Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 206; 21010 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 206; 21010 21 Ankieta - średnia ocena: 5,71
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

206; 21010 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 206
Postać CoeN
Login ciapeq

ID 21010
Postać VEGETA4444
Login Artur4444

Doskonała Peleryna Szybkości Zgodnie z obietnicą - reszta PR do dzisiaj nie została wpłacona mimo, że minął już miesiąc - ban stały

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

01-06-2014 20:29 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sandacz za slepote stalke zalapal, ja za doplate do 2,55k za pelke.. nie rozumiem skad op cene ustalil... pewnie wg wlasnego widzimisie..

Chcesz zamkac serwer-napisz wprost, a nie bany z kapelusza sypiesz..


No i najwazniejsze-miesiac minie 4go, odkad w ogole dales w wycenach ze jest cos nie tak, 5go maja doplacilem, wiec z łaski swojej ile dni liczy "szeszejowski miesiac"?


pw poszlo, czekam na odbanowanie :-)

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Runejczyk: 02-06-2014 08:26.

01-06-2014 23:12 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trochę tej dopłaty zabrakło

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

02-06-2014 20:33 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Artur4444
Junior Member


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: zabrze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zabrakło troche bo Coen wydał wszystkie peerki, miał dopłacic w przeciagu paru dni reszte i zapomniało sie nam niewiele tam brakło ale czy to od razu powód do stałego bana?
03-06-2014 22:35 Artur4444 jest offline Szukaj postów użytkownika: Artur4444 Dodaj Artur4444 do Listy kontaktów
marcintes
Junior Member


Data rejestracji: 11-11-2008
Postów: 12
Klan: SPARTA2
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no proszę Was wszystkich Smile za takie co bana dać? przecież jeszcze trochę to nie będzie komu wlepiać tych banów bo ochota do gry odchodzi i jest Nas coraz więcej
04-06-2014 08:40 marcintes jest offline Szukaj postów użytkownika: marcintes Dodaj marcintes do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprzedaż była 26.04.2014 12:58
niedługo później PW o dopłacie
wpłacono następnego dnia tylko część punktów, mimo że można było pożyczyć od kogokolwiek (skoro, jak mi napisano na pw, to 'raptem 3 expy na robota' - więc powinno być sporo osób mogących pożyczyć punkty)

standardowo gracz ma 24h na wpłatę, chyba że chodzi o większą sumę, wtedy zwykle 7 dni
tutaj dano prawie cały miesiąc
ban za pushing jest słusznie nałożony

można się odwołać do operatora po 30 dniach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-06-2014 08:59 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stalka za zapomnienie doplacenia 150k? I to w dodatku wymyslone przez opa nie znajacego cen serwerowych? Zapomnialem, jakbym zrobil przekret na 4kk jak aequitas na 14 lub tyle przeketow co steco to od strzala bylbym odbanowany...

1616

Slowa c47, 21.01.2012, godz. 11.39

"Przy wycenach od 1,5-2kk mozesz kupic przedmiot za 1,5kk"

pelka wyceniona miedzy 2 a 3kk, zaplacilem 2,55kk i ban staly..

Hipokryzja? Rozna sprawiedliwosc? A moze regulamin jest dopasowywany pod poszczegolnych graczy lub operatorow?

Wg tych slow c47 nie popelnilem z vegeta ZADNEGO przewinienia..

Ide w slady Sandersa. Powodzonka :-)

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Runejczyk: 04-06-2014 10:13.

04-06-2014 09:33 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
marcintes
Junior Member


Data rejestracji: 11-11-2008
Postów: 12
Klan: SPARTA2
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za 150k ban stały hehehe bo padne ze śmiechu Smile wystarczyło by operator zwrócił uwagę Coenowi i 150k znalazło by się w mig i po problemie.

Drodzy operatorzy. Coen i Vegeta to porządni ludzie a te wasze tak mało podstawne bany doprowadzą do kolejnych kasacji kont. Czy brak wpłaty 150k = ban stały ? Spisek przeciwko Coenowi i Vegecie jakiś czy co?

mnie możecie też zbanować bo już mi się grać nie chce. Powód bana? byle co znajdziecie przecież to nie problem i nie sztuka
04-06-2014 13:19 marcintes jest offline Szukaj postów użytkownika: marcintes Dodaj marcintes do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pushing na 150k zawsze jest karany banem stałym

i praktycznie zawsze jest możliwość odblokowania po 30 dniach

cena przedmiotu zależy od akceptacji operatora
to, że 'możesz' kupić za daną cenę znaczy tyle, że nie dostaniesz bana za pushing (jeżeli operator dopatrzy się zaniżenia lub zawyżenia ceny) tylko będzie czas na dopłatę - co zostało zrobione
nie wiem zresztą co ma teraz do tego przedział w wycenach, nie ma bana za sprzedaż/kupno poniżej ceny akceptowalnej tylko za to, że nie było dopłaty W CIĄGU MIESIĄCA po danej decyzji operatora

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-06-2014 13:31 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale o jakim zaniżaniu lub zawyżaniu do jasnej cholery mówisz?

wyceny pelki od 2kk do 3kk, więc 2,55k które zapłaciłem powinny wystarczyć - cena wypośrodkowana!!!


a odnośnik dałem do tego, że odblokowywaliście ludzi za pushe od 1kk do 4kk... ważne, że naginacie sobie regulamin pod siebie, nie wiem, może na jakimś zlociku Aequitas czy steco postawili coś komuś, że tak się przez palce na nich patrzy? (takich osób jest więcej ale ich dwóch jest "najsłynniejszych")

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
04-06-2014 18:53 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znowu to samo...

aequitas - jeśli to jest ta sprawa co myslę, bo nie wkleiłeś linku, to pushing był na 1kk i oddał 8 czy 9kk aby być odblokowanym

a steco nie był odblokowany po temacie, który wkleiłeś

dodatkowo przy pushingu prawie zawsze jest szansa skrócenia kary z bana stałego
ty też możesz się odwołać do operatora po 30 dniach


i o jakim wypośrodkowaniu ceny piszesz?
była tylko jedna wycena 2-2,5kk
druga była ZACZYNAJĄCA się od 2-2,5kk, a sama wycena była na 3kk+

czyli były 3 wyceny na 3kk+
jedna 2,5kk+
i jedna 2-2,5kk

jakim cudem środek wychodził jako 2,5kk?
jak by jedna osoba dała wycenę na 1kk a 10 na 10kk to byś mógł sprzedać za 5kk?!

i piszę po raz ostatni
ostateczna decyzja co do ceny należy do operatora
i NIE MA W TEJ SPRAWIE KOMPLETNIE ŻADNEGO ZNACZENIA ZA ILE KUPIONY BYŁ PRZEDMIOT - bo za to nie było bana
liczy się to, że po decyzji operatora nie zostały wpłacone punkty, i TO było już pushingiem

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
05-06-2014 09:38 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
sanders_rav
Junior Member


Data rejestracji: 03-07-2011
Postów: 22
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja dodam,w tej grze jest rygor wiekszy niz w realu, a podobno ta gra ma ludkow odciagnac od reala zeby uprzyjemnic im life
niestety kazdy jest traktowany jak nr ID, pamietajcie gracze r4 jestesmy tylko numerem w tej grze...
szkoda bo ja uwazam i mysle ze inni tez ze powinno sie nas traktowac jak ludzi...

__________________
.......r4 - sanders......
.......r6 - sanders........
......r17 - sanders......


07-06-2014 18:32 sanders_rav jest offline Szukaj postów użytkownika: sanders_rav Dodaj sanders_rav do Listy kontaktów
Kontrolka
Junior Member


Data rejestracji: 22-03-2013
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rygor jak w więzieniu, gdzie niektórzy są równiejsi, a racja jest mojsza niż twojsza. A wystarczyłoby ludzkie podejście...

__________________
R1 Kontrola

R4 Kontrola
07-06-2014 23:22 Kontrolka jest offline Szukaj postów użytkownika: Kontrolka Dodaj Kontrolka do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo ludzkim podejściem nie jest to, że zamiast otrzymać bana od razu to dostali ode mnie PW, że musza dopłacić, potem z tego co pamiętam jeszcze kilka PW. Na pewno ludzką postawą nie jest też to, że pomimo że pisałem o spłacie w ciągu tygodnia to dałem im prawie miesiąć na uregulowanie płatności.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

08-06-2014 18:15 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
Bo ludzkim podejściem nie jest to, że zamiast otrzymać bana od razu to dostali ode mnie PW, że musza dopłacić, potem z tego co pamiętam jeszcze kilka PW. Na pewno ludzką postawą nie jest też to, że pomimo że pisałem o spłacie w ciągu tygodnia to dałem im prawie miesiąć na uregulowanie płatności.



ciekawe... bo do mnie nie napisałeś ani 1 PW...

napisałeś krótkie info w temacie z wycenami - dobrze że przeglądałem, bo vegeta nawet na forum by nie wszedł, żeby przeczytać PW które napisałeś tylko do niego...

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
08-06-2014 19:49 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
Marla82
Full Member


Data rejestracji: 15-05-2013
Postów: 62

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BRAWO Smile BARDZO SLUSZNY BAN!
pozdrawiam i mam nadzieje ze tutaj odwolanie tez nie podziala bo to ewidentne i chamskie przeciaganie struny i mydlenie oczu juz nie pierwszy raz Smile
bye bye C0en

__________________
NiK: Krwawa Brygida
23-06-2014 01:25 Marla82 jest offline Szukaj postów użytkownika: Marla82 Dodaj Marla82 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 206; 21010

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH