Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 73967; 10984 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 73967; 10984
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

73967; 10984 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 73967
Postać Echelios

ID 10984
Postać robjok

Multikonto - ban stały

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

16-06-2014 12:32 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
malina71
Newbie


Data rejestracji: 18-06-2014
Postów: 1
Kraina: Necropolia III

Re: 73967; 10984 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Dostałem bana i wiem że słyszenie proszę o informację co mogę zrobić aby karę ze mnie ściągnięto.

Pozdrawiam
Robert Jankowski
18-06-2014 13:25 malina71 jest offline Szukaj postów użytkownika: malina71 Dodaj malina71 do Listy kontaktów
kokosanek
Newbie


Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 5
Klan: Cukiereczki
Kraina: Necropolia II
Skąd: Brzozów/Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
Kilka dni temu pożyczyłem graczowi sprzęt na ekspę (przez handel). Czy istnieje możliwość odzyskania pożyczonych przedmiotów?

__________________
nick: kokosanek

Życie to ciągła walka. Do obiadu z głodem, po obiedzie ze snem.

20-06-2014 16:15 kokosanek jest offline Szukaj postów użytkownika: kokosanek Dodaj kokosanek do Listy kontaktów
Olicaa
Junior Member


Data rejestracji: 15-01-2013
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
Mam podobny problem, ponieważ również pożyczyłem dość długą chwilę temu sprzęt na zaliczenie pielgi graczowi robiok (przez handel), lecz dość długo byłem na urlopie i gdy wróciłem, to po prostu nie zdąrzyłem go odebrać, bo przy okazji o nim zapomniałem. Skończyła mi się premka, więc historii handlu nie zobaczyłem. Ostatnio wystawił mi go, lecz poprosiłem o zmianę półki i sprzętu się nie doczekałem. Są szanse na odzyskanie sprzętu?

__________________
R3: olica
20-06-2014 21:43 Olicaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Olicaa Dodaj Olicaa do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Re: 73967; 10984 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
malina71 napisał(a)
Witam,

Dostałem bana i wiem że słyszenie proszę o informację co mogę zrobić aby karę ze mnie ściągnięto.

Pozdrawiam
Robert Jankowski



Odczekać 30 dni i próbować się odwołać .


Co do pożyczonego sprzętu, poszły pw w grze.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

24-06-2014 20:37 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 73967; 10984

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH