Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Balans aren klanówych ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Balans aren klanówych ? 8 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pik
Double Ace


Data rejestracji: 28-12-2011
Postów: 142
Kraina: Moria VI

Balans aren klanówych ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=96f5f3e976

różnica punktów rankingowych 688 - rozumiem że klanu ze zbliżoną wartością punktów rankingowych nie było ? Gz

__________________

15-06-2014 21:26 Pik jest offline Szukaj postów użytkownika: Pik Dodaj Pik do Listy kontaktów
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

otaguj na ogolny

http://r16.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3ee91e5c0e

dziekujemy darkshu za nowy algorytm!

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

15-06-2014 21:27 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
Bin i Bash
Forum Ace


Data rejestracji: 20-02-2011
Postów: 76
Kraina: Moria II
Skąd: Z domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=bd415346c3
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3433a45018
15-06-2014 21:28 Bin i Bash jest offline Szukaj postów użytkownika: Bin i Bash Dodaj Bin i Bash do Listy kontaktów
kondzioelo
Full Member


Data rejestracji: 06-03-2012
Postów: 68
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=df1006322c
brawo!!! widzę że sporo takich cukiereczków się pojawi

__________________

15-06-2014 21:29 kondzioelo jest offline Szukaj postów użytkownika: kondzioelo Dodaj kondzioelo do Listy kontaktów
haaawer
Newbie


Data rejestracji: 27-04-2014
Postów: 2
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=46da0a15a4
wszedzie to samo jest
szczere gratulacje!
15-06-2014 21:30 haaawer jest offline Szukaj postów użytkownika: haaawer Dodaj haaawer do Listy kontaktów
Kabanosik
Triple Ace


images/avatars/avatar-9400.jpg

Data rejestracji: 03-06-2008
Postów: 243
Klan: _BD_
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

serio az zal patrzec na te areny

miszcz algorytmów i guru forum Darkshu zadziałał...

__________________
Twoj krzyk bo dostalas w oko z bliska .... xD
15-06-2014 21:30 Kabanosik jest offline Szukaj postów użytkownika: Kabanosik Dodaj Kabanosik do Listy kontaktów
Jadead
Double Ace


images/avatars/avatar-7730.jpg

Data rejestracji: 14-03-2008
Postów: 121
Klan: Next Generation
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To i ja dorzucę kilka kropli dziegciu

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=62e6e4ac60

Algorytm o kant czterech liter potłuc, już stary był o niebo lepszy

__________________
R2: Jadead
15-06-2014 21:32 Jadead jest offline Szukaj postów użytkownika: Jadead Dodaj Jadead do Listy kontaktów
Azur
Triple Ace


Data rejestracji: 09-05-2008
Postów: 189
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podziękowania dla Darkshu za wkład w opracowanie nowego algorytmu rankingowego.

Dziękuję
15-06-2014 21:32 Azur jest offline Szukaj postów użytkownika: Azur Dodaj Azur do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ad44068d8a
Dodałem w innym temacie. Ale skoro tu się zbiera xD

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
15-06-2014 21:33 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Bin i Bash
Forum Ace


Data rejestracji: 20-02-2011
Postów: 76
Kraina: Moria II
Skąd: Z domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomysł na nowy algorytm: niech system co tydzień każdemu klanowi dodaje losowo (od 1 do 10) monety. Nie trzeba będzie męczyć serwerów wyliczeniami itp. a będzie bardziej uczciwie jak teraz Tongue .
15-06-2014 21:34 Bin i Bash jest offline Szukaj postów użytkownika: Bin i Bash Dodaj Bin i Bash do Listy kontaktów
PorzeczkowyKról
Forum Ace


Data rejestracji: 27-07-2011
Postów: 94
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



__________________
r18 Rubin
r16 Rubin
15-06-2014 21:35 PorzeczkowyKról jest offline Szukaj postów użytkownika: PorzeczkowyKról Dodaj PorzeczkowyKról do Listy kontaktów
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bin i Bash napisał(a)
pomysł na nowy algorytm: niech system co tydzień każdemu klanowi dodaje losowo (od 1 do 10) monety. Nie trzeba będzie męczyć serwerów wyliczeniami itp. a będzie bardziej uczciwie jak teraz Tongue .


dziekujemy Bin i Bash za opracowanie algorytmu lepszego od alkorytmu Darkshu!

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

15-06-2014 21:45 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
CIPIOR
Double Ace


Data rejestracji: 26-10-2008
Postów: 131
Kraina: Moria
Skąd: r2, r13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Azur napisał(a)
Podziękowania dla Darkshu za wkład w opracowanie nowego algorytmu rankingowego.

Dziękuję


grunt ze sparta gdzie gra wygrala;]
15-06-2014 21:49 CIPIOR jest offline Szukaj postów użytkownika: CIPIOR Dodaj CIPIOR do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnie podziękujmy wszyscy darkshu, który na forum popisuje się w taki sposób:
Łowca Skarbów i +100 lucka - zbieramy linki i komentarze tej nieprzemyślanej w ogóle zmiany! <- odpowiedź na zwrócenie mu uwagi, że jest w błędzie. po tej odpowiedzi kolejne osoby piszą mu, że jest w błędzie, ale to nie przeszkadza mu w niczym dalej twardo obstaje przy swoim BŁĘDNYM rozumowaniu: Łowca Skarbów i +100 lucka - zbieramy linki i komentarze tej nieprzemyślanej w ogóle zmiany!

przyczepił się do mojego posta, co wywołało u mnie śmiech: Łowca Skarbów i +100 lucka - zbieramy linki i komentarze tej nieprzemyślanej w ogóle zmiany! na mój śmiech powołał się na matematykę na poziomie podstawowym: Łowca Skarbów i +100 lucka - zbieramy linki i komentarze tej nieprzemyślanej w ogóle zmiany! tylko, że był w BŁĘDZIE

kolejny przykład gdy darkshu będącego w BŁĘDZIE Balans CR i Berserker + premium i pomimo zwrócenia mu uwagi dalej przy tym obstawał.

bardzo, ale to bardzo mu dziękuję za to co sobą reprezentuje i jak często potrafi być w błędzie. szkoda tylko, że ktokolwiek zwraca się o pomoc do kogoś takiego, bo normalni, logicznie myślący ludzie, którzy potrafią się przyznać do błędu, a nie z uporem debila obstawać przy tym samym, ponoszą tego konsekwencje.

DZIĘKUJĘ _o/
15-06-2014 21:53
zmierzch
Lord


images/avatars/avatar-25120.gif

Data rejestracji: 23-10-2009
Postów: 359
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5dfad5e26a


spaprany jest totalnie ten algorytm

__________________
r10, r17 Zmierzch
15-06-2014 22:12 zmierzch jest offline Szukaj postów użytkownika: zmierzch Dodaj zmierzch do Listy kontaktów
Emiljanek
Member


Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 25
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No sorki wielkieTongue to losowanie to się chyba odbywało w brudnym nocniku???? jak niby mamy wygrać z klanem który jest od nas lepszy o 10000 poziomów i jest w akcie 3 a my w 1???? Pomyślał ktoś nad tym???? Oczywiście nie Tongue Ale mało ważne lepiej doje....ć początkującym niech się szlachta bawi nie????? żal.pl może nawet wiocha.plTongue pozdrawiam działaczy BWTongue Palcie mniej ziółka bo jednak komu jak komu, ale wam szkodziSmile rotfl

__________________
"Kto nie ma szczęścia w kartach, nie ma pieniędzy na miłość!"

ofki na nick: LordOfDark
15-06-2014 22:19 Emiljanek jest offline Szukaj postów użytkownika: Emiljanek Dodaj Emiljanek do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wypowiem się bo ktoś kala moje imię
algorytm jest git - ale nie jest czystym moim pomysłem ale adaptacją na nim bazującym
Ja oparłem go o punkty doświadczenia postaci
gdzie pomiędzy lvl 100 a 99 etc jest duża różnica skokowa
biorąc analizę nowego rankingu ewidentnie została wzięta punktacja nie oparta o punkty doświadczenia ale o ranking aren 1vs1 który sprawia że różnica mocno się zaciera i sprowadza do mniejszych wartości liczbowych, łatwiej o chwiejne wyniki
gram na kilku serwerach ( choć obecnie najaktywniej na r2 )
stoczyłem 4 walki klanowe
1 była z przeciwnikiem porównywalnym siłowo - ale przegrana - przeciwnik miał minimalną przewagę w punktach - ale był za mocny sprzętowo (r6)
1 z przeciwnikiem zdecydowanie silniejszym - przegrana - ale przy kiepskim losowaniu dopuszczalna (r3)
1 z przeciwnikiem zdecydowanie słabszym - wygrana - losowanie niedopuszczalne - ale ze względu że to dół rankingowy i raptem - 3 osoby biorące udział w walce do przełknięcia (r7)

No i wreszcie to z r2 - z przeciwnikiem z którym już walczyliśmy w poprzedniej edycji algorytmu - zdecydowane zwycięstwo po naszej stronie , z drugiej strony przeciwnik choć słabszy to porównywalny z nami siłowo, czyli losowanie jak najbardziej dopuszczalne

PoSSeSSeD [PSD] R2PL Rayneven 50 / 50 200542 3 / 6 / 0
4. Phoenix_Obsessed [-Asylum-] R2PL heimdall 50 / 50 189236 6 / 3 / 0
5. Companieross [-BTK-] R5PL Drakanus 50 / 50 187310 6 / 3 / 0
6. BLACK-SPARTA [B-S] R2PL Xclusiv 48 / 50 181245 6 / 3 / 0
7. Brain Eaters [MUZG] R13PL dawid_pogoń1988 49 / 50 178472 6 / 3 / 0
8. Gwiezdna Horda [-Horda-] R5PL Wladca_Polnocy 50 / 50 177572 5 / 4 / 0

Jak na mój gust rozwiązanie powinno być jeszcze skorygowane i bardziej oparte na punktach doświadczenia a nie rankingu 1vs1 - ew. zwiększone bonusy indywidualne za przegraną/ wygraną kilkukrotnie
edit: ew. skalowane wraz z lawelem postaci czyt. np lvl/10 x obecna wartość

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Darkshu: 15-06-2014 22:30.

15-06-2014 22:22 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Emiljanek
Member


Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 25
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Darkshu niech się wypowie Rayneven jego przynajmniej kojarze z tej gry bo Ciebie niekoniecznie i algorytm jest do baniSmile Teraz następuje zwolnienie blokady, wrzucamy tysiąć piłeczek do nocniczka i losujemy Smile ooooo popadło dziwnie, ale to nic Smile ważne że ktoś wygrałSmile zasłużenie czy nie???? a kogo to obchodzi???? ważne, że premke kupują i że grają...no żal kuźwa....

__________________
"Kto nie ma szczęścia w kartach, nie ma pieniędzy na miłość!"

ofki na nick: LordOfDark
15-06-2014 22:31 Emiljanek jest offline Szukaj postów użytkownika: Emiljanek Dodaj Emiljanek do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie myli się tylko ten który nic nie robi - napisałem już moją analizę do sushiego i oczekuję że obecny patch będzie wciąż poprawiany

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
15-06-2014 23:31 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Kaledonka
Triple Ace


images/avatars/avatar-25119.jpg

Data rejestracji: 30-05-2014
Postów: 151

RE: Balans aren klanówych ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pik napisał(a)
różnica punktów rankingowych 688 - rozumiem że klanu ze zbliżoną wartością punktów rankingowych nie było ? Gz


Wszyscy co pamiętają czasy sparingów... zanim ich Administracja nie zgilotynowała...
wiedzą jak trudno było o wyrównaną walkę między klanami...
by nie było kwasów wśród przegranych...

Więc prawdopodobnie jest dużo prawdy w twierdzeniu że system nie bardzo ma jak dobrać dwa równe siłami zgłoszone Klany, Wink
nawet gdyby algorytm dobierania nie zawierał żadnych wad...

Więc tak nie skaczcie na biednego Darkshu...
nie Jego biednego wina że został wymieniony w chanelogu... Wink

Kilka razy się przewinęło w systemie gry żeby areny Klanowe
zastąpić arenami 10 vs 10 i uważam że to byłoby najlepsze.

Jeśli areny Klan vs Klan mają być zachowane to,
zakładając że w końcu algorytm doboru wadliwy nie będzie...
...to musiałby być odpalany jakiś naprawdę dobrze pomyślany bonus wyrównujący dla strony słabszej...
bo równe klany dobrać jest najczęściej niemożliwością. Wink

Dobranoc... Wink

__________________
Złoty medal Twórców
pytanie do...
16-06-2014 00:03 Kaledonka jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaledonka Dodaj Kaledonka do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najprawdopodobniej dwa równe klany nie istnieją. Po co takie tematy? Jak się nie podoba t nie dolaczajcie, bonus sezonowy weźmie ktoś inny.

Może trzeba rozważyć jakieś monety dla przegranego bo niektórzy uschną, tyle łez wyleją.
16-06-2014 00:17 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Spor
Full Member


images/avatars/avatar-25137.jpg

Data rejestracji: 25-05-2011
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To i ja się wypowiem. Wcześniej może algorytm był słaby, ale teraz to w ogóle jest tragedia. Trafić na klan z 10x mocniejszy i nawet nie wykonać ani jednego ataku ? Klan gdzie średnia punktów to 905 trafia na klan ze średnią ok.2k. No coś jest nie halo. Nie chcę krytykować Darkshu, bo to pewnie nie jego wina że tak to wyszło. Może i Admini tego nie przewidzieli, na błędach się człowiek uczy itd. Jednak proponuję aby do następnej Areny to poprawić bo inaczej będzie to jeden wielki niewypał i tego typu tematów będzie tylko więcej.

Proszę więc aby to poprawić droga administracjo Smile
Z góry dziękuję i pozdrawiam!

__________________
R16 - Spor
16-06-2014 00:24 Spor jest offline Szukaj postów użytkownika: Spor Dodaj Spor do Listy kontaktów
Eternal
Double Ace


Data rejestracji: 27-12-2007
Postów: 130
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
dokładnie podziękujmy wszyscy darkshu, który na forum popisuje się w taki sposób:
Łowca Skarbów i +100 lucka - zbieramy linki i komentarze tej nieprzemyślanej w ogóle zmiany! <- odpowiedź na zwrócenie mu uwagi, że jest w błędzie. po tej odpowiedzi kolejne osoby piszą mu, że jest w błędzie, ale to nie przeszkadza mu w niczym dalej twardo obstaje przy swoim BŁĘDNYM rozumowaniu: Łowca Skarbów i +100 lucka - zbieramy linki i komentarze tej nieprzemyślanej w ogóle zmiany!

przyczepił się do mojego posta, co wywołało u mnie śmiech: Łowca Skarbów i +100 lucka - zbieramy linki i komentarze tej nieprzemyślanej w ogóle zmiany! na mój śmiech powołał się na matematykę na poziomie podstawowym: Łowca Skarbów i +100 lucka - zbieramy linki i komentarze tej nieprzemyślanej w ogóle zmiany! tylko, że był w BŁĘDZIE

kolejny przykład gdy darkshu będącego w BŁĘDZIE Balans CR i Berserker + premium i pomimo zwrócenia mu uwagi dalej przy tym obstawał.

bardzo, ale to bardzo mu dziękuję za to co sobą reprezentuje i jak często potrafi być w błędzie. szkoda tylko, że ktokolwiek zwraca się o pomoc do kogoś takiego, bo normalni, logicznie myślący ludzie, którzy potrafią się przyznać do błędu, a nie z uporem debila obstawać przy tym samym, ponoszą tego konsekwencje.

DZIĘKUJĘ _o/


bo Darkshu niebawem stanie się członkiem grona "tych co sie nie mylo" i w ogóle, ja nie rozumiem dlaczego sie przypier.......... .W końcu policzył, wszystko jest super, areny rozegrane cudownie, Darkshu złote monety zdobył.
16-06-2014 00:55 Eternal jest offline Szukaj postów użytkownika: Eternal Dodaj Eternal do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Był stary algorytm, było źle. Jest nowy, też jest niedobrze, ale czy jest to powód do obrażania kogoś? Prawdopodobnie 3/4 z was nie ma zielonego pojęcia na temat algorytmiki, ja sam mam znikome - dlatego się tego nie tykam. Jestem jednak ciekaw ilu z was jest w stanie, skoro ten algorytm nie działa - a nie działa - napisać lepszy algorytm. Chętni?

PS. Rozumiem psioczenie na źle działający algorytm, który niejako faworyzuje silniejsze klany (w sensie składające się z mocniejszych w arenach 1v1 graczy), ale psioczenia na jego pomysłodawcę już nie. Tym bardziej, że to nie on odpowiada za ostateczną jego formę.


Edit: Jakiś durna ikonka przy odpowiedzi się wkradła.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 16-06-2014 03:34.

16-06-2014 03:33 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Pik
Double Ace


Data rejestracji: 28-12-2011
Postów: 142
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
Najprawdopodobniej dwa równe klany nie istnieją. Po co takie tematy? Jak się nie podoba t nie dolaczajcie, bonus sezonowy weźmie ktoś inny.

Może trzeba rozważyć jakieś monety dla przegranego bo niektórzy uschną, tyle łez wyleją.


no to super myślenie Big Grin dwa równe klany na pewno nie istnieją - ale nie wierzę, że nie było klanu ze zbliżoną siłą, zamiast areny 100 + która była u nas vs my czyli 80.

__________________

16-06-2014 06:02 Pik jest offline Szukaj postów użytkownika: Pik Dodaj Pik do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hhhhh

nie działa dobrze Wink

__________________
Tonąca_rybka

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez turlacz1: 16-06-2014 06:52.

16-06-2014 06:49 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
masterofpapets
Lord


images/avatars/avatar-1499.jpg

Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 479
Klan: Night Lords
Kraina: Moria
Skąd: R1, R2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może algorytm Darkshu był dobry, ale jego implementacja przez Konrada nie była dobra?? Pewnie BwTeam dorzucił do algorytmu swoje 3 grosze i wyszło jak wyszło.

"Nieaktywni i wyraźnie słabsi członkowie klanu będą pomijani w procesie obliczania siły klanu". Jak na mój gust siła klanu w głównej mierze powinna być liczona na podstawie punktów doświadczenia lub poziomów graczy, a po linkach widać, że chyba tak nie jest.

__________________
R2 Nemesis83

R12 Nemesis83




16-06-2014 07:27 masterofpapets jest offline Szukaj postów użytkownika: masterofpapets Dodaj masterofpapets do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

doprecyzuje - tylko i wyłącznie po punktach doświadczenia ( który to parametr może być modyfikowany - ale powinien być bazowy ) punkty doświadczenia mają rozkład nieliniowy o w miarę porównywalnej charakterystyce co siła postaci, poziomy graczy takiej nie posiadają, i nie powinny bezpośrednio mieć na nią wpływu ( a pośrednio punkty doświadczenia to przecież też poziomy graczy )

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
16-06-2014 07:40 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można by spróbować coś prostego.

Ułożenie klanów po kolei względem sumy punktów dołączonych graczy. Pierwszy walczy z drugim, trzeci z czwartym itd.
W praktyce będą identyczne raporty, ale płaczu będzie mniej. No bo ciężko narzekać na dobranie przeciwnika pod względem zwykłej sumy punktów.

Do tej pory miałem jedną klanowa arenę, w której przegrana strona chociaz udawała, że walczy. Reszta to jednostronne miazgi i pewnie to sie nigxy nie zmieni.
16-06-2014 08:48 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

serio ? ;p
http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=f008f4a6f1
http://r16.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5284d11ad6
ileż hejtu masaaakra ^^
Panowie nie od razu Rzym zbudowano - nie wszystko musi od razu działać ...

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez raikiri: 16-06-2014 11:36.

16-06-2014 11:27 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Balans aren klanówych ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH