Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE UKRADLI MI NAZWE vs - KHAN RAIDERS - » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony UKRADLI MI NAZWE vs - KHAN RAIDERS - 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

UKRADLI MI NAZWE vs - KHAN RAIDERS - Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z PSD z rana nie poszło ale pod wieczór już było lepiej.
dzięki za ładny obleg i zaciętą walkę. 3rundowiec z końcem w 4tej



oraz skrót oblega Ukradli Mi Nazwe na - Khan Raiders -

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Voronwe: 29-05-2007 19:37.

29-05-2007 19:36 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
Evil
Lord


images/avatars/avatar-3378.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 362
Klan: Arkham_Asylum
Kraina: Moria
Skąd: Cię znam? :D

RE: UKRADLI MI NAZWE vs - KHAN RAIDERS - Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Każdy był świetnie przygotowany.. Pełna frekwencja, pełne hp i to skutkowało tak dobrym oblegiem (zacięty)
Cóż... Przegraliśmy ponieważ? Jakoś tak wyszło;]
Pzdr Khan Wink

__________________


SPRZEDAM: Lekki Sztylet Samobójcy(+5) <<ZAPRASZAM>>
29-05-2007 19:40 Evil jest offline Szukaj postów użytkownika: Evil Dodaj Evil do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co tu dużo mówić...
Widać, że mobilizacja w obu klanach była niezła, a wynik był korzystny dla obrońców.
Każdy nieźle sie spisał.

__________________

Herms

29-05-2007 20:31 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oblezenie warte jest dla jednej rzeczy.
BERSEKER

The_end pokazal moc teego tatuazu .I jakze smiesznie teraz brzmia slowa
Sushimakera, iz wczesniej WZ nie mial szans na oblegach z mnichem,
a teraz sie szanse wyrownały.
To jest przyszlosc tej gry na tym serwerze 6 WZ z bersekerem zrobi wiecej niz 30 innych graczy.

pozdrawiam


ps)A teraz cos smiesznego :

tool8 (*) zadaje cios krytyczny z broni Nóż do rzucania Zemsty (+5), Katastrofa zostaje zraniony za 153 PKT ŻYCIA.
Wiekszej paranoi to dawno na oblegu nie widzialem .
29-05-2007 20:43 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
Killl
Lord


images/avatars/avatar-3635.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 287
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratki Smile oblezenie zaciete i bardzo wyrownane Tongue
29-05-2007 21:07 Killl jest offline Szukaj postów użytkownika: Killl Dodaj Killl do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obleg mógł się podobać, szkoda że nie wyszło mi kupowanie jednorazówki bo pewnie bym przeżył Wink

a ten berserker z top150 zadaje większe obrażenia niż najlepsi rewolwerowcy, najlepsi dystansowcy czy zabójcy samobójcy ze ścisłej czołówki. wyszło szydło z worka co do balansu.

i pozostaje tylko czekać aż berserkerzy się pomnożą jak grzybki po deszczu i admini zamiast coś zmienić na naszym BETA serwerze dopiszą modyfikację tatuażu berserkera na R3.

skoro jesteśmy beta testerami płacącymi za premium to czemu nie mamy ŻADNEGO wpływu na balans? skoro 99% osób uważa coś za przegięte, a te 1% berserkerów na tym korzysta (co widać już po oblężeniu a niedługo po zasadzkach) ro czemu nie ma zmian?

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
29-05-2007 21:17 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po samym oblezeniu mozna stwierdzic, ze jeden wielki fart Wink i ze Khan procz 1 wiecej osoby w Klanie nie ma zadnej innej przewagi nad O_O Wink poki co gratuluje Wink O_O i tak jest juz wystarczajaco mocne, fajnie, ze 2 klany sobie rywalizuja... tylko szkoda, ze PSD moga na to tylko patrzec lub wspierac O_O ...prosba do Khan... moglibyscie choc raz zmobilizowac sie i dac Nam w kosc? Wink dzisiaj klanowka od Kepasy byla po prostu zenujaca... to Wy unikacie walki Wink a skoro tak Was bola te niedogodne godziny to sami zalozcie oblezenie na Nas w dogodnej dla WAS porze Wink proste prawda? a noz sie uda... Wink

cytat:
Abe napisał(a)
A czemu mimo wszystko wy nie mozecie zalozyc oblezenia by wypadalo w porach wieczornych???Dziala w ta sama strone...


Kepasa odpowiedz jest prosta, Nam tak pasuje! musisz wiedziec jednak, ze My na pewno bronilibysmy sie, gdyby to Khan zalozylo oblezenie na Nas... zreszta mieliscie tego dowod nie raz Wink wiec w czym problem? to jasne, ze bola Was porazki... zwlaszcza, ze Wy macie ludzi az nad stan... macie w czym wybierac... w PSD sa braki i to spore Wink z tego co Katastrofa ostatnio mowil brakuje mu kilka osob do pelnego skladu Wink mamy po prostu o niebo lepsza organizacje od Was... i tyle. Zobacz... o 5:40 wychodzilem dzisiaj do pracy Wink jestem w 3 strefie gdzie ataki juz od 6-7 rano wypadaja co godzine... a jednak potrafilem miec full hp Wink nikt procz mnie moim kontem nie gra. Full pz zawdzieczam Sejanowi z O_O (2 razy zaatakowal mnie bez broni)... o tym, ze ktos z tam z Khan przed samym oblezeniem dostal wpierdziel nie wspomne... Wink to nazywa sie wzorowa organizacja Smile dla tych co nie wiedza jak interpretowac to slowo:

Organizacja (gr. - uporządkowanie) to celowa grupa społeczna, która funkcjonuje według pewnych reguł i zasad, współpracująca ze sobą - by osiągnąć określony cel. Istotą organizacji jest świadomość zasad, reguł, misji, celów oraz synergia (dopasowanie, wspomaganie działań innych).

wychodzi na to, ze Khan nie ma zadnej organizacji... Wink

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 29-05-2007 21:51.

29-05-2007 21:30 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

egh nie popisalem sie zabili mnie zanim strzelilem Frown a chcialem wyprubowac nowa zbrojke Frown egh moze na nastepnym bedzie lepiej ale ten tatoo berserker to przegiecie i to ogromne nei wiem co admini z tym zrobia ale z thothem sie w 100% zgadzam

__________________
R14
Nick: przemus

29-05-2007 21:49 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczeze powiem, ze to jest najdziwniejsze oblezenie w jakim bralem udzialTongue . Nie wiem jak to sie stalo, ze Khan wygrali Big Grin ale mimo wszystko gratulacjeWink jak widac da sie zmobilizowac na 100% nawet o tak niewygodnej porze jak 18 Tongue

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




29-05-2007 21:54 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Daga
Double Ace


images/avatars/avatar-2437.jpg

Data rejestracji: 03-03-2007
Postów: 134
Kraina: Moria; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
i_love_u napisał(a)


skoro jesteśmy beta testerami płacącymi za premium to czemu nie mamy ŻADNEGO wpływu na balans? skoro 99% osób uważa coś za przegięte, a te 1% berserkerów na tym korzysta (co widać już po oblężeniu a niedługo po zasadzkach) ro czemu nie ma zmian?


Jak nigdy popieram Thotha....aha.............no ten , tego..no fajna walka powiedzmy
29-05-2007 21:57 Daga jest offline Szukaj postów użytkownika: Daga Dodaj Daga do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sejan napisał(a)
Nie wiem jak to sie stalo, ze Khan wygrali Big Grin


a ja nie wiem jak to sie dzieje, ze gdy PSD wygrywa Khangurzatka ta bardzo okazuja swoje niezadowolenie Wink a gdy Khan wygrywa fuksem z O_O wszyscy sa dla siebie mili... Wink to widac, ze bardzo bola Was porazki Wink polecam karuzele i pilke do nogi pod blokiem... przedewszystkim tyczy sie to Kepasy (chodzi o dzisiejsza klanowke do PSD) Wink wiecej zycia Panowie... i Pani Katinko... a mniej gry i emocji Wink
29-05-2007 21:59 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
muzzy
Lord


images/avatars/avatar-1070.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 346
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tego co wiem to nikt w khan nie placze i sie nie denerwuje jak przegramy oblega a jak wygramy to oczka maja na tyle kultury zeby grzecznie pogratulowac i nie nasmiewac sie z kogos ale zawsze musi wpasc jakis smieszny typek z dziwnym avatarem i probowac psuc atmosfere
skoro wysylasz ludzi na karuzele tzn ze sam sie jeszcze bawisz na placu zabaw ale nie musisz wciskac swoich rozrywek innym
i nie mow komus na kogo ma zakladac oblezenia sam sobie lepiej zaloz... czapke z wiatraczkiem na gorze i idz popylac na tej karuzeli ktora pewnie masz za aknem i na ktora pewnie spogladasz z utesknieniem gdyz juz dawno nie byles na placu zabaw (pewnie od czasu jak mamusia kupila nowego kompa)

zeby nie bylo ze OT graty dla obu stron walka ciekawa i dobre przygotowanie

__________________
gg 3085868
29-05-2007 22:15 muzzy jest offline Szukaj postów użytkownika: muzzy Dodaj muzzy do Listy kontaktów
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Voronwe
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sejan napisał(a)
jak widac da sie zmobilizowac na 100% nawet o tak niewygodnej porze jak 18 Tongue

wiesz.....było +/- 20 po 18 jak się zabawa zaczęła więc byliśmy po naszej six o'clock tea toteż mogliśmy pokazać pazurki Wink

cytat:
Ragabash napisał(a)
[a ja nie wiem jak to sie dzieje, ze gdy PSD wygrywa Khangurzatka ta bardzo okazuja swoje niezadowolenie Wink a gdy Khan wygrywa fuksem z O_O wszyscy sa dla siebie mili...

a może my po prostu z oczkami się lubimy i nie prowokujemy do głupich napinek jak tu pewien raba_coś_tam (ty przekręcasz to i ja będę coby było równo)

cytat:
Ragabash napisał(a)
polecam karuzele i pilke do nogi pod blokiem... przedewszystkim tyczy sie to Kepasy (chodzi o dzisiejsza klanowke do PSD) Wink wiecej zycia Panowie... i Pani Katinko... a mniej gry i emocji Wink

to w takim razie winno się tyczyć i was bo też mieliśmy w ostatnim czasie kilka głupawych klanówek od waszych. czy też tyczy sie to tylko nas?.....

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil
29-05-2007 22:21 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
muzzy napisał(a)
skoro wysylasz ludzi na karuzele tzn ze sam sie jeszcze bawisz na placu zabaw ale nie musisz wciskac swoich rozrywek innym
i nie mow komus na kogo ma zakladac oblezenia sam sobie lepiej zaloz... czapke z wiatraczkiem na gorze i idz popylac na tej karuzeli ktora pewnie masz za aknem i na ktora pewnie spogladasz z utesknieniem gdyz juz dawno nie byles na placu zabaw (pewnie od czasu jak mamusia kupila nowego kompa)


za oknem mam dokladnie 2 karuzele Smile z czapk iz wiatraczkiem wyroslem Smile a kompa kupilem sam bo mnie na to stac Wink po twoim sposobie pisania NIETUROKu wnioskuje, ze masz... hmmm 17-18 lat? Wink i to ta gorna granica...

oblezenie bez rewelacji Wink O_O moglo duzo lepiej sie zaprezentowac Wink zapewne pora niekorzystna... Tongue ale normalni ludzie o tej porze... nie marnuja czasu na gre w BW Wink tak mozna by powiedziec z perspektywy przecietnego Khangurzatka i tego co mowi i co robi Roll Eyes Wink prosze, ale nie musicie przed kompem obryzac z nerwow paznokci Wink to nie ladnie... Wink dziewczyny nie lubia niezadbanych Panow Wink zapewne dlatego w Khan jest co najwyzej jedna Big Grin Tongue w dodatku mobilizujaca swoimi aktami klan do tego, aby sie nie lamal.. po prostu komedia Tongue
29-05-2007 22:41 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Bukownik
Member


Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ragabash, powiedzial Ci ktos, ze jestes świnią??, tak tylko z ciekawosci pytam

i jaka jest Twoja gorna granica wieku... hm... 23 stawiam... za to bez dziewczyny, kolegow i z kompleksami... koledzy w podstawowce sie znecali nad Toba?

a Khan i O_o gratuluje bardzo zacieklego oblega!!!

EDIT: literowka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bukownik: 29-05-2007 23:31.

29-05-2007 23:30 Bukownik jest offline Szukaj postów użytkownika: Bukownik Dodaj Bukownik do Listy kontaktów
Akuma
Member


Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 26
Klan: Hashashin Clan
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

THE_END pokazal nie tylko moc ale to on ten tatuaz odkryl - zrobil go jako pierwszy na servie i wiedzial o nim od jakis 2 tygodni ( od 2 lvl widac bonus z 3 ) - kiedy wybieral berzerkera i jego tatuaze tez nie mial pojecia ze akurat taki bonus bedzie mial - poszedl na slepo i wali takie dmg jak dystansowki Smile
29-05-2007 23:32 Akuma jest offline Szukaj postów użytkownika: Akuma Dodaj Akuma do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sorki ze sie wtracam w Wasze piekne polotu polemiki.. Dlaczego dajcecie sie prowokowac (nickow nie wymianiam kto/komu sie daje), nie lepiej nie odpowiadac na pewne teksty i "olac te teksty" przeciez to do niczego nie prowadzi.. Mad

Obleg fajny Tongue

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sege: 29-05-2007 23:49.

29-05-2007 23:49 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
unibot
Full Member


Data rejestracji: 05-10-2006
Postów: 68

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

katastrofo czy moze strofo kata hehehe bez urazy , tak sie skojarzylo
sekret najwiekszej paranoi oblezenia jest dosc prosty:

tool8 (*) zadaje cios krytyczny z broni Nóż do rzucania Zemsty (+5), Katastrofa zostaje zraniony za 153 PKT ŻYCIA.

program jest przyzwyczajony do tego , ze w walkach pomiedzy nami ,zawsze lykasz wszystko co leci w Twoim kierunku , ze wcisnal bezprawnie krytyka, albo to jakas reka boza........ w kazdym razie siadlo! fajowo!!!!

muzzy rzezniku, gdybym jadl czy pil to czytajac twojego posta bym sie udlawil, sadze ze kolega Ragabash jest tylko poirytowany faktem , ze w oblezeniach z nami zalicza glebe ,jak malo kto i dlatego w ramach czy to rozrywki czy poprawienia sobie samopoczucia, potrafi "wroga" na forum przyprawic o biala goraczke , w czym przyznaje jest dobry

wedlug mnie to najfajniejsze oblezenie w ktorym bralem udzial
30-05-2007 02:32 unibot jest offline Szukaj postów użytkownika: unibot Dodaj unibot do Listy kontaktów
mofyl
Member


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 49
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi tez sie oblezenie podobalo... jak wiekszosc z PSD/O_o. Szkoda tylko, ze padlem na poczatku 2 tury. Za to Evan moze byc dumny - kilka dni/tygodni temu napisal, ze chcialby mnie klepnac. No i prosze:

Evan atakuje bronią Przyjacielski Sztylet Samobójcy (+5), Motyllo zostaje zraniony za 48 PKT ŻYCIA.
Evan zadaje cios krytyczny z broni Przyjacielski Sztylet Samobójcy (+5), Motyllo zostaje zraniony za 82 PKT ŻYCIA.

Motyllo kończy swoje nie-życie na polu walki.

Pozdro dla wszystkich bioracych udzial w oblegu. Dzisiaj powtorka z rozrywki? Big Grin

__________________
Don't drink and run!
------------------------
[R5]: Gaua
30-05-2007 07:35 mofyl jest offline Szukaj postów użytkownika: mofyl Dodaj mofyl do Listy kontaktów
Kane>
Forum Ace


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 76
Klan: Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raga kiedyś nawet myślałem że jesteś zabawny niestety bardzo się myliłem, Twoje prowokacje dawno przekroczyły granice dobrego smaku a już samo obrażanie Katinki to już przejaw chamstwa i prostactwa w czystym wydaniu. Twoje wypowiedzi na forum chluby PSD raczej nie przynoszą a więc mam nadzieje że szefostwo klanu okaże trochę rozsądku i coś z tym fantem zrobi.
30-05-2007 09:32 Kane> jest offline Szukaj postów użytkownika: Kane> Dodaj Kane> do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bukownik napisał(a)
Ragabash, powiedzial Ci ktos, ze jestes świnią??, tak tylko z ciekawosci pytam

i jaka jest Twoja gorna granica wieku... hm... 23 stawiam... za to bez dziewczyny, kolegow i z kompleksami... koledzy w podstawowce sie znecali nad Toba?


jestem swinia Wink temu nie zaprzecze Smile 24 lata, co do bicia przez kolegow... hmmm... a ja myslalem, ze taka przeszlosc ma 3/4 Khanowcow Wink kolegow mam, dziewczyny nie mam... bo nie chce miec Smile na powodzenie nie narzekam Wink kompleksow nie mam Smile cos jeszcze chcesz wiedziec Genri? Roll Eyes a do gry mam ogromny dystans... i gdybys znal mnie na codzien nawet nie domyslibys sie, ze czasem lubie posiedziec sobie przed kompem i poklikac w BW Wink ja nie znam Ciebie ani Ty mnie wiec po co wypowiadac sie na swoj temat? co innego, gdy taki Kepasa pisze bzdurne klanowki do PSD... ze jestesmy tchorzami bo pora niedogodna? haha Tongue jeszcze tego brakowalo, aby Katastrofa zaczal sie umawiac z Katinka na wyznaczone przez nia godziny Big Grin tchorzami jestescie wy... nie walczycie, atakujecie sporo nizej punktowane klany... jak was inaczej nazwac? Wink do takich pseudo internetowych "wojownikow" nie mam i nigdy nie mialem szacunku, na moj szacunek trzeba sobie zasluzyc...

kolejna rzecz, podniecacie sie wygrana... szkoda, ze nie podniecaja was tak przegrane z PSD... ile to juz by bylo? Wink 40 do 3 dla PSD? Roll Eyes podejmijcie walke, a inaczej beda o was mowic... proste prawda? nikomu z PSD nie zal pkt reputacji i zawsze pojda chetnie pomoc do O_O nawet gdyby mieli przegrac... BO LICZA SIE ZASADY! ktorych Khan nie ma Wink glebiej nie wnikam. Moglibyscie chociaz budowac sie szybciej co by bylo zabierac jakies kwadraty lepsze Wink no i nie marudzcie juz o tych niedogodnych porach... bo... ile razy mozna wam powtarzac, abyscie zalozyli odwetowe w dogodnej dla was porze? Wink a marudzicie, ze to My zakladamy w niedogodnych dla Was... walczylismy o roznych porach, wygrywalismy zawsze, nawet, gdy Khan podjelo walke... wiec o co chodzi?

Thorga (26-04-2007 12:27)
no mialam nadzieje ze nie dolaczycie
Thorga (26-04-2007 12:27)
ale zobaczylam komplet
Thorga (26-04-2007 12:27)
to odwolalam ;/

pamietacie jak zalozyliscie oblezenie na 5 albo 6 rano? skoro zalozyliscie to pora musiala byc dla was dogodna Smile a jednak... oblezenie zostalo odwolane Wink Khan to klan komediantow nic wiecej Wink ale przynajmniej jest smiesznie na forum Smile

obleg z O_O przecietny... a juz na pewno nie macie sie czym chwalic Smile osobiscie wstyd by mi bylo pokazywac taki obleg na forum, zwlaszcza po tylu przegranych i tchorzowskim podejsciu do sprawy Wink

Z powazaniem

Pan Świnia Roll Eyes

edit:

cytat:
Kane> napisał(a)
Raga kiedyś nawet myślałem że jesteś zabawny niestety bardzo się myliłem, Twoje prowokacje dawno przekroczyły granice dobrego smaku a już samo obrażanie Katinki to już przejaw chamstwa i prostactwa w czystym wydaniu. Twoje wypowiedzi na forum chluby PSD raczej nie przynoszą a więc mam nadzieje że szefostwo klanu okaże trochę rozsądku i coś z tym fantem zrobi.


Katastrofo, karny jezyk dla Ragabasha!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 30-05-2007 09:39.

30-05-2007 09:35 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powoli mnie to rowniez zaczyna denerwowac

czy umiecie jak dorosli wypowiedziec sie w topiku xxx vs khan ?

rozumiem wszedl stereotyp "nie lubimy thorgi" byl taki sam kiedys ze mna

ale powoli przeginacie a o raga juz nie powiem....

ostatni razm wam mowie zacznijcie sie zachowywac na poziomie lub szybko stracicie mozliwosc wypowiadania sie na tym forum
nie bede sie bawil w warny ostrzegawcze bo nic nie daja odrazu bany to moze kilku z was sie uspokoji

przeciez to sa tacy sami ludzie jak wy to ze wygraja walke nie jest powodem do obrazania ich czy ponizania

ogolne napiniki wasze juz sie robia nudne..

i na tym zamykam kolejny topik rozmowek

//
gratuluje walki obu strona

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
30-05-2007 15:48 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE UKRADLI MI NAZWE vs - KHAN RAIDERS -

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH