Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Necro hardcore a udzial na arenac 3v3 i klanowych » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Necro hardcore a udzial na arenac 3v3 i klanowych 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

Necro hardcore a udzial na arenac 3v3 i klanowych Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem że necro hardcore jest tylko 1-R8 ale czy powinno ono brać udział na takich samych zasadach jak kazde inne necro w arenach 3v3 jak i klanowych?

(Głowny nacisk pytania kładę na areny 3v3)

Nie bez powodu tego typu serwer ma taka a nie inna nazwę. Na tym serwerze jak wiadomo dozwolone są multikonta i pushe byle tylko premium było opłacone, można mieć 10 postaci i wszystkimi dropić dla jednej.
Taka sytuacja stawia postacie z innych necro na przegranej pozycji.
Od parametrów w treningu bo ktoś może z 1 postaci robić ekspy i dawac pr na trening, 2 postacią pr dawać na bojowy a 3 postacią dawać pr na lucka i tak postac podstawowa jest wspierana przez 4 pozostałe.

Co ciekawe na takim necro możliwym jest też to że drużyna 3v3 będzie trzema kontami jednego gracza i wtedy może on sobie ustawić każdą postać pod taki typ broni jaką chce. 1 palniak 1 bialas 1h 1 bialas 2h a wtedy wszystkie trzy postacie jednego gracza zarabiają jeszcze na siebie monetki

Nie jest to moja myśl ale jednak chciałbym wiedzieć czy R8 bierze udział z innymi necro tylko z tego powodu bo nie wiedziano jak ten problem rozwiązać i do czego ich przypisać? Czy różnice między serwerami wg administracji są zbyt małe by stwarzały ku temu jakąś przeszkodę?

__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez calipso997: 07-06-2014 15:56.

06-06-2014 00:06 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli się nie mylę, to R8 bierze udział normalnie w arenach 3/3 i klan/klan z innymi R

Gdzieś chyba nawet link był i jakiś temat na forum

Ja byłbym za tym, aby zrobić im areny lokalnie (jeżeli nie są)

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
06-06-2014 00:35 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
zmierzch
Lord


images/avatars/avatar-25120.gif

Data rejestracji: 23-10-2009
Postów: 359
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Calipso dajmy im żyć, przecież to bardziej wymarły serwer niż r1. Marginalne znaczenie w arenach klan w klan, nie mają żadnych szans.

Dzisiaj na arenach trafiliśmy na sklad dużo mocniejszy niż nasz,
109 lvl , 107 lvl , 103 lvl kontra 105 lvl 103 lvl 103 lvl , normalnie nie wierze, że tak mogło wylosować , prawie daliśmy radę;p

Nie ma icht am wielu na tym r8 , taki annubis kiedy idziesz na robota

__________________
r10, r17 Zmierzch
06-06-2014 01:45 zmierzch jest offline Szukaj postów użytkownika: zmierzch Dodaj zmierzch do Listy kontaktów
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

Autor tematu Temat rozpoczęty przez calipso997
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy ja wiem
na arenach 3v3 w rankingu sa dosc wysoko w porównaniu z inymi starymi R gdzie też nie gra dużo osób
a w klanowej sa na 6 miejscu to nie tak zle
jeśli ma sie pełen skład to nie ma problemu ale jeśli klan nie ma pełnego składu to walka nie będzie jak równa z równym

a na arenach 3v3 nie idzie podwyższyć swoich szans na wygrana po przez przeskoczenie ilościowe tak jak to jest na klanowych

__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

06-06-2014 19:37 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co z tego ze biora udzial jak tam grac nie potrafia i przegrywaja.. Na r3 walczylismy ze 4x i 4x przegrali.

__________________

r3 barthi
06-06-2014 21:43 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Są wysoko w nagrode za lvl załozyciela
Ale raczej dostają wciry

1 / 5 / 0


Z drugiej strony w 3vs3 chyba nie powinni byc dopuszczeni z innymi serwerami

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
06-06-2014 23:49 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

Autor tematu Temat rozpoczęty przez calipso997
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem że nikt z BW Team nie wypowie się w tej kwestii aren 3v3 a necro hardcore?

__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

11-06-2014 23:38 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
Flacha
Lord


Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 472
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
calipso997 napisał(a)
Rozumiem że nikt z BW Team nie wypowie się w tej kwestii aren 3v3 a necro hardcore?


Przecież Trova się wypowiedział niespełna 30 min po powstaniu tematu. rotfl
12-06-2014 00:57 Flacha jest offline Szukaj postów użytkownika: Flacha Dodaj Flacha do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Flacha napisał(a)
cytat:
calipso997 napisał(a)
Rozumiem że nikt z BW Team nie wypowie się w tej kwestii aren 3v3 a necro hardcore?


Przecież Trova się wypowiedział niespełna 30 min po powstaniu tematu. rotfl


No i w przeciwieństwie do Ciebie napisałem coś sensownego a nie zwykły spam

Dobrze by było gdyby SM lub Konrad się wypowiedzieli ;d bo faktycznie taki serwer nie powinien brać udziału z innymi serwami ;x

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
12-06-2014 01:01 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A po co ADM mają coś pisać, multikonta i fakt że pr z np. 10 postaci leci na jedną główną równoważy śmieszna wręcz aktywność tego Necro. Jak Midas zauważył i to chyba najlepiej obrazujący sytuację fakt - wystarczy spojrzeć gdzie znajdują się w rankingu Aren.

A to że Trova, będzie miał niedługo więcej postów niż C47, cóż powiedzieć - chodząca encyklopedia BW...

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KR33P: 12-06-2014 11:33.

12-06-2014 10:29 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
RimmoN
Double Ace


Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 103

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież drużyny z r8 są w czołówce... ;-)

r7 z nimi nie walczy. ;-)

__________________
ex Tmod
12-06-2014 11:16 RimmoN jest offline Szukaj postów użytkownika: RimmoN Dodaj RimmoN do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RimmoN napisał(a)
Przecież drużyny z r8 są w czołówce... ;-)

r7 z nimi nie walczy. ;-)


Przepraszam, mój błąd. Z pamięci rzuciłem, kojarząc hegemonię r7 zapominając o podziale na aukcję/handel.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KR33P: 12-06-2014 12:32.

12-06-2014 11:33 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

!. Założyciel tematu po przegranej arenie 3/3 z serwerem r8 napisał temat , w którym nie podaje żadnych argumentów gdzie r8 ma nie brać udziału w/w arenach. Mam link z tej potyczki i nie widzę różnicy w statach jak i sprzęcie . Jakoś nie widzę w rankingu aren 3/3 dużo graczy z r8 wręcz jest ich śladowa ilość . Po prostu tak się ułożyła arena . Jak trafiacie na serwer dużo młodszy to nie ma problemu rotfl tyczy się wszystkich bo pewnie wygrywacie rotfl .

2. @Midas-grala piszę , że nie powinniśmy raczej brać udziału w arenach 3/3 bo jakoś nam idzie . W klanowych pewnie tak bo przegrywamy rotfl . Odpowiem albo wszędzie albo nigdzie chyba powinieneś napisać .

3. Pisanie o jakimś pompowaniu jednej postaci przez 10 multków ( na r8 można posiadać multi ) jest też bzdurą ponieważ postacie są prowadzone w miarę równo .


Jakoś jak był serwer beta test to nikt nie narzekał na graczy z r8 a było Nas tam sporo . Nikt nikomu nie broni grać na r8 , założyć z 20 postaci pompować wszystko w jedną i za rok być super wymiataczem . Tylko jeszcze trzeba to zrobić razy 3 , żeby mieć 3 super postacie na areny 3/3 . - taki żarcik rotfl .

Teraz moje zdanie na temat uczestnictwa serwera r8 w arenach 3/3 , klanowych możemy nie brać udziału mi to rybka czy jesteśmy czy nie.

Pozdrawiam Wszystkich z necro i miłej zabawy.

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
12-06-2014 12:50 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MistrzR8 napisał(a)
2. @Midas-grala piszę , że nie powinniśmy raczej brać udziału w arenach 3/3 bo jakoś nam idzie . W klanowych pewnie tak bo przegrywamy rotfl . Odpowiem albo wszędzie albo nigdzie chyba powinieneś napisać .


Różnica jest taka, ze jak wam odseparują klanowe, to bedziecie sie 4-5 klanami spotykać.
Wynik z góry znany już przy zapisywaniu. A jako klany wiele zamieszania w arenach nie wprowadzacie, bo macie kilku wymiataczy na klan, reszta to pracujące na nich postacie dropiące.
Widać to po wynikach aren

Za to 3vs3 możecie włąsnie z tych przepakowanych składów zakładać, bo starczą 3 osoby
I tu wychodzi zbyt duża wasza przewaga.
4. rys1972 R8PL KULTYSTA [G_O_W] 3976 23 / 3 / 0
7. nyguss R8PL POTĘPIONY [G_O_W] 3962 23 / 3 / 0
12. BARBAROSA R8PL POTĘPIONY [S_R] 3940 13 / 5 / 1
17. lusia R8PL ŁAPACZ MYŚLI [G_O_W] 3918 23 / 3 / 0

Przy czym taką proporcje wygrane/przegrane nie ma nikt na pozostaychserwerach.
No oki Ewenement z R10. Reszta zwykle koło 3-6 przewagi wygranych nad przegranymi:

1. Adana R4PL ŁAPACZ MYŚLI [PHX] 4008 13 / 10 / 3
2. EwenemenT R10PL ŁAPACZ MYŚLI [PuB] 4004 22 / 1 / 3
3. Spartakus R6PL ŁAPACZ MYŚLI [B_D] 3998 16 / 10 / 0
4. rys1972 R8PL KULTYSTA [G_O_W] 3976 23 / 3 / 0
5. Gerald_Tarrant R3PL ŁAPACZ MYŚLI [-NM-] 3970 8 / 9 / 1

Gdybyście zrezygnowali z s3 i stworzyli 1 mocny klan na R8, byłbym za usunięciem was również z aren klanowych

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Midas-grala: 12-06-2014 13:35.

12-06-2014 13:26 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1204. Antonio R6PL WŁADCA ZWIERZĄT [-ogonek-] 3164 23 / 3 / 0

Ja mam całkiem fajne staty ;d ostatnio trafiliśmy nawet na team 77,90 i 93 chyba lvl na nas (77,78,83) i wygraliśmy ;d

Więc moje staty są podobne do tych z R8, tyle że oni uzyskują to znacznie łatwiej, bo tam 2-3 postacie mogą spokojnie buffować jedną ;x
a u nas każdy sam musi zapracować na swoją postać

Przyznam Midasowi rację, że w klan vs klan nie jest źle, za to w 3 vs 3 jest to już nie uczciwe :x

Od samego początku administracja mogła rozważyć taki przypadek, bo to nieuczciwe względem innych graczy ;d

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
12-06-2014 13:34 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
HrB
King


images/avatars/avatar-10435.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 924
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Flacha napisał(a)
cytat:
calipso997 napisał(a)
Rozumiem że nikt z BW Team nie wypowie się w tej kwestii aren 3v3 a necro hardcore?


Przecież Trova się wypowiedział niespełna 30 min po powstaniu tematu. rotfl


rotfl rotfl rotfl
Największy ostatnio spamer na forum... to fakt Wink

Co do aren, to nie ma to chyba większego znaczenia... no, może dla mnie, bo nie trafiłem jeszcze nigdy na r8.
Poza tym na r8 grają 3 klany i aktywnych jest 70 osób. Dajmy im żyć. I tak wymierają jak dinozaury.

__________________
r6: breH (oddane)
r11: Herberto (oddane - Shadow Warrior)
r14: breH

Przecież to jest kpina z tymi epikami
Sushi: Nie zamierzamy tego zmieniać. Na chwilę obecna drop jest rzadki
12-06-2014 13:45 HrB jest offline Strona domowa HrB Szukaj postów użytkownika: HrB Dodaj HrB do Listy kontaktów
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nadmienię jeszcze , że nie zachowujmy się jak by ta gra miała się dzisiaj kończyć . Raz się wygrywa raz przegrywa i karuzela się kręci . Jakoś każdy monety zdobywa i tyle. Gramy po kilka lat i jeszcze po kilka lat pogramy więc więcej luzu i dystansu to tylko gra .

Ja dalej podtrzymuje swoje zdanie albo mamy uczestniczyć we wszystkich arenach albo w żadnych a nie dobieranie r8 jak komuś wygodnie będzie rotfl .

Jak ktoś nie lubi rywalizacji to chyba raczej ta gra jest nie dla niego.

Poza tym zapraszam wszystkich tez na r8 niech pograją tutaj i zobaczą jaki to miód . Najlepiej pisać ale samemu nie spróbować swoich sił na w/w serwerze.

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
12-06-2014 14:39 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na r8 gra na jednym koncie mija się z celem a do grania na kilku trzeba mieć czas oraz premium. Serwer został założony dla tych, co im przeszkadzał regulamin; jak widać po jego obłożeniu na szczęście nie cieszy się zbyt dużą popularnością.

Fajna rywalizacja - na dzień dobry R8 ma handicap w postaci multikont i jeszcze się dziwi, że podnoszą się głosy, że walka z uczciwie grającymi serwerami jest nie w porządku.
12-06-2014 14:42
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@profes79 kolejny , który czyta ze zrozumieniem rotfl . Napisałem , że albo mamy uczestniczyć we wszystkich arenach razem z innymi albo w żadnych . Mi osobiście rybka jak admini stwierdzą , że tylko we własnym gronie mamy się bawić to jeszcze lepiej - łatwiejsze monety .

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
12-06-2014 14:50 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

Autor tematu Temat rozpoczęty przez calipso997
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może ktoś inny niż 1 osoba z r8 sie wypowie w tym temacie i to nie multi pana miszczar8 xD
tak samo prosil bym po raz kolejny o kometarz administracji BW team odnośnie udzialu R8 w arenach 3v3 bo jesli jest tak jak mowicie to kalnowe to nie ma wiekszego znaczenia

__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

13-06-2014 01:10 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
piramidex
Member


images/avatars/avatar-6941.jpg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 45
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wadowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm... Strach przed przegraną? (-jestem wypasionym koksem mam taki sprzęt że parę serwerów zazdrości o treningu nie wspomnę, ale proszę o ustawienie tak algorytmu losującego abym miał przeciwników o 20 albo i nawet 30 poziomów słabszych. Abym czasem nie przegrał, jeszcze by po każdej arenie pasował jakiś turbo drop na odstresowanie-)

Pozdrawiam Wink

__________________
r14 nick: Piramidex
13-06-2014 04:52 piramidex jest offline Szukaj postów użytkownika: piramidex Dodaj piramidex do Listy kontaktów
masterofpapets
Lord


images/avatars/avatar-1499.jpg

Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 479
Klan: Night Lords
Kraina: Moria
Skąd: R1, R2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy wy nie macie większych problemów?? Jaka jest szansa na trafienie drużyny z r8 i jednocześnie przegranie z nią?? Przez te srebrniki w dupach wam się poprzewracało.

__________________
R2 Nemesis83

R12 Nemesis83




13-06-2014 08:18 masterofpapets jest offline Szukaj postów użytkownika: masterofpapets Dodaj masterofpapets do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
masterofpapets napisał(a)
Czy wy nie macie większych problemów?? Jaka jest szansa na trafienie drużyny z r8 i jednocześnie przegranie z nią?? Przez te srebrniki w dupach wam się poprzewracało.



Ave

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


13-06-2014 13:32 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

Autor tematu Temat rozpoczęty przez calipso997
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ok można zamknąć skoro administracja nie widzi klopotu w tym by stawiać na równi tego za co na 1 R dostaje sie stałke a tego co jest codziennością na innym R

__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

16-06-2014 13:07 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



17-06-2014 08:47 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Necro hardcore a udzial na arenac 3v3 i klanowych

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH