Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Problem z internetem » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Problem z internetem
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Problem z internetem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taaaak wiem, lubicie takie tematy Big Grin

parę dni temu podczas gry w lola pojawiły się "mikrolagi" powiedzmy że raz na kilka minut postać przeskakuje o centymetr w inne miejsce... nic strasznego a do tego pojawiło się po patchu stąd myślałem że to wina tego... wczoraj postanowiłem odpalić battlefielda 3 i tam już jest gorzej, co około 10 sek lag na 0.5 sekundy... do tego zauważyłem że na fb niektóre obrazki się nie ładują mimo tego że inni je widzą normalnie... dziewczyna również zgłasza problemy z lagami na telefonie (wifi) aczkolwiek tutaj nie ręczę i nic więcej powiedzieć nie mogę Tongue czarę goryczy przelał fakt że chciałem zaktualizować javę ale instalacja się nie odpala ponieważ... wyskakuje błąd że nie da się jej wykonać przy aktualnych ustawieniach połączenia internetowego

po za tymi problemami net działa jak trzeba. ściąga i wysyła z normalną prędkością a nawet trochę większą bo wcześniej przez 2 miesiące ani razy nie osiągnął maximum pobierania a teraz za każdym razem mam full, filmy da sie oglądać, ping w lolu na poziomie 40 i żadnych skoków. Zapewniam również że problem nie jest spowodowany programem obciążającym łącze.

internet od inei 50mb/s jeśli to jest ważne... dzwoniłem do patałachów ale nic nie potrafią pomóc twierdząc że to moje wina -_- stąd prosiłbym o jakieś rady żeby sprawdzić czy to nie leży po stronie komputera
22-06-2014 15:55 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Grzesiekgra
Double Ace


images/avatars/avatar-20548.jpg

Data rejestracji: 08-03-2008
Postów: 126
Kraina: Necropolia II
Skąd: Tam gdzie Ty nie dojedziesz.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://en.reddit.com/r/leagueoflegends/c...the_last_patch/

Tu jeśli chodzi o LoLa.

__________________
R19 - KompletnieNie id 8983

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grzesiekgra: 22-06-2014 17:35.

22-06-2014 17:34 Grzesiekgra jest offline Strona domowa Grzesiekgra Szukaj postów użytkownika: Grzesiekgra Dodaj Grzesiekgra do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kartel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grzesiekgra napisał(a)
http://en.reddit.com/r/leagueoflegends/c...the_last_patch/

Tu jeśli chodzi o LoLa.



dzięki, a co do reszty? nikt nic nie poradzi?
24-06-2014 20:03 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Problem z internetem

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH