Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » "Podziękowania" za patch v. 1.5.3 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony "Podziękowania" za patch v. 1.5.3 11 Ankieta - średnia ocena: 6,7311 Ankieta - średnia ocena: 6,73
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Armagedonia
Triple Ace


images/avatars/avatar-15998.jpg

Data rejestracji: 02-11-2008
Postów: 211
Klan: Guardians Of Balance Wojownicy_Khorna
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: Z krainy krasnoludków Wrocław

"Podziękowania" za patch v. 1.5.3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W szczególności za -

[Necro v2] Efekty z przedmiotów (również jednorazowych), które zwiększają procentowo pkt życia nie będą zwiększały pkt życia pochodzących z budynków.

Wasze zmiany wielu graczom którzy się bunkrowali zabrały kupę HP w obronie.
Rozumiem gdy trafialiśmy na bunkra w arenie 1v1 .
Ale co Wam przeszkadzało gdy w zwykłej walce ktos sie bunkrował?
Wydaliśmy kupe pr na opiekuny i inne eq podnoszące hp a teraz te itemy sa umno warte w obronie. Kto mi zwróci wydane pr ??
Straciłam na tej zmianie aż 7k hp i teraz byle maluch zwykła pukawka czy nożem jest w stanie mnie rozjechać.


I to nie jest płacz temat tylko wypowiadam swoje bardzo duże rozgoryczenie dotyczące wprowadzonemu patchowi.

__________________




r10 Edziulka
Dałeś KT, wygrałeś aukcję, składaj ofertę Wink


Pomoc dla Pawła

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Armagedonia: 29-05-2014 15:35.

29-05-2014 15:32 Armagedonia jest offline Szukaj postów użytkownika: Armagedonia Dodaj Armagedonia do Listy kontaktów
Arshem
Newbie


Data rejestracji: 29-06-2008
Postów: 1
Klan: Loża Szyderców
Kraina: Necropolia V
Skąd: Hell City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dołączam się do podziękowania.

Nie zdajecie sobie sprawy co zrobiliście. Niektórzy EQ zbierali latami, tak samo jak rozwijali postacie. Mi też trochę zajęło czasu do stworzenia fajnego bunkra, do którego zresztą mam prawo. Jednym patchem to zniszczyliście. Teraz osoby, które mnie nie sięgały biją jak chcą. O to Wam chodziło? Dalej chcecie zniechęcać do gry? Nie wiem czy nie skłamię, ale to mój bodajże drugi post od początku mojej przygody z BW. Skoro piszę to znaczy, że naprawdę mnie w jakiś sposób skrzywdziliście. Teraz na co mam czekać? Po skompletowaniu leg db tytana celności okaże się że zabieracie zwinność? Co chcieliście osiągnąć?
29-05-2014 19:42 Arshem jest offline Szukaj postów użytkownika: Arshem Dodaj Arshem do Listy kontaktów
Jabolus
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 170
Klan: -
Kraina: Necropolia III
Skąd: mmz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to wojny krwii nie simsy wiec placz temat

__________________
I co przed kompem się puszysz?
A mamuchna nadal myje Tobie jajka, czyści uszy?


r16 kruk05
29-05-2014 20:19 Jabolus jest offline Szukaj postów użytkownika: Jabolus Dodaj Jabolus do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » "Podziękowania" za patch v. 1.5.3

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH