Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Czwarta kropka. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czwarta kropka. 12 Ankieta - średnia ocena: 6,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
KINTARO2
Triple Ace


Data rejestracji: 02-06-2010
Postów: 211
Kraina: Necropolia VI

Czwarta kropka. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taka mała sugestia aby wraz z wprowadzeniem aren 3x3 w spisie klanu i w zaproszeniach dodać 4 kropkę informującą kto może dołączyć do areny a kto już dołączył.
Ułatwiłoby to wysyłanie zaproszeń. W sytuacji kiedy jest odpalonych już z 5 aren byłoby wygodnie mieć podgląd kto jest już nieosiągalny.

__________________


Żyć jest bardzo niezdrowo. Kto żyje ten umiera.

R10 - KINTARO

Miszcz ciętej riposty
12-06-2014 16:29 KINTARO2 jest offline Szukaj postów użytkownika: KINTARO2 Dodaj KINTARO2 do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
RE: Czwarta kropka. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czy tak ciężko w zakładce aren najechać kursorem i podświetlić dymek?
Wtedy widać jak na dłoni kto wbił a kto czeka na klepnięcie... zresztą na 3v3 już raczej się porobiły stałe składy

Opcja zbędna i bezsensowna
12-06-2014 21:16
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
RE: Czwarta kropka. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomi1974 napisał(a)
A czy tak ciężko w zakładce aren najechać kursorem i podświetlić dymek?
Wtedy widać jak na dłoni kto wbił a kto czeka na klepnięcie...


czy ja wiem? przy 10 składać wypełnionych robi się lekki chaos i znalezienie wolnej osoby nie jest znowu takie łatwe Smile

cytat:
Opcja zbędna i bezsensowna

dla ciebie i dla mnie tak, bo mamy stałe składy

ale to nie znaczy że trzeba od razu hejtować czyjś pomysł bo tobie się nie przyda :p




jak dla mnie ok, mało to roboty wymaga, a jakąś korzyść przyniesie Smile
12-06-2014 22:38
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

miałaby się ona świecić cały czas (nawet jak nie ma rejestracji na arenę), czy też tylko w momencie zapisów na arenę?

niby przydatne, ale sądzę że jest mnóstwo innych rzeczy do zakodowania, które powinny być wcześniej

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

13-06-2014 00:31 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam stałe składy na kw i ekspy - usuńmy te kropki, mam numery telefonu do każdego klanowicza - usuńmy kropki z info kto jest online, heh.

było kiedyś: dodatkowa kropka do aren chyba nawet więcej niż raz, ale nie chce mi się szukać. choć teraz mamy częściej arenę 3v3 niż stare, więc pewnie więcej potrzebujących tej opcji.

na upartego można wprowadzić, jakoś przy okazji. jeśli będzie wielu za tym pomysłem.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez specjalista: 13-06-2014 00:48.

13-06-2014 00:47
Twoj_ojciec
Forum Ace


Data rejestracji: 06-10-2008
Postów: 78
Klan: RUNE/RAVEN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: z kątowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł chyba nie do końca przemyślany. Dodatkowa kropka może i tak, ale po co w zakładce klanu?? Nie prościej po prostu dodać kropkę przy zaproszeniach?? Mniejsze obciążenie dla serwera i nie zaśmiecające niepotrzebnie już i tak rozbudowaną zakładkę klanową.

__________________
cytat:
Szeszej napisał(a)
Dobre cycki, nie ma bana Wink



r4 Twój Ojciec

13-06-2014 00:52 Twoj_ojciec jest offline Szukaj postów użytkownika: Twoj_ojciec Dodaj Twoj_ojciec do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a może kropka, że jest aktualnie w wc?


Za dużo tych kropek będzie i wtedy strona klanu stanie się wkurzająca, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych.


Jestem przeciw
14-06-2014 08:23 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie musi być kropka nik klanowicza pali się na żółto ,zamiast na biało i będzie gitaraSmile

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wilku2222: 15-06-2014 08:08.

15-06-2014 08:05 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Czwarta kropka.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH