Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Moria I // Przebudowa sufixu "szybkości" w zbrojach » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Moria I // Przebudowa sufixu "szybkości" w zbrojach 11 Ankieta - średnia ocena: 2,6411 Ankieta - średnia ocena: 2,6411 Ankieta - średnia ocena: 2,64
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Moria I // Przebudowa sufixu "szybkości" w zbrojach Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak wiadomo "szybkość" w zbrojach daje potężnego kopniaka wszystkim broniom, ale tylko palna ma potężnego minusa.

Proponuję przebudować "szybkość" z bonusu:

cytat:
ilość dodatkowych ataków każdą bronią: 2, trafienie krytyczne bronią palną -62 %


na bonus:

cytat:
ilość dodatkowych ataków każdą bronią: 2, trafienie krytyczne każdą bronią -62 %


Jedno, czy dwa słowa dla niewtajemniczonych:

Biała 2h - krytyki po ~2k
Biała 1h - krytyki po ~1k
Dystans - krytyki po ~1,2k na toporku lub ~1,6k na kuszy

Wszyscy dostają mega boosta z "szybkości" natomiast palna 1h jej w ogóle nie używa (bo tak ma równo 0 krytyka), a palna 2h tylko na snajperce i miotaczu.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez groszekZpuszki: 22-06-2014 23:06.

22-06-2014 23:05
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tam widziałem ssaki ze śmierć peleryną szybkości i tatkiem gangster, ale co ja tam wiem.


p.s. popieram, kryta jest aż nadto Big Grin
22-06-2014 23:10
rikitiki
Lord


Data rejestracji: 17-09-2013
Postów: 278
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na NIE


Groszek jesteś ze mną w klanie i widzisz co robie na zabójcy ze speedem a teraz chcesz mnie jeszcze uciąć i wielu innych.

Masz z DE krytyka a Adek z R2 pokazuje ze da się używać speeda (na gangsterze jeszcze )

__________________

22-06-2014 23:15 rikitiki jest offline Szukaj postów użytkownika: rikitiki Dodaj rikitiki do Listy kontaktów
Dooms day
Member


Data rejestracji: 23-03-2013
Postów: 29
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak brawo dla pomysłodawcy chyba z necro...

Ja proponuję w ogóle usunąć prefix śmierć setu bo za dużo ataków dodaje a szybkość ? niech też za bardzo wykokszone ! jak ktoś jest dobry to na itemach ze sklepu bedzie dawał rade Big Grin




Ps. poprosze +1
22-06-2014 23:15 Dooms day jest offline Szukaj postów użytkownika: Dooms day Dodaj Dooms day do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rikitiki napisał(a)
Jestem na NIE


Groszek jesteś ze mną w klanie i widzisz co robie na zabójcy ze speedem a teraz chcesz mnie jeszcze uciąć i wielu innych.

Masz z DE krytyka a Adek z R2 pokazuje ze da się używać speeda (na gangsterze jeszcze )



jestem po prostu obiektywna Big Grin
tylko rasa ssaka może używać spida na palnej 1h, ale i tak bez umagów nie ma maxa krytyka
natomiast każdy inny typ broni poza palną lata sobie na 85% krytyka czy to ze spidem czy bez



a tu taka mała wisienka na torcie Big Grin

cytat:
Przedmiot: Legendarna Doskonała Zabójcza Piła łańcuchowa Bazyliszka (+5)


Typ: Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 199 - 259
Cechy: trafienie -44, ilość ataków na rundę: 3, szansa trafienia krytycznego +127 %, ZWINNOŚĆ +45, obrażenia broni +21, obrażenia minimalne +54, obrażenia maksymalne +63, WPŁYWY +47, szansa trafienia bronią zwiększona o 25 %
Wymagania: POZIOM: 168, SIŁA: 151, INTELIGENCJA: 98, WIEDZA: 100, ZWINNOŚĆ: 77, Postać musi być w akcie: 2
Cena: 1 695 000 PLN ; Cena sprzedaży: 847 500 PLN ; Mana: 7056 ; Nanity: 11909



więcej niż

cytat:
Przedmiot: Legendarny Doskonały Miotacz płomieni (+5)


Typ: Broń palna dwuręczna
Obrażenia: 67 - 167
Cechy: trafienie -24, ilość ataków na rundę: 5, szansa trafienia krytycznego +118 %, broń ignoruje 100 % obrony przeciwnika, ZWINNOŚĆ +9, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +12, łączne obrażenia broni +20 %
Wymagania: POZIOM: 91, SIŁA: 80, ZWINNOŚĆ: 60, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ: 66, INTELIGENCJA: 84, WIEDZA: 77, Postać musi być w akcie: 2
Cena: 1 017 000 PLN ; Cena sprzedaży: 508 500 PLN ; Mana: 2647 ; Nanity: 13666



I gdzie tu sprawiedliwość? Big Grin
22-06-2014 23:18
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem jak najbardziej za! Ale usunieciem tego tematu. W sumie te 8 atakow ktore mam na bialej 2h i niepelnego kryta to za duzo! Przeciez palna ktora ma np 14 atakow cierpi z tego powodu...

No i faktycznie szybkosc powinna byc przebudowana. Proponuje skrocic czas ataku bo jaka to szybkosc skoro atakuje sie tak samo jak bez niej???

A tak na powaznie to jesten zdecydowanie na nie.
22-06-2014 23:21 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
Pytek1234
Newbie


Data rejestracji: 11-10-2011
Postów: 7
Klan: B_S
Kraina: Moria
Skąd: Z mamy od Taty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czas się przebranżowić Smile

Jestem na nie , sądzę , że jak ktoś pomyśli to i pałką Wendola sczyści Smile

Wszystko jest dla ludzi , itemki i kombinacje są dla nas popieram Adek w gangsterze, i inni też sobie śmigają i nie narzekająSmile
22-06-2014 23:22 Pytek1234 jest offline Strona domowa Pytek1234 Szukaj postów użytkownika: Pytek1234 Dodaj Pytek1234 do Listy kontaktów
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zupełnie nieprzemyślana propozycja, 0/10.

cytat:
Ja jestem jak najbardziej za! Ale usunieciem tego tematu.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _KING_: 22-06-2014 23:23.

22-06-2014 23:23 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
Flacha
Lord


Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 472
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
groszekZpuszki napisał(a)
a tu taka mała wisienka na torcie Big Grin

cytat:
Przedmiot: Legendarna Doskonała Zabójcza Piła łańcuchowa Bazyliszka (+5)


Typ: Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 199 - 259
Cechy: trafienie -44, ilość ataków na rundę: 3, szansa trafienia krytycznego +127 %, ZWINNOŚĆ +45, obrażenia broni +21, obrażenia minimalne +54, obrażenia maksymalne +63, WPŁYWY +47, szansa trafienia bronią zwiększona o 25 %
Wymagania: POZIOM: 168, SIŁA: 151, INTELIGENCJA: 98, WIEDZA: 100, ZWINNOŚĆ: 77, Postać musi być w akcie: 2
Cena: 1 695 000 PLN ; Cena sprzedaży: 847 500 PLN ; Mana: 7056 ; Nanity: 11909



więcej niż

cytat:
Przedmiot: Legendarny Doskonały Miotacz płomieni (+5)


Typ: Broń palna dwuręczna
Obrażenia: 67 - 167
Cechy: trafienie -24, ilość ataków na rundę: 5, szansa trafienia krytycznego +118 %, broń ignoruje 100 % obrony przeciwnika, ZWINNOŚĆ +9, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +12, łączne obrażenia broni +20 %
Wymagania: POZIOM: 91, SIŁA: 80, ZWINNOŚĆ: 60, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ: 66, INTELIGENCJA: 84, WIEDZA: 77, Postać musi być w akcie: 2
Cena: 1 017 000 PLN ; Cena sprzedaży: 508 500 PLN ; Mana: 2647 ; Nanity: 13666



I gdzie tu sprawiedliwość? Big Grin


Weź pod uwagę, że nikt zabójczej bazyliszka nie będzie używał. Demoniczne/zwinne krwiopijcy/samobojcy/zemsty są w użyciu. Porównaj se tą zaproponowaną przez ciebie piłe do http://r17.bloodwars.interia.pl/test_ite...1&playerLvl=100 lub http://r17.bloodwars.interia.pl/test_ite...1&playerLvl=100 . Po co multiatakowej kolejne 2 ataki jak może mieć zwinkę i dmg z SS. Chyba, że dążymy do tego aby wszyscy latali w Śmiercionośnych Pelkach Speeda. To jest najlepszy kontrargument na ten idiotyczny pomysł.

Jestem na nie, Temat-Trol i nie należy go traktować na poważnie. Palna ma minusa ale jak się jej opłaca to jakoś używa? Nie wszyscy muszą latać w szybkościach.

Edyta:
cytat:
groszekZpuszki napisał(a)
Wszyscy dostają mega boosta z "szybkości" natomiast palna 1h jej w ogóle nie używa (bo tak ma równo 0 krytyka), a palna 2h tylko na snajperce i miotaczu.

No fakt - trzeba gangstera wzmocnić bo biedak ma tak ciężko jako jedyny. Czekamy na falę zmian tatka z ganga na coś innego po uświadomieniu ich tym tematem jak ciężko mieli.

PS. Zakład, że zara gangsterzy, których jest teraz sporo wypłaczą sobie tę zmianę?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Flacha: 22-06-2014 23:38.

22-06-2014 23:36 Flacha jest offline Szukaj postów użytkownika: Flacha Dodaj Flacha do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
groszekZpuszki napisał(a)
tylko rasa ssaka może używać spida na palnej 1h, ale i tak bez umagów nie ma maxa krytyka
natomiast każdy inny typ broni poza palną lata sobie na 85% krytyka czy to ze spidem czy bez

bodajże 72 mocy krwi wystarczy by na ekspach ssakiem bez umagów latać w śmierć speedzie ds5 i mieć max kryta. więc wystarczy odpowiednie szamany, biżu i poziom, a wtedy umagi zbędne.

balansowanie wszystkich tatków uwzględnia ten minus do kryta w szybkości, więc takie jednostkowe zmiany w itemach są w sumie zbędne.

ale i tak jestem na tak.

22-06-2014 23:51
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Koniec spamu !!!
Po ostrzeżeniu ustnym dla wszystkich wyżej, nie chce mi sie nawet rozdrabniać.

Karmicie trole i sami trolujecie. Widać ze temat totalnie napinkowy.
Zupełnie nierealne do wprowadzenia.
Ot tak, zeby pokazać ze mi niefajnie na palnej i chce uziemić pozostałych

Zamykam

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
23-06-2014 00:53 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Moria I // Przebudowa sufixu "szybkości" w zbrojach

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH