Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Balans CR i Berserker + premium » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (17): « pierwszy ... « poprzednie 15 16 [17] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Balans CR i Berserker + premium 27 Ankieta - średnia ocena: 4,56
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oho, mózgi sie zlecialy z powrotem...
Przypominam, CR pada po 4 hicie od Wendigo, berek pada po 3, ma zostac wprowadzona zmiana ze 'wstawaniem'.
Teraz berek bedzie zyl tyle samo, mając:
- więcej dmg
- więcej inicjatywy
- więcej zwinki

MAŁO WAM?

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
17-07-2014 12:56 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Damjan napisał(a)
Oho, mózgi sie zlecialy z powrotem...
Przypominam, CR pada po 4 hicie od Wendigo, berek pada po 3, ma zostac wprowadzona zmiana ze 'wstawaniem'.
Teraz berek bedzie zyl tyle samo, mając:
- więcej dmg
- więcej inicjatywy
- więcej zwinki

MAŁO WAM?


pewnie chcieliby by cr miał kryta x3 zamiast 4, dodatkowo warunek wrzucony do pvp
if (atakujący = berek & broniący = CR || atakujący = CR & broniący=berek)
then wygrywający = berekSmile

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

17-07-2014 12:59 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak się wypowiem jako berek na 2h.

Najpierw kilka informacji:
- gram łapaczem
- korzystam z myśliwego
- czasem korzystam z tańczącego setu, zamierzam z niego korzystać jako jeden z alternatywnych buildów na areny klanowe/pvp

W tańczącym mam na ekspie 7300 hp, co daje mi przeżywalność 5 trafień od wendigo.
Wykorzystując szczęście z tańczącego, rasowe i jednoraz do szczęścia jestem w stanie zbić trafienie wendigo o 12%, czyli do 78%. Statystycznie mogęzdjąć w ten sposób 1 trafienie z siebie. Oprócz tego mam też 4lvl skrzydeł aktywny.

Moje dmg chwilowo nie powala, jest to jakieś ~10k dmg na rundę, wynika to z braku tańczącej lewitacji czy w ogóle z braku wbitej biżuterii. Po wbiciu i optymalizacji sprzętu, powinienem dojść z dmg do tego rzędu ~15k dmg/runda - jeśli dobiorę do tego 2ch palnych (w tym jednego potępionego) i ustawię ich na również ~15k dmg/runda, to 95% wendigo padnie w 2 rundy, szczególnie jeśli ciosy spadną na mnie - bo je PRZEŻYJĘ.

No ale ja nie o tym - po prostu wcześniej byłem zdaje się za zwiększeniem przeżywalności berka, ale biorąc pod uwagę kombinację typu ŁM berek czy też WZ berek + umag do hp, to dawanie im przeżywalności w postaci czegoś jak wola walki - czy jak to tam było przez was nazwane - mija się z celem.

Jeśli Beerseeker ma działać zgodnie z konceptem berserka, to niech otrzyma po prostu coś, co ZETNIE mu w pewnym stopniu hp, ale da pewne obrażenia. Żadnej dodatkowej przeżywalności, niech pkt. życia berka są ścięte o 20%-40% (już po naliczaniu majestatu)[przykład], ale niech za każde 5% straconego hp jego obrażenia rosną o 5%. Za każdy kolejny celny cios niech jego obrażenia rosną wg następującego systemu:
dmg *x% gdzie x=N+Nn-1, N należy do naturalnych[n-1 jako indeks dolny]. Inaczej: niech amplifikacja dmg za każde kolejne trafienie wynosi tak:
x=1 po pierwszym trafieniu, x=3 po drugim trafieniu [czyli x=2+1], x=5 za trzecim, x=8 za czwartym itd. Bonus rośnie do max 50%, po ataku niecelnym bonus jest zerowany.
Dodatkowo, przed zgonem - który na pewno nastąpi, 1 atak wyprowadzany jest ze 100% szansą na trafienie i modyfikatorem dmg +25% do +50%, może być trafieniem krytycznym, tyle.

tl;dr - niech berek robi dmg i zdycha, a nie robi dmg i przeżywalność wyższą niż większość tatuaży, z crem niebędącym ŁMem włącznie.
Edit:
Edit: Usunąłem:
cytat:

Takowy berek mógłby mieć nawet efekt negujący wszelkie bonusy (oprócz absorpcji) do hp, włącznie z bonusem rasowym czy sprzętowym (w tym umagi).



@Groszek

Tak, wiem, w tym momencie trochę popłynąłem, dzięki za spostrzeżenie.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 02-08-2014 16:14.

02-08-2014 15:15 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Takowy berek mógłby mieć nawet efekt negujący wszelkie bonusy (oprócz absorpcji) do hp, włącznie z bonusem rasowym czy sprzętowym (w tym umagi).


no i w tym momencie nikt normalny by nim nie grał Big Grin

kombinacja łapacz/berek jest silna tylko dlatego że łapacz jest diabelsko silną rasą
od 30 poziomów mam to samo eq i przez najbliższe 20 poziomów nic w nim nie zmienię (a wygrywam i w atakach i w obronie czasem)

berek ma tak żałosny bonus z tatuaża że prawdę mówią więcej by się zyskało olewając go całkowicie, grając jako ktokolwiek na tygrysim secie + 2h białej krwiopijcy
strata: 16dmg i jeden atak
zysk: hp i możliwość nie zerowania defa...

starczy porównać bonusy ceera z bonusami berka...



a to co zaproponowano i co ma zostać wprowadzone, daje pewną oryginalność tatuażowi, który i tak będzie tatuażem niszowym
ceerem gra się łatwiej, przyjemniej i oczywiście skuteczniej
02-08-2014 15:48
KRZYWY RYJ
Junior Member


Data rejestracji: 26-04-2014
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cholera wszyscy martwią się balansem cr, berka i innych wykręconych tatkach, a co łowcą skarbów? miał parę dni dodatek ze szczęściem, potem zmodyfikowano trafienie i unik wynikający z różnicy szczęścia po czym obcięto tatuaż. No i jaki mam efekt?? Gówno, w praktyce nic się nie zmieniło, znów odstaje od pozostałych tatuaży. Nie dość, że gówniane obrażenia to i uników brak. lipa panowie i panie, lipa.

Liczę, że administracja przemyśli jeszcze raz ten tatuaż, ale na poważnie, bo "skarbów" ten tatek nie ma.

__________________
R5 Dziubeczek
R13 KRZYWY RYJ
R15 Pan i Władca



Stare konto na forum : Mario1 zablokowane bucowato

02-08-2014 17:20 KRZYWY RYJ jest offline Szukaj postów użytkownika: KRZYWY RYJ Dodaj KRZYWY RYJ do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KRZYWY RYJ napisał(a)
cholera wszyscy martwią się balansem cr, berka i innych wykręconych tatkach, a co łowcą skarbów? miał parę dni dodatek ze szczęściem, potem zmodyfikowano trafienie i unik wynikający z różnicy szczęścia po czym obcięto tatuaż. No i jaki mam efekt?? Gówno, w praktyce nic się nie zmieniło, znów odstaje od pozostałych tatuaży. Nie dość, że gówniane obrażenia to i uników brak. lipa panowie i panie, lipa.

Liczę, że administracja przemyśli jeszcze raz ten tatuaż, ale na poważnie, bo "skarbów" ten tatek nie ma.



podkręciłabym każdy tatuaż z broni dystansowej dodając obrażenia z inteligencji (jak już zresztą w toporku jest, przy oczywiście wywaleniu z toporka 1/3 dmg z inta)

dodać do każdego tatuaża 1 dmg za 1 inta i będzie dobrze
do łowcy dodatkowo zbostować krytyka dając mu 1% moda za każde 5 poziomów (120lvl = 24% mod)
do wd dodatkowy atak co każde 35 poziomów
do łowcy skarbów lucek i +1 przedmiot na wyprawie


dystans odstaje na wysokich poziomach i trzeba go poprawić. to nie ulega wątpliwości...





śmieszna sprawa, ale dystans ma chyba najmniej ataków w grze Big Grin Big Grin Big Grin
mylę się?

szybkość i toporek i śmierć set = 2+2+11=15

biała 1h:
szybkość, pnki, śmierćset, mściwy set = 2+2+5+3=12x2=24 (przy 1/1 dmg z siły i 4/4 dmg z demona)

palna 1h:
śmierćset, sunset, de/skorpy = 2+3+4/6=9-11x2 = 18-22

palna 2h
spid, śmierćset, sunset, miotła = 5+2+3+2=12

biała 2h

katana, spid, mściwy, śmierćset = 2+3+2+4=11 (przy 5/4 z demona i 1/1 z siły z krytykami x4)


no dobra, może nie najmniej ale w czołówce (porównanie bez tatuaży) Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez groszekZpuszki: 03-08-2014 04:22.

03-08-2014 04:21
Pepe3
Newbie


Data rejestracji: 02-11-2008
Postów: 5
Kraina: Moria
Skąd: Biała Podlaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma co sie oszukiwac aktualnie berek jest do du**
04-08-2014 16:23 Pepe3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pepe3 Dodaj Pepe3 do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@groszek, @Krzywy - to jest temat o BERKU I CRze do cholery, więc przestańcie spamować.

Sam gram berkiem, więc teraz czekam na zapowiedzianą zmianę z tym powstawaniem ze zmarłych Big Grin

Tak czy inaczej uważam, że żadnego bonusu do przeżywalności (ewentualnie ten zapowiedziany ze zmartwychwstaniem) nei powinno być, za to plusy do obrażeń, jak przystało na standardowego woja w bojowym szale Smile

Tak czy inaczej proponuję wstrzymać się z ocenianiem, aż pacz nie wejdzie.

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


06-08-2014 16:54 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
SephiorX
Lord


images/avatars/avatar-19271.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 279
Kraina: Moria IV
Skąd: Suwałki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zanim buffniecie grywalne tatki typu berek i cr to usuńcie pierw te niegrywalne, bo po co ludzie mają sobie nerwy strzępić na tym że balansu nie ma.

__________________

06-08-2014 16:55 SephiorX jest offline Szukaj postów użytkownika: SephiorX Dodaj SephiorX do Listy kontaktów
Pepe3
Newbie


Data rejestracji: 02-11-2008
Postów: 5
Kraina: Moria
Skąd: Biała Podlaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten temat jest o berku i cr.
07-08-2014 08:55 Pepe3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pepe3 Dodaj Pepe3 do Listy kontaktów
Shandril
Lord


images/avatars/avatar-12395.jpg

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 271
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II
Skąd: wziąć na wódkę??:P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vroeN napisał(a)
@groszek, @Krzywy - to jest temat o BERKU I CRze do cholery, więc przestańcie spamować.
- przejrzyj sobie forum, jak ja to przed chwilą zrobiłam i znajdź temat odnośnie dystansu w którym można się wypowiedzieć i jest o tych zmianach. Jeśli znajdziesz zwracam honor..

Poprzedni temat odnośnie wszystkich zmian został zamknięty, przez spam berków i CR, a o dystansie nie ma żadnego tematu czy chociażby infa, więc gdzie mamy pisać? Sama od miesiąca pytam ludzi czy ktoś się orientuje co z tą kołkownicą i czy jakieś informacje są odnośnie tatków, bo co ekspedycje te różnice się uwypuklają.
Proponuje założyć oddzielny temat dla dystansu - informacyjny co i kiedy. Czy może jednak my zostaniemy zlani kosztem krzykaczy. Widać nie opłaca się cierpliwie czekać, tylko spamować w każdym temacie..

__________________

Kiedy jestem dobra, jestem bardzo dobra, ale kiedy jestem zua, jestem jeszcze lepsza chytry

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Shandril: 19-08-2014 12:12.

19-08-2014 12:05 Shandril jest offline Szukaj postów użytkownika: Shandril Dodaj Shandril do Listy kontaktów
Che_Deva
Viking


images/avatars/avatar-15850.jpg

Data rejestracji: 24-03-2007
Postów: 718
Klan: Pe Es De
Kraina: Moria III
Skąd: A ja wiem ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Shandril napisał(a)
cytat:
vroeN napisał(a)
@groszek, @Krzywy - to jest temat o BERKU I CRze do cholery, więc przestańcie spamować.
- przejrzyj sobie forum, jak ja to przed chwilą zrobiłam i znajdź temat odnośnie dystansu w którym można się wypowiedzieć i jest o tych zmianach. Jeśli znajdziesz zwracam honor..

Poprzedni temat odnośnie wszystkich zmian został zamknięty, przez spam berków i CR, a o dystansie nie ma żadnego tematu czy chociażby infa, więc gdzie mamy pisać? Sama od miesiąca pytam ludzi czy ktoś się orientuje co z tą kołkownicą i czy jakieś informacje są odnośnie tatków, bo co ekspedycje te różnice się uwypuklają.
Proponuje założyć oddzielny temat dla dystansu - informacyjny co i kiedy. Czy może jednak my zostaniemy zlani kosztem krzykaczy. Widać nie opłaca się cierpliwie czekać, tylko spamować w każdym temacie..



Najbardziej opłaca się szczać na administrację, tak jak ona szcza na nas nie pojawiając się na forum od xxx czasu i nawet nie informując nas, że jej nie będzie. Bo bawi sie za hajs z premium na lloret de mar xD


To że Sushi napisał 6 postów w sierpniu jest chyba wystarczająco wymowne jak bardzo głęboko ma nas.


pozdro dla kumatych

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Che_Deva: 19-08-2014 12:36.

19-08-2014 12:36 Che_Deva jest offline Szukaj postów użytkownika: Che_Deva Dodaj Che_Deva do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Che_Deva napisał(a)
cytat:
Shandril napisał(a)
cytat:
vroeN napisał(a)
@groszek, @Krzywy - to jest temat o BERKU I CRze do cholery, więc przestańcie spamować.
- przejrzyj sobie forum, jak ja to przed chwilą zrobiłam i znajdź temat odnośnie dystansu w którym można się wypowiedzieć i jest o tych zmianach. Jeśli znajdziesz zwracam honor..

Poprzedni temat odnośnie wszystkich zmian został zamknięty, przez spam berków i CR, a o dystansie nie ma żadnego tematu czy chociażby infa, więc gdzie mamy pisać? Sama od miesiąca pytam ludzi czy ktoś się orientuje co z tą kołkownicą i czy jakieś informacje są odnośnie tatków, bo co ekspedycje te różnice się uwypuklają.
Proponuje założyć oddzielny temat dla dystansu - informacyjny co i kiedy. Czy może jednak my zostaniemy zlani kosztem krzykaczy. Widać nie opłaca się cierpliwie czekać, tylko spamować w każdym temacie..



Najbardziej opłaca się szczać na administrację, tak jak ona szcza na nas nie pojawiając się na forum od xxx czasu i nawet nie informując nas, że jej nie będzie. Bo bawi sie za hajs z premium na lloret de mar xD


To że Sushi napisał 6 postów w sierpniu jest chyba wystarczająco wymowne jak bardzo głęboko ma nas.


pozdro dla kumatych


Możesz czasami użyć mózgu? Wiesz co to jest urlop? To taka magia, która pozwala odpocząć od pracy po całym roku pracy -.-

Admini rozumiem mają nie mieć prawa do urlopu i siedzieć nad BW 24/7 dla jakiegoś pajaca co ciągle ich wyzywa

Pozdro

Dajcie im czas ;d


+1 za obrazę

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
19-08-2014 12:51 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
odpocząć od pracy po całym roku pracy -.-


rotfl

cytat:
całym roku pracy


rotfl rotfl


Runy, czemu jeszcze ich nie ma?

17-07-2013 11:42


Runy.. he he

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _KING_: 19-08-2014 12:56.

19-08-2014 12:55 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
Strony (17): « pierwszy ... « poprzednie 15 16 [17] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Balans CR i Berserker + premium

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH