Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Ataki- plan » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ataki- plan 20 Ankieta - średnia ocena: 1,9520 Ankieta - średnia ocena: 1,9520 Ankieta - średnia ocena: 1,9520 Ankieta - średnia ocena: 1,95
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-M-W-
Double Ace


Data rejestracji: 19-12-2006
Postów: 126

Ataki- plan Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obecnie każdy atak tzreba wydawać pojedynczo, możemy korzystać z taksi, super, ale i tak zajmuje to "trochę" czasu.

Propozycja jest analogiczna jak z karawaną:
robimy liste graczydo zaatakowania i dalej już samo leci. Jak gracza z listy nie mozna zaatakwoac, to atak przepada- twoja strata. Łupy, exp, evo, niech będa nawet o 50% mniejsze, ale to i tak lepsze niz tracić 2h w śliczny słoneczny dzień;-)
27-05-2014 10:51 -M-W- jest offline Szukaj postów użytkownika: -M-W- Dodaj -M-W- do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

RE: Ataki- plan Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-M-W- napisał(a)
Obecnie każdy atak tzreba wydawać pojedynczo, możemy korzystać z taksi, super, ale i tak zajmuje to "trochę" czasu.

Propozycja jest analogiczna jak z karawaną:
robimy liste graczydo zaatakowania i dalej już samo leci. Jak gracza z listy nie mozna zaatakwoac, to atak przepada- twoja strata. Łupy, exp, evo, niech będa nawet o 50% mniejsze, ale to i tak lepsze niz tracić 2h w śliczny słoneczny dzień;-)


Nie ;p

Nie chcesz tracić 2h? to nie tracisz i nie atakujesz, a idziesz sobie na spacer, a ktoś kto się pomęczy Cię przegoni bo tak to działa

Ci co mają więcej czasu (a nie więcej płacą jak to ma miejsce w innych grach) dostają więcej od tych co grają mniej, naturalna kolej rzeczy, gra jest dla aktywnych
a nie dla warzyw które zalogują się za 20 min, żeby puścić wszystko i wyjść ;x

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
27-05-2014 12:31 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Xavii
Triple Ace


Data rejestracji: 04-08-2008
Postów: 152
Kraina: Necropolia

RE: Ataki- plan Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-M-W- napisał(a)
Obecnie każdy atak tzreba wydawać pojedynczo, możemy korzystać z taksi, super, ale i tak zajmuje to "trochę" czasu.

Propozycja jest analogiczna jak z karawaną:
robimy liste graczydo zaatakowania i dalej już samo leci. Jak gracza z listy nie mozna zaatakwoac, to atak przepada- twoja strata. Łupy, exp, evo, niech będa nawet o 50% mniejsze, ale to i tak lepsze niz tracić 2h w śliczny słoneczny dzień;-)


Jestem na nie. Może od razu zaproponuj aby była opcja zaplanowania gry na okreś tyg/miech i zrób z BW gre widmo gdzie ludzie logują się tylko ustawić nowy plan gry i niech samo sobie gra.


Irytuje Cie czekanie zainwestuj w skrócenie ataków. Ja osobiście często robie ataki w między czasie z telefonu idę gdzieś to raz na jakiś czas kliknę i mogę atakować i cieszyć się pięknym dzionkiem.

__________________
Xavii
27-05-2014 14:25 Xavii jest offline Szukaj postów użytkownika: Xavii Dodaj Xavii do Listy kontaktów
-M-W-
Double Ace


Data rejestracji: 19-12-2006
Postów: 126

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -M-W-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tyle tylko, że kwestia skrócenia czasu trwania ataków ma się nijak tego o czym piszę.
A niech Wam nawet ze skróceniem etc wyjdzie 3 czy 4 min, to i tak x 16 da bita godzinę. To, że serwery wymieraja wynika własnie z czasochłonności, najpierw gracz przestaje atakować, potem puszczac codzienne karawany, a na koniec juz sie nie loguje.

Wybaczcie, ale to chyba nie ma być Ogame lub inny Traviten gdzie musisz być 24h na dobe aktywny i najlepiej co 3 min puścić atak. Miałem wrażenie, że bardziej istotny powinien byc dobór eq, taktyka, a nie "klikactwo". Juz nawet nie wspomne jaka "frajdą" jest granie na 2-3 cali, no sorka, ale nie kupie super drogiej 5 calówki bez klawiatury, a bez tego nie jest to dla mnie telefon;-)

Reasumując śmiem twierdzić, ze radzenie logowania sie podczas spaceru/pracy/wyajzdu na wakacje co 3 minuty z komórki przez 2 tygodnie by wysłac atak, gdyby zostało zasugerowane w placówce majacej umowe z NFZ, mogłoby stanowić milowy krok do leczenia odwykowego w zakładzie zamknietym ;-) Naprawdę masz fum z klikania co 3 min ataku? Ok, ale daj innym grać i cieszyć sie życiem, nawet jeżeli GRA jest Twoim całym światem.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -M-W-: 27-05-2014 15:20.

27-05-2014 15:18 -M-W- jest offline Szukaj postów użytkownika: -M-W- Dodaj -M-W- do Listy kontaktów
Xavii
Triple Ace


Data rejestracji: 04-08-2008
Postów: 152
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Atak regeneruje sie co 1,5h kto Ci powiedział że cały czas klikam ataki nie mam ich milionów. Atak po skróceniu trwa 1min 20s jak dobrze pamiętam. Ja czasem nawet taxi nie używam bo nie jest mi potrzebne skoro klikne sobie atak wychodząc na dwór a drugi atak poleci za 3-5h. Siedze sporo przy komputerze z racji tego w jakim kierunku się kształce. Ataki często też robie pisząc smsy i na fejsie z fona.


Skoro ty masz jakiś problem to nie graj. Administracja nie zgodzi się na zrobienie kont widmo.


Nie wierzę w to że nie spędzasz ~1h przy kompie by zrobić raz dziennie ataki. BW to gra w tle grasz w nią dla funu. jakoś nie płacze że czasem nie mam jak zrobić ataków przepadną jaka szkoda ważniejsze jest dla mnie życie realne.


Podtrzymuje swoje zdanie że propozycja bezsensowna i powinna od razu do kosza polecieć

__________________
Xavii
27-05-2014 15:29 Xavii jest offline Szukaj postów użytkownika: Xavii Dodaj Xavii do Listy kontaktów
zalewajka
Full Member


images/avatars/avatar-25118.jpg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 73

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xavii napisał(a)
Administracja nie zgodzi się na zrobienie kont widmo.


Jeśli te widma będą płaciły premkę?... Wink
Jeśli chodzi o kasę to Administracja ma nóż na gardle... Wink

Aha i niepłacących kont widmo jest już na 17 serwerach chyba ponad 200000... Wink
trochę takich widm co płacą może się Administracji przydać... Wink

Mi przeszkadzać nie będzie, chociaż zgodzę się że to będzie pewna skrajność w życiu Klanu ale... Wink
...taka skrajność już istnieje w grze...: Wink wyprawkowicze na necropoliach, też w Klanie jakby nie istnieli, logują tylko by puścić i odebrać karawanę, resztę mają w nosie... Wink

Więc dla mnie może wejść za kasę bo mi osobiście nie przeszkadza. Smile
Wciąż taki gracz będzie miał limit dzienny działań w grze więc będzie wciąż uczciwie. Smile

__________________
Epickie przedmioty również na Morii

Złoty medal Twórców
27-05-2014 18:37 zalewajka jest offline Szukaj postów użytkownika: zalewajka Dodaj zalewajka do Listy kontaktów
Murfel
Full Member


images/avatars/avatar-8382.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 61
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pojadę klasyką:
nie masz czasu na grę? skasuj się
27-05-2014 19:54 Murfel jest offline Szukaj postów użytkownika: Murfel Dodaj Murfel do Listy kontaktów
MUZGowiec
Junior Member


Data rejestracji: 07-05-2014
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poczekajcie jeszcze trochę, bw się sypie potężnie, najpierw admini dali syf areny ignorując realne potrzeby, teraz niby balans który wkurzył 90% graczy, dadzą kolejkowanie ataków za premkę, żeby ostatnie grosze ze zdychającego bw wycisnąć zanim zwiną interes
27-05-2014 22:16 MUZGowiec jest offline Szukaj postów użytkownika: MUZGowiec Dodaj MUZGowiec do Listy kontaktów
Kermit~
Forum Ace


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 96
Kraina: Necropolia
Skąd: Grajewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co by bylo w takim przypadku kiedy 20 osob chcialoby zaatakowac 1 osobe w tym samym czasie ?
po tygodniu gry na nowym serverze sporo graczy mialoby juz zapewnione pewne ataki co 1,5h(patrzac na s4) przez kolejne tygodnie

__________________
R7 - Hermot
R10 - Glory
R14 - Kermot

27-05-2014 22:56 Kermit~ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kermit~ Dodaj Kermit~ do Listy kontaktów
Mixxer
Member


Data rejestracji: 03-05-2014
Postów: 32
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na tak- częściowo. Na tak, bo skraca czas, który jest spędzany totalnie bezproduktywnie (dla panów- "nie masz czasu- skasuj się". Jak was wszyscy posłuchają, to se będziecie całą piątką sami na swoich serwerach), wątpliwości mam odnośnie tego o czym napisał Kermit- planowany atak tych samych wampirów doprowadzi do strasznego tłoku...
28-05-2014 20:47 Mixxer jest offline Szukaj postów użytkownika: Mixxer Dodaj Mixxer do Listy kontaktów
Gierek
Viking


Data rejestracji: 05-09-2008
Postów: 543
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja jestem na nie - bo to bez sensu!
28-05-2014 21:44 Gierek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gierek Dodaj Gierek do Listy kontaktów
Mixxer
Member


Data rejestracji: 03-05-2014
Postów: 32
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gierek napisał(a)
A ja jestem na nie - bo to bez sensu!


Racz rozwinąć. Bo siedzenie przez jakieś pół godziny (8*4min- minimalny czas) tylko po to, żeby kliknąć 8 razy to nonsens. Przynajmniej wg mnie. Nie wprowadza do gry nic poza czekaniem.

Poza tym, skoro jest skrócenie jako premium, to w pewnym sensie takie coś już jest. Dla graczy którzy opłacają premkę, nie dla nowych, którzy mogliby to robić, ale jednak. Proponuję wobec tego kompromis- bez planów, ale ścięcie czasu czekania- dla wszystkich, tych bez premki też. I na wszystko poza ekspami. To jest naprawdę jedyny sposób aby zachęcić ludzi do gry, ja już na przykład nie mam siły (ani czasu) puszczać z palca wypraw, po prostu idzie karawana. A to nonsens, zniechęcający ludzi.
28-05-2014 21:55 Mixxer jest offline Szukaj postów użytkownika: Mixxer Dodaj Mixxer do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko fajnie tylko pomysł nieprzemyślany . Wiadomo, że "fajnie" byłoby nie tracić ataków, ale niestety jak ktos nie ma czasu to straci. Bw to nie tylko klikanie. Jak czekasz na koniec ataku, to pogadaj na czacie, poczytaj i popisz na forum, skanuj nastepne cele, dobieraj eq. Kolejną sprawą jest to, że ze skroceniem i taxi ataki mogą trwać ze 3 minuty, czy to dużo? To moze być mniej niz analizowanie raportu z tej walki...
Problem jest tylko na początku kiedy nie ma taxi i ataki w s5 trwaja wiecznosc nawet ze skroceniem. Tyle, że na początku serwera jest to coś co oddziela lepszych od gorszych i o to chodzi. Na starych serwerach dla nowego gracza to jest dramat, weteranowi szybko ten czas minie.
02-06-2014 07:48 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Gierek
Viking


Data rejestracji: 05-09-2008
Postów: 543
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Racz rozwinąć.


Ależ proszę bardzo.
Ta gra polega na siedzeniu i klikaniu. Ale również na tym aby nie być klikniętym.
Dodatkowo atakuje się nie po exp tylko po ewo - kliknięcie na taxi 16 ataków nie jest wielkim problemem raczej - poza tym pod różne z czasem trzeba się inaczej ubrać.

Bez ewo nie osiągniesz za wiele w tej grze - wiec ataki z obniżonym ewo byłby bez sensu.

Dodatkowo jest skrócenie czasu za premium - wiec masz 16 ataków po 1:20 na taxi.

Co więcej nik nie każe ci czekać i patrzyć ise w ekran jak sekundy lecą - siedzisz przed kompem, robisz coś sobi i dla oderwania się co 5-10 min puść atak.

No i na koniec - są ważniejsze rzeczy do zrobienia w BW - np. skrócenie exp:-)
02-06-2014 08:52 Gierek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gierek Dodaj Gierek do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a od kiedy to tak ważne żeby ataki wyrabiać ????
od czasu ewo ?????
jak nie masz czasu nie atakujesz i już
jestem na nie

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

02-06-2014 19:20 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Ataki- plan

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH