Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE PSDvsKHAN » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony PSDvsKHAN 3 Ankieta - średnia ocena: 5,67
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
valen
Viking


images/avatars/avatar-19365.jpg

Data rejestracji: 02-09-2006
Postów: 606
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Gdańsk

PSDvsKHAN Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



Troche ponad 2 rundy.

__________________
"Eee? Zacznij używać mózgu do myślenia, a nie liczenia pieniędzy."

R2: Melissa
29-05-2007 11:23 valen jest offline Szukaj postów użytkownika: valen Dodaj valen do Listy kontaktów
Setech
Triple Ace


Data rejestracji: 01-04-2007
Postów: 184
Klan: Possessed
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie się podobał cios, może nie rekordowy, ale w pełni zasłużony Tongue

Setech zadaje cios krytyczny z broni Przyjacielski Sztylet Samobójcy (+4), Katinka zostaje zraniona za 196 PKT ŻYCIA.

__________________


29-05-2007 11:43 Setech jest offline Szukaj postów użytkownika: Setech Dodaj Setech do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KAtastrofa ładnie się zaprezentował w tych dwóch rundachSmile

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
29-05-2007 11:57 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Raptile
Member


Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 46
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratki PSD

__________________

r14 Plazma
29-05-2007 12:29 Raptile jest offline Szukaj postów użytkownika: Raptile Dodaj Raptile do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PsD miało więcej krwi i wygrało więc bez rewelacji. jedynie fakt że nie była to pokojowa wymiana kwadratów mnie dziwi Wink w końcu ten Mefi miał lepszy od mojego a pora jak zwykle bardzo na korzyść PSd Tongue

p.s Ray, nie podlizuj się. katast pożycza coś w miejsce złotego krawata i ma naprawdę dużo zwinki Wink

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
29-05-2007 14:41 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie musze sie podlizywać to suche stwierdzenie faktu. a zbrojownia klanowa po to jest aby z niej korzystać.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
29-05-2007 14:48 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam ,za to bluznierstwo pojde do Canossy na kleczkach

ps)nie zloty krawat a tytanowy lancuch ,tak a propo.



edit: A co do pory ktora jest odpowiednia to :
http://www.madagascar.alleluja.pl/tekst.php?numer=23434

tam ci wytlumacza .

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez katast..: 29-05-2007 15:47.

29-05-2007 15:34 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nadawca: Kepasa
Tytuł wiadomości: [KLAN] Ehhh
Data wysłania: 2007-05-29 16:59:05
Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

jak zwykle w niedogodnych godzinach...tchorze!!!!



hmmm... skoro tacy z was wymiatacze to zalozcie oblezenie na Nas w dogodnej dla Was godzinie Roll Eyes czy to taki problem??? dzisiejsze oblezenie dla mnie np wogole nie bylo dogodne... o 6:00 siedzialem w pracy, gdzie nie mam dostepu do neta Smile o dziwo mialem full pz... taka rada, chcecie cos zdzialac nie badzcie egoistyczni Wink przyjazn to ponad polowa sukcesu Wink Kepasa... taka dobra rada... mniej graj, zacznij zyc... Wink lato jest... no prawie lato Wink wyjdz przed dom pokopac pilke, pokrec sie na karuzeli... moze wtedy uplyna z Ciebie negatywne emocje Roll Eyes obleg sredni, w sumie to PSD praktycznie bez przygotowania, mi nawet nie chcialo sie zbierac krwi na arkanach i dlatego tylko na 14.. Wink wynik i tak byl z gory przesadzony...

mam nadzieje, ze tym razem tez dolaczycie i... zmyjecie choc po czesci z herbu klanu hanbe jaka jest tchorzostwo... Khan to tchorze i cala Moria o tym wie... czy to sie kiedys zmieni? Wink nie sadze. Pozdrawiam i zycze sukcesow w oblezeniach... lecz nie z Nami Wink
29-05-2007 17:17 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
muzzy
Lord


images/avatars/avatar-1070.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 346
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lol jak cie raga czytam mam wrazenie ze jestes dresem
zinterpretuj to sobie jak chcesz

__________________
gg 3085868
29-05-2007 18:26 muzzy jest offline Szukaj postów użytkownika: muzzy Dodaj muzzy do Listy kontaktów
Abe
Double Ace


images/avatars/avatar-2030.jpg

Data rejestracji: 28-08-2006
Postów: 149
Klan: Niegdys: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh,dawno sie nie wypowiadalem na forum...ale widze ze niektorzy ludzie uwielbiaja czasem doprowadzac mnie do wrzenia...
Raga...szkoda gadac...
Rozmawialem z Melissa,chcesz niech Ci wyjasnie to i owo.
A czemu mimo wszystko wy nie mozecie zalozyc oblezenia by wypadalo w porach wieczornych???Dziala w ta sama strone...

Nie wypowiadaj sie na temat mojego zycia bo nic o nim nie wiesz.Starczy...szkoda slow.

Muzzy chyba masz racje...wypowiedz na ich poziomie Tongue

__________________
w grze:
Kepasa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Abe: 29-05-2007 19:12.

29-05-2007 19:07 Abe jest offline Szukaj postów użytkownika: Abe Dodaj Abe do Listy kontaktów
valen
Viking


images/avatars/avatar-19365.jpg

Data rejestracji: 02-09-2006
Postów: 606
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Gdańsk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez valen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja Radze nie mam co wyjasniac. Wasze zycie prywatne mnie nie interesuje. A gadanie o porach oblegow juz wzbudza w nas usmiech politowania.
A co doprowadzania przez Rage do wrzenia, dokladnie taki jest jego zamiar Smile

Natomiast oskarzanie o tchorzostwo jest, delikatnie mowiac, zabawne, w swietle tego, ze wlasnie atakujecie klan, ktory ma 1500 pkt mniej niz Wasz (lol).

Obleg na pewno lepszy od tych, do ktorych sie nie dolaczaliscie Wink

Pozdrawiam

__________________
"Eee? Zacznij używać mózgu do myślenia, a nie liczenia pieniędzy."

R2: Melissa
29-05-2007 19:49 valen jest offline Szukaj postów użytkownika: valen Dodaj valen do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to sobie pokomentaowaliscie

konferencje sobie urzadzcie na ircu czy na gg rowniez stare pw moze byc dobre
bo zaczyna sie to co zawsze..

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
29-05-2007 19:53 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE PSDvsKHAN

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH