tak Roll Eyes


Jakby Ci na 5 lev wylosowało walkę z 15 lev to może byś zauważył wcześniej.
Walka "słabszego" z "silniejszym" poza zakresem pvp. Frown
Na tej arenie może mi wyjść goły 1 lev-najczęściej, "silniejszy" poza zakresem pvp , "słabszy" poza zakresem pvp, "równy".
Wszytko jest możliwe. Shocked

W tej chwili mam w oknie nowych aren 1vs1:
3 "równych" i 3 golasów 1 lev.
Ci "równi" mają dwóch 5 lev więcej i jeden 2 lev więcej ode mnie, co dla malucha jest dużo.
Więc odpalenie nowej areny 1vs1 to w tej chwili dla mnie totolotek i mogę sobie dać spokój z bojowym i z jedno-razem. Frown

Wygląda to tak:

Z / P / R - zwycięstwa, przegrane, remisy.

8 / 4 / 0 - 17 lev
5 / 1 / 0 - 17 lev
5 / 2 / 0 - 14 lev
0 / 5 / 0 - 1 lev
0 / 5 / 0 - 1 lev
0 / 4 / 0 - 1 lev
3 / 0 / 1 - 12 lev

Jak widać nieaktywne 1 lev są wyżej od 12 lev.

A to trzy miejsca ponad 5000... Shocked miejsc wyżej ode mnie:

0 / 0 / 0 - 1 lev
0 / 0 / 0 - 1 lev
0 / 0 / 0 - 1 lev

wszyscy trzej mają ponad 1000 punktów nowych aren na koncie, i wszyscy trzej logowali ostatni raz wiele miesięcy przed... Shocked wgraniem nowych aren na serwery.

właściwie ...
...
...
nie tylko ci trzej, ale prawie cała strona te 5000 miejsc wyżej w rankingu nowych aren to 1 lev golasy...
mające każdy ponad 1000 punktów nowych aren na koncie,
z zerowym kontem walk na arenie. Shocked

...i dopiero ponad te 5000 miejsc wyżej powoli zaczynają się pojawiać 2 lev i 3 lev postacie, również nieaktywne.

To wygląda tak jakby jedynie naprawdę aktywnie grające nowe osoby były umieszczane obecnie po rejestracji na samym dole rankingu nowych aren a nieaktywne od miesięcy mają swoje miejsca za darmo i są tłem przez które trzeba sie obowiązkowo przekopywać, obowiązkowo ponieważ takich 1 , 2, 3 lev golasów są tysiące powyżej. Frown
I mając nawet 50 lev wciąż się będzie poniżej nich w tym rankingu nowych aren. Frown

__________________
Epickie przedmioty również na Morii

Złoty medal Twórców

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez zalewajka: 18-05-2014 18:32.

18-05-2014 18:10 zalewajka jest offline Szukaj postów użytkownika: zalewajka Dodaj zalewajka do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyrost pkt rankingowych, a poziomowanie postaci


sama już ten temat poruszałam
obecnie mam 41 poziom i nadal walczę z 1 poziomami na arenie 1v1 (ofc golasami)

z tego co patrzyłam, jeszcze dwa miesiące będę ich mogła tłuc do woli - czy to na 40 czy to na 60 poziomie (a w 2 miesiące z obecnym przyrostem pkt - 6 dziennie wbiję III akt :> )

fajnie





wg mnie przyrost rankingu powinien być inny, bądź ci na 1 poziomie powinni mieć równo 0 pkt rankingu
18-05-2014 20:41
zalewajka
Full Member


images/avatars/avatar-25118.jpg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 73

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zalewajka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
groszekZpuszki napisał(a)
Przyrost pkt rankingowych, a poziomowanie postaci

sama już ten temat poruszałam
obecnie mam 41 poziom i nadal walczę z 1 poziomami na arenie 1v1 (ofc golasami)


W tamtym temacie bez odpowiedzi kogoś z Zarządu widzę.
Za to bardzo dziwne komentarze o ogarnięciu i o resecie rankingu, w dodatku nawet moderator się na ten pic z resetem rankingu dał złapać.

Dziwi takie stanowisko Twórców.
Zachowują się tak jakby te nieaktywne golasy Im pensję płaciły... , Shocked
a nie aktywni gracze.
Dziwne naprawdę. Shocked

Irytuje jak w okienku aren 1vs1 widzi się, obok gromadki golasów, kogoś "silniejszego". Roll Eyes
W pvp niemożliwy do zaatakowania a na arenie mus loteria że się na niego trafi. Roll Eyes


...
...
...

znam już przyczynę problemu... można zamknąć...

Złoty medal Twórców

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________
Epickie przedmioty również na Morii

Złoty medal Twórców

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez zalewajka: 24-05-2014 11:51.

18-05-2014 21:50 zalewajka jest offline Szukaj postów użytkownika: zalewajka Dodaj zalewajka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R17 jak to przebić?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH