Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » ARENA podsumowanie gry potępionego nooba » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony podsumowanie gry potępionego nooba 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
squash666
Lord


images/avatars/avatar-20720.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 265
Klan: RFD / BNK
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gorzów Wlkp

podsumowanie gry potępionego nooba Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po prawie 4 latach gry nadszedł czas na podsumowanie,widzę że pola bitew kompletnie obumarły i jestem pierwszą osobą zamieszczającą post w "nowym" (istniejącym od 1,5 miesiąca) dziale necro handlowego Wink
zapraszam do oceniania i spamowania (mam nadziej że moderator nie będzie się czepiał),


blacha za białego smoka i jednocześnie najstarszy zapisany link

blacha za czarnego smoka zaginęła w akcji

odznaka za zabicie feniksa

pierwsze próby gry dystansem

odznaka za zabicie czerwonego smoka,dzięki SIEPACZ za sprzęt

Raport z ekspedycji - Wielki Step

największy niefart ekspedycyjny

Raport z ekspedycji - Złota Wieża

z czasów gdy serwer wiedział co to oblężenie ;
PERWERSSI vs REQUIEM FOR A DEATH

największy fart ekspedycyjny

Raport z ekspedycji - Palec Diabła->blacha

początki zabaw z palną na tygrysim secie,czyli blacha za szlachetnego feniksa

blacha za meduzę

tutaj już dystans pełną gębą->odznaka za arachne

Raport z ekspedycji - Wielki Step II->blacha za romki

Raport z ekspedycji - Góry Mądrości->odznaka,podziękowania za sprzęt dla ulty,mikula i pimpa Wink

Raport z ekspedycji - Skorupia Pustynia->Order Kamiennego wojownika

Raport z ekspedycji - Pajęcza Przepaść,Noc bohaterów i 2 dystanse

squash666 zadaje cios krytyczny z broni Legendarne Doskonałe AK-47, Sadystyczny Nadzorca 2 zostaje zraniony za 520 PKT ŻYCIA.Czyli tchnienie na th

rekord dmg ciężki dystans

blaszka za robota

palna na tygrysim secie w połączeniu z tchnieniem

rekord dmg z lekkiego dystansu

kilka ciekawszych walk pvp :
Urządziłaś zasadzkę na FaZiR czyli palna z defem vs topowy białas

FaZiR urządził na Ciebie zasadzkę!

vip3ra urządziła na Ciebie zasadzkę!

Oels urządził na Ciebie zasadzkę! dystans z tchnieniem

obecny skan eq ekspedycyjnego
biała 1h

palna (docelowo powrót do mp5k)

dystans

zapraszam do komentowania,hejt mile widziany Wink

__________________
r1/r3 : squash666
23-05-2014 14:07 squash666 jest offline Szukaj postów użytkownika: squash666 Dodaj squash666 do Listy kontaktów
Wiesia
Member


images/avatars/avatar-25115.jpg

Data rejestracji: 20-11-2013
Postów: 34
Klan: SAINTS !
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Częstochowa heheszki

Shocked Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem prałd z Ciebie squashu
Baby

__________________

23-05-2014 14:21 Wiesia jest offline Strona domowa Wiesia Szukaj postów użytkownika: Wiesia Dodaj Wiesia do Listy kontaktów
HrB
King


images/avatars/avatar-10435.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 924
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fart i niefart expedycyjny... Pleased
dobre Wink
1hp robi różnicę


grasz w squasha?

__________________
r6: breH (oddane)
r11: Herberto (oddane - Shadow Warrior)
r14: breH

Przecież to jest kpina z tymi epikami
Sushi: Nie zamierzamy tego zmieniać. Na chwilę obecna drop jest rzadki
23-05-2014 14:40 HrB jest offline Strona domowa HrB Szukaj postów użytkownika: HrB Dodaj HrB do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesia, co prawda autor namawiał do spamu ale bez przesady.. = +1

__________________

23-05-2014 15:02 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
squash666
Lord


images/avatars/avatar-20720.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 265
Klan: RFD / BNK
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gorzów Wlkp

Autor tematu Temat rozpoczęty przez squash666
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wiesia napisał(a)
Jestem prałd z Ciebie squashu
Baby

duma z Twej dumy rozpiera me serce chytry

cytat:
HrB napisał(a)
fart i niefart expedycyjny... Pleased
dobre Wink
1hp robi różnicę

grasz w squasha?

nie specjalnie,aczkolwiek zdarzyło się parę razy zagrać Wink wole sporty kontaktowe

cytat:
Kargho napisał(a)
Wiesia, co prawda autor namawiał do spamu ale bez przesady.. = +1


serio ? rozumiem regulamin regulaminem,ale....jedyny temat w dziale (dodam że temat powstał 1,5miesiąca po otwarciu nowego działu),który połączył pola bitew wszystkich necro handlowych de facto przez brak aktywności i warny za spam ? może gdybyście tak nie sypali warnami łączenie pół bitew nie byłoby konieczne ? nie traktuj tego prosze jako podważanie autorytetu tylko jak luźną propozycje (wg mnie potrzebnej) zmiany regulaminu Wink

__________________
r1/r3 : squash666
23-05-2014 16:18 squash666 jest offline Szukaj postów użytkownika: squash666 Dodaj squash666 do Listy kontaktów
Veget@
Junior Member


Data rejestracji: 28-02-2014
Postów: 22
Kraina: Necropolia II
Skąd: r3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miło jest popatrzeć na kogoś z kim kiedyś się grało a teraz jest już w sumie top Smile
dzięki Tobie poznałem squash co to jest dystans i jak tym walczyc.. ze wszystkim latałem do Ciebie i Tobie za to podziękować trzeba Smile myśle ze masz jakieś przebłyski kim był Vegeta na r3, dobre 2 lata temu ! Tongue a araszke na spółe z shadowem pamiętam ! Smile koksy ! Pozdrawiam ! Smile tylko czemu toporek driady, nie reakcji ??? Tongue Smile i gdzie jest pilumek ? Smile

10/10

__________________
R6- Natalon

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Veget@: 23-05-2014 21:22.

23-05-2014 21:20 Veget@ jest offline Szukaj postów użytkownika: Veget@ Dodaj Veget@ do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i proszę.... coś zapachniało "kasacją" chytry

Pamięta się te stare dzieje.... szkoda ze w -MK- coraz częściej się wegetuje niż gra.
Fajnie było z Tobą tłuc blaszaki (i nie tylko) Big Grin

Pozdrawiam



P.S: Veget@ pilumek jest u Shadowa Smile
23-05-2014 21:46
squash666
Lord


images/avatars/avatar-20720.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 265
Klan: RFD / BNK
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gorzów Wlkp

Autor tematu Temat rozpoczęty przez squash666
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Veget@ napisał(a)
Miło jest popatrzeć na kogoś z kim kiedyś się grało a teraz jest już w sumie top Smile
dzięki Tobie poznałem squash co to jest dystans i jak tym walczyc.. ze wszystkim latałem do Ciebie i Tobie za to podziękować trzeba Smile myśle ze masz jakieś przebłyski kim był Vegeta na r3, dobre 2 lata temu ! Tongue a araszke na spółe z shadowem pamiętam ! Smile koksy ! Pozdrawiam ! Smile tylko czemu toporek driady, nie reakcji ??? Tongue Smile i gdzie jest pilumek ? Smile

10/10

jasne że pamiętam Wink tak jak bulbo napisał pilum jest teraz u Shadowa,przez pewien czas biegałem z shurikenem reakcji (nie zapisałem żadnych linków niestety) który poszedł w rozliczeniu za demon pnke Wink

cytat:
tomi1974 napisał(a)
No i proszę.... coś zapachniało "kasacją" chytry

Pamięta się te stare dzieje.... szkoda ze w -MK- coraz częściej się wegetuje niż gra.
Fajnie było z Tobą tłuc blaszaki (i nie tylko) Big Grin

Pozdrawiam



P.S: Veget@ pilumek jest u Shadowa Smile


kasacja/wieczny urlop,a może wymiana konta...jedno jest pewne-nie ma już chęci do gry...o jakimkolwiek dropie to już w ogóle zapomniałem

__________________
r1/r3 : squash666
25-05-2014 12:43 squash666 jest offline Szukaj postów użytkownika: squash666 Dodaj squash666 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » ARENA podsumowanie gry potępionego nooba

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH