Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Anulowanie karawany » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Anulowanie karawany 6 Ankieta - średnia ocena: 2,506 Ankieta - średnia ocena: 2,506 Ankieta - średnia ocena: 2,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dzaroo
Triple Ace


Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 228
Kraina: Moria II
Skąd: Olsztyn

Anulowanie karawany Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak zmian pode mnie, bo jestem noobem i ta zmiana sprawi ze bede koksil jak inni : ] to tak na wstepie zebyscie darowali sobie spam o placzu itp itd a zeby widoczne byly metrytoryczne wypowiedzi.


A wiec do rzeczy, spotkalo mnie dzis cos za co oczywiscie winien jestem sam... gapiostwo i tyle, a mianowicie pusilem karawane nie zauwazajac ze skonczylo mi sie skrocenie. Karawana na full wypkach bez skrocen trwa wiecznosc a wczesniej postawilem kw i expe no i teraz ide goly.

Moja propozycja to mianowicie opcja anulowania puszczonej karawany, kazdemu moze sie zdarzyc cos co bedzie mialo wiekszy priorytet niz puszczone wypki i taka opcja daje pewna elastycznosc. Oczywiscie ilosc puszczonych wyprawek wraca do nas, ewentualnie minus ta ktora aktualnie leci.. przykladowo puszczamy 10 wyprawek to jest 30 min na skroceniu deluxe, akutalny czas do konca to 28:30 min czyli leci pierwsza wyprawka z karawany, w momencie anulowania karawany wraca do nas 9 wyprawek a ta co sie zaczela idzie w niepamiec.
21-06-2014 18:31 Dzaroo jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzaroo Dodaj Dzaroo do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

było już i nie przeszło


i jak już miałoby wejść byłabym za tym żeby przepadały WSZYSTKIE wyprawki z karawany którą odwołujemy

tzn. walisz karawanę 24 pielg i odwołujesz ją? Płacisz za to 24 wyprawki i wszystkie surowce które karawana kosztowała.

Proste. Za gapowe się płaci Tongue
21-06-2014 18:37
zmierzch
Lord


images/avatars/avatar-25120.gif

Data rejestracji: 23-10-2009
Postów: 359
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wielbłądy chcesz zostawić na środku pustyni ?;p Zdechną i nie będzie jak puszczać karawan xD

__________________
r10, r17 Zmierzch
21-06-2014 19:02 zmierzch jest offline Szukaj postów użytkownika: zmierzch Dodaj zmierzch do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak napisała Groszek,było juz poruszane kilkukrotnie,odpowiedzią było zdecydowane "nie".

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony
21-06-2014 19:54 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie, przecie jest systemowa informacja, która przypomina że kończą się usługi premium.

Jak sam napisałeś, gapiostwo. A za nie wypadałoby płacić.
Ja osobiście zawsze przedłużam, jak dostaje info że się kończy.

Better safe than sorry.

__________________

21-06-2014 21:01 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, ze po wprowadzeniu czegoś takiego, dopiero by się pomyłki zaczęły.
Teraz usługa premium niefortunnie wygaśnie raz na 6 miesięcy??
Problem z kliknięciem karawany bez skrócenia zdarzy się u 1/2000 graczy...

A jak wprowadzą anulowanie, co trochę ktoś będzie się mylił i przez przypadek wyprawki psuł.
Chyba gra nie warta świeczki

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
21-06-2014 23:00 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Anulowanie karawany

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH