Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » ARENA Jak system dobrze dobiera przeciwników na arenie? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Jak system dobrze dobiera przeciwników na arenie? 13 Ankieta - średnia ocena: 9,0813 Ankieta - średnia ocena: 9,0813 Ankieta - średnia ocena: 9,0813 Ankieta - średnia ocena: 9,08
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
konnar
Junior Member


Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 17
Klan: Still no penta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Jak system dobrze dobiera przeciwników na arenie? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oto jak system jest dobry.
Wyszedłem zrobić ochronkę. Stwierdziłem, że jest nudno, więc założyłem klan.
I poszedłem sobie sam na arenę. A oto wynik:
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=57ba6704b9

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez konnar: 18-05-2014 22:45.

18-05-2014 22:45 konnar jest offline Szukaj postów użytkownika: konnar Dodaj konnar do Listy kontaktów
Denuncjator
Member


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 28
Klan: Kulmin
Skąd: Kulmin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wynik walki 82 dysta ze starej morii, z noobiarskim klanem z najnowszej morii, gdzie najwiekszy lvl jest 55 i nie ma zasiegu na bialasa, trudny do przewidzenia nie jest.

1/10

Jakbyś wygrał solo z klanem z top 10, to bym Cię miał na ustach przez najbliższy rok.

__________________
"Wybudowałem pomnik trwalszy niż ze spiżu, sięgający nad ogrom królewskich piramid..."
I dostałem bana.
19-05-2014 20:58 Denuncjator jest offline Szukaj postów użytkownika: Denuncjator Dodaj Denuncjator do Listy kontaktów
kondzioelo
Full Member


Data rejestracji: 06-03-2012
Postów: 68
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale ten link bardzo "ładnie" ukazuje że dobór przeciwników na arenie 3x3 jest niedopracowany i wymaga zmian Tongue
sama walka bez komentarza nic tylko współczuć maluchom

__________________

19-05-2014 21:11 kondzioelo jest offline Szukaj postów użytkownika: kondzioelo Dodaj kondzioelo do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » ARENA Jak system dobrze dobiera przeciwników na arenie?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH