Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » KUPNO/SPRZEDAŻ 11136 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 11136 14 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

11136 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 11136
Postać Trucha
Login Trucha

Próba sprzedaży konta za korzyści materialne - ban stały

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

26-06-2014 21:39 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
tkaczyk123
Junior Member


Data rejestracji: 23-05-2013
Postów: 12
Klan: Pub
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakies dowody? Trucha to moj kumpel z reala i wiem ze nie chcial sprzedac konta "za korzysci materialne"..
26-06-2014 22:35 tkaczyk123 jest offline Szukaj postów użytkownika: tkaczyk123 Dodaj tkaczyk123 do Listy kontaktów
emmyksiak
Junior Member


Data rejestracji: 23-01-2012
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to sa juz żarty dostałam te konto za DARMO ....

__________________
trucha r16

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez emmyksiak: 26-06-2014 23:39.

26-06-2014 23:31 emmyksiak jest offline Szukaj postów użytkownika: emmyksiak Dodaj emmyksiak do Listy kontaktów
rysioo22
Newbie


Data rejestracji: 10-08-2013
Postów: 2

Re: 11136 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy kogos tu pogieło ? Konto za freee oddane

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rysioo22: 26-06-2014 23:55.

26-06-2014 23:55 rysioo22 jest offline Szukaj postów użytkownika: rysioo22 Dodaj rysioo22 do Listy kontaktów
Vaynard
Forum Ace


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 85
Klan: Underworld
Kraina: Necropolia X
Skąd: Tczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaja niezle teraz. Gdzie sa dowody? Konto zostalo oddane za darmo bo byly wlasciciel nie mial czasu grac

__________________
Dawniej r3 -Vaynard - White Dragons
Obecnie r16 - Vaynard - Public Enemies



27-06-2014 00:04 Vaynard jest offline Szukaj postów użytkownika: Vaynard Dodaj Vaynard do Listy kontaktów
trutru
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2013
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wlasnie dostalem maila od wlasciciela o tym, ze konto zostalo zablokowane.
W BW nie gram juz ponad 3 tygodnie - nudzi mnie ta gra. Nudzila i bedzie nudzic na kazym serwerze.

Ale wracajac do tematu - za jakie pieniadze? Napisalem jedna klanowke z pytaniem kto chcialby przejac konto. Odpisala Emdika i do niej powedrowalo. Jakie korzysci majatkowe? Dowod? jakakolwiek wiadomosc? cokolwiek... ?

__________________
---
27-06-2014 00:22 trutru jest offline Szukaj postów użytkownika: trutru Dodaj trutru do Listy kontaktów
trutru
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2013
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Edit:
Wiem.. chodzi o wiadoomsc na sb typu "Oddam konto, 100 zł" ?
Powaznie? Przez jedna taka wiadomosc na KLANOWYM sb konto zostaje banowane?


Pozostaje na koniec podziekowac PUB'om - gratuluje [cenz.], ktory gra w tym samym klanie i [cenz.] swoich klanowczow. Pub - wroccie do MASS, bo ta fuzja chyba niczemu dobremu nie sluzy.


PS. Prosze o informacje czy chodzi o ta wiadomosc. Moge przeslac skany przelewow na konto jesli zajdzie taka potrzeba.. Powaznie.. kto bylby na tyle naiwny by sprzedawac konto za 100 zl i jeszcze pisac o tym na czasie publicznym. Szeszej, troche rozumu..

__________________
---
27-06-2014 00:27 trutru jest offline Szukaj postów użytkownika: trutru Dodaj trutru do Listy kontaktów
Anhken
Newbie


Data rejestracji: 20-08-2013
Postów: 1
Rasa w grze: Ssak
Skąd: MwO

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie! za takie głupie napisanie na SB KLANOWYM jest ban staly?! toć to kpina jest!
Odblokujcie chlopaka niech gra a nie! takim czyms tylko ludzi do gry zniechecacie!

P.S: ale przyznam ze macie niezlego kapusia w klanie ;/
27-06-2014 01:01 Anhken jest offline Szukaj postów użytkownika: Anhken Dodaj Anhken do Listy kontaktów
Sarna Pan
Newbie


Data rejestracji: 19-06-2014
Postów: 3
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sam powód banu wygląda już komediowo, a jak piszą tutaj świadkowie, jak można na podstawie jakiegoś kretyna co sypie na lewo i prawo bo widział klanówkę wstawiać bana? Nudzi się wam, nie macie co robić, tylko życie truć człowiekowi co spędził na grze tyle czasu. Niech się wypowie ten ,wszystko wiedzący, co zgłosił info o bana skoro na jego podstawie Szeszej sypiesz bana.
27-06-2014 01:03 Sarna Pan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sarna Pan Dodaj Sarna Pan do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powód bana raczej mglisto / śmieszny, choć nie jedyny jakby poczytać. Natomiast jeśli naprawde chodzi o sformułowania jakie przytoczyl zbanowany Trucha to raczej powod do bana nie jest.
Bardzo prosze zwrocic nam kolege Smile

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
27-06-2014 01:09 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Vaynard
Forum Ace


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 85
Klan: Underworld
Kraina: Necropolia X
Skąd: Tczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzialem juz bany za wstawke w opisie postaci oddam konto za 600 PLN. Brawo dla administracji za rozdawanie banow przy spadkowej tendencji graczy. Zachecac chcecie ludzi do gry przez fb. Cos czuje ze bedzie akcjw antyreklamowa przy kazdym waszym eventcie zeby potencjalnie nowi gracze wiedzieli czego sie spodziewac nim wydadza spore pieniadze na premke. Wiecej nieslusznych banow prosimy Smile )

Zaraz wleci ce 47 z tekstem skargi na opow tu i tu
Odwolania od bana po 30 dniach tam i tam xD

__________________
Dawniej r3 -Vaynard - White Dragons
Obecnie r16 - Vaynard - Public Enemies



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vaynard: 27-06-2014 01:16.

27-06-2014 01:13 Vaynard jest offline Szukaj postów użytkownika: Vaynard Dodaj Vaynard do Listy kontaktów
aaricia1
Member


Data rejestracji: 22-11-2010
Postów: 31
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no,kaman, przeciez niemozliwe, zeby ktos taki zart potraktowal serio Smile
no to ucieszyla sie emi,ze przejela fajna postac, ech Frown

__________________
r3 Aaricia

r16 Dzielny Maly Rekinek
27-06-2014 13:04 aaricia1 jest offline Szukaj postów użytkownika: aaricia1 Dodaj aaricia1 do Listy kontaktów
emmyksiak
Junior Member


Data rejestracji: 23-01-2012
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no jo sie ciesze fajna postać mam szkoda ze zbanowana Frown Frown Frown

__________________
trucha r16
27-06-2014 13:39 emmyksiak jest offline Szukaj postów użytkownika: emmyksiak Dodaj emmyksiak do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zamykam ten spam
operator wyjaśni sprawę i rozda stosowne ostrzeżenia

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
27-06-2014 17:56 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by trutru
Wiem.. chodzi o wiadoomsc na sb typu "Oddam konto, 100 zł" ?
Powaznie? Przez jedna taka wiadomosc na KLANOWYM sb konto zostaje banowane?


Dokładnie to, następnym razem proponuję nie robić takich "żartów" przed oddaniem konta (najlepiej w ogóle).

Temat odblokowuje, ale wszelkie posty, które NIE należą do właściciela konta będą karane podwójnie.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

29-06-2014 21:22 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
trutru
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2013
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok. Faktycznie, z jednej strony mogło to zabrzmieć jakbym poważnie chciał sprzedać konto, ale tak nie było - może to nie wiele wyjaśni, ale mogę przesłać wpłaty ze swoich kont bankowych.

Z drugiej strony - przecież to patologia. Gdybym chciał sprzedać konto, to zrobiłbym to po cichu, a nie pisząc na klanowym - to raz. Dwa, że ktoś z klanu to zgłosił. Ktoś, z kim grałem i z kim "biłem się" u boku.

Generalnie mi jest wszystko jedno. Do BW być może kiedyś w bardzo dalekiej przyszłości wrócę. Szkoda mi tylko osoby, która dostała ode mnie konto, bo skasowała swoje poprzednie. Fakt jest taki, że jeśli konto zostanie zablokowane, to stracicie conajmniej dwóch stałych graczy.

Reasumując, proszę o odblokowanie konta - w imieniu nowego właściciela. To, że ja popełniłem komiczny błąd nie oznacza, że nowy właściciel ma na tym ucierpieć.

Dzieki i pozdrawiam.

__________________
---
30-06-2014 00:33 trutru jest offline Szukaj postów użytkownika: trutru Dodaj trutru do Listy kontaktów
emmyksiak
Junior Member


Data rejestracji: 23-01-2012
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego ja mam cierpieć przez błędy poprzedniego właścieciela konta ? a raczej przez jeden glupi żart... bez sensu bym teraz zaczynała grać od nowa... Rozumiem Szeszej wziąłeś to bardzo na poważnie ale obie strony wytłumaczyły się przed Tobą nie tylko tu w tym poscie ale ja pisałam do Ciebie priv. Proszę o odblokowanie konta nawet poprzedni właściciel chce pokazać wyciągi z konta, że do żadnej transakcji nie doszło w zamian za konto. Czekam na wyrozumiałość.
Pozdrawiam

__________________
trucha r16
30-06-2014 11:20 emmyksiak jest offline Szukaj postów użytkownika: emmyksiak Dodaj emmyksiak do Listy kontaktów
Faust666
Forum Ace


Data rejestracji: 29-05-2011
Postów: 75
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w reg. jest wyraźnie napisane że nawet po przejęciu konta można dostać bana za błędy poprzedniego właściciela, zresztą dobrze ci tak Tongue ściemniasz na r14 Tongue

__________________
Faust R14

fauscik R12

Jak kupisz wystaw offke w grze ;]
Jak ja kupie sam przysle offke ;]

INEA - Telewizja, Internet, Dziadowstwo
01-07-2014 00:10 Faust666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Faust666 Dodaj Faust666 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli była to zamiana konta można ją cofnąć, ale jeśli dostałeś to konto za darmo, to raczej nie za dużo się nacierpiałeś. Konto nie będzie odblokowane.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

01-07-2014 01:36 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
trutru
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2013
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Logika adminów BW.

Dzięki serdeczne za [cenz.] komuś przyjemności z gry.
Gwarantuję, że przy pierwszym lepszym rozreklamowaniu (czy to facebook, czy to wykop/inny serwis) gry ludzie dowiedzą się o realiach tu panujących a nie o tym jak na prawdę nie jest.

__________________
---
01-07-2014 09:25 trutru jest offline Szukaj postów użytkownika: trutru Dodaj trutru do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

logika graczy

to, że próbujesz sprzedać konto (lub nawet to zrobiłeś), łamiąc tym samym regulamin gry, to przecież wina administracji...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-07-2014 09:45 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
emmyksiak
Junior Member


Data rejestracji: 23-01-2012
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a skąd administracja może być pewna że na 100% to konto zostało sprzedane ? przecież nawet na tym sb nie pisałam (gdy Trucha zaproponował sprzedaż) z klanowiczami a co dopiero z nim .... nie zgadzam się z banem ... poprzedni właściciel chce pokazać wyciągi ale co na to administracja ? nie ! bo przecież konto zostało sprzedane... nie dajecie nawet szansy człowiekowi się wytłumaczyć i pokazać, że nie kłamiemy .. może zaraz założycie to że się spotkałam z poprzednim wlaścicielem i przekazałam mu kasę .. kpicie z ludzi na których zarabiacie....


cytat:
Szeszej napisał(a)
Jeśli była to zamiana konta można ją cofnąć, ale jeśli dostałeś to konto za darmo, to raczej nie za dużo się nacierpiałeś. Konto nie będzie odblokowane.



a tak po za tym to jestem kobietą, nie rozumie dlaczego amdin pisze do mnie jak do faceta mimo iż pisząc do niego używałam końcówek żeńskich ale cieżko na to zwrócić uwage..


życze miłej zabawy w niszczeniu innym graczom gry..
na mnie już więcej nie zarobicie. po tym incydencie na pewno juz nie bede grać. pozdrawiam

__________________
trucha r16
01-07-2014 10:23 emmyksiak jest offline Szukaj postów użytkownika: emmyksiak Dodaj emmyksiak do Listy kontaktów
trutru
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2013
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
logika graczy

to, że próbujesz sprzedać konto (lub nawet to zrobiłeś), łamiąc tym samym regulamin gry, to przecież wina administracji...


Juz niedlugo na bw nie bedzie mozna uzyc slowa "sprzedam, oddam" itp, bo wszystko bedzie wylapywane przez jakichs idiotow z klanu i zglaszane do administracji.
Ja rozumiem, gdybym na prawde sprzedal te konto, ale tutaj ban to jest tylko i wylacznie przerost waszego ego. Ale niedlugo to sie zmieni, bo ludzie zrozumienia, ze BW to tylko i wylacznie dojenie kasy z premek, wrzucanie nic nie wartych patchy raz na pol roku i totalne olewanie graczy, ktorych w innych grach sie szanuje i stawia na pierwszym miejscu.

__________________
---
01-07-2014 13:52 trutru jest offline Szukaj postów użytkownika: trutru Dodaj trutru do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pisanie 'sprzedam konto za 100zł' jest takim samym przewinieniem jak faktyczna sprzedaż tego konta

sprzedaż/kupno za pieniądze, a nawet sama próba lub wyrażenie takiej chęci, jest karane banem stałym


emmyksiak podziękuj trutru
mimo, że faktycznie jeżeli konto nie zostało sprzedane to nic nie tracisz
kara zmieniona być nie może, nawet mimo przejęcia konta

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-07-2014 16:29 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
trutru
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2013
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gwoli jasnośći - ja nie napisałem "Sprzedam konto za 100 zł", tylko "Oddam konto, 100 zł". Wiec gdzie tu mowa o sprzedaży?

__________________
---
02-07-2014 09:43 trutru jest offline Szukaj postów użytkownika: trutru Dodaj trutru do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aha, no tak
przecież oddanie konta za 100zł to nie sprzedaż...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
02-07-2014 12:58 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Dimmu
Member


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 28
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
pisanie 'sprzedam konto za 100zł' jest takim samym przewinieniem jak faktyczna sprzedaż tego konta

sprzedaż/kupno za pieniądze, a nawet sama próba lub wyrażenie takiej chęci, jest karane banem stałym


emmyksiak podziękuj trutru
mimo, że faktycznie jeżeli konto nie zostało sprzedane to nic nie tracisz
kara zmieniona być nie może, nawet mimo przejęcia konta


no nie rozśmieszajcie mnie Big Grin tak to interpretując mogę pójść siedzieć za powiedzenie do kumpla w żartach "zabije kogoś jak coś tam zrobi" Big Grin Big Grin Big Grin
to jest jakaś parodia, ile wy macie lat admini, operatorzy, moderatorzy itp itd żyjemy w Polsce - wolnym państwie, w którym jest coś takiego jak domniemanie niewinności i tylko TU na BW człowieka o coś się oskarży i od razu kara bez udowodnienia mu winy i tylko TU jest na opak bo zamiast przymusu udowodnienia winy oskarżonemu wystarczy rzucić oskarżenie a ofiara musi udowodnić swoją niewinność - co graniczy z cudem

przypomnę sprawę Lectera

to jest chore - ta wasza wszechwładza

wiem że jesteście potrzebni ale zastanówcie się że nad waszym postępowaniem, jesteście bezkarni i robicie co chcecie często niesprawiedliwie psując innym zabawę i marnując ich pieniądze które zainwestowali w premium na swoich kontach ( te same pieniądz, które trafiają do waszych kieszeni )


aaa i jeszcze jedno takie teksty "mimo, że faktycznie jeżeli konto nie zostało sprzedane to nic nie tracisz" to czyste chamstwo... ciekawe czy jak Tobie by zniszczono Twoja własność, którą od kogoś dostałeś też byś tak stwierdził ? ktoś kto pisze w ten sposób nie powinien zajmować żadnego ważnego stanowiska - nawet w głupiej grze

__________________
Samael r16

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dimmu: 02-07-2014 15:14.

02-07-2014 15:07 Dimmu jest offline Szukaj postów użytkownika: Dimmu Dodaj Dimmu do Listy kontaktów
spool
Full Member


Data rejestracji: 15-05-2012
Postów: 67

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Operator ma zawsze rację ! !
2. Jeśli operator nie ma racji - patrz punkt 1

idelanie pasuje do administracji bw banujecie na podstawie zartow gdzie tylko 5 latek dalby sie zlapac i rzecz jasna gracza wina Big Grin
nawet jak administracja po fakcie stwierdzi miedzy soba ze sie pomylili moze bylo inaczej to i tak dalej beda bladzic w swoim przekonaniu ze maja racej dlaczego sie pytam a moze dlatego ze wstyd sie przyznac a to tylko jeden gracz olac go

serio sie zastanawiam czasem po co te bany na stale za duzo graczy chcecie pokazac ze cos robicie akurat zmienszanie aktywnych graczy to najgorsza rzecz jaka mozna tu zrobic

i ta sprzedaz serio takie konto to grube miliony gdyby sprzedal ustawilby sie do konca zycia ale kty by wzial na powaznie kupno takiego konta i opy takie sprytne ze wylapali chec sprzedazy na glownym sb spryciarze Big Grin

jednym slowe szkoda gadac sami wykonczycie gre
04-07-2014 00:07 spool jest offline Szukaj postów użytkownika: spool Dodaj spool do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » KUPNO/SPRZEDAŻ 11136

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH