Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.5.5 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 1.5.5 33 Ankieta - średnia ocena: 7,0033 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
lancuch
Double Ace


Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 134
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madmen napisał(a)
cytat:
groszekZpuszki napisał(a)
cytat:
78dyzio napisał(a)
a ja cały czas czekam na odpowiedź Sushiego na pytanie....

cytat:
78dyzio napisał(a)
Sushi,

Możesz powiedzieć co skłoniło Cię do zmiany zdania?

cytat:
SushiMaker napisał(a)
1.
W związku z hejtem w sprawie LS.

LS pozostanie bez zmian, uważam, że jest to fajny bonus i nie spowoduje przegięcia tego tatuażu.


Czy kolejny raz po prostu tona płaczu bez dobrych argumentów??


może mnie zaskoczy i odpowie podając argumenty



to ja to podbiję bo mnie też bardzo ciekawi nagła zmiana zdania sushiego Wink
a madem płacze w jednym temacie że płaczki wypłakały zmianę łsa, a w tym że łs był przegięty -.-

zdecydował byś się chłopie, a nie co temat to inne zdanie...


Pokaz mi gdzie "płacze" nad tym iż płaczki wypłakały zmianę LSa, a dostaniesz piwo



Co racja to racja Alve caly czas placze ze LS jest przegięty i co do tego przyznaje mu racje Smile
Tylko niesmak dalej pozostaje...
Zabrac ten caly lucek a dac dmg Smile to bardziej ucieszy niz tony surowcow i wygrane PVP / areny
BO EXPEDYCJA TERAZ JEST SOLĄ TEJ GRY a nie jakies PVP czy arena...

PS. Alve co z tego ze LS przetrwa dluzej na Wendolu?
no tak jak dostanie bloka to padnie w 6 rundzie a nie w 3 tu sie zgodze Smile sam pokazales piekny exp na evencie Smile jak zaczal wyc to juz sie nie uspokoil...

Pozdrawiam
04-07-2014 15:16 lancuch jest offline Szukaj postów użytkownika: lancuch Dodaj lancuch do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Janca napisał(a)
Administracjo, przestańcie wreszcie słuchać płaczów psów ogrodnika.

wskaż fragment w którym płaczę Roll Eyes

cytat:
Janca napisał(a)
Co Cię boli ilość monet w czyimś klanie?

nie boli

cytat:
Janca napisał(a)
Jak uwiłeś sobie wygodnie gniazdka na swoich serwerach to tam siedź

ojejku ależ siedzę i serwerze, a nie serwerach Tongue

cytat:
Janca napisał(a)
nie wtrącaj się w grę innych, bo to zwyczajnie nie Twój interes. Nie masz nic do zyskania, nic do stracenia

fakt gra innych, choćby bardzo nieudolna, to nie mój interes, ale zmiany w złotych monetach już tak, jak i każdego aktywnego gracza

cytat:
Janca napisał(a)
poza zaspokojeniem swojego bachorzego ego.

to dopiero "dorosły" argument rotfl kozak w internecie, pewnie mało ciekawe kim jesteś w świecie...



cytat:
Djamal napisał(a)
Wiesz twoje dobre rady zachowaj dla siebie!

nie krzycz Big Grin nie czytaj moich rad i nie próbuj ich kontrargumentować skoro są tak złe

cytat:
Djamal napisał(a)
Masz za dużo monet ? To napisz do administracji żeby wam obcieli połowę

mam za dużo, napisałem, obcięli rotfl

cytat:
Djamal napisał(a)
Jeśli zmuszasz mnie do rezygnowania z klocka na który wydałem miliony surki aby złapać monety , to wiesz wole zrezygnować z aren , bo porządnie rozbudowany klocek jest wiecej wart niż bonusy z aren klanowych!

nie zmuszam i słusznie zauważasz, że wybór jest wasz. wolisz klocek od monet, to nie narzekaj na brak monet.

cytat:
Djamal napisał(a)
No ale nie można wymagać aby politycy zrozumieli biede zwykłych obywateli, tak samo jak nie można wymagać aby topka potrafiła zrozumieć sytuacje mniejszych klanów.

szufladkujesz ludzi nie mając o nich najmniejszego pojęcia, no chyba że być na 444 pozycji to w oczach niektórych nazywa się być topką rotfl
04-07-2014 15:18
DlegionistaD
Full Member


Data rejestracji: 12-05-2009
Postów: 60
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madmen napisał(a)


LS ma mieć przezywalnośc i dzieki luckowi ma. Widzialem niejednokrotnie expy na r5, gdzie LS mial 60-70% unikow przy wendosie.



Przeżywalność ŁS która została wspomniana to rzadki przypadek, do 100 poziomu miałem jedną ekspedycję w której przeżyłem dłużej, przed 1.5.5 poprawiła się ta zdolność i działało to bardzo dobrze, w żadnym razie nie było przerysowanie - ale to dzięki temu że jestem ŁM. Na kw przeżywalność też tylko majestatowi robi różnicę, chociaż uniki u ŁS to właśnie to czego brakowało temu tatuażowi. Ilość specjali które mogą spaść na postać skutecznie niweluje % przeżywalności.

__________________
r2
06-07-2014 22:48 DlegionistaD jest offline Szukaj postów użytkownika: DlegionistaD Dodaj DlegionistaD do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jak Sushi jest online i czyta tematy to ja się przypomnę i może doczekam się odpowiedzi Smile

cytat:
78dyzio napisał(a)
a ja cały czas czekam na odpowiedź Sushiego na pytanie....

cytat:
78dyzio napisał(a)
Sushi,

Możesz powiedzieć co skłoniło Cię do zmiany zdania?

cytat:
SushiMaker napisał(a)
1.
W związku z hejtem w sprawie LS.

LS pozostanie bez zmian, uważam, że jest to fajny bonus i nie spowoduje przegięcia tego tatuażu.


Czy kolejny raz po prostu tona płaczu bez dobrych argumentów??


może mnie zaskoczy i odpowie podając argumenty


__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
08-07-2014 12:50 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
kajciu
Lord


images/avatars/avatar-25175.jpg

Data rejestracji: 08-02-2014
Postów: 362
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Moria VI
Skąd: z Polski synu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dołączam się do pytania Dyzia Smile
moze skłoniło to, że większości ze zmienionych tatków oddał premkę? :>

__________________
Matylda87 22:22 -> Kajciu jest agentem bucowego wywiadu
09-07-2014 21:30 kajciu jest offline Szukaj postów użytkownika: kajciu Dodaj kajciu do Listy kontaktów
dune
Full Member


Data rejestracji: 27-09-2009
Postów: 73
Kraina: Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i kiedy macie zamiar wprowadzic tą kołkownice w obieg ?
10-07-2014 12:13 dune jest offline Szukaj postów użytkownika: dune Dodaj dune do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Specjalista, poza odpowiedzią na ostatni cytat (może z 10 lat temu bym odpowiedział na tak zabawną zaczepkę;p), reszta Twojej pisaniny to dla mnie ciągle to samo - jestem w topce i z tak dużej wysokości nie dostrzegam (i mam w dupie) tych, którzy są niżej (i nie dostają kilkuset złotych monet po podsumowaniu).

A skoro nie obchodzi Cię gra innych to czym jest to:
cytat:
nie zmuszam i słusznie zauważasz, że wybór jest wasz. wolisz klocek od monet, to nie narzekaj na brak monet.


Tutaj właśnie dostrzegam Twój ból, który złagodziłaby pewna, popularna już od dłuższego czasu w internecie, maść.
10-07-2014 19:52 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Janca, przecież Specjalista napisał, że zajmuje 444 miejsce.
To dla Ciebie jest topka, czy po prostu piszesz na odwal się, bez pomyślunku szafujesz wyświechtanym argumentem?

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
10-07-2014 20:04 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
78dyzio napisał(a)
To jak Sushi jest online i czyta tematy to ja się przypomnę i może doczekam się odpowiedzi Smile

cytat:
78dyzio napisał(a)
a ja cały czas czekam na odpowiedź Sushiego na pytanie....

cytat:
78dyzio napisał(a)
Sushi,

Możesz powiedzieć co skłoniło Cię do zmiany zdania?

cytat:
SushiMaker napisał(a)
1.
W związku z hejtem w sprawie LS.

LS pozostanie bez zmian, uważam, że jest to fajny bonus i nie spowoduje przegięcia tego tatuażu.


Czy kolejny raz po prostu tona płaczu bez dobrych argumentów??


może mnie zaskoczy i odpowie podając argumenty


Wiele osób to mało powiedziane, i moja odpowiedź była cały czas taka sama:

"Przyglądamy się sytuacji i jeżeli uznamy, że jest przegięta to to zmienimy".

Ostatecznie od ponad tygodnia wiedzieliśmy, że będzie trzeba wprowadzić w tej zdolności zmiany gdyż była zbyt potężna. Staraliśmy się jednak opóźnić nerf w nadziei, że gracze znajdą rozwiązanie, na które my nie wpadliśmy.
Ostatecznie rozwiązanie takie nie powstało, a zdolność ta potrafiła zachwiać arenami, w szczególności klanowymi, o wojnach nie wspominając.


cytat:
dune napisał(a)
i kiedy macie zamiar wprowadzic tą kołkownice w obieg ?


Broń ta nie ma ustalonego terminu wprowadzenia. Równie dobrze możemy zdecydować się ją skreślić i dodać jej efekty pod postacią zdolności do tatuaży.
Jest to ciągle "work in progress"

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


14-07-2014 12:04 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiele osób to mało powiedziane, i moja odpowiedź była cały czas taka sama:

"Przyglądamy się sytuacji i jeżeli uznamy, że jest przegięta to to zmienimy".

Ostatecznie od ponad tygodnia wiedzieliśmy, że będzie trzeba wprowadzić w tej zdolności zmiany gdyż była zbyt potężna. Staraliśmy się jednak opóźnić nerf w nadziei, że gracze znajdą rozwiązanie, na które my nie wpadliśmy.
Ostatecznie rozwiązanie takie nie powstało, a zdolność ta potrafiła zachwiać arenami, w szczególności klanowymi, o wojnach nie wspominając.


Sushi,
ŁS-y nie zachwiały arenami ani oblegami (na r9 trwa wymiana oblegów od lutego) w sposób zauważalny - chyba że zakładasz teoretyczną możliwość klanu ŁSów Smile

A przegięciem nie są postacie robiące 100% większy dmg na expach od dystansów?

Rozumiem, że ma być różnorodnie (tak wiem mogę się przerobić na rewo albo CR'a jak chcę robić dmg) ale są granice rozsądku gdzieś.
W mojej opinii największą bolączką dystansu jest brak możliwości podnoszenia dmg cechą. 1/3 dmg za inta to nie jest to samo co ma biała i palna czy 1=1.

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
14-07-2014 12:56 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arius racja, nie doczytałem do tego punktu, nie czytałem jego odpowiedzi na zarzuty innych osób.
14-07-2014 16:22 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Poli_1980
Newbie


Data rejestracji: 29-03-2010
Postów: 9
Klan: Assamici
Kraina: Moria III
Skąd: łowca skarbów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
78dyzio napisał(a)

Rozumiem, że ma być różnorodnie (tak wiem mogę się przerobić na rewo albo CR'a jak chcę robić dmg) ale są granice rozsądku gdzieś.
W mojej opinii największą bolączką dystansu jest brak możliwości podnoszenia dmg cechą. 1/3 dmg za inta to nie jest to samo co ma biała i palna czy 1=1.


Lekki dystans ma chociaż jakikolwiek bonus do dmg... ciężki jest głęboko w...
Obecnie gra opiera się wyłącznie o ekspienie... więc chyba trzeba będzie się przerobić... łowca skarbów lvl 5 spełnia wymagania czarnego rycerza lvl 4, kwestia tylko zamiany ciężkiej kuszy na katanę i tatka... reszta przedmiotów z ekwipunku w zasadzie zostaje, bo ze względu na wymagania kuszy i zbroi i tak latałem w szturmowej czy śmiercionośnej bandanie adrenaliny a nie preko...

Można narzekać, że w grze powinna być zachowana różnorodność... ale może administracji chodzi o to, żebyśmy się przekwalifikowywali... tak jak czasami jest to potrzebne w życiu - tym realnym :-D

P.S. Poza tym ŁS rządzi...
jak wbijesz 540 lvl postaci, to dostaniesz z tatka 10+360=370 szczęścia czyli 74% do uników
(90-74)% = 16% maksymalnego trafienia przeciwnika
P.P.S ale wtedy i tak zrobią rebalans :-p
16-07-2014 14:53 Poli_1980 jest offline Szukaj postów użytkownika: Poli_1980 Dodaj Poli_1980 do Listy kontaktów
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.5.5

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH